cursuri de machiaj

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent cursuri de machiaj: (5 din 1 vot)

danazuzu Avatarul lui danazuzu

26 mesaje
Oras: bucuresti

fetelor am si eu o mare intrebare si rugaminte...stie cnva unde se pot face cursuri de machiaj care sa fie cat de cat ok si sa nu fie la un pret asa piperat? eu am 17 ani si am citit k la unele scoli nu poti sa te duci dak nu ai liceul terminat.....stiti cva despre asta?
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
Ei da...de cand s a inventat banul...orice e posibil...poti sa ai si 4 ani daca vrei sa faci...banul jos ...piata e plina de tot felul de profitori care abia asteapta sa iti ia banul ...cauta pe net ,in orasul tau...vezi dak e aprobat de minister ,inregistrat la Camera de Comert...chestii...k ramai si nf si cu banii luati
bestest_girl Avatarul lui bestest_girl

25 mesaje

www.magiaochilor.webs.com/

Curs gratuit de machiaj!
Doar completezi un formular cu prenumele si adresa de email si primesti timp de 7 zile 7 lectii de machiaj.
''L'amour, l'oeuvre et la connaissance sont les inépuisables ressources de notre existence : qu'elles la régissent donc.'' Wilhelm Reich.
Fosta membra Kudika.ro
Lenjerie intima sexy,accesorii,babydoll,rochit e si lenjerie potrivite pentru o seara romantica cu partenerul sau pentru acele persoane care sunt mai indraznete. Vizitati siteul www.lenjerie-chic.ro

www.youtube.com/watch?v=jNmVL0XnucA