eu gemeni si el sagetator

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika031135 Avatarul lui kudika031135

3 mesaje

nu stiu ce sa cred........am auzit ca sagetatorii sunt foarte gelosi,impulsivi.....eu ma inteleg bine pt moment....o fi doar ceva momentan sau asa va fii mereu?
voi ce puteti sa-mi ziceti? e imposibil sa nu mai fie cineva cu un caz asemanator care sa poata sa-mi zica ceva
plz.......
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
e nashpa tare
Tazmanian Avatarul lui Tazmanian

1302 mesaje

De la: kudika031135, la data 2009-06-12 00:43:22nu stiu ce sa cred........am auzit ca sagetatorii sunt foarte gelosi,impulsivi.....eu ma inteleg bine pt moment....o fi doar ceva momentan sau asa va fii mereu?
voi ce puteti sa-mi ziceti? e imposibil sa nu mai fie cineva cu un caz asemanator care sa poata sa-mi zica ceva
plz.......

si eu am auzit ca femeile-s perverse dar asta nu inseamna ca fug de ele pe strada
necunoscut Avatarul lui necunoscut

59 mesaje

nu se potriveste iti zic din propria experienta eu sunt sagetatoare si el gemeni si ne ceram tot timpul am stat jumatate de an impreuna dar nu a mai mers si ne-am despartit nujtiu ce sati zic poate voi sunteti altfel si o sa va intelegeti
Raky Avatarul lui Raky

30 mesaje
Oras: petrosani

Gemenii cu sagetatorii , in dragoste, se potrivesc sigur. Fiecare ii da celuilalt libertatea de care are nevoie . Dar important este sa existe dragoste ... altfel nu mai conteaza .
Raky