Setari Cookie-uri

cand a aflat ca sunt insarcinata a fugit:((

De la: Floare_de_castan, la data 2009-06-13 10:24:32
Ce sfaturi crezi ca ti se pot oferii ???
Eu sincera sa fiu,am ramas "masca " vorba romanului...
Parerea mea este ca o cauti cu lumanarea !!!!!
Sincer,mi-asi dori sa aflu ce s-a intamplat cu tine peste 2-3 ani,in sensul de a vedea daca intuitia ma inseala...
Si ca sa motivez cele afirmate,atasez....

elisabyy Postat pe: 27 Mai 2009 Ce ma fac???am aflat ca e insurat!!!

COINCIDENTZA TARE!!!acelasi lucru la mn eu acum vreo saptamana am cunoscut un baiat kre a venit sa-si cumpere inghetata de la magazinul unde lucram si ma intrebat ce inghetata sa ii dau kre e mai buna si i-am zis k ii dau si lui ce isi cumpara toti copii(Martinel)si apoi venea in fiekre seara si faceam misto de el k manank inghetata de copii dar nu am vb prea mult dar imi placeau la nebunie ochii lui....un albastru superb si intr-o zi a venit la magazin cu fratele lui kre seamana k doua picaturi de apa dar nu sunt gemeni....ei sunt din ialomita si lucreaza in zona la mn....si eu logic k deaba il observasem pe fratisu k ma uitam la el:)):))dar pe urma el a lipsit 2 zile de la magazin....si sincer am fost ff trista si in ultima mea zi de munk a aparut un baiat.....eu eram grabita sa inchid magazinul si nu am stat mult la discutii cu el.....i-am dat numarul meu de tel sa vb mai tz crezand k e baiatul de kre m-am indragostit acum kteva zile.....ma intalnesc cu el a doua zi k ma invitat la o cafea...si eu nu mi-am dat seama k defapt baiatul de kre imi placea era fratele celui cu kre ma intalnisem eu...penibil dar adevarat....mi-a povestit tot.....si dupa vreo 3 ore pe kre le-am petrecut impreuna cu Adrian(fratele lui Daniel)mi-a aratat o poza cu familia lu daniel adik un baietel de ktiva ani si o femeie superba kre era sotia lui.....am ramas tampita knd am aflat k are 29 de ani si o familie si se lua de fetele de la magazin acum ma suna fratele lui intr-una dar evit sa ma intalnesc cu el.....i-am zis k el kte mai ma minte....k poate mai e si el insurat cine stie...dar nu stiu ce sa zic....el pare mai sincer....si in fond eu m-am pacalit k nu am stiut sa fac deosebirea dintre ei doi...am iesit cu adrian crezand k e daniel nestiind cum ii cheama in acel moment si in plus am aflat k daniel nu a mai venit la magazin k a plek la familia lui in spania

elisabyy Postat pe: 23 Mai 2009, Mod de a da papucii...

la fel mi s-a intamplat si mie...m-a sunat si mi-a zis sa nu-l mai caut si cu asta basta....dupa o relatie de 8 luni cred k meritam si eu o expliktie....dar...asta e!!!!stii ce mi-a zis mama?k s-a intors roata k eu knd eram mai mik mi-am batut joc de toti baietii....sa-ti spun ce fraze le spuneam de despartire: NUMAI POT FI CU TINE K IMI FACI NUMAI GREUTATI.MA FACI SA SUFAR ENORM,.....TU NU VEZI K FACI NUMAI GRESELI? ii faceam sa creada k sunt ei cei vinovati si nu eu cea kre defapt gasise pe altu:))

elisabyy postat pe: 20 Aprilie 2009, Nu vrea sa se culce cu mine

La fel si mie... am stat cu un baiat 6 luni...il iubesc enorm de mult...si stateam la el noaptea(ai mei stiau k sunt la disco)dar noua ne placea sa adormim fie si 2 ore impreuna imbratisati si atat....el a incerkt de mai multe ori....dar eu am fost violata in trecut si mi-era teama si i-am zis sa mai asteptam...el ma insela asta stiam....si de Ziua indragostitilor a.c am plekt la munte....am dormit impreuna si am insistat toata noaptea so facem si el nu a mai vrut pretextand k nu avem prezervative...si eu i-am zis k nu e asta problema k maine iau eu pilula de a doua zi......si n ua vrut sub nicio forma...ne-am certat....si am dormit in colturi separate ale patului,dar el ma trezit pe la 6 cu saruturi...si mi-am adus aminte si ne-am certat iar!Dupa o saptamana(eram deja aksa)el ma mintit k se simte rau si nu poate veni la mn...dar la insistentele mele a venit si intre timp knd stateam in pat a primit un mj de la o fata Irina in kre ii zicea"ce faci mah mai vi o data in disco?"si ne-am certat si mi-a zis k e una careia ia zis k el e singur so amageask...in seara aia ne-am certat...a plekt suparat si s-a dus in disco la EA......si la o saptamana ne-am vazut...am mers impreuna la disco si apoi ne-am desp a treia zi!L-am sunata tipat la mn fara motiv si pe urma i-am dat un mj si i-am zis dak tine la mn ce sa facem?ne despartim sau ce?si el mi-a zis sa-l las un timp......si nu a mai reveit in viata mea....e o luna jumate de atunci....nuami imirasp.la tel.....nmc de genul!!!!!Si acum ce credeti?sunt iubita fratelui lu Irina aia cu kre ma insela el (Irina mi-a zis k ea nu stia k are prietena k a aflat pe urma si sa desp de el oricum)

De la: elisabyy, la data 2009-04-24 22:49:08

in episodul 2.......nimic interesant pe langa faptul k il iubesc pe EX si sunt cu fostul lui "cumnatzel"si prieten in acelasi timp....nimic altceva...actualul s-a km atasat de mn dar eu nu:((:(( k sa imi mai aduc aminte de ex il sun cu anonim si nu zic nmc stau la tel si el se enerveaza...etc etc...
Episodul 3 il povestesc knd am informatii:)):))

Buna!Asa cum am promis sa va povestesc si episodul 3 Aseara m-am certat cu iubitul meu k nu vroia sa mergem la disco si eu vroiam neaparat sa ies undeva,si de nervi am iesit cu un baiat(fostul iubit al prietenei mele )si m-am combinat cu el.....Cand stateam noi asa frumos imbratisati in disco si ne sarutam.....hop apare iubitul meu
si asa k logic k l-am pierdut....m-am intalnit cu el pe scarile la disco si ma intb ce fac k am ajuns in disco?si eu i-am zis DA PA.....si el apoi a observat uitandu-se la mana mea k ma tinea de mana altcineva va dati seama cum sa simtit?kt de nesimtita am fost?nu am sa mi-o iert niciodata...am pierdut un baiat asa bun...dar si vali(actualul)e dragutz...simpatic....doar k exista o problema.....asta in episodul 4 o spun....acum sunt prea trista:((:(( pwpici la toti....papa

Episodul 4......am cunoscut un alt baiat pe nume Emil numai am vrut sa stau cu celalalt k nu ne potriveam stiu k sunt nebuna:))poate va merge bn cu Emil

elisabyy Postat pe: 19 Mai 2009, bah ce sa zic persoana kre mi-a zis k o voi face cu emil avea dreptate am comis-o si pe asta dar gandindu-ma la fostu


Comentariile sunt de prisos,sincer cred ca nu stii ce vrei de la viata !!!!!!! Ba da stii - SEX cu oricine poarta pantaloni si apoi ceri dragoste si respect.
Nu am fost in viata mea atat de rea si sarcastica,insa crede-ma ca ai ceea ce meriti !!!!!



fata draga, vezi ca ai probleme cu memoria! sau poate esti ca pisica, ai 7 vieti! minti cu o nerusinaere iesita din comun
Lulli
Postat pe 13 Iunie 2009 12:33
Din pacate eu nu cred ca minte.
Kathara
Postat pe 13 Iunie 2009 12:44
Draga Luli2,nu stiu cui te adresezi la faptul ca minte cu o nerusinare iesita din comun....
Tocmai pt a nu fi acuzata pe nedrept,am postat exact ce a scris ea...
Niciodata nu postez fara o baza solide de argumente !!!
Floare_de_castan
Postat pe 13 Iunie 2009 15:56
De la: Floare_de_castan, la data 2009-06-13 15:56:31Draga Luli2,nu stiu cui te adresezi la faptul ca minte cu o nerusinare iesita din comun....
Tocmai pt a nu fi acuzata pe nedrept,am postat exact ce a scris ea...
Niciodata nu postez fara o baza solide de argumente !!!

ma refeream la aceasta fata ca minte!
Lulli
Postat pe 13 Iunie 2009 16:18
De la: Floare_de_castan, la data 2009-06-13 10:24:32 Comentariile sunt de prisos,sincer cred ca nu stii ce vrei de la viata !!!!!!! Ba da stii - SEX cu oricine poarta pantaloni si apoi ceri dragoste si respect.
Nu am fost in viata mea atat de rea si sarcastica,insa crede-ma ca ai ceea ce meriti !!!!!


Floricico , vad ca te-a stresat si pe tine povestirea asta ca altdel nu stateai tu sa sapi dupa informatii


M-am linistit , aveam mustrari de constiinta ca in primul mesaj am fost prea da' vad ca am avut dreptate

iris_4_ever
Postat pe 13 Iunie 2009 16:36
Nu spun,a gresi e omeneste,insa mi se pare absurd sa nu inveti din propriile greseli ci sa persisti in ele,sa le repeti la infinit !!!!
Unde nu-i cap vai de ......... picioare .....
Iar peste ani si ani isi va pune intrebarea retorica de altfel "de ce nu am avut noroc in viata ???,de ce ma bate sotul ???,de ce nu ma respecta si nu ma iubeste ???de ce tocmai mie ? "
Pt ca ai folosit la un moment dat altceva pe post de cap / creier !
Floare_de_castan
Postat pe 13 Iunie 2009 16:41
floare de castan ...cred ca stai foarte bine cu nervii
matracucu
Postat pe 13 Iunie 2009 17:08
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-12 21:49:24
De la: Lucia1971, la data 2009-06-12 21:39:07Eu nu inteleg de ce sunteti suparate sau v-ati enervat. Totul e clar ca lumina zilei. daca fatuca asta in 2 saptamani de la acel nefericit eveniment a fost in stare sa se duca in discoteca cu alt individ, e clar ca a durut-o fix la 5 metri de cot de acea intrerupere. So, nu pricep de ce va agitati..


Cum patroana sa nu te enervezi cand vezi cum gandeste ?

Peste o luna de zile vine si se plange ca i-a rupt ala o coasta pentru ca si-a amintit ca a vazut-o la brat cu altul dupa 2 saptamani de cand a avortat si ne intreaba daca e bine ca l-a iertat sau nu

am 20:P
misterrrr
Postat pe 13 Iunie 2009 17:19
De la: Kathara, la data 2009-06-13 12:44:04Din pacate eu nu cred ca minte.

de ce as minti?cu ce m-ar avantaja?
misterrrr
Postat pe 13 Iunie 2009 17:21
De la: inamina, la data 2009-06-12 20:15:33Te a lasat balta cand aveai mai mu
Lasa l !!!

Multumesc pt cuvintele tale dar n-au niciun rost!Toata lumea greseste si nu ar trebui judecata dupa aparente nu crezi?S-au nu ai auuzit de asa ceva?In loc s aimi dai un sfat....ma critici....multumesc tuturor pt criticele voastre!!!!
misterrrr
Postat pe 13 Iunie 2009 17:23
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-12 20:05:07Eu cred ca tu esti o tuta care isi merita soarta , frumusica dar fara pic de creier



scz defapt tie vroiam sa-ti adresez cuvintele de mai sus dar m-am grabit
misterrrr
Postat pe 13 Iunie 2009 17:25
De la: elisabyy, la data 2009-06-13 17:23:45
De la: inamina, la data 2009-06-12 20:15:33Te a lasat balta cand aveai mai mu
Lasa l !!!

Multumesc pt cuvintele tale dar n-au niciun rost!Toata lumea greseste si nu ar trebui judecata dupa aparente nu crezi?S-au nu ai auuzit de asa ceva?In loc s aimi dai un sfat....ma critici....multumesc tuturor pt criticele voastre!!!!

Mai fata, tu ai citit ce-ai scris in prima postare? Cum pana mea sa te mai impaci cu el daca nu a fost in stare sa iti fie alaturi atunci cand ti-a fost greu? Si daca tot ai suferit atata din cauza lui, de ce te-ai mai dus la 2 saptamani dupa nefericitul eveniment la bratul altui baiat ca sa te vada nenorocitul ala (care era cu alta, deci il durea la patina de tine...)? Intradevar, oamenii gresesc, dar sa persiste in greseala... deja e prea mult. Oricum, eu zic ca cel mai bine ar fi sa faci cum iti dicteaza tie mintea si inima si ce va urma... ai sa vezi.
Lucia1971
Postat pe 13 Iunie 2009 17:34
De la: Floare_de_castan, la data 2009-06-13 10:24:32
Ce sfaturi crezi ca ti se pot oferii ???
Eu sincera sa fiu,am ramas "masca " vorba romanului...
Parerea mea este ca o cauti cu lumanarea !!!!!
Sincer,mi-asi dori sa aflu ce s-a intamplat cu tine peste 2-3 ani,in sensul de a vedea daca intuitia ma inseala...

De la: elisabyy, la data 2009-04-24 22:49:08
elisabyy Postat pe: 19 Mai 2009, bah ce sa zic persoana kre mi-a zis k o voi face cu emil avea dreptate am comis-o si pe asta dar gandindu-ma la fostu


Comentariile sunt de prisos,sincer cred ca nu stii ce vrei de la viata !!!!!!! Ba da stii - SEX cu oricine poarta pantaloni si apoi ceri dragoste si respect.
Nu am fost in viata mea atat de rea si sarcastica,insa crede-ma ca ai ceea ce meriti !!!!!

Dak stii sa citesti...iti dai seama din spusele mele k nu m-am culkt cu altii ci doar cu emil caci nu am putut...deci nu imi spune tu mie k vreau sex de la toti si apoi cer dragoste si respect k nu e deloc asa....mai intai citeste si apoi vorbeste!Dak am avut multi iubiti asta a fost pt simplul fapt k ei au cautat sex si eu nu le-am dat(nu ma avut noroc sa gasesc pers.potrivita) si s-au dus D R A Q si acum knd am gasit pe unu cui sa-i dau asta...el pleak....nu vorbi fara sa asculti cu atentie ce spun
misterrrr
Postat pe 13 Iunie 2009 17:34
De la: Lucia1971, la data 2009-06-13 17:34:46
De la: elisabyy, la data 2009-06-13 17:23:45
De la: inamina, la data 2009-06-12 20:15:33Te a lasat balta cand aveai mai mu
Lasa l !!!

Multumesc pt cuvintele tale dar n-au niciun rost!Toata lumea greseste si nu ar trebui judecata dupa aparente nu crezi?S-au nu ai auuzit de asa ceva?In loc s aimi dai un sfat....ma critici....multumesc tuturor pt criticele voastre!!!!

Mai fata, tu ai citit ce-ai scris in prima postare? Cum pana mea sa te mai impaci cu el daca nu a fost in stare sa iti fie alaturi atunci cand ti-a fost greu? Si daca tot ai suferit atata din cauza lui, de ce te-ai mai dus la 2 saptamani dupa nefericitul eveniment la bratul altui baiat ca sa te vada nenorocitul ala (care era cu alta, deci il durea la patina de tine...)? Intradevar, oamenii gresesc, dar sa persiste in greseala... deja e prea mult. Oricum, eu zic ca cel mai bine ar fi sa faci cum iti dicteaza tie mintea si inima si ce va urma... ai sa vezi.

Adevarul e k el era singur nu era cu alta..eu eram cu un alt baiat...dar am fost cu ala doar sa-l oftik pe el nu de alta...si am reusit..asta mi-a zis si el....k d c am aparut cu ala in discotek?k am uitat tot ce am trait impreuna?dar sincera sa fiu acum k ne-am impakt el se poarta ff frumos cu mn....bine eu nu am uitat ce a facut dar....o s avad cum o sa mearga kci el face tot posibilul sa imi faca pe plac si sa repare greseala facuta
misterrrr
Postat pe 13 Iunie 2009 17:39
Mai e o varianta: daca Emil are varsta ta, e clar ca in acel moment de cumpana a reactionat copilareste, s-a speriat si a fugit. poate nu-i un om rau, poate intr-adevar merita iertarea ta. Dar ceea ce a facut nu iti poate garanta ca, atunci cand se va ivi din nou o problema grava in viata noastra, va sta alaturi de tine. Poate ca va fugi din nou si vei ramane singura sa rezolvi problema... Ti-am spus: e doar alegerea ta ce ai sa faci in continuare.
Lucia1971
Postat pe 13 Iunie 2009 17:45
Am avut rabdare,sincer sa citesc tot ce ai postat...
Astfel imi fac o parere despre interlocutor,stiind cum gandeste si cum reactioneaza in diferite ipostaze..

Spui ca ai 20 de ani,o varsta frumoasa in care viitorul ti se deschide larg,depinde de tine sa-l fructifici in favoarea ta!
Continuati studiile,te exprimi foarte greoi pentru varsta ta,si tot ceea ce ai postat denota imaturitate !
Insa dupa cum ai inceput scuza-ma vei dormi dupa cum iti asterni !!!
Nu te judec,nu am dreptul,nu-ti sunt parinte ( multumesc lui D-zeu !),iti vei judeaca tu singura faptele si atitudinea peste ani....

Floare_de_castan
Postat pe 13 Iunie 2009 18:39
De la: elisabyy, la data 2009-06-12 19:26:54Sunt foarte suparata pe iubitul meu!Cand a aflat k sunt insarcinata mi-a zis k spera k nu am de gand sa-l tin si i-am zis k logic k nu....si am mers cu verisoara ema si am facut intrerupere de sarcina!L-am sunat si i-am zis k ma simt rau k am nevoie de el si el a inceput sa tipe la mn k nu stiu ce si nu stiu cum...etc....el cauta motiv de cearta si se supara din orice...a doua zi ne-am certat si incepuse sa ma evite pe cat posibil si ne-am despartit!Dupa doua saptamani ne-am reintalnit in discotek doar k eu eram de bratul altui barbat...fapt ce l-a deranjat enorm de mult si a inceput sa ma caute k ii este dor de mine...imi spunea pe mess k se pare k eu am uitat de noptile de dragoste si etc etc...i-am zis k mie nu mi-e dor de acele nopti si el k cik mint si tot asa!In sfarsit...ne-am impacat si mi-a zis k ia fost frik k nu v-oi avorta si k el nu este pregatit pt asta si k stie k el a fost vinovat si k ma lasat la greu si tot asa.Eu am impresia k el sa impakt cu mn doar de ciuda sa nu fiu cu altu si k ii este dor de mn in pat nu de alta....nu cred vorbele lui....voi ce credeti?Pls help me!!!
iubita cum spun toate fetele astea pe aici tu te simti bine ca ai avortat? parerea mea este ca bine ai facut ca ai avortat desi e un pacat dar decat sa creasca un copil cu o mama care la 2 sapt dupa avort merge la discoteca cu un alt tip , si cu un tata care defapt e un inconstient iresponsabil si un nesimtit, mai bine in rai. draga mea asculta bine ce-ti spunem tipul e un jeg scuzati expresia , dar tu ce mama dracului mai cauti cu el dupa ce ti-a facut. si nu ai auzit de contraceptive?sau tu ai vrut sa ramai insarcinata? ce ai crezut ca ala o sa te ia in brate? bineinteles ca a fugit cat a vazut cu ochii! deci in fine te tine de proasta !!!
miha3dana
Postat pe 13 Iunie 2009 18:56
mai fatuca mai....vai de capul tau ...daca de la varsta asta sari din c u c in c u c...ma tem unde ai sa jungi cand ai sa cresti mai mare....ai incepui sa fi exact ca un wc...toti isi fac treaba ...si pleaca...SA TI FIE RUSINE....este parerea mea...si rog sa fie luata k atare....
monaq
Postat pe 13 Iunie 2009 18:56
a si inca ceva parintii tai banuiesc ca nu stiu de marea ta fapta nu? cred ca da daca ai mai reusit sa mai deschizi subiectul asta. ca daca as fi fost eu in locul mamei tale cred ca iti luai o bataita buna chiar daca ai 20 ani. concluzia este ca esti imatura si problema ta decizia ta de ce vrei sa faci poate ca asa ai sa ajungi sa te mai maturizezi putin .
miha3dana
Postat pe 13 Iunie 2009 19:04
De la: monaram, la data 2009-06-13 18:56:39mai fatuca mai....vai de capul tau ...daca de la varsta asta sari din c u c in c u c...ma tem unde ai sa jungi cand ai sa cresti mai mare....ai incepui sa fi exact ca un wc...toti isi fac treaba ...si pleaca...SA TI FIE RUSINE....este parerea mea...si rog sa fie luata k atare....

mah fato cred k ai probleme....o problema vizuala....nu ai citit ce am scris akolo k primul baiat din viata mea a fost EMIL?eram virgina pana acum o luna....si m-am culkt cu el k tineam si tin la el! AM IESIT CU ALTU SA IL FAC GELOS NU K IMI PLACEA DE ALTU....A FOST VORBA DE O SEARA!vad k pe aici se interpreteaza numai aiurea....vai de forumul asta.....si de persoanele kre sunt pe aici!!!ceri un sfat si te fac WC-u k ti-ai pierdut virginitatea cu unu....maicutza oi fi tu:P:P
misterrrr
Postat pe 13 Iunie 2009 19:35
De la: miha3dana, la data 2009-06-13 18:56:10
De la: elisabyy, la data 2009-06-12 19:26:54Sunt foarte suparata pe iubitul meu!Cand a aflat k sunt insarcinata mi-a zis k spera k nu am de gand sa-l tin si i-am zis k logic k nu....si am mers cu verisoara ema si am facut intrerupere de sarcina!L-am sunat si i-am zis k ma simt rau k am nevoie de el si el a inceput sa tipe la mn k nu stiu ce si nu stiu cum...etc....el cauta motiv de cearta si se supara din orice...a doua zi ne-am certat si incepuse sa ma evite pe cat posibil si ne-am despartit!Dupa doua saptamani ne-am reintalnit in discotek doar k eu eram de bratul altui barbat...fapt ce l-a deranjat enorm de mult si a inceput sa ma caute k ii este dor de mine...imi spunea pe mess k se pare k eu am uitat de noptile de dragoste si etc etc...i-am zis k mie nu mi-e dor de acele nopti si el k cik mint si tot asa!In sfarsit...ne-am impacat si mi-a zis k ia fost frik k nu v-oi avorta si k el nu este pregatit pt asta si k stie k el a fost vinovat si k ma lasat la greu si tot asa.Eu am impresia k el sa impakt cu mn doar de ciuda sa nu fiu cu altu si k ii este dor de mn in pat nu de alta....nu cred vorbele lui....voi ce credeti?Pls help me!!!
iubita cum spun toate fetele astea pe aici tu te simti bine ca ai avortat? parerea mea este ca bine ai facut ca ai avortat desi e un pacat dar decat sa creasca un copil cu o mama care la 2 sapt dupa avort merge la discoteca cu un alt tip , si cu un tata care defapt e un inconstient iresponsabil si un nesimtit, mai bine in rai. draga mea asculta bine ce-ti spunem tipul e un jeg scuzati expresia , dar tu ce mama dracului mai cauti cu el dupa ce ti-a facut. si nu ai auzit de contraceptive?sau tu ai vrut sa ramai insarcinata? ce ai crezut ca ala o sa te ia in brate? bineinteles ca a fugit cat a vazut cu ochii! deci in fine te tine de proasta !!!


Nu ma simt bine k am avortat logic tu te-ai simti bine?am facut-o cu prezervativ dar in pana mea s-a rupt in actul sexual si numai aveam ce face....crezi k sunt asa inconstienta?si anticonceptionale nu am vrut sa iau deokmdata dar o sa incep sa iau k alta solutie n-am.....AM GRESIT....sa gresesti e omeneste
misterrrr
Postat pe 13 Iunie 2009 19:38
nu fii suparata si tu doar pt atat ,
oga_RUL
Postat pe 13 Iunie 2009 19:39
De la: Floare_de_castan, la data 2009-06-13 18:39:26Am avut rabdare,sincer sa citesc tot ce ai postat...
Astfel imi fac o parere despre interlocutor,stiind cum gandeste si cum reactioneaza in diferite ipostaze..

Spui ca ai 20 de ani,o varsta frumoasa in care viitorul ti se deschide larg,depinde de tine sa-l fructifici in favoarea ta!
Continuati studiile,te exprimi foarte greoi pentru varsta ta,si tot ceea ce ai postat denota imaturitate !
Insa dupa cum ai inceput scuza-ma vei dormi dupa cum iti asterni !!!
Nu te judec,nu am dreptul,nu-ti sunt parinte ( multumesc lui D-zeu !),iti vei judeaca tu singura faptele si atitudinea peste ani....


Nu am vrut sa fiu judecata in halul asta vroiam un sfat si de la alte persoane dar vad k pe acest forum esti batjocorita si facuta in toate felurile!Cik sa ceri un sfat unor persoane straine si te fac in toate felurile....hai lasati-o balta k "m-ati ajutat destul in problema mea"Crede-ti k dak stiam ce sa fac va mai ceream ajutorul? Credeti k mie mi-e usor?am nevoie de prieteni nu de dusmani!!!!
misterrrr
Postat pe 13 Iunie 2009 19:42
a fata da' de pilula de a 2- a zi ai auzit ?
karla_08
Postat pe 13 Iunie 2009 19:43
de sterilet ai auzit?
oga_RUL
Postat pe 13 Iunie 2009 19:47
Daca la doua saptamani te zbantui cu unul prin discoteci, nuc red ca te simti nici asa de rau ca ai facut avort.
Kathara
Postat pe 13 Iunie 2009 19:47
De la: Kathara, la data 2009-06-13 19:47:33Daca la doua saptamani te zbantui cu unul prin discoteci, nu cred ca te simti nici asa de rau ca ai facut avort.


Cat despre emil ala cred ca colcaie de boli.
Kathara
Postat pe 13 Iunie 2009 19:48
De la: oga_RUL, la data 2009-06-13 19:47:02de sterilet ai auzit?

Nu speria draga lumea cu "obiectul" ala!
Lucia1971
Postat pe 13 Iunie 2009 19:49
este cel mai eficient nu te inteleg dece ti-e frica de el
oga_RUL
Postat pe 13 Iunie 2009 19:51
Nu mie mi-e frica, ca eu il port pe-al meu cu mandrie. Da' fatucile astea mai mititele si naive se sperie...
Lucia1971
Postat pe 13 Iunie 2009 19:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Barbatul Rac infidel???? 61 De la: kudika468211 8 Noiembrie 2011 13:20
eu sagetator ... el balanta ... functioneaza? 18 De la: _dulcik_ 9 Martie 2009 20:42
Eu Scorpion si el balanta!!! ce ziceti de asta? 19 De la: Andra_Debrah 12 August 2010 09:33
scorpion- leu 3 De la: yupz_ 5 Octombrie 2010 16:26
situatie dificila 7 De la: supermiki 9 Aprilie 2010 11:07