Setari Cookie-uri

Adevarata fata a barbatilor

Fetelor, de ce va minunati de cat de a-n doaselea sunt barbatii?
De reacttile lor, de mentalitate si tot asa?Ei sunt de fapt inversul nostru, si stiti bine asta.Ca exemple avem foarte multe:Noi:Cautam jumatatea de la varsta frageda si ne pastram cat mai mult timp virgine Ei:cauta sa arda cat mai multe femei, si sa se dizvigrineze cat mai devreme
Noi; vrem sa avem pe cineva in permanenta pe care sa - ocrotim sa avem grija de ei Ei; sa fuga de responsabilitate;Noi:refuzam orice sansa de a avea o aventura(in cele mai multe cazuri), refuzam bunaciuni pt iubitii nostri Ei:se roaga sa vina una buna sa se ofere pe tava si s-ar arunca repede.
Iata cate cazuri sunt bune pentru a exemplifica faptul ca EI SUNT DIFERITI FATA DE NOI.Deci sa nu mai aveti pretentii sa nu va mai minunati, pt ca fiecare din voi stie raspunsul:Nu trebuie sa te astepti ca barbatul de langa tine sa fie 100% receptiv la nevoile tale, sa stie de ceea ce ai nevoie...
Asa ca....nu va mai bateti capul
ravenik_swwet
Postat pe 27 Mai 2009 12:50
da' io pot sa-mi bat capu'?
geo_x
Postat pe 27 Mai 2009 12:52
De la: geo_x, la data 2009-05-27 12:52:22da' io pot sa-mi bat capu'?


depinde
matracucu
Postat pe 27 Mai 2009 12:56
De la: geo_x, la data 2009-05-27 12:52:22da' io pot sa-mi bat capu'?


doar buzele tu geo
donttouch
Postat pe 27 Mai 2009 12:56
De la: geo_x, la data 2009-05-27 12:52:22da' io pot sa-mi bat capu'?


esti de groaza vino sa te

on toic: depinde de tine sa stii sa faci barbatul receptiv. intzelegi?
cristi_nne
Postat pe 27 Mai 2009 12:58




Ei:cauta sa arda cat mai multe femei, si sa se dizvigrineze cat mai devreme

de aici s-a rupt filmu'.
geo_x
Postat pe 27 Mai 2009 12:58
De la: geo_x, la data 2009-05-27 12:58:10



Ei:cauta sa arda cat mai multe femei, si sa se dizvigrineze cat mai devreme

de aici s-a rupt filmu'.


il lipim
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 13:03
Draga Geo, iti poti capul in doua cazuri:1)daca te crezi femeie...cine stie
Si 2)daca esti Gay si ai de aface cu barbati.
Eu m-am referit strict la femeile care incerca sa si bata capul cu asa ceva...
:))
ravenik_swwet
Postat pe 27 Mai 2009 13:04
matracucu
Postat pe 27 Mai 2009 13:06
De la: ravenik_swwet, la data 2009-05-27 13:04:28Draga Geo, iti poti capul in doua cazuri:1)daca te crezi femeie...cine stie
Si 2)daca esti Gay si ai de aface cu barbati.
Eu m-am referit strict la femeile care incerca sa si bata capul cu asa ceva...
:))


drga mea , se pare ca ai cunostinte de anatomie cat gigi becali de fotbal.
barbatii au un penis. penisul are un cap. din cand in cand el se bate!
geo_x
Postat pe 27 Mai 2009 13:06
De la: just_laura, la data 2009-05-27 13:06:15io asa ceva nu am mai vazut !!!
pai nu mai poate omul sa zica nimik,k ii saritzi in cap...si ce daca e cacofonie?
suntetzi rele si egoiste,nu va ganditzi decat la voi si la binele vostru....
ma asteptam sa ma strigatzi,sa datzi un semn,ceva,da nuuuuu,voi nuuuuuu


lauraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 13:07
De la: ravenik_swwet, la data 2009-05-27 13:04:28Draga Geo, iti poti capul in doua cazuri:1)daca te crezi femeie...cine stie
Si 2)daca esti Gay si ai de aface cu barbati.
Eu m-am referit strict la femeile care incerca sa si bata capul cu asa ceva...
:))


cum sa-mi bat capul ? pai asta inseamna ca nu mai sunt pitzi
donttouch
Postat pe 27 Mai 2009 13:07
si se bate ......si se bate.......si se mai zbate ......intre coapse..................are minte ,are cap.....are suc si are trac
just_heaven
Postat pe 27 Mai 2009 13:08
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 13:08:56si se bate ......si se bate.......si se mai zbate ......intre coapse..................are minte ,are cap.....are suc si are trac


si mai e si cu nasul pe sus .................se tzine batzos
cristi_nne
Postat pe 27 Mai 2009 13:10
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 13:08:56si se bate ......si se bate.......si se mai zbate ......intre coapse..................are minte ,are cap.....are suc si are trac



da, mai ales trac. e asa timid cateodataaaaa!!!
geo_x
Postat pe 27 Mai 2009 13:10
De la: cristi_nne, la data 2009-05-27 13:10:37
De la: just_heaven, la data 2009-05-27 13:08:56si se bate ......si se bate.......si se mai zbate ......intre coapse..................are minte ,are cap.....are suc si are trac


si mai e si cu nasul pe sus .................se tzine batzos


sa vedetzi cand este timid..................ingroapa capul in nisip precum strutzul
donttouch
Postat pe 27 Mai 2009 13:12
mai ravenik cam ai dreptate in mare parte dar nu trebuie sa generalizezi,stii unii au o persoana minunata pe care nu stiu sa o aprecieze iar altii nu o au si ce ar mai aprecia-o...zic eu...nu toti barbatii st la fel asa cum nici toate femeile nu st la fel.
angel_05
Postat pe 27 Mai 2009 15:47
De la: ravenik_swwet, la data 2009-05-27 12:50:49Fetelor, de ce va minunati de cat de a-n doaselea sunt barbatii?
De reacttile lor, de mentalitate si tot asa?Ei sunt de fapt inversul nostru, si stiti bine asta.Ca exemple avem foarte multe:Noi:Cautam jumatatea de la varsta frageda si ne pastram cat mai mult timp virgine Ei:cauta sa arda cat mai multe femei, si sa se dizvigrineze cat mai devreme
Noi; vrem sa avem pe cineva in permanenta pe care sa - ocrotim sa avem grija de ei Ei; sa fuga de responsabilitate;Noi:refuzam orice sansa de a avea o aventura(in cele mai multe cazuri), refuzam bunaciuni pt iubitii nostri Ei:se roaga sa vina una buna sa se ofere pe tava si s-ar arunca repede.
Iata cate cazuri sunt bune pentru a exemplifica faptul ca EI SUNT DIFERITI FATA DE NOI.Deci sa nu mai aveti pretentii sa nu va mai minunati, pt ca fiecare din voi stie raspunsul:Nu trebuie sa te astepti ca barbatul de langa tine sa fie 100% receptiv la nevoile tale, sa stie de ceea ce ai nevoie...
Asa ca....nu va mai bateti capul


belea esti ma! let there be love
l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 15:57
adevatata fata e aia de bau-bau?
dana_mv
Postat pe 27 Mai 2009 15:59
din punctul meu de vedere...esti pe lsita de ignore asa ca...nu te mai agita te rog
ravenik_swwet
Postat pe 27 Mai 2009 16:05
De la: ravenik_swwet, la data 2009-05-27 12:50:49Fetelor, de ce va minunati de cat de a-n doaselea sunt barbatii?
De reacttile lor, de mentalitate si tot asa?Ei sunt de fapt inversul nostru, si stiti bine asta.Ca exemple avem foarte multe:Noi:Cautam jumatatea de la varsta frageda si ne pastram cat mai mult timp virgine Ei:cauta sa arda cat mai multe femei, si sa se dizvigrineze cat mai devreme
Noi; vrem sa avem pe cineva in permanenta pe care sa - ocrotim sa avem grija de ei Ei; sa fuga de responsabilitate;Noi:refuzam orice sansa de a avea o aventura(in cele mai multe cazuri), refuzam bunaciuni pt iubitii nostri Ei:se roaga sa vina una buna sa se ofere pe tava si s-ar arunca repede.
Iata cate cazuri sunt bune pentru a exemplifica faptul ca EI SUNT DIFERITI FATA DE NOI.Deci sa nu mai aveti pretentii sa nu va mai minunati, pt ca fiecare din voi stie raspunsul:Nu trebuie sa te astepti ca barbatul de langa tine sa fie 100% receptiv la nevoile tale, sa stie de ceea ce ai nevoie...
Asa ca....nu va mai bateti capul

Ai dreptate in fiecare cuvintel scris aici. Nu stiu ca cata scoala ai (sau cat de multe cursuri ai facut), dar ce ai spus aici ma face sa fiu mandru ca tarisoara noastra are asemenea femei tinere destepte.
Ar fi bine sa te inscrii intr-un partid, sa promovezi ! Vrei sa te sustin?

Postat pe 27 Mai 2009 16:07
De la: Roco, la data 2009-05-27 16:07:36
De la: ravenik_swwet, la data 2009-05-27 12:50:49Fetelor, de ce va minunati de cat de a-n doaselea sunt barbatii?
De reacttile lor, de mentalitate si tot asa?Ei sunt de fapt inversul nostru, si stiti bine asta.Ca exemple avem foarte multe:Noi:Cautam jumatatea de la varsta frageda si ne pastram cat mai mult timp virgine Ei:cauta sa arda cat mai multe femei, si sa se dizvigrineze cat mai devreme
Noi; vrem sa avem pe cineva in permanenta pe care sa - ocrotim sa avem grija de ei Ei; sa fuga de responsabilitate;Noi:refuzam orice sansa de a avea o aventura(in cele mai multe cazuri), refuzam bunaciuni pt iubitii nostri Ei:se roaga sa vina una buna sa se ofere pe tava si s-ar arunca repede.
Iata cate cazuri sunt bune pentru a exemplifica faptul ca EI SUNT DIFERITI FATA DE NOI.Deci sa nu mai aveti pretentii sa nu va mai minunati, pt ca fiecare din voi stie raspunsul:Nu trebuie sa te astepti ca barbatul de langa tine sa fie 100% receptiv la nevoile tale, sa stie de ceea ce ai nevoie...
Asa ca....nu va mai bateti capul

Ai dreptate in fiecare cuvintel scris aici. Nu stiu ca cata scoala ai (sau cat de multe cursuri ai facut), dar ce ai spus aici ma face sa fiu mandru ca tarisoara noastra are asemenea femei tinere destepte.
Ar fi bine sa te inscrii intr-un partid, sa promovezi ! Vrei sa te sustin?


uummm, adica ai vorbit serios???
l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 16:09
dragii mei, scuzati daca s-au strecurat cacofonii sau altfel de greseli de exprimare, dar eu am scirs acest mesaj in timpul serviciului cu riscul de a ma prinde seful oricand.Asa ca fiti mai intelegatori si nu mai criticati..ca vi se poate intampla si voua.Speram sa intelegeti mesajul.
Cat despre pregatirea mea....am destula mersi
ravenik_swwet
Postat pe 27 Mai 2009 16:16
Da am vorbit foarte serios.
Macar eu am parerea mea...tu o ai?
ravenik_swwet
Postat pe 27 Mai 2009 16:18
De la: ravenik_swwet, la data 2009-05-27 16:16:00dragii mei, scuzati daca s-au strecurat cacofonii sau altfel de greseli de exprimare, dar eu am scirs acest mesaj in timpul serviciului cu riscul de a ma prinde seful oricand.Asa ca fiti mai intelegatori si nu mai criticati..ca vi se poate intampla si voua.Speram sa intelegeti mesajul.
Cat despre pregatirea mea....am destula mersi


draga mea! trebuia sa scrii d-acas. dar probabil ca nu ai net.nu vreau sa fiu intelegatoare pt ca aici nu suntem pe mess, ori la scara de bloc rontzaind seminte. nu are cum sa mi se intample pt ca eu recitesc inainte sa postez!!!!!!!!!!!!!!!!!!! din mesajul tau am inteles exact zero barat. nu transmiti nimic interesant sau revelator: opinia asta o are si vecinica mea de 15 ani. daca aveai "destula" pregatire, veneai cu niste concluzii (sfaturi) mult mai educative si insightfull. aveam ce discuta!
l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 16:24
De la: ravenik_swwet, la data 2009-05-27 16:18:30Da am vorbit foarte serios.
Macar eu am parerea mea...tu o ai?


nu cu tine vorbeam! ia de vezi si parerea mea mai sus oleaca!
l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 16:25
De la: ravenik_swwet, la data 2009-05-27 12:50:49Asa ca....nu va mai bateti capul


Postat pe 27 Mai 2009 17:18
De la: geo_x, la data 2009-05-27 12:52:22da' io pot sa-mi bat capu'?


Care cap tu, capul...buzelor? Ai grija sa nu se toceasca
oana84onutza
Postat pe 19 Februarie 2010 18:06
De la: ravenik_swwet, la data 2009-05-27 12:50:49Fetelor, de ce va minunati de cat de a-n doaselea sunt barbatii?
De reacttile lor, de mentalitate si tot asa?Ei sunt de fapt inversul nostru, si stiti bine asta.Ca exemple avem foarte multe:Noi:Cautam jumatatea de la varsta frageda si ne pastram cat mai mult timp virgine Ei:cauta sa arda cat mai multe femei, si sa se dizvigrineze cat mai devreme
Noi; vrem sa avem pe cineva in permanenta pe care sa - ocrotim sa avem grija de ei Ei; sa fuga de responsabilitate;Noi:refuzam orice sansa de a avea o aventura(in cele mai multe cazuri), refuzam bunaciuni pt iubitii nostri Ei:se roaga sa vina una buna sa se ofere pe tava si s-ar arunca repede.
Iata cate cazuri sunt bune pentru a exemplifica faptul ca EI SUNT DIFERITI FATA DE NOI.Deci sa nu mai aveti pretentii sa nu va mai minunati, pt ca fiecare din voi stie raspunsul:Nu trebuie sa te astepti ca barbatul de langa tine sa fie 100% receptiv la nevoile tale, sa stie de ceea ce ai nevoie...
Asa ca....nu va mai bateti capul



Kam ai dreptate, nu zic ca parerile tale nu sunt suficient de pragmatice... si normal ca sunt opusul nostru, ca altfel nu s-ar mai numi barbati, ceva trebuie sa ii diferentieze de noi. Dar, sa stii ca apropo de ceea ce spuneai, un barbat care iubeste o femeie poate fi si fidel, nu neaparat dak apare aia rupta din soare, sare in...lac. In fine, cine s-a saturat de ei... sa treaca la relatii de acelasi sex, bafta
oana84onutza
Postat pe 19 Februarie 2010 18:13

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Masajul erotic 31 De la: DydiG 2 Martie 2010 21:12
ajutor fetelor! 5 De la: SfDuminica 16 Octombrie 2010 23:32
probleme in casnicie 37 De la: keep_shining 6 Mai 2011 14:04
Sa traim bine! Cu barbati?! 98 De la: kudika098645 17 Ianuarie 2010 20:10
caut fericirea-exista vreo domnisoara doamna intersata de o relatie serioasa si de ce nu o casatorie? 177 De la: rockk 16 Ianuarie 2011 17:56