Setari Cookie-uri

femeia: un animal ciudat !

femeilor din intreaga lumea BARBATUL O SA INDELE MEREU PT K A INSELAT DECAND E LUMEA,SI FEMEIA CAND NU ARE INC ASA CE-I TREBUIE LA FEL! IDEEA E SA NU SARI CALUL PREA MULT
FACI CE FACI DAR FACI CU CAP!FAMILIA E FAMILIE IN PRIMUL RAND!
nefertiti2002
Postat pe 13 Septembrie 2009 11:38
Hehe,ce ma amuzati!Dar timpurile s-au schimbat si sunt in continua schimbare.Epoca amazoanelor se intoarce,ca sa folosesc o figura de stil si vai de cei care gandesc ca autorul topicului!
heaven2007
Postat pe 14 Septembrie 2009 10:52
este destul de evident ca nu sunteti compatibili sexual .....asa ca urmatoarea intrebare este ...CE DRACU MAI CAUTI IN RELATIA ASTA???
ai vb de respect ...ceva pagini in urma ....tu esti dovada vie a LIPSEI de respect (..fiind in patul ..altor femei)
ai spus ca era mai ok ...sa ti se spuna ca nu mai vrea sa fie cu tine ...si apoi sa o faca cu un altul ....intrebare : tu asa ai procedat ???...ai spus?????
la ce naiba va tot balaciti ...in asa numitele relatii....cand de fapt nu aveti nimic in comun
hai succes........ca daca mai continui ...ma dezlantui rau de tot
ninushk
Postat pe 14 Septembrie 2009 21:50
Dmneee bai frate tu nu te-ai prins ca ele fac caterinca?fac misto d tn iar tu nu ai nici spirit d observatie si nici simtul umorului si nu am nevoie sa imi dai dreptate!!Am citit c s-a discutat pana acuma iar nedumerirea asta a ta serios daca nu face lumea sa rada...auzi a ajuns la nivelul tau..pai mai nenik ca sa zic asa inteleg ca ti-ai pierdut "jucaria" dar totusi..la ce te asteptai?Sa te aplaude?Ba eu o felicit bine ti-a facut..serios vezi ti de treaba si las-o, daca nu poti sa o iubesti asa cum se cuvine si sa o accepti asa cum e lasa te..ca nu sunt tte roz cum ai vrea tu si restul lumii..sunt multe ucruri care nu ti le ofera dar tu ai accepat o sau macar asa ar trebui..totusi nu te repezi gata hai s o insel ca asa mie cel mai usor..Esti foarte comod si nu e frumos ce ai facut..Si te mai si astepti sa se intoarca.Eu chiar ma intreb cum poti sa ii mai zici ca o iubesti?Nu ti e jena?
HubbaBubba
Postat pe 17 Septembrie 2009 23:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu reusesc sa l inteleg 13 De la: printesaaaa_x 18 Ianuarie 2011 20:27
experienta 7 De la: rehab20 15 Iunie 2009 19:02
?ha 3 De la: kudika_5546 22 Aprilie 2012 23:31
am o intrebare 26 De la: greierash_is_back 3 Februarie 2011 13:56
ce obiceiuri alimentare nesanatoase aveti? 16 De la: honeybrunette 28 Mai 2009 00:06