Setari Cookie-uri

Oare m-a iubit?

Buna dragi cititori,am o poveste plina de suferinta si amintiri din trecut care si astazi imi rascoleste sufletu...Povestea mea a inceput pe vremea cand aveam 15 ani jumate ( acum am 25 neimpliniti ) eram in strada,stiti doar cum era inainte in cartierele rau famate,si vb cu o prietena cand prin fata mea a trecut un baiat nespus de frumos brunet cu ochii albastri,bine facut,deci in mintea mea atunci avea toate calitatile si toate virtutiile unui barbat,si care ma abordat direct cu un "ce faci frumoaso,ai o bricheta".Eu pot sa spun ca atunci cand ochii lui sau uitat direct in ai mei am stiut ca va fi barbatul pe care il voi iubi o viata!El o cunostea pe prietena mea si prin eea pot sa spun ca am inceput sa mentinem o relatie de prietenie cum era pe atunci,am inceput sa ne vedem,el venea mereu ma cerea parintilor mei,si era foarte amabil,extraordinar de amabil,incat parintii mei au avut incredere deplina in el,in fine am inceput sa iesim,totul era minunat,ne plimbam oriunde,scapam cu el in mici calatori dar frumoase,faceam dragoste tot timpul si totul era minunat pana cand intr-o zi am avut o mica discutie si am decis sa ma deapartez de el cateva zile pentru ca auzisem numai lucruri neplacute despre el si am inceput sa ma informez cu adevarat...deci in zilele acestea am aflat despre iubitul meu tandru si frumos,acel baiat care mi-a rapit inima din momentul acela cand mi-a cerut o simpla bricheta,ca de fapt era un baiat care statuse in puscarie si in scoala speciala toata viata lui,dar pe mine nu ma interesat asta,ma interesa felul in care se purta cu mine si atat,putea sa faca orice atat cat ma respecta si ma iubea eram fericita..deci el in timpul acesta ma cautat si iam spus tot ceea ce stiu,ce am aflat si mi-a spus ca mi-a ascuns adevarul pt ca ii era frica de refuzul meu si al famniliei mele,in fine am trecut peste asta si totul a fost ok dar cea mai grea lovitura a fost atunci cand a inceput o relatie cu vecina mea de la etajul 3,ei erau impreuna si eu nici nu stiam,cand am aflat atunci mi-am dat seama de ce iubitul meu tandru nu mai iesea cu mine in cartier,nu ma mai tinea de mana,nu ma mai lua de la scoala,fiindca era cu ea si ii era teama sa nu il vada..am discutat despre asta si eu ca o fraiera am devenit din a fi pe locul 1 a fi pe locul 2...ne intalneam ascuns si ne iubeam ca inainte isi petrecea noptile tot cu mine,universul lui eram iarasi eu,numai la mine in cartier se schimba totul,atunci am decis sa pun capat acelei situatii si sa ma indepartez de el,mi-am terminat scoala si am decis sa plec in vacanta si am plecat...In tot timpul acesta relatia lor a devenit mai puternica,ea a ramas insarcinata cu doar 16 ani si el sa casatorit cu ea,au facut cununia civila si botezul si el a picat iarasi la puscarie...Eu eram plecata in vacanta in spania la fratii mei si am ramas aici cu ei pt ca acea hotarare a lui ma facut sa fug sa ma indepartez de el si de tot ceea ce ma unit odata,dar el in tot timpul asta mi-a trimis scrisori de dragoste,ma suna,imi trimite mesaje,imi spune ca sa desparit de ea si asa este au divortat si ca vrea sa se intoarca la mine...nu stiou ce sa cred 7 ani de zile am asteptat un semn de viata de la el o simpla explicatie,de ce a renuntat la mine,de ce a aleso pe ea si de ce si-a cladit fericirea pe nefericirea mea,eu cred ca acum este prea tarziu pt a mai fi ceva intre noi,eu stiu doar ca mereu il voi iubi,va fi singurul baiat care ma facut sa iubesc care ma invatat sa iubesc,dar cred ca nu a meritat asta,7 ani de zile am plans si inima mea tanjea dupa el,nu pot sa il iert,cu toate ca mi-e dor de el as vrea ca macar numai o data sa il mai vad in fata ochilor mei si ca toate acestea sa nu se fi intamplat...oare ma iubit? de ce oare se intoarce la mine dupa atatia ani?astept raspunsurile voastre,va multumesc
anabel24
Postat pe 28 Mai 2009 15:03
De la: anabel24, la data 2009-05-28 15:03:35Buna dragi cititori,am o poveste plina de suferinta si amintiri din trecut care si astazi imi rascoleste sufletu...Povestea mea a inceput pe vremea cand aveam 15 ani jumate ( acum am 25 neimpliniti ) eram in strada,stiti doar cum era inainte in cartierele rau famate,si vb cu o prietena cand prin fata mea a trecut un baiat nespus de frumos brunet cu ochii albastri,bine facut,deci in mintea mea atunci avea toate calitatile si toate virtutiile unui barbat,si care ma abordat direct cu un "ce faci frumoaso,ai o bricheta".Eu pot sa spun ca atunci cand ochii lui sau uitat direct in ai mei am stiut ca va fi barbatul pe care il voi iubi o viata!El o cunostea pe prietena mea si prin eea pot sa spun ca am inceput sa mentinem o relatie de prietenie cum era pe atunci,am inceput sa ne vedem,el venea mereu ma cerea parintilor mei,si era foarte amabil,extraordinar de amabil,incat parintii mei au avut incredere deplina in el,in fine am inceput sa iesim,totul era minunat,ne plimbam oriunde,scapam cu el in mici calatori dar frumoase,faceam dragoste tot timpul si totul era minunat pana cand intr-o zi am avut o mica discutie si am decis sa ma deapartez de el cateva zile pentru ca auzisem numai lucruri neplacute despre el si am inceput sa ma informez cu adevarat...deci in zilele acestea am aflat despre iubitul meu tandru si frumos,acel baiat care mi-a rapit inima din momentul acela cand mi-a cerut o simpla bricheta,ca de fapt era un baiat care statuse in puscarie si in scoala speciala toata viata lui,dar pe mine nu ma interesat asta,ma interesa felul in care se purta cu mine si atat,putea sa faca orice atat cat ma respecta si ma iubea eram fericita..deci el in timpul acesta ma cautat si iam spus tot ceea ce stiu,ce am aflat si mi-a spus ca mi-a ascuns adevarul pt ca ii era frica de refuzul meu si al famniliei mele,in fine am trecut peste asta si totul a fost ok dar cea mai grea lovitura a fost atunci cand a inceput o relatie cu vecina mea de la etajul 3,ei erau impreuna si eu nici nu stiam,cand am aflat atunci mi-am dat seama de ce iubitul meu tandru nu mai iesea cu mine in cartier,nu ma mai tinea de mana,nu ma mai lua de la scoala,fiindca era cu ea si ii era teama sa nu il vada..am discutat despre asta si eu ca o fraiera am devenit din a fi pe locul 1 a fi pe locul 2...ne intalneam ascuns si ne iubeam ca inainte isi petrecea noptile tot cu mine,universul lui eram iarasi eu,numai la mine in cartier se schimba totul,atunci am decis sa pun capat acelei situatii si sa ma indepartez de el,mi-am terminat scoala si am decis sa plec in vacanta si am plecat...In tot timpul acesta relatia lor a devenit mai puternica,ea a ramas insarcinata cu doar 16 ani si el sa casatorit cu ea,au facut cununia civila si botezul si el a picat iarasi la puscarie...Eu eram plecata in vacanta in spania la fratii mei si am ramas aici cu ei pt ca acea hotarare a lui ma facut sa fug sa ma indepartez de el si de tot ceea ce ma unit odata,dar el in tot timpul asta mi-a trimis scrisori de dragoste,ma suna,imi trimite mesaje,imi spune ca sa desparit de ea si asa este au divortat si ca vrea sa se intoarca la mine...nu stiou ce sa cred 7 ani de zile am asteptat un semn de viata de la el o simpla explicatie,de ce a renuntat la mine,de ce a aleso pe ea si de ce si-a cladit fericirea pe nefericirea mea,eu cred ca acum este prea tarziu pt a mai fi ceva intre noi,eu stiu doar ca mereu il voi iubi,va fi singurul baiat care ma facut sa iubesc care ma invatat sa iubesc,dar cred ca nu a meritat asta,7 ani de zile am plans si inima mea tanjea dupa el,nu pot sa il iert,cu toate ca mi-e dor de el as vrea ca macar numai o data sa il mai vad in fata ochilor mei si ca toate acestea sa nu se fi intamplat...oare ma iubit? de ce oare se intoarce la mine dupa atatia ani?astept raspunsurile voastre,va multumesc

DROP IT !!!! stii cum e.... cand planul A nu functioneaza, apelezi la planul B !!
anca0704
Postat pe 28 Mai 2009 15:11
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 15:14
De la: l_diana_c, la data 2009-05-28 15:14:21

4 me???
anca0704
Postat pe 28 Mai 2009 15:15
aaaaaaaaa.....
daca te-a iubit dc "a jucat p 2 fronturi"??? cu una d 16 si ii mai face si copil???
probabil pt faptul ca a vazut ca ii merge treaba cu tine, s-a gandit sa apeleze din nou la tine.... dupa cum spuneam : un plan B !!
si daca tot esti plecata pt ca sa il uiti, continua c ai inceput!!!
anca0704
Postat pe 28 Mai 2009 15:18
De la: anca0704, la data 2009-05-28 15:15:23
De la: l_diana_c, la data 2009-05-28 15:14:21

4 me???


da' pt cine????
l_diana_c
Postat pe 28 Mai 2009 15:19
De la: l_diana_c, la data 2009-05-28 15:19:14
De la: anca0704, la data 2009-05-28 15:15:23
De la: l_diana_c, la data 2009-05-28 15:14:21

4 me???


da' pt cine????

u right back !!
anca0704
Postat pe 28 Mai 2009 15:20
sincer nu inteleg cum nu l ai uitat in 7 ani...de ce nu ai incercat in tot timpul asta sa incepi o relatie cu altcineva...viata ta nu se rezuma la el...el nu te merita...si gandeste te ce viitor poti avea langa un puscarias..nici nu vreau sa intreb pt ce a intrat la parnaie...sper sa nu te superi pe mine..dar poate e obsesie nu iubire...esti tanara ai tot viitorul in fata....dak o sa cunosti pe altcineva o sa l uiti....dak te a lasat o data pt alta ce te face sa crezi k nu o va face din nou...mult noroc sa l uiti...stiu k e greu..k si eu am iubit...si am fost inselata...ne am despartit...a fost singurul barbat din viata mea ..dar l am uitat ..am ajuns sa imi fie scarba de el pt k mi l imaginam cu cealalta....sper sa nu il accepti inapoi...dar tu decizi....sper k nu te am suparat...dar ai cerut parearea..si asta e parerea mea....o zi buna
jhg20
Postat pe 31 Mai 2009 17:12
Doamne sfinte! Unele femei sunt pur si simplu masochiste! Mai fato, tie iti place sa suferi sau ce?! Tu iubesti mai degraba ceea ce ai vrea tu ca el sa fie, nu ceea ce este in realitate! Deschide ochii si vezi realitatea: nu te-a iubit deloc, si-a tras-o cu tine si atat! Mai bine bucura-te ca ai scapat de el si ca nu esti tu cea care s-a maritat cu el! Daca te iubea, nu se ajungea la situatia asta! Lasa-l in urma si gaseste-ti pe altcineva care sa te merite!
darksukkubus69
Postat pe 1 Iunie 2009 09:43
Draga mea normal ca ti-a scris scrisori de dragoste...doar era la puscarie...se plictisea...nu cred ca il mai primea nevasta acasa...de aia se dadea la tine.Si ce daca ai fost indragostita de el...acum nu mai esti...e poate nostalgia tineretii dar nu cred ca mai esti indragostita de el...Esti poate indragostita de imaginea pe care ti-ai creat-o despre el...dar in 7 ani s-a schimbat si nu cred ca in bine avand in vedere ca isi lasa o sotie si un copil asa fara nici un regret si a mai fost si la puscarie... Ai grija de viata ta si cauta un baiat care sa te respecte si cu care sa fii mandra sa iesi pe strada cu el...nu orice puscarias...arata-i si lui ca esti mult mai buna decat dansul...La intrebarea"oare m-a iubit?"nu pot sa-ti raspund eu ca nu stiu povestea voastra...
camelusha83
Postat pe 1 Iunie 2009 09:59
CUI PE CUI SE SCOATE
SIMPLU! INDRAGOSTESTE-TE DE ALTCINEVA.E ASA DE USOE SI DE FRUMOS
ileana05
Postat pe 1 Iunie 2009 22:13
eu crek te-a iubit dar nu indeajuns de mult altfel nu te lasa pe tine pt alta.viata nu se opreste in loc pentru nimeni.cauta mai departe pe cineva care sa te merite cu adevarat.
sa fii iubita
razz
Postat pe 6 Iunie 2009 00:06
iti multumesc sincer,dar cred ca era doar nostalgia,nu ma voi mai intoarce la acel om niciodata,tu crezi ca eu am vrut sa ma implic cu un astfel de om?nu stiam,dar asta sa petrecut acum aproape 8 ani,acum am un viitor destul de bun inainte si nu l-as schimba pt o farama de iubire...o zi buna
anabel24
Postat pe 6 Iunie 2009 18:08
Vezi ca ti-a venit mintea la cap? Nu-i asa ca acum esti mult mai bine?
darksukkubus69
Postat pe 6 Iunie 2009 20:28
dar nu vroiam sa ma intorc la el,decat vroiam sa impartasesc cu cineva povestea asta fara rost care ma apasa,crede-ma ca gandesc destul de lucid si am un viitor care promite multe,la ora actuala traiesc prezentul cu multa intensitate,era nostalgia amintirilor baby,amintirile din trecut atat oricum mss:*
anabel24
Postat pe 8 Iunie 2009 14:40
Slava domnului! Succes!
darksukkubus69
Postat pe 8 Iunie 2009 18:47
buna! ma numesc elena.am 18 ani.iti voi spune fffffff p scurt povestea mea kre sper sa t ajute intr-un fel sau altul.am iubit d vreo 8 luni.are 33 d ani si 16 ani d puscarie din 25 cat are d executat.vrem k in momentul in kre voi implini fix 18 ani(am 17 si ceva) sa n casatorim.tatal meu este politist mama maistra.ink nu stiu nimic despre rel noastra.l vom spune knd va iesi el din puscarie.ne-am indragostit unul d altul si nu avem d gand sa lasam nimic sa n impiedice.cu siguranta multi vor gandi atunci knd vor citi randurile astea k e ceva absurd,fara noima.poate k asa e.pt ei.noi traim in acest absurd si n este bn.nu renuntam pt nimic in lume.
Inceark SA FACI c simti.nu ai nimic d pierdut.au treqt 7 ani in kre ai asteptat ceva c nu va veni niciodata singur.dak t iubeste,dak te-a iubit?ochi care nu s vad s uita.tu nu l-ai vazut dar nu l-ai uitat si din kte am inteles nici el p tine.i-ati inima in dinti si incark sa faci c simti.
elena1317
Postat pe 11 Iulie 2009 02:01
draga vb cam in fiecare saptamana la telefon,ca amici ,dar pur si simplu pe mine nu ma mai intereseaza,mi-a distrus jumatate din viata iubirea asta,el m-a distrus,el a distrus tot ce construisem si o alta sansa nu mai are,da l-am iubit si poate intotdeauna il voi iubi acolo intr-un colt al inimii mele,ma inselat,ma umulit,si alte lucruri mult mai majore pe care nu are rost sa le povestesc aici,cand am scris povestea asta eram nostalgica,ma gandeam la tot ceea ce am trait cu el,si sincera sa fiu sunt foarte constienta ca nu a meritat nimic din tot ceea ce i-am putut oferi( iubire,fidelitate,etc)asa ca ai mare grija,si eu imi scriam cu el cand era in puscarie dar mai coresponda si cu alta..mss mult mult noroc in continuare astept raspunsul tau pa pa
anabel24
Postat pe 11 Iulie 2009 20:50
Sincer nu stiu de ce dupa atata timp te mai intereseaza daca te-a iubit,etc.Cred ca este doar in conceptia ta ca inca mai tii la el,pentru ca lucrurile care s-au intamplat atunci te-au luat prin surprindere(deci te-au marcat):ai aflat despre trecutul sau,te-a mintit ca este doar cu tine,ai aflat mai tarziu de vecina de la 3.
De ce oare ai mai iubi un tip care te-a inselat?Nu crezi ca meriti ceva mai bun?Crezi ca s-a schimbat?Nu,nu se va schimba niciodata.Nu cred ca ti-ar placea sa fii din nou pusa in situatia de a fi inselata ca in trecut.Mai gandeste-te!Succes!
powersinziana
Postat pe 13 Iulie 2009 11:49
De la: anabel24, la data 2009-07-11 20:50:21 draga vb cam in fiecare saptamana la telefon,ca amici ,dar pur si simplu pe mine nu ma mai intereseaza,mi-a distrus jumatate din viata iubirea asta,el m-a distrus,el a distrus tot ce construisem si o alta sansa nu mai are,da l-am iubit si poate intotdeauna il voi iubi acolo intr-un colt al inimii mele,ma inselat,ma umulit,si alte lucruri mult mai majore pe care nu are rost sa le povestesc aici,cand am scris povestea asta eram nostalgica,ma gandeam la tot ceea ce am trait cu el,si sincera sa fiu sunt foarte constienta ca nu a meritat nimic din tot ceea ce i-am putut oferi( iubire,fidelitate,etc)asa ca ai mare grija,si eu imi scriam cu el cand era in puscarie dar mai coresponda si cu alta..mss mult mult noroc in continuare astept raspunsul tau pa pa




nu am citit asta .ma bucur ca ti-ai dat seama
powersinziana
Postat pe 13 Iulie 2009 11:50
Buna!..ma numesc diana si as vrea sa va povestesc o experienta traita recent.cu toate ca mai am 2 saptamani si fac si eu 18 ani am trait o poveste de dragoste care s-a incheiat cu un final nefericit......cum a inceput totul.....acum un an de zile am venit pentru 2 zile la bunici si s-a intamplat sa intalnesc un baiat care m-a facut sa raman pentru toata vara acolo si sa-mi doresc o viata sa fiu cu el acolo.la inceput totul a fost o joaca.eu nu mai aveam prieten de un an de zile si l-am acceptat la insistentele lui si pentru ca ma saturasem de singuratate.el insa a decis sa se impace cu fosta prietna cu care se certase...o vara intreaga am tinut-o in despartiri si impacari si atunci cand credeam ca nu mai am nici o sansa prietna lui tokmai il inselase si atunki el s-a intors la mine...l-am iertat si am decis sa-i fiu alaturi...l-am ajutat sa o uite pe fata aia...a suferit..a plans pe umarul meu dupa ea...si incetul cu incetul am inceput sa avem o relatie normala dupa ce a uitat-o pe fata respectiva...un an de zile am fost impreuna si am luptat mult pentru el..am riscat mult...tin sa precizez ca noi doi eram verisori de gradul 3 si parintii mei nu erau deacord cu relatia aceasta..un an de zile am stat pe ascuns...am luptat..si am riscat...m-a asteptat 9 luni de zile (evident timp de 9 luni m-a inselat mereu ca eu nu-i ofeream nimic fizik,,)dupa 9 luni m-am simtit pregatita si am facut dragoste cu el..eram virgina..i-am daruit inocenta mea...am facut acest pas cu el riscand foarte mult..in ptimul rand pt ca era posibil sa afle parintii si in al doilea rand am riscat pt ka el nu a vrut sa ne protejam...si am aceeptat pt ca il iubeam...am riscat pt ca puteam sa raman gravida cand deabea trekusem klasa a 11a si mai eram si verisori....i-am fost fidela si am dat tot ce-am putut in relatia asta...in iulie cand am luat vakanta de vara eram cea mai fericita pt ca noi aveam o relatie la distanta si asteptasem vakanta asta un an de zile pt ca in vakanta veneam la bunika in satul din care era si el...si intro zi am aflat ca el plecase la munte cu o fosta prietna de care mie imi povestise numai de rau de ea si a plecat fara sa-mi spuna nimic..am aflat asta de la prietenii comuni..apoi 3 luni de zile am trait un kosmar pt ca inkepusem sa am simptome ca as fi gravida s numai io stiu cat suferam ca ma gandeam ce dezamagiti o sa fie parintii mei..ma gandeam ca el nu o sa akkepte kopilul ca o sa cresc un kopil fara tata ..pana la urma am aflat ca nu eram insarcinata..si am decis sa rama amika ku fostul...cu el m-am wazut toata vakanta zi de zsi pt ca eu aveam un magazin si wenea in fiekare zi ku pretextul ca voia sa bea o cafea..acum am auzit ca pe aktuala prietena o bate o jigneste..exact cum facea si acum cativa ani kand mai fusese cu ea...cu mine s-a purtat frumos..nu m-a jignit..nu m-a batut nikiodata,,,m-a asteptat 9 luni de zile...tin sa mentionez ca el are 26 de ani..eu 18 ...e profesor de religie...as vrea sa intreb si eu dupa parerea voastra m-a iubit oare vreodata in vreun fel ?pt ca stiu ..el nu m-a iubit cu adevarat pt ca el a iubit-o cu adevarat pe prietena aceea despre care v-am povestit la inkeput ca l-a inselat..dar oare m-a iubit in alt mod sau am fost o simpla joaka...un refugiu?multumesc antikipat si ma skuzati daca am fakut greseli de ortografie dar nu am okelarii la mine si este foarte tarziu..
kudika066590
Postat pe 7 Septembrie 2009 01:16
eu cred ca esti prea inocenta si naiva. Dupa cate mi-ai povestit tu ai dat prea mult si cred k el nu merita. Eu zic sa incerci sa il uiti pentru ca din cate ai scris vad ca ai un suflet mare si merita sa il daruiesti cuiva care te vrea. Nu stiu daca e vorba de iubire si nu am cum sa ma pronunt
byannca
Postat pe 7 Septembrie 2009 01:24
Cum, mai fato, ala mai e si profesor de religie????? Cauta-ti pe altcineva, lasa-l dracului, nu merita, ti-ar distruge viata, bine ca ai scapat de el!!!!! Doamne fereste, da' chiar ca unele fete sunt foarte naive si uite-asa pica in plasa unor astfel de gunoaie de oameni!
darksukkubus69
Postat pe 7 Septembrie 2009 21:39
De la: darksukkubus69, la data 2009-09-07 21:39:12Cum, mai fato, ala mai e si profesor de religie????? Cauta-ti pe altcineva, lasa-l dracului, nu merita, ti-ar distruge viata, bine ca ai scapat de el!!!!! Doamne fereste, da' chiar ca unele fete sunt foarte naive si uite-asa pica in plasa unor astfel de gunoaie de oameni!



mai sunt si rude , lol ... ?
Denver
Postat pe 23 Octombrie 2009 17:12
Da' chiar asa...
darksukkubus69
Postat pe 24 Octombrie 2009 16:32
eu cred ca ai trait o frumoasa poveste de dragoste,pt varsta pe care o aveai,,,el a facut anumite alegeri,,cum ar fii sa mai fie si cu alta,,tu ai acceptat si este ok,daca tu asta ai simtit,,,acum a trecut ceva timp,,el este din nou la puscarie din cate am inteles ,,are si un copil cu fosta sau actuala sotie,,,daca stai sa analizezi situatia ,,este persoana pe care ti-o doresti tot restul vietii?.este barbatul ideal in viziunea ta,,sau esti tipul de fata care nu are incredere in fortele ei,pt a spune ca poti gasii oricand un barbat asa cum iti doresti,,esti tipul de fata care se inmoaie la vb dulci,,o fata naiva,,care crede ca va fii fericita doar daca altcineva te va iubii?,,esti dependenta de iubirea altuia? cat de mult te iubesti pe tine?cat de bine te simti in pielea ta?....unde te vezi cu acest baiat in viitor? vezi o familie alaturi de el? te vezi fericita alaturi de el? poti avea incredere in acest barbat? ,,,puneti aceste intrebari si daca el este tot ce iti doresti ...fii alaturi de el,,,daca nu .. mergi inainte cu incredere in tine si barbatul pe care ti-l doresti nu va intarzia sa apara,,,,,asta daca nu il astepti in casa sau sa iasa dintr-o telenovela
alexxx12000
Postat pe 27 Octombrie 2009 18:28
un astfel de jeg.....nu l-as primi inapoi orice ar fi.....asta este: un infect,un mincinos....
FLORY_DULCIK
Postat pe 30 Noiembrie 2009 01:00
Fatã draga,doar daca vrei sã se repete povestea il primesti inapoi
Esti tanara ,desteapta ce te-a gasit sa vrei sa te legi la cap cu un nemernic care nu te-a pretuit cand trebuia...Acum vrea sa ii pansezi tu ranile puscariei?
la_belle_mer
Postat pe 30 Noiembrie 2009 01:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Amantii femeilor maritate care stiu sa joace teatru.... 32 De la: Brunette_25 11 Mai 2011 11:39
De ce sunt asa multe fete obsedate de prietenii lor? 9 De la: karla_08 11 Iunie 2009 11:38
Devine din ce in ce mai monoton 8 De la: alexandra_n 26 Mai 2009 18:55
Ajutati-ma cu un sfat!!! 90 De la: kudika467601 5 Decembrie 2011 08:42
am un barbat......... 51 De la: Anonima_007 28 Ianuarie 2010 11:57