Setari Cookie-uri

Ma framanta si pe mine ceva...pls help!!

Salutari tuturor!! :) iata ca postez si eu pe forum pt ca am o mica problema, care nu e chiar o problema :P dar pe mine ma seaca la sufletel si as vrea sa stiu ce credeti si voi. Am intalnit un tip acum vreo luna si ceva, mi se parea super baiat, aveam ce sa vorbesc cu el, ma suna, imi trimitea mesaje etc, prima data ne-am intalnit in oras, a stat foarte putin, vreo ora, a zis ca are nu stiu ce treaba, l-am inteles, s-a scuzat si a spus ca vrea sa ne mai vedem.A doua oara ne-am intalnit dupa vreo 3 saptamani, timp in care am mai comunicat prin mesaje si telefoane, mi-a facut el o "vizita", adica a venit la mine si am stat in masina de la 10 seara pana la 4 dimineata, nu am facut nimic, pur si simplu am stat de vorba, eu personal pot sa spun ca m-am simtit super bine cu el. Urmatoarele 2 intalniri s-au desfasurat in acelasi mod, venea foarte tarziu la mine si stateam in masina, am devenit mai intimi, n-am facut sex, dar nici mult numai aveam, el era inebunit, la un momentdat se ruga de mine sa nu-l las neterminat. Ultima data cand ne-am vazut, in aceleasi conditii, saptamana trecuta, nu l-am lasat neterminat, nu am facut sex, dar ca sa-l citez pe el "m-am jucat putin cu jucaria lui", dupa asta a mai stat putin si a zis ca tb sa plece. De atunci n-a mai dat niciun semn de viata, i-am trimis eu un mesaj, dar nu a raspuns.Avea oricum prostul obicei sa raspunda la mesaje dupa o zi sau 2, dar acum n-a mai raspuns deloc. Ideea e ca mie imi place mult de el si e clar ca n-o sa mai sune, dar nu pot sa nu ma intreb oare sunt eu de vina, am facut eu ceva? :-??
P.S. scuze pt post-ul atat de lung
Sunny24
Postat pe 29 Mai 2009 10:47
distactia suficienta, asa ca next si uita-l
yumy
Postat pe 29 Mai 2009 10:49
p.s daca nu faceai sex cu el nu disparea asa usor
apropo a te juca cu jucaria lui suna a oral daca nu ma insel eu
yumy
Postat pe 29 Mai 2009 10:50
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 10:47:31 Salutari tuturor!! :) iata ca postez si eu pe forum pt ca am o mica problema, care nu e chiar o problema :P dar pe mine ma seaca la sufletel si as vrea sa stiu ce credeti si voi. Am intalnit un tip acum vreo luna si ceva, mi se parea super baiat, aveam ce sa vorbesc cu el, ma suna, imi trimitea mesaje etc, prima data ne-am intalnit in oras, a stat foarte putin, vreo ora, a zis ca are nu stiu ce treaba, l-am inteles, s-a scuzat si a spus ca vrea sa ne mai vedem.A doua oara ne-am intalnit dupa vreo 3 saptamani, timp in care am mai comunicat prin mesaje si telefoane, mi-a facut el o "vizita", adica a venit la mine si am stat in masina de la 10 seara pana la 4 dimineata, nu am facut nimic, pur si simplu am stat de vorba, eu personal pot sa spun ca m-am simtit super bine cu el. Urmatoarele 2 intalniri s-au desfasurat in acelasi mod, venea foarte tarziu la mine si stateam in masina, am devenit mai intimi, n-am facut sex, dar nici mult numai aveam, el era inebunit, la un momentdat se ruga de mine sa nu-l las neterminat. Ultima data cand ne-am vazut, in aceleasi conditii, saptamana trecuta, nu l-am lasat neterminat, nu am facut sex, dar ca sa-l citez pe el "m-am jucat putin cu jucaria lui", dupa asta a mai stat putin si a zis ca tb sa plece. De atunci n-a mai dat niciun semn de viata, i-am trimis eu un mesaj, dar nu a raspuns.Avea oricum prostul obicei sa raspunda la mesaje dupa o zi sau 2, dar acum n-a mai raspuns deloc. Ideea e ca mie imi place mult de el si e clar ca n-o sa mai sune, dar nu pot sa nu ma intreb oare sunt eu de vina, am facut eu ceva? :-??
P.S. scuze pt post-ul atat de lung



scuze da nu m-am putut abtzine mama unde este emoticonul ala cu tavalitul pe jos de ras?
donttouch
Postat pe 29 Mai 2009 10:53
De la: yumalai, la data 2009-05-29 10:50:41p.s daca nu faceai sex cu el nu disparea asa usor
apropo a te juca cu jucaria lui suna a oral daca nu ma insel eu

nu neaparat, ci mai mult joco di mano , faucut de ea
SweetDadyD
Postat pe 29 Mai 2009 10:55
De la: donttouch, la data 2009-05-29 10:53:36
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 10:47:31 Salutari tuturor!! :) iata ca postez si eu pe forum pt ca am o mica problema, care nu e chiar o problema :P dar pe mine ma seaca la sufletel si as vrea sa stiu ce credeti si voi. Am intalnit un tip acum vreo luna si ceva, mi se parea super baiat, aveam ce sa vorbesc cu el, ma suna, imi trimitea mesaje etc, prima data ne-am intalnit in oras, a stat foarte putin, vreo ora, a zis ca are nu stiu ce treaba, l-am inteles, s-a scuzat si a spus ca vrea sa ne mai vedem.A doua oara ne-am intalnit dupa vreo 3 saptamani, timp in care am mai comunicat prin mesaje si telefoane, mi-a facut el o "vizita", adica a venit la mine si am stat in masina de la 10 seara pana la 4 dimineata, nu am facut nimic, pur si simplu am stat de vorba, eu personal pot sa spun ca m-am simtit super bine cu el. Urmatoarele 2 intalniri s-au desfasurat in acelasi mod, venea foarte tarziu la mine si stateam in masina, am devenit mai intimi, n-am facut sex, dar nici mult numai aveam, el era inebunit, la un momentdat se ruga de mine sa nu-l las neterminat. Ultima data cand ne-am vazut, in aceleasi conditii, saptamana trecuta, nu l-am lasat neterminat, nu am facut sex, dar ca sa-l citez pe el "m-am jucat putin cu jucaria lui", dupa asta a mai stat putin si a zis ca tb sa plece. De atunci n-a mai dat niciun semn de viata, i-am trimis eu un mesaj, dar nu a raspuns.Avea oricum prostul obicei sa raspunda la mesaje dupa o zi sau 2, dar acum n-a mai raspuns deloc. Ideea e ca mie imi place mult de el si e clar ca n-o sa mai sune, dar nu pot sa nu ma intreb oare sunt eu de vina, am facut eu ceva? :-??
P.S. scuze pt post-ul atat de lung



scuze da nu m-am putut abtzine mama unde este emoticonul ala cu tavalitul pe jos de ras?

uite-l aici =))=))=))=))=))
=))=))=))=))
=))=))=))=))
=))=))=))=))
yumy
Postat pe 29 Mai 2009 10:56
Oral e sa pui gura pe jucaria lui;).Nu cred ca tipa a facut oral ci doar i-a pus mana si probabil l-a excitat foarte tare.
Faptul ca nu ti-a mai dat niciun semn de viata ar trebui sa iti dea de gandit.Poate doar asta a vrut de la tine sa te aiba...sau poate are pe alta.In orice caz nu il mai cauta,daca va vrea,va revenii
aandaa
Postat pe 29 Mai 2009 10:57
exact, joco di mano :))) asta a fost
Sunny24
Postat pe 29 Mai 2009 10:57
De la: SweetDadyD, la data 2009-05-29 10:55:44
De la: yumalai, la data 2009-05-29 10:50:41p.s daca nu faceai sex cu el nu disparea asa usor
apropo a te juca cu jucaria lui suna a oral daca nu ma insel eu

nu neaparat, ci mai mult joco di mano , faucut de ea

n-a specificat ce anume a folosit in joaca ei poti folosi si gura dar poate nu stie ca ala se numeste tot sex
yumy
Postat pe 29 Mai 2009 10:57
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 10:57:20exact, joco di mano :))) asta a fost
pey si atunci daca nu a fost sexuiala decat "mastrubaceala" sincer chiar nu merita sa te agiti dupa el
yumy
Postat pe 29 Mai 2009 10:58
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 10:47:31 Salutari tuturor!! :) iata ca postez si eu pe forum pt ca am o mica problema, care nu e chiar o problema :P dar pe mine ma seaca la sufletel si as vrea sa stiu ce credeti si voi. Am intalnit un tip acum vreo luna si ceva, mi se parea super baiat, aveam ce sa vorbesc cu el, ma suna, imi trimitea mesaje etc, prima data ne-am intalnit in oras, a stat foarte putin, vreo ora, a zis ca are nu stiu ce treaba, l-am inteles, s-a scuzat si a spus ca vrea sa ne mai vedem.A doua oara ne-am intalnit dupa vreo 3 saptamani, timp in care am mai comunicat prin mesaje si telefoane, mi-a facut el o "vizita", adica a venit la mine si am stat in masina de la 10 seara pana la 4 dimineata, nu am facut nimic, pur si simplu am stat de vorba, eu personal pot sa spun ca m-am simtit super bine cu el. Urmatoarele 2 intalniri s-au desfasurat in acelasi mod, venea foarte tarziu la mine si stateam in masina, am devenit mai intimi, n-am facut sex, dar nici mult numai aveam, el era inebunit, la un momentdat se ruga de mine sa nu-l las neterminat. Ultima data cand ne-am vazut, in aceleasi conditii, saptamana trecuta, nu l-am lasat neterminat, nu am facut sex, dar ca sa-l citez pe el "m-am jucat putin cu jucaria lui", dupa asta a mai stat putin si a zis ca tb sa plece. De atunci n-a mai dat niciun semn de viata, i-am trimis eu un mesaj, dar nu a raspuns.Avea oricum prostul obicei sa raspunda la mesaje dupa o zi sau 2, dar acum n-a mai raspuns deloc. Ideea e ca mie imi place mult de el si e clar ca n-o sa mai sune, dar nu pot sa nu ma intreb oare sunt eu de vina, am facut eu ceva? :-??
P.S. scuze pt post-ul atat de lung
din modul in care va intilneati aveai destule semnale ca nu vrea nimic serios! sigur are alta relatie iar pe tine te-a folosit pentru diversitate! alta data sa stii ca atunci cind un baiat vrea o relatie cu o fata se plimba de mina prin oras,se duc la o inghetata,un film.........nu sta cu orele in masina ferit de privirile altora cautind un sex scurt! faptul ca nu raspundea la mesaje e clar ca e cu altcineva......iar treaba cu jucaria da-o in puii mei mei de jucarie trebuia sa-i zici sa-si faca o labuta(sigur te mai cauta)!
FRANNNCE
Postat pe 29 Mai 2009 10:59
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 10:57:20exact, joco di mano :))) asta a fost

sa sti ca s-ar pute sa aibe o relatie iar tu ai fi fost amanta , ca suna suspect modurile alea de a va intalni ..., parca sa-r ascunda sa nu il vada lumea
SweetDadyD
Postat pe 29 Mai 2009 11:00
Ai gresit , in primul rand prin faptul ca ai acceptat conditiile lui. Pt ca e clar ca ceea ce ai facut a fost sa raspunzi la apel neconditionat.
Cum sa-ti raspunda la mesaj dupa 2 zile?!??! Si sa va intalniti dupa 3 saptamani??? Esti prea naiva!
In conditiile astea tu ce credeai?
S-ar putea sa mai vina peste 3 saptamani si sa te roage din nou sa nu-l lasi neterminat. Expresia asta de balta cu ”sa nu-l lasi neterminat” nu ti-a dat de gandit?
Ai grija pe viitor!!! Naivitatea te poate costa si mai scump!!!
kudikaroxi
Postat pe 29 Mai 2009 11:02
De la: SweetDadyD, la data 2009-05-29 11:00:00
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 10:57:20exact, joco di mano :))) asta a fost

sa sti ca s-ar pute sa aibe o relatie iar tu ai fi fost amanta , ca suna suspect modurile alea de a va intalni ..., parca sa-r ascunda sa nu il vada lumea


daaaa ...mana ei a fost amanta...da erau si cele 2 sotii stangele si dreptacea de fata..deci a fost un fel de sex in grup,no?
coffeeta
Postat pe 29 Mai 2009 11:04
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 10:57:20exact, joco di mano :))) asta a fost
pun pariu ca avea si servetele pregatite!
FRANNNCE
Postat pe 29 Mai 2009 11:06
De la: FRANNNCE, la data 2009-05-29 11:06:20
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 10:57:20exact, joco di mano :))) asta a fost
pun pariu ca avea si servetele pregatite!


avea si prezervativ si servetele zdreanta :)) , wow, chiar am fost naiva rau, va multumesc ca mi-ati rapsuns asa repede, chiar ma simt mai bine :-*
Sunny24
Postat pe 29 Mai 2009 11:12
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 11:12:12
De la: FRANNNCE, la data 2009-05-29 11:06:20
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 10:57:20exact, joco di mano :))) asta a fost
pun pariu ca avea si servetele pregatite!


avea si prezervativ si servetele zdreanta :)) , wow, chiar am fost naiva rau, va multumesc ca mi-ati rapsuns asa repede, chiar ma simt mai bine :-*


mamaaaaaaaa adica tot arsenalul, dar se multzumeste baiatu cu putzin zic eu
donttouch
Postat pe 29 Mai 2009 11:13
De la: donttouch, la data 2009-05-29 11:13:56
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 11:12:12
De la: FRANNNCE, la data 2009-05-29 11:06:20
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 10:57:20exact, joco di mano :))) asta a fost
pun pariu ca avea si servetele pregatite!


avea si prezervativ si servetele zdreanta :)) , wow, chiar am fost naiva rau, va multumesc ca mi-ati rapsuns asa repede, chiar ma simt mai bine :-*


mamaaaaaaaa adica tot arsenalul, dar se multzumeste baiatu cu putzin zic eu

bine ca nu a venit si cu o sacosica cu jucarele xxx
SweetDadyD
Postat pe 29 Mai 2009 11:19
De la: SweetDadyD, la data 2009-05-29 11:19:05
De la: donttouch, la data 2009-05-29 11:13:56
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 11:12:12
De la: FRANNNCE, la data 2009-05-29 11:06:20
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 10:57:20exact, joco di mano :))) asta a fost
pun pariu ca avea si servetele pregatite!


avea si prezervativ si servetele zdreanta :)) , wow, chiar am fost naiva rau, va multumesc ca mi-ati rapsuns asa repede, chiar ma simt mai bine :-*


mamaaaaaaaa adica tot arsenalul, dar se multzumeste baiatu cu putzin zic eu

bine ca nu a venit si cu o sacosica cu jucarele xxx


cu sigurantza avea portbagajul plin dar deh spatziul cam mic nu se putea desfasura in voie
donttouch
Postat pe 29 Mai 2009 11:20
De la: kudikaroxi, la data 2009-05-29 11:02:02Ai gresit , in primul rand prin faptul ca ai acceptat conditiile lui. Pt ca e clar ca ceea ce ai facut a fost sa raspunzi la apel neconditionat.
Cum sa-ti raspunda la mesaj dupa 2 zile?!??! Si sa va intalniti dupa 3 saptamani??? Esti prea naiva!
In conditiile astea tu ce credeai?
S-ar putea sa mai vina peste 3 saptamani si sa te roage din nou sa nu-l lasi neterminat. Expresia asta de balta cu ”sa nu-l lasi neterminat” nu ti-a dat de gandit?
Ai grija pe viitor!!! Naivitatea te poate costa si mai scump!!!


scorpyoW
Postat pe 29 Mai 2009 11:31
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 11:12:12
De la: FRANNNCE, la data 2009-05-29 11:06:20
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 10:57:20exact, joco di mano :))) asta a fost
pun pariu ca avea si servetele pregatite!


avea si prezervativ si servetele zdreanta :)) , wow, chiar am fost naiva rau, va multumesc ca mi-ati rapsuns asa repede, chiar ma simt mai bine :-*

a nuu ca nu le avea pt tine le avea pt oricine
buna dimineatza!
coffeeta
Postat pe 29 Mai 2009 11:35
=))=))=))=))=))=))=))=))
fui grow up , si numai crede in zane si feti frumosi pe cai albi =))=))=))=))=))=))=))=))=))=))
blue07scorpion
Postat pe 30 Mai 2009 01:21
offf, si ce imi placea de el , dar o sa-mi treaca :-
Sunny24
Postat pe 31 Mai 2009 12:00
bine k nu ai facut sex cu el...imagineaza ti cum ar fi fost sa faci sex cu el si sa nu te mai caute..probabil s a plictisit sa astepte si a plecat la alta mai darnica...oricum te felicit k nu ai cedat...k probanil el doar sex a vrut de la tine...k majoritatea barbatilor asta vor...sper sa nu te mai intalnesti cu el k o sa cedezi si o sa fie tare naspa....o sa steacu tine pana se plictiseste..stiu k vorbesc cam dur...dar am un frate kare e cam fustangiu si stiu exact cum gandeste..." dak pica fata e bine dak nu..next " ai grija..!!
jhg20
Postat pe 31 Mai 2009 17:29
adevarul adevarat nu-l poti sti,pentru ca sunt persoane pe care le cunosti,,si nu sti ce-i poate capul,,cand simnti nevoia de afectiune,ai impresia despre cel de linga tine ca si el e la felll,,daca te culcai cu el din prima,ar fi zis ca esti usuratica,daca nu,tot nu-i bine,,,eu zic sa fi tare ,stiu cum e cand iti doresti un paetener si sa nu-l gasesti,,,,bafta in continuare,,nu-l m-ai suna tu,,lasa sa treaca timpul,,,,,
kudika032906
Postat pe 2 Iunie 2009 19:49
Looser! e el fustangiu :D daca i ar fi palcut intradevar de tine , nu l ar fi deranjat sa ramana "neterminat" ... si ar fi asteptat sa aveti ceva timp de cand iesiti impreuna .. daca te ar fi placut pt ceea ce esti .. asa .. a fost atractie fizica .. a vrut ceva mai mult de la tine .. nu ai oferit .. deci si a mutat cuibul ... cu siguranta acum e alta care se bucura de servetelele lui din masina :))

move on! tampiti din astia sunt la fiecare colt de strada!
InnocentChild
Postat pe 21 Noiembrie 2009 17:42
De la: Sunny24, la data 2009-05-29 10:47:31 Salutari tuturor!! :) iata ca postez si eu pe forum pt ca am o mica problema, care nu e chiar o problema :P dar pe mine ma seaca la sufletel si as vrea sa stiu ce credeti si voi. Am intalnit un tip acum vreo luna si ceva, mi se parea super baiat, aveam ce sa vorbesc cu el, ma suna, imi trimitea mesaje etc, prima data ne-am intalnit in oras, a stat foarte putin, vreo ora, a zis ca are nu stiu ce treaba, l-am inteles, s-a scuzat si a spus ca vrea sa ne mai vedem.A doua oara ne-am intalnit dupa vreo 3 saptamani, timp in care am mai comunicat prin mesaje si telefoane, mi-a facut el o "vizita", adica a venit la mine si am stat in masina de la 10 seara pana la 4 dimineata, nu am facut nimic, pur si simplu am stat de vorba, eu personal pot sa spun ca m-am simtit super bine cu el. Urmatoarele 2 intalniri s-au desfasurat in acelasi mod, venea foarte tarziu la mine si stateam in masina, am devenit mai intimi, n-am facut sex, dar nici mult numai aveam, el era inebunit, la un momentdat se ruga de mine sa nu-l las neterminat. Ultima data cand ne-am vazut, in aceleasi conditii, saptamana trecuta, nu l-am lasat neterminat, nu am facut sex, dar ca sa-l citez pe el "m-am jucat putin cu jucaria lui", dupa asta a mai stat putin si a zis ca tb sa plece. De atunci n-a mai dat niciun semn de viata, i-am trimis eu un mesaj, dar nu a raspuns.Avea oricum prostul obicei sa raspunda la mesaje dupa o zi sau 2, dar acum n-a mai raspuns deloc. Ideea e ca mie imi place mult de el si e clar ca n-o sa mai sune, dar nu pot sa nu ma intreb oare sunt eu de vina, am facut eu ceva? :-??
P.S. scuze pt post-ul atat de lung

din mai pana acu ai stat la dospit?
greierash_is_back
Postat pe 21 Noiembrie 2009 18:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce ne facem cu femeile din viata lui? 27 De la: katy6853_yahoo_com 20 Mai 2009 10:22
Un barbat la sala de sport 25 De la: just_maria 13 Martie 2009 12:31
ceva ciudat ... 64 De la: marylin24 21 Iunie 2013 20:06
Sa ii sarbatorim pe EI de 9 martie? 1 De la: Veenman 8 Martie 2011 15:05
sa il astept... 32 De la: nuante_de_gri 1 Mai 2011 11:56