Setari Cookie-uri

Cura de slabire Montignac

Tot am auzit lucruri miraculoase despre aceasta cura de slabire k drept urmare astazi mi-am cumparat cartea si am de gand k acest topic de acum in colo(mai exact de maine) sa va zic cum ma simnt si dac se simnt roadele sau nu...
Stiu ca sunt multe fete care doresc neaparat sa slabeasca...incercand n cure de pe diferite situri sau diferite pastile...insa nici o data nu vom reusi sa slabim pana cand nu reusim sa invatam ce se intampla cu organismul nostru cum functioneaza si de ce noi ne ingrasam(mai ales k mancam foarte putin) si ceilalti nu(mama si mananca de rup)...
Sper k o sa fie folositor...
Astept intrebari....


P.S.http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/22127/VREI-SA-SLABESTI-10-KG-.html despre asta vb k nu trebuie incercat
pysy_mai_2006
Postat pe 26 Mai 2009 20:19
De la: pysy_mai_2006, la data 2009-05-26 20:19:26 Tot am auzit lucruri miraculoase despre aceasta cura de slabire k drept urmare astazi mi-am cumparat cartea si am de gand k acest topic de acum in colo(mai exact de maine) sa va zic cum ma simnt si dac se simnt roadele sau nu...
Stiu ca sunt multe fete care doresc neaparat sa slabeasca...incercand n cure de pe diferite situri sau diferite pastile...insa nici o data nu vom reusi sa slabim pana cand nu reusim sa invatam ce se intampla cu organismul nostru cum functioneaza si de ce noi ne ingrasam(mai ales k mancam foarte putin) si ceilalti nu(mama si mananca de rup)...
Sper k o sa fie folositor...
Astept intrebari....


P.S.http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/22127/VREI-SA-SLABESTI-10-KG-.html despre asta vb k nu trebuie incercat



ai uitat sa ne transmiti parerii............................ca sa avem ce intreba
BBFluturas
Postat pe 12 Iunie 2009 09:56
Salut Am un prieten care a inceput aceasta dieta si dupa o luna s-au vazt deja rezultatele. Insa trebuie sa urmezi sfaturile intocmai, sa ai rabdare si nu uita sa faci sport mult succes si sa ne auzim cu rezultate
dienush89
Postat pe 25 Iunie 2009 11:46
Revin cu pareri si cu 6 kg in minus
Cura este usor de tinut....la inceput e mai greu cand toata lumea te ispiteste...in rest gasesti la ori ce pas ce sa mananci inclusiv inghetata doar k trebuie sa cauti si sa citesti atent...a si ar mai fi faza k trebuie sa stai sa iti pregatesti de mancarea de seara pe urmatoarea zi....mai ales dak esti cum sunt eu...plec de dimineatza de la 8 si ajung la 9 seara ...
Legat de spor .... nu am facut nici macar o miscare in plus nu am timp...poate dupa ce termin de dat examenele si raman decat cu facultatea atunci da...
Toate cele bune si sanatate k e mai buna decat toate!!!
pysy_mai_2006
Postat pe 25 Iunie 2009 22:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Rinoplastie Timisoara 1 De la: x_tyna15 10 Ianuarie 2012 11:44
Cellu M6 51 De la: AnastasiaS 21 Iulie 2014 22:42
Frumoasa si Sanatoasa cu Fiziokinetic Center 1 De la: 29 Ianuarie 2010 21:54
Slabuta dar cu burta 6 De la: G_Bogdan 16 Mai 2009 17:58
Gambe inestetice 4 De la: kudika410890 1 Iulie 2011 17:27