Setari Cookie-uri

Zavoranca in razboi cu Columbeanca! Cu cine tineti? Trimiteti sms :)

Nici bine nu s au terminat emisiunile despre sarcina/nasterea marei dive Nikita, ca acu avem alta mare stire( scandal) care sa ne socheze. Marea doamna Columbeanu a onorat o pe Zavoranca cu prezenta in emisiunea ei ( cam de balci ). Aici Moni s a comportat ca de obicei, ca o femeie maritata, super stilata si cizelata ( ) , cand s a trezit Zavoranca sa i strige imaginea si reputatia intacta. Catastrofa a fost ca un tip din platou, a luat o in brate pe Moni, si a fugit cu ea putin pe acolo. Dupa cateva minute ( timpul necesar procesarii informatiei de catre creier ) Moni s a isterizat si a zis ca ea nu vrea sa apara in bratele altui barbat in presa, ca ea nu l inseala pe Iri, ca ea da in judecata, ca le va face probleme, si tot asa. Zavoranca a inceput si ea: adica tu ma ameninti? si uite asa a inceput scandalul. Daca n ati vazur emisiunea pe Kanal D, sigur o s o gasiti pe youtube. Eu una am ras, si m am bucurat ca a pus o cineva la punct pe Columbeanca. Daca nu vrea sa apara in ipostaze "nedemne" de statutul ei, SA NU MAI APARA LA EMISIUNI GEN PACT CU DIAVOLITA SAU UN SHOW PACATOS!!!! DE FAPT, SA NU MAI APARA!
inamina
Postat pe 7 Iunie 2009 00:43
inca esti sub impresia emisiunii!
numara pana la zece, respira adanc si da-ti doua palme.
daca nu-ti revii, mai da-ti doua palme!
geo_x
Postat pe 7 Iunie 2009 00:44
De la: inamina, la data 2009-06-07 00:43:53Nici bine nu s au terminat emisiunile despre sarcina/nasterea marei dive Nikita, ca acu avem alta mare stire( scandal) care sa ne socheze. Marea doamna Columbeanu a onorat o pe Zavoranca cu prezenta in emisiunea ei ( cam de balci ). Aici Moni s a comportat ca de obicei, ca o femeie maritata, super stilata si cizelata ( ) , cand s a trezit Zavoranca sa i strige imaginea si reputatia intacta. Catastrofa a fost ca un tip din platou, a luat o in brate pe Moni, si a fugit cu ea putin pe acolo. Dupa cateva minute ( timpul necesar procesarii informatiei de catre creier ) Moni s a isterizat si a zis ca ea nu vrea sa apara in bratele altui barbat in presa, ca ea nu l inseala pe Iri, ca ea da in judecata, ca le va face probleme, si tot asa. Zavoranca a inceput si ea: adica tu ma ameninti? si uite asa a inceput scandalul. Daca n ati vazur emisiunea pe Kanal D, sigur o s o gasiti pe youtube. Eu una am ras, si m am bucurat ca a pus o cineva la punct pe Columbeanca. Daca nu vrea sa apara in ipostaze "nedemne" de statutul ei, SA NU MAI APARA LA EMISIUNI GEN PACT CU DIAVOLITA SAU UN SHOW PACATOS!!!! DE FAPT, SA NU MAI APARA!


Nu stiu de ce se vorbeste asa de mult in presa despre "marile vedete" ca si Nikita sau Columbeanca, care s-a trezit acum mare vedeta ca a luat-o Irinel de nevasta.Ink o chestie nu o mai inteleg.... de ce se vorbeste asa de mult despre fotbal?... vb aia se fac si alte sporturi la noi in tara! Dupa ce Nadia a intrat in istorie si multi alti romani au dus numele tarii mai departe tot despre acest sport se vorbeste cel mai mult! Mi se pare o mizerie ceea ce se intampla in fotbalul romanesc! si mai vor sa joace si inafara!
3m_
Postat pe 7 Iunie 2009 00:50
De la: geo_x, la data 2009-06-07 00:44:58inca esti sub impresia emisiunii!
numara pana la zece, respira adanc si da-ti doua palme.
daca nu-ti revii, mai da-ti doua palme!


Am incercat. Nu functioneaza
inamina
Postat pe 7 Iunie 2009 14:14
sunt sigura ca totul e un teatru de proasta calitate
miha_robu
Postat pe 7 Iunie 2009 14:18
De la: inamina, la data 2009-06-07 14:14:42
De la: geo_x, la data 2009-06-07 00:44:58inca esti sub impresia emisiunii!
numara pana la zece, respira adanc si da-ti doua palme.
daca nu-ti revii, mai da-ti doua palme!


Am incercat. Nu functioneaza



vrei sa incerc io!?
geo_x
Postat pe 7 Iunie 2009 14:20
buna eu st cam noua pe aici dar daca mi permiteti! eu nu tin nici cu una nici cu alta petru ca in esenta sunt la fel de lipsite de caracter cele doua! pe bune diferenta o face numele!
florentinacaras
Postat pe 7 Iunie 2009 14:44
De la: geo_x, la data 2009-06-07 00:44:58inca esti sub impresia emisiunii!
numara pana la zece, respira adanc si da-ti doua palme.
daca nu-ti revii, mai da-ti doua palme!


Geo puiule, zi-mi si mie cine e tipele, a? Si io vreau sa barfesc!

Si mai zi-mi si de ce fata asta scrie "Marei dive"? Au schimbat astia limba romana de cand nu mai sunt eu prin meleag?
Dor_a
Postat pe 7 Iunie 2009 14:49
dora draga, nu te enerva.
mai nou, ca sa ai statulu' de vedeta, trebuie sa isti un scadal. preferabil cu o alta patachina de mahala!
deci, model de urmat in vederea crearii statului de vedeta.
se ia una femeie, slaba la trup si inger, se baga in ochii consumatorului cu forta , apoi se ia alta femeie cu aceleasi caracterisitici si se lasa amandoua la macerat, pana ajung la scos ochi!
apoi se serveste publicului avid de senzational! la cald!
geo_x
Postat pe 7 Iunie 2009 14:54
De la: geo_x, la data 2009-06-07 14:54:29dora draga, nu te enerva.
mai nou, ca sa ai statulu' de vedeta, trebuie sa isti un scadal. preferabil cu o alta patachina de mahala!
deci, model de urmat in vederea crearii statului de vedeta.
se ia una femeie, slaba la trup si inger, se baga in ochii consumatorului cu forta , apoi se ia alta femeie cu aceleasi caracterisitici si se lasa amandoua la macerat, pana ajung la scos ochi!
apoi se serveste publicului avid de senzational! la cald!



Ce plastica descrierea!

Moama, ce va mai distrati, nenica! Se paruiesc alea asa, live? Vreau si iooo (sa le vaz, adica)
Dor_a
Postat pe 7 Iunie 2009 15:03
De la: Dor_a, la data 2009-06-07 14:49:00
De la: geo_x, la data 2009-06-07 00:44:58inca esti sub impresia emisiunii!
numara pana la zece, respira adanc si da-ti doua palme.
daca nu-ti revii, mai da-ti doua palme!


Geo puiule, zi-mi si mie cine e tipele, a? Si io vreau sa barfesc!

Si mai zi-mi si de ce fata asta scrie "Marei dive"? Au schimbat astia limba romana de cand nu mai sunt eu prin meleag?


Daca am gresit undeva, te rog sa ma corectezi
Eu asa am invatat la scoala ca se face acordul

P.S. GEo, be my guest. Daca reusesti, iti dau si eu una din partea casei CADO! Cum ar zice italianu ala dement care vinde gablonturi la tv
inamina
Postat pe 8 Iunie 2009 09:47
De la: inamina, la data 2009-06-07 00:43:53Nici bine nu s au terminat emisiunile despre sarcina/nasterea marei dive Nikita, ca acu avem alta mare stire( scandal) care sa ne socheze. Marea doamna Columbeanu a onorat o pe Zavoranca cu prezenta in emisiunea ei ( cam de balci ). Aici Moni s a comportat ca de obicei, ca o femeie maritata, super stilata si cizelata ( ) , cand s a trezit Zavoranca sa i strige imaginea si reputatia intacta. Catastrofa a fost ca un tip din platou, a luat o in brate pe Moni, si a fugit cu ea putin pe acolo. Dupa cateva minute ( timpul necesar procesarii informatiei de catre creier ) Moni s a isterizat si a zis ca ea nu vrea sa apara in bratele altui barbat in presa, ca ea nu l inseala pe Iri, ca ea da in judecata, ca le va face probleme, si tot asa. Zavoranca a inceput si ea: adica tu ma ameninti? si uite asa a inceput scandalul. Daca n ati vazur emisiunea pe Kanal D, sigur o s o gasiti pe youtube. Eu una am ras, si m am bucurat ca a pus o cineva la punct pe Columbeanca. Daca nu vrea sa apara in ipostaze "nedemne" de statutul ei, SA NU MAI APARA LA EMISIUNI GEN PACT CU DIAVOLITA SAU UN SHOW PACATOS!!!! DE FAPT, SA NU MAI APARA!


pey ce iri o poate lua in brate!!!!???el are 1,5 m,si ea 2,5 m,cum naiba,pey ce moni a fost dama de conpanie!!!!!???
am un prieten care o cunoaste de mica,si nu pre are vb de lauda la adresa ei
scorpyoW
Postat pe 8 Iunie 2009 09:55
nu tin cu niciuna
yumy
Postat pe 8 Iunie 2009 09:59
sunt doua aiurite amandoua
care mai de care
ingerasul_noptii
Postat pe 8 Iunie 2009 22:35
si columbeanca ,noroc cu irinel ,
ingerasul_noptii
Postat pe 8 Iunie 2009 22:38
monica columbeanua=prostituata cu facultate
Oana zavoreanu=un fel de Gigi Becali al femeilor
Aphrodite
Postat pe 8 Iunie 2009 22:43
eu tin cu mine!!!
anca0704
Postat pe 8 Iunie 2009 22:46
Monica Columbeanu sa o faca sa plateasca pe ordinara de Oana ..Nimeni nu are dreptul sa lezeze demniatea cuiva asa cum a facut/o Oana Z
kudika017877
Postat pe 17 Iunie 2009 20:13
Haha, cine avea demnitate! Madam Columbeanu, o parasuta.
Kathara
Postat pe 17 Iunie 2009 20:17
Pana sa inceapa acest scandal tineam cu Mony,dar am urmarit in mod special scandalul si mi-am schimbat impresia de ea chiar dak suntem vecini de cartier in Bacau.Dar Zavoranca e BESTIALA,e o dulce,populara,si n-are fite...e femeia mult visata de mine...n-as fi inselat-o niciodata...se potriveste perfect cu Pepe,si-l admir pe pepe k stie sa iubeasca cu inima plina de pasiune latina si k are norocul de o asa femeie
danut_lucian
Postat pe 17 Iunie 2009 20:25
Si eu cu cine tin daca nu-mi place niciuna ?
iris_4_ever
Postat pe 17 Iunie 2009 20:29
no_more
Postat pe 17 Iunie 2009 20:30
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-17 20:29:18Si eu cu cine tin daca nu-mi place niciuna ?


ai putea sa tii cu mine. esti mult mai castigata
Tazmanian
Postat pe 17 Iunie 2009 20:31
De la: Tazmanian, la data 2009-06-17 20:31:45
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-17 20:29:18Si eu cu cine tin daca nu-mi place niciuna ?


ai putea sa tii cu mine. esti mult mai castigata


Atunci m-am linistit ,clar tin cu tine

go taz
iris_4_ever
Postat pe 17 Iunie 2009 20:42
si eu am vazut emisiunea si prima oara am crezut ca e la misto. pana s-a enervat oana zavoranu, mai avea putin si o scotea in suturi pe columbeanca.chiar daca ziceti voi ca e cam mahalagioaica a facut bine , ptr ca monica columbeanu e super infatuata, si ce ar mai fi ea fara irinel al ei?? un nimic! pai mai oameni buni, cei care ii luati apararea , ce varsta are ea si ce varsta are oana ? ce experienta are ea in televiziune si c experienta are zavoranca?ia s-o vedem fara iri, fara avocati mai are acelasi tupeu? pai la cat e oana de ardeiata nu rezista nici 2min. tipul ala nu facuse decat sa o ia in brate, iar pe ea o preocupa imaginea ei publica, reputatia ei, felul cum o vedem noi, ncidecum ce crede irinel. am vzt-o si la un show pacatos intr-o seara, si venise un tip, un admirator, ii adusese flori, chestii, i-a si cantat, whatever.
deci daca nu vrei genul asta de publicitate nu te duci la genul asta de emisiuni.

oana 1 - 0 monica

c_r_i
Postat pe 17 Iunie 2009 21:27
100-100
yumy
Postat pe 17 Iunie 2009 21:29
Nu tin cu niciuna. Sunt vai de mama lor amandoua.Apreciez insa ca in emisiune Oana Zavoranu a reusit sa-si tina cumpatul pana la un moment dat. La Monica Columbeanu apreciez exprimarea ceva mai potrivita statutului la care aspira si pe care totusi nu cred ca-l va obtine vreodata (cel de doamna).M-a impresionat treaba cu " e urmare negativa, deci nu voi spune datorita ci din cauza". Aici moderatoarea era pierduta. Nu inteleg insa faza cu "femeia maritata". Adica daca nu era maritata nu se supara ca o lua tipul ala in brate? Ma irita sa vad ca femeile din Romania se cred in contiunare superioare fiindca sunt maritate.In alta ordine de idei, e interesant de vazut ca tocmai tipele care doresc sa aiba relatii/sa se marite pentru bani si din diverse motive nu le iese sunt primele care se gasesc sa le faca "taraturi" pe cele care reusesc treaba asta. Nu stiu, dupa mine chestia asta este echivalenta cu furatul caciulii. E ca si cum ai sustine ca ai bani sa-ti cumperi blanuri de zeci de mii de euro(din munca ta, evident), dupa care le-ai condamna pe cele care-si permita sa faca asta, plangandu-te de salariul tau de cateva sute de euro(putine, evident).
beyonce_indragostita
Postat pe 17 Iunie 2009 22:00
De la: addictive, la data 2009-06-17 21:27:16si eu am vazut emisiunea si prima oara am crezut ca e la misto. pana s-a enervat oana zavoranu, mai avea putin si o scotea in suturi pe columbeanca.


Cu amenintarile cu bataia nu sunt de acord. Sunt dovada celui mai jos nivel pe care-l poate avea vreo persoana. Amenintand cu bataia, Oana Zavoranu arata ca e de o speta multa mai joasa decat Monica Columbeanu care ameninta ca ii va inchide emisiunea.

De la: addictive, la data 2009-06-17 21:27:16chiar daca ziceti voi ca e cam mahalagioaica a facut bine , ptr ca monica columbeanu e super infatuata, si ce ar mai fi ea fara irinel al ei?? un nimic! pai mai oameni buni, cei care ii luati apararea , ce varsta are ea si ce varsta are oana ? ce experienta are ea in televiziune si c experienta are zavoranca?ia s-o vedem fara iri, fara avocati mai are acelasi tupeu?


De acord ca Monica e infatuata si ceea ce e mai grav, nu are nici cel mai mic motiv de infatuare. Deci da, nu ar fi fost nimic fara Irinel Columbeanu iar daca s-ar desparti de el si ar incerca sa faca diverse lucruri pe cont propriu, nu ar fi mare lucru de capul ei. Insa Oana Zavoranu e mahalagioaica, that nobody can deny.
beyonce_indragostita
Postat pe 17 Iunie 2009 22:11
"e interesant de vazut ca tocmai tipele care doresc sa aiba relatii/sa se marite pentru bani si din diverse motive nu le iese sunt primele care se gasesc sa le faca "taraturi" pe cele care reusesc treaba asta."

deci dupa tine daca eu ii dezaprob atitudinea .asta inseamna ca o invidiez in secret? corecteaza-ma daca gresesc dar asta reiese de aici...
c_r_i
Postat pe 17 Iunie 2009 22:39
De la: addictive, la data 2009-06-17 22:39:42"e interesant de vazut ca tocmai tipele care doresc sa aiba relatii/sa se marite pentru bani si din diverse motive nu le iese sunt primele care se gasesc sa le faca "taraturi" pe cele care reusesc treaba asta."

deci dupa tine daca eu ii dezaprob atitudinea .asta inseamna ca o invidiez in secret? corecteaza-ma daca gresesc dar asta reiese de aici...


mai fratilor,nici aici nu scap de t a r f a asta,
scorpyoW
Postat pe 17 Iunie 2009 22:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TOP 5: Comportamente umane inexplicabile 9 De la: kudika059150 31 Martie 2012 08:24
Avem si noi vedete stilate? 61 De la: cinderella 27 August 2009 17:28
Mircea Badea si Serban Huidu sau Mircea Badea si Carcotasii,Moraru si Buzdugan 9 De la: inamina 31 Mai 2009 11:46
De unde ideea ca romanii nu au vedete?????????? 51 De la: ymirsy 4 Aprilie 2011 21:19
WHITNEY HOUSTON ... 31 De la: MissRainbow 13 Februarie 2012 14:03