Setari Cookie-uri

cand a aflat ca sunt insarcinata a fugit:((

Spui tu cam urmatoerele :
elisabyy
DATE PERSONALE
Varsta: 19 de ani
Localitate : Giurgiu

Nu e vb sa fie cu mine k si eu realizez k am gresit dar de la a imi pierde virginitatea cu omul iubit si a fi un wc-u cum s-au exprimat nijte"domnisoare "pe aici,e cale lunga......Nu sunt asa proasta precum cred unele k la varsta mea am realizat multe la kre unele dintre ele nici la 30 de ani nu vor face....eu la 20 de ani mi-am pierdut virginitatea altele la 16 ani deja o iau prin santuri....eu am facut-o o data si am gresit asta e....nu au ele dreptul sa ma faca pe mn in toate felurile

Spunea cineva mai sus ca esti tuta chiar esti si pe deasupra si mincinoasa cred ca traiesti in dubla personalitate .
Care esti cea reala ?
valivieru96
Postat pe 13 Iunie 2009 23:49
De la: elisabyy, la data 2009-06-13 20:09:12
De la: karla_08, la data 2009-06-13 19:43:09 a fata da' de pilula de a 2- a zi ai auzit ?

Mi-a fost frik sa o iau sa nu ma ingras sau chestii de genul...pt k am auzit k la unele fete le-a fost km rau de la aia....


moama de cand citesc p-aici....

fata esti chiar tuta auzi, nu iei pastila de adoua zi sa nu te ingrasi, dar faci avort ca slabeste, nu? si nu te simit rau de la avort...............

eu cred ca nici macar nu stii ce e pastila de a doua zi.... cauta si tu pe gugal inainte sa misti degetelele pe tastatura

kitty_krieger
Postat pe 14 Iunie 2009 00:38
De la: elisabyy, la data 2009-06-12 19:26:54Sunt foarte suparata pe iubitul meu!Cand a aflat k sunt insarcinata mi-a zis k spera k nu am de gand sa-l tin si i-am zis k logic k nu....si am mers cu verisoara ema si am facut intrerupere de sarcina!L-am sunat si i-am zis k ma simt rau k am nevoie de el si el a inceput sa tipe la mn k nu stiu ce si nu stiu cum...etc....el cauta motiv de cearta si se supara din orice...a doua zi ne-am certat si incepuse sa ma evite pe cat posibil si ne-am despartit!Dupa doua saptamani ne-am reintalnit in discotek doar k eu eram de bratul altui barbat...fapt ce l-a deranjat enorm de mult si a inceput sa ma caute k ii este dor de mine...imi spunea pe mess k se pare k eu am uitat de noptile de dragoste si etc etc...i-am zis k mie nu mi-e dor de acele nopti si el k cik mint si tot asa!In sfarsit...ne-am impacat si mi-a zis k ia fost frik k nu v-oi avorta si k el nu este pregatit pt asta si k stie k el a fost vinovat si k ma lasat la greu si tot asa.Eu am impresia k el sa impakt cu mn doar de ciuda sa nu fiu cu altu si k ii este dor de mn in pat nu de alta....nu cred vorbele lui....voi ce credeti?Pls help me!!!




... maimutica ... esti INAPOIATA RAU DE TOT ... pe tine nu te doare ca te-ai schilodit, ca ti-ai exterminat PROPRIUL COPIL ... tot ce te intereseaza dupa 2 saptamini este ca esti luata de PROASTA ? ... pai, cum ai vrea sa fii considerata ? ... VAI DE C_RUL TAU ... mamaaaa ce maimute ''selectionate'' au ajuns sa populeze romania ... vai de viitorul vostru ... o sa aveti poate copii, familie ... CE LE VETI SPUNE ACESTORA ? ... ce valori, morala ... vai de viitorul vostru ... eu tot nu inteleg de ce nu plecati fetelor in spania sau italia si cistigati un ban cinstit daca atit va duce capul ... sinteti USCATE si GOALE complet ... vai de familiile voastre si de amaritii aia de copii pe care o sa ii faceti din intimplare ... GROTESC ... ''crestinism'' de romania ... mamaaaaaaaaaaa ...
marco918
Postat pe 14 Iunie 2009 01:11
De la: Kathara, la data 2009-06-13 20:50:32
De la: elisabyy, la data 2009-06-13 19:35:39
mah fato cred k ai probleme....o problema vizuala....nu ai citit ce am scris akolo k primul baiat din viata mea a fost EMIL?eram virgina pana acum o luna....si m-am culkt cu el k tineam si tin la el! AM IESIT CU ALTU SA IL FAC GELOS NU K IMI PLACEA DE ALTU....A FOST VORBA DE O SEARA!vad k pe aici se interpreteaza numai aiurea....vai de forumul asta.....si de persoanele kre sunt pe aici!!!ceri un sfat si te fac WC-u k ti-ai pierdut virginitatea cu unu....maicutza oi fi tu:P:P




Vezi ca esti si o mincinoasa proasta? Cum poti sa fii virgina acum o luna, daca acum 2-3 saptamani ai facut un avort? Ai avortat in prima saptamana de sarcina?

proasta esti tu k avortul a fost facut in saptamana a treia....adik sapt trecuta:P
misterrrr
Postat pe 14 Iunie 2009 08:43
De la: marco918, la data 2009-06-14 01:11:23
De la: elisabyy, la data 2009-06-12 19:26:54Sunt foarte suparata pe iubitul meu!Cand a aflat k sunt insarcinata mi-a zis k spera k nu am de gand sa-l tin si i-am zis k logic k nu....si am mers cu verisoara ema si am facut intrerupere de sarcina!L-am sunat si i-am zis k ma simt rau k am nevoie de el si el a inceput sa tipe la mn k nu stiu ce si nu stiu cum...etc....el cauta motiv de cearta si se supara din orice...a doua zi ne-am certat si incepuse sa ma evite pe cat posibil si ne-am despartit!Dupa doua saptamani ne-am reintalnit in discotek doar k eu eram de bratul altui barbat...fapt ce l-a deranjat enorm de mult si a inceput sa ma caute k ii este dor de mine...imi spunea pe mess k se pare k eu am uitat de noptile de dragoste si etc etc...i-am zis k mie nu mi-e dor de acele nopti si el k cik mint si tot asa!In sfarsit...ne-am impacat si mi-a zis k ia fost frik k nu v-oi avorta si k el nu este pregatit pt asta si k stie k el a fost vinovat si k ma lasat la greu si tot asa.Eu am impresia k el sa impakt cu mn doar de ciuda sa nu fiu cu altu si k ii este dor de mn in pat nu de alta....nu cred vorbele lui....voi ce credeti?Pls help me!!!




... maimutica ... esti INAPOIATA RAU DE TOT ... pe tine nu te doare ca te-ai schilodit, ca ti-ai exterminat PROPRIUL COPIL ... tot ce te intereseaza dupa 2 saptamini este ca esti luata de PROASTA ? ... pai, cum ai vrea sa fii considerata ? ... VAI DE C_RUL TAU ... mamaaaa ce maimute ''selectionate'' au ajuns sa populeze romania ... vai de viitorul vostru ... o sa aveti poate copii, familie ... CE LE VETI SPUNE ACESTORA ? ... ce valori, morala ... vai de viitorul vostru ... eu tot nu inteleg de ce nu plecati fetelor in spania sau italia si cistigati un ban cinstit daca atit va duce capul ... sinteti USCATE si GOALE complet ... vai de familiile voastre si de amaritii aia de copii pe care o sa ii faceti din intimplare ... GROTESC ... ''crestinism'' de romania ... mamaaaaaaaaaaa ...

decat sa aduc un copil pe lume si sa-l las in maternitate mai bine nu-l mai fac....
misterrrr
Postat pe 14 Iunie 2009 08:45
in general knd faci sex cu un barbat trebuie sa stii ca exista riscul de a face un copil si ca daca ramai trebuie sa iti asumi responsabilitatea pt el nu sa il ucizi chiar daca ramai singura si el fuge pt asta ezista altcineva sa-l judece
yumy
Postat pe 14 Iunie 2009 08:48
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-13 23:35:23
De la: Lucia1971, la data 2009-06-13 23:29:54Iris, cu asta ai desfiintat-o de tot pe biata fata....


M-a stresat sper totusi sa invete ceva din ce i-am spus aici pt ca daca ai ceva cap poti pricepe ce spun daca nu ....oricum nu doare

Iris am impresia k ai probleme cu capul mai fata...dar nu are rost sa imi bat capul cu tine k oricum esti mai dusa k mine....multumesc frumos pt cuvintele tale o sa le iau k atare...nu am chef sa dau replici la toate dupa forum pt k in sinea lor au dreptate dar ce vreti voi sa fac dak s-a intamplat?Nu m-am lasat paklita de niciunu ci doar de emil si el a facut-o lata....pur si simplu tin la el si vroiam sa-i fac pe plac so "fac "cu el.....si am gresit....omul din greseli invata si niciodata nu o sa mai fac asta...Si da sunt tare in gura k sunt leoaik:)):)):))
misterrrr
Postat pe 14 Iunie 2009 08:52
orgoliul fetito, din orgoliu face asta! daca te-ar fi iubit ar fi fost langa tine in momentele acelea mergi inainte, nu te mai uita inapoi.....sfatul meu
no_more
Postat pe 14 Iunie 2009 08:56
De la: elisabyy, la data 2009-06-14 08:52:34
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-13 23:35:23
De la: Lucia1971, la data 2009-06-13 23:29:54Iris, cu asta ai desfiintat-o de tot pe biata fata....


M-a stresat sper totusi sa invete ceva din ce i-am spus aici pt ca daca ai ceva cap poti pricepe ce spun daca nu ....oricum nu doare

Iris am impresia k ai probleme cu capul mai fata...dar nu are rost sa imi bat capul cu tine k oricum esti mai dusa k mine....multumesc frumos pt cuvintele tale o sa le iau k atare...nu am chef sa dau replici la toate dupa forum pt k in sinea lor au dreptate dar ce vreti voi sa fac dak s-a intamplat?Nu m-am lasat paklita de niciunu ci doar de emil si el a facut-o lata....pur si simplu tin la el si vroiam sa-i fac pe plac so "fac "cu el.....si am gresit....omul din greseli invata si niciodata nu o sa mai fac asta...Si da sunt tare in gura k sunt leoaik:)):)):))
eu cred ca ceea ce zici e pt ca esti destul de lucida ca sa iti dai seama ca ai nevoie de incurajari pe care daca nu ti le dau altii ti le dai tu oricum mult succes pe viitor
yumy
Postat pe 14 Iunie 2009 08:57
saraca de tine numa p..a..visezi..si cred ca nici nu oi mai fi stiut cine este tatal...
si cred ca nu stii inca...dar sa stii ca nu te premiaza nimeni daca te intinzi cu toti barbatii...dar ma rog tu continua..ca nu de alta da nu rezisti



De la: elisabyy, la data 2009-01-02 10:40:09Ne certam non-stop,cu greu lasam de la noi,suntem incapatanati,ne place sa ne tachinam intr-una....sincera sa fiu nu stiu ce sa mai fac cu relatia asta.....nu am avut relatii intime cu el,am fost impreuna 2 luni,pe urma ne-am despartit 2 luni,si culmea,acum suntem impacati de 2 luni:)):))....este primul baiat cu care imi doresc sa am si relatii intime dar mi-e teama(am mai facut-o cu un baiat dar a fost asa sa fie,nu am simtit nmc pt el)dati-mi si mie kteva sfaturi despre relatia BERBEC-LEU.....pls


De la: elisabyy, la data 2009-01-02 11:05:22da merge....hai sa-ti spun ceva :am avut ff multe relatii si am avut noroc sa fiu cu multe balante(eu sunt leoaica)si crede-ma k un berbec stie sa faca o persoana sa se simta bine,e bland,lasa de la el,pt k leii nu prea lasa de la ei,dekt dak iubesc cu adevarat!Stai linistita k merge o astfel de relatie


De la: elisabyy, la data 2009-01-02 11:14:21cu parere de rau iti spun k e adevarat ce ai auzit....am stat cu ktiva capricorni(eu fiind leoaica)si nu mi-a mers ff bn...defapt hai sa-ti spun kre e problema:niciunul nu lasa de la el,desi sa stii k amn2 se indragostesc repede,pun suflet in relatie,dar la sfarsit amn2 vor avea de suferit!dintre toti cei cu kre am stat,2 capricorni m-au iubit cel mai mult....si nu regret k am fost cu ei....dar am si suferit mult din kuza lor.....


Postat pe: 16 Februarie 2009, ora 20:17

De "Ziua Indragostitilor"am plekt din-de-dimineatza la Busteni cu un alt cuplu noi fiind din Bucuresti!Am luat primul tren,ajungand akolo cautam de nebuni o gazda....knd in sfarsit o gasim ramanem pana pe la 2 in camera,apoi plekm la un restaurant,pe o partie Klinderu,ne jukm in zapada k doi indragostiti,poze la greu,si ce credeti?ce planuri aveam noi pt seara?sa dam o mik petrecere in camera!Am fost in supermarket si luam 3 sticle de "sange de taur" si alte porcarii....am ajuns la vila...mai stam noi ce mai stam si pe urma ne organizam in kmera mea si a iubitului meu pt petrecere...baietii se duc la o pizzerie sa ia de mankre,knd se intorc eu si Iulia(o prietena)desfacusem deja o sticla de vin...in fine petrecer in 4,pe mn m-a luat durerea de kp si am adormit vreo juma de ora...knd ma trezesc nebunii k au mai fost la supermarket(pe la 10 noaptea)sa mai ia kteva sticle de "sange de taur"si sa mai bem!(Eu m-am luat la cearta cu iubitul k l-a sunat fosta sa-i spuna"happy valentine's day" si mi-a venit nervii si i-am luat pe toti la goana din kmera sa continue petrecerea la Gaby si Iulia in kmera!Am ramas singura...si plictisita si la rugamintile lor kre imi bateau in usa(ma incuiasem in kmera)m-am dus la ei Suparata fiind am baut pana m-am imbatat...si iubitul meu m-a luat in brate(mai puteam merge dar asa a vrut el)si ne-am dus in kmera so facem si noi lata k toti in seara aia!Ce credeti?in momentul in kre am ajuns intr-un anumit punct si-a dat seama k nu aveam nicio metoda de contraceptie la noi si farmaciile inchise si nu am mai facut nmc...... am adormit imbratisati si atat(el nu a vrut sa riste k a mai riscat o data si n ua iesit bine....si noi nu suntem pregatiti)asta a fost ziua cea mai astptata de mine(crezand k la distanta ne va fi mai bine fara telefoane,prieteni etc etc...)
unde dragoste nu e,nimic nu e


De la: elisabyy, la data 2009-05-03 16:52:12Buna!Asa cum am promis sa va povestesc si episodul 3 Aseara m-am certat cu iubitul meu k nu vroia sa mergem la disco si eu vroiam neaparat sa ies undeva,si de nervi am iesit cu un baiat(fostul iubit al prietenei mele )si m-am combinat cu el.....Cand stateam noi asa frumos imbratisati in disco si ne sarutam.....hop apare iubitul meu
si asa k logic k l-am pierdut....m-am intalnit cu el pe scarile la disco si ma intb ce fac k am ajuns in disco?si eu i-am zis DA PA.....si el apoi a observat uitandu-se la mana mea k ma tinea de mana altcineva va dati seama cum sa simtit?kt de nesimtita am fost?nu am sa mi-o iert niciodata...am pierdut un baiat asa bun...dar si vali(actualul)e dragutz...simpatic....doar k exista o problema.....asta in episodul 4 o spun....acum sunt prea trista:((:(( pwpici la toti....papa


De la: elisabyy, la data 2009-05-27 15:38:38
COINCIDENTZA TARE!!!acelasi lucru la mn eu acum vreo saptamana am cunoscut un baiat kre a venit sa-si cumpere inghetata de la magazinul unde lucram si ma intrebat ce inghetata sa ii dau kre e mai buna si i-am zis k ii dau si lui ce isi cumpara toti copii(Martinel)si apoi venea in fiekre seara si faceam misto de el k manank inghetata de copii dar nu am vb prea mult dar imi placeau la nebunie ochii lui....un albastru superb si intr-o zi a venit la magazin cu fratele lui kre seamana k doua picaturi de apa dar nu sunt gemeni....ei sunt din ialomita si lucreaza in zona la mn....si eu logic k deaba il observasem pe fratisu k ma uitam la el:)):))dar pe urma el a lipsit 2 zile de la magazin....si sincer am fost ff trista si in ultima mea zi de munk a aparut un baiat.....eu eram grabita sa inchid magazinul si nu am stat mult la discutii cu el.....i-am dat numarul meu de tel sa vb mai tz crezand k e baiatul de kre m-am indragostit acum kteva zile.....ma intalnesc cu el a doua zi k ma invitat la o cafea...si eu nu mi-am dat seama k defapt baiatul de kre imi placea era fratele celui cu kre ma intalnisem eu...penibil dar adevarat....mi-a povestit tot.....si dupa vreo 3 ore pe kre le-am petrecut impreuna cu Adrian(fratele lui Daniel)mi-a aratat o poza cu familia lu daniel adik un baietel de ktiva ani si o femeie superba kre era sotia lui.....am ramas tampita knd am aflat k are 29 de ani si o familie si se lua de fetele de la magazin acum ma suna fratele lui intr-una dar evit sa ma intalnesc cu el.....i-am zis k el kte mai ma minte....k poate mai e si el insurat cine stie...dar nu stiu ce sa zic....el pare mai sincer....si in fond eu m-am pacalit k nu am stiut sa fac deosebirea dintre ei doi...am iesit cu adrian crezand k e daniel nestiind cum ii cheama in acel moment si in plus am aflat k daniel nu a mai venit la magazin k a plek la familia lui in spania



De la: elisabyy, la data 2009-05-28 19:25:32
si ce s-a ales de relatia asta pana la urma?ceva asemanator mi se intampla mie cu prietenul meu cu kre m-am culkt dupa doar o saptamana ceea ce nu mi sa intamplat cu niciunu si el are 27 de ani si la fel....se poarta ciudat cu mn de kteva zile park nu i-ar mai pasa de mine:((:((

coffeeta
Postat pe 14 Iunie 2009 09:10
Pentru fetele ca ea s-au inventat Stirile de la ora 5.
In cativa ani, o sa aiba parte de cele 15 minute de faima acolo, arestata, batuta, violata sau chiar moarta.
Tot ce i-a zis lumea pe-aici n-a fost cu rea intentie, doar subliniat adevarul si greselile ei. Toti facem greseli, dar nu stiu pe nimeni sa persiste asa de mult in continuarea lor.
breathemein
Postat pe 14 Iunie 2009 09:46
4 Ianuarie 2009,.......Eu lucrez la banca si nu imi permit sa ma duc cu mankarea preparata de aksa asa k impreuna cu fetele comandam la diferite firme de catering si poate din kuza asta m-am ingrasat asa? (Postat la cea mai buna dieta este)

10 Ianuarie 2009,.........sa stii k sincer nici yo nu stiam de fapt ce inseamna aceasta diferenta........defapt nici acum nu stiu.....doar am auzit!!!!!!!!eu am facut sex cu fostu meu prieten....mi-a parut rau....cu actualul meu prieten nu am facut nici una nici alta,desi suntem de 5 luni impreuna si asta pt k nu ma simt pregatita(am facut-o doar o data cu un nesimtit si mi-e teama sa o mai fac)iubitul meu nu ma preseaza si mi-a explikt k e o mare diferenta intre sex si dragoste si anume k sexul il faci knd n-ai ce face,dragoste faci knd simti cu adevarat k vrei asta,knd iubesti persoana cu kre o faci.......cred ka er dreptate,voi ce spuneti fetelor?..............

25 Ianuarie 2009, .............Stiti ce imi face placere?sa am totul la picioarele mele!Dak mi se pune pata pe cineva,nu prea are sanse sa scape de mine:))Fac si imposibilul sa il am.Sunt ambitioasa,orgolioasa dar nu pt mult timp(mai uit din knd in knd)dar vau=i de ala kre imi aduce aminte:))dak cineva mi-a gresit cu ceva,am grija sa-i reprosez toata viata;))asa sunt yo!Nu stiu kt e de bine,dar desi am multe defecte k orice om,conteaza intr-un final k sunt o luptatoare...nu-i asa fetelor k nici o zodie nu ne face?suntem nijte leoaice si trebuie sa ne aparam intotdeauna jungla nu?:)) .............

16 Februarie 2009, ......De "Ziua Indragostitilor"am plekt din-de-dimineatza la Busteni cu un alt cuplu noi fiind din Bucuresti ( PS Nu Giurgiu ????)...baietii se duc la o pizzerie sa ia de mankre,knd se intorc eu si Iulia(o prietena)desfacusem deja o sticla de vin...in fine petrecer in 4,pe mn m-a luat durerea de kp si am adormit vreo juma de ora.................Am ramas singura...si plictisita si la rugamintile lor kre imi bateau in usa(ma incuiasem in kmera)m-am dus la ei Suparata fiind am baut pana m-am imbatat...si iubitul meu m-a luat in brate(mai puteam merge dar asa a vrut el)si ne-am dus in kmera so facem si noi lata k toti in seara aia!Ce credeti?in momentul in kre am ajuns intr-un anumit punct si-a dat seama k nu aveam nicio metoda de contraceptie la noi si farmaciile inchise si nu am mai facut nmc...... am adormit imbratisati si atat(el nu a vrut sa riste k a mai riscat o data si n ua iesit bine....si noi nu suntem pregatiti)asta a fost ziua cea mai astptata de mine(crezand k la distanta ne va fi mai bine fara telefoane,prieteni etc etc...)


17 Aprilie 2009.....Dap...asa e....eu am patit ceva ff interesesant am fost mereu oaia neagra a familiei mi-am batut toti vecinii,toti colegii........eram o nebuna:)):)) dar parintii mei nu aveau d c sa se planga de mine intr-un singur mod: eram o tocilara invatam k nebuna tot timpul in kre nu ma bateam cu cineva...................aici a inceput totul: invidia celorlalti...ajunsesem sa ma bat cu fetele din liceu... va inchipuiti?si a fost nevoie sa ma transfer din liceu mama nu mai m-a lasat la un liceu in bucuresti ci ma dus la unu de la noi din judet:((:(( kt am mai suferit si ce am plans:(( profiii de akolo erau cumsecade si m-au ajutat sa trec peste tot....dar liceul era fff prost cu copiii de nota 4:))si asa am reusit sa fiu prima pe liceu la invatatura ink din primul an:)):))olimpiade peste olimpiade....si credeti-ma note tot mai luam si de 6 si 7 la unele materiii......de batai si certuri nu scapa nimeni logic profii nu ii credea pe ceilalti ziceau k ei dau in mine de invidie mai ales k faceam un teatru cu ei....(sunt o viitoare actrita)si ma rog....eram favorizata...ce credeti?intr-a 12-a chiuleam...ma imbatam la coltul liceului,fumam...ma "inhaitasem"cu cea mai tare gasca din liceu kre erau cu mine in cls culmea...si faceam numai prostii...dar notele erau tot mai mari:)):)) fata de altele kre se pusesera pe invatat si yo numai invatam deloc....nu m-am pregatit ff mult pt bac k nu aveam timp:):))dar la orale am luat 10 si la scris numai peste 8:)):)) si am fost singura din clasele de la zi kre a luat bacul din prima...deci....k s avedeti/.....PROST SA FI NOROC SA AI.....si acum sunt la drept la facultate si knd am invatat la unele materii pt sesiune am luat 7 si la cele kre nu m-am pregatit si doar mi-am arunkt 5 min ochii inainte sa intru in examen pe ele...culmea am luat 10 ...asa k fetelor numai fiti constiincioase k nu razbiti...

20 Aprilie 2009........ am stat cu un baiat 6 luni...il iubesc enorm de mult...si stateam la el noaptea(ai mei stiau k sunt la disco)dar noua ne placea sa adormim fie si 2 ore impreuna imbratisati si atat....el a incerkt de mai multe ori....dar eu am fost violata in trecut si mi-era teama si i-am zis sa mai asteptam...el ma insela asta stiam....si de Ziua indragostitilor a.c am plekt la munte....am dormit impreuna si am insistat toata noaptea so facem si el nu a mai vrut pretextand k nu avem prezervative.........Dupa o saptamana(eram deja aksa)......si ne-am certat ......a plekt suparat si s-a dus in disco la EA( Irina)......si la o saptamana ne-am vazut...am mers impreuna la disco si apoi ne-am desp a treia zi........Si acum ce credeti?sunt iubita fratelui lu Irina aia cu kre ma insela el .....

2009-04-24 ............am cunoscut un alt baiat pe nume Emil numai am vrut sa stau cu celalalt k nu ne potriveam stiu k sunt nebuna:))poate va merge bn cu Emil ............

30 Aprilie 2009,..........Lasa mah k si eu sunt asa de obicei cu toti baietii pe kre i-am avut!knd mi"s-a pus pata"pe un baiat nu am renuntat la "batalie"pana nuam castigat-o!Si am si yo o boala: dupa ce l-am cucerit pe respectiv l-am lasat in maxim 2 saptamani:)) credeam k nu o sa ma mai vindec de"boala"asta si k niciodata nu ma voi indragosti de altul.Dar uite k am fost cucerita de unu si m-am indragostit de el....si dupa jumate de an m-a lasat in drum singura si cu inima franta...........

6 Mai 2009.....eu ce sa spun k nici makr nu ne-am certat si a plekt si nici numai ma saluta?fara motiv?fara sa existe alta in viata lui....fara sa aibe un motiv intemeiat sa plece?nu-mi da nicio expliktie....de 2 luni nu stiu nmc de el ...

19 Mai 2009,....... bah ce sa zic persoana kre mi-a zis k o voi face cu emil avea dreptate am comis-o si pe asta dar gandindu-ma la fostu..........

27 Mai 2009 ........am cunoscut un baiat kre a venit sa-si cumpere inghetata de la magazinul unde lucram si ma intrebat ce inghetata sa ii dau kre e mai buna ..........(NU LUCRAI LA BANCA ???)

28 Mai 2009......ceva asemanator mi se intampla mie cu prietenul meu cu kre m-am culkt dupa doar o saptamana ceea ce nu mi sa intamplat cu niciunu si el are 27 de ani si la fel....se poarta ciudat cu mn de kteva zile park nu i-ar mai pasa de mine:((:(( ......

-31 Mai 2009.....mie sa stiti k mi-a fost teama so fac cu baiatul pe kre l-am iubit enorm de mult ....

12 iunie 2009.........Sunt foarte suparata pe iubitul meu!Cand a aflat k sunt insarcinata mi-a zis k spera k nu am de gand sa-l tin........

12 iunie 2009........ ...a doua zi ne-am certat si incepuse sa ma evite pe cat posibil si ne-am despartit!Dupa doua saptamani ne-am reintalnit in discotek doar k eu eram de bratul altui barbat.....

Cum te contrazici singura ...
2009-06-13..proasta esti tu k avortul a fost facut in saptamana a treia....adik sapt trecuta:P
...........eu la 20 de ani mi-am pierdut virginitatea altele la 16 ani deja o iau prin santuri....eu am facut-o o data si am gresit asta e....

Lucrezi ba la banca-ba la magazin,ai fost violata-ai facut doar cu o singura persoana sex-prietenul tau,pt ca de fapt prietenul tau sa nu vrea sa faca cu tine dragoste din luna mai....,nu mai esti cu el de hat,dar ai avortat saptamana trecuta si erai in 3 saptamani,si in final deducem ca nu prietenul era tatal copilului ci Emil,cu care ai comis-o si pe asta dar gandindu-te la fostu..........

SFATUL MEU
Dute la un psiholog !!!!!!
Floare_de_castan
Postat pe 14 Iunie 2009 09:50
Coffeeta a fost mai iute....
Floare_de_castan
Postat pe 14 Iunie 2009 09:50
nu merita sa te impaci cu el uffffff soryy ptr tineai vazut e egoist poate fii
yryna30
Postat pe 14 Iunie 2009 10:00
interesant...numai detectivi pe aici.....kt despre munk mea.....am lucrat la banca concomitent cu lucrul la un magazin la part-time k magazinul era al prietenei mele si veneam seara 4 ore dupa ce ieseam de la banca deoarece aveam nevoie de un ban in plus:P:P:P:P
misterrrr
Postat pe 14 Iunie 2009 11:48
tu esti bolnava psihic....cu sigurantza....ma intreb pana unde poti merge cu aceste minciuni.....esti paranoia mai fata maiiiidaca tot iti trebuie " c u c"cauta-ti unu...si rupe-l in doua....ca vad ca TAREEEEEE-TI mai place viatza...eu cred ca nu realizezi...ca ai luat-o pe o cale tare gresita....si tot tu esti aia care are gura mare si te mai simti si ofenstata cand noi venim aici cu dovezi clare.....nu-mi inspiri nici macar un pic de MILA....mi-e greatza si am un gust tare amar.....
monaq
Postat pe 14 Iunie 2009 11:49
De la: elisabyy, la data 2009-06-14 11:48:38interesant...numai detectivi pe aici.....kt despre munk mea.....am lucrat la banca concomitent cu lucrul la un magazin la part-time k magazinul era al prietenei mele si veneam seara 4 ore dupa ce ieseam de la banca deoarece aveam nevoie de un ban in plus:P:P:P:P


HAI PA FATA~!!!!!!!!!!!!!!!!!! MINCINOASA ORDINARA.....NU TI-O FI RUSINE OARE??
monaq
Postat pe 14 Iunie 2009 11:50
De la: monaram, la data 2009-06-14 11:50:23
De la: elisabyy, la data 2009-06-14 11:48:38interesant...numai detectivi pe aici.....kt despre munk mea.....am lucrat la banca concomitent cu lucrul la un magazin la part-time k magazinul era al prietenei mele si veneam seara 4 ore dupa ce ieseam de la banca deoarece aveam nevoie de un ban in plus:P:P:P:P


HAI PA FATA~!!!!!!!!!!!!!!!!!! MINCINOASA ORDINARA.....NU TI-O FI RUSINE OARE??

NU AM CU CE SA MA RUSINEZ!!!!
misterrrr
Postat pe 14 Iunie 2009 11:54
atunci ce ai de spus despre tot ce s-a postat pana acum,de catre diferite persoane,??????????tu le-ai scris...noi doar le-am postat din nou.....vino cu argumente....
monaq
Postat pe 14 Iunie 2009 11:58
Pai daca ai facut avortul saptamana trecuta rezuta ca peste o saptamana o sa te duci la disco sa-l faci gelos pe emil. Si iata cum baierele spatiului si ale timpului dispar.

Iar avortul in saptamana a treia de sarcina nu exista, nici macar nu stii ca esti insarcinata.

Iar faza cu prezervativul spart ... aiure, ai facut-o fara, dupa cum ai si recunoscut.
Kathara
Postat pe 14 Iunie 2009 12:41
De la: misterrrr, la data 2009-06-13 19:35:39
De la: monaram, la data 2009-06-13 18:56:39mai fatuca mai....vai de capul tau ...daca de la varsta asta sari din c u c in c u c...ma tem unde ai sa jungi cand ai sa cresti mai mare....ai incepui sa fi exact ca un wc...toti isi fac treaba ...si pleaca...SA TI FIE RUSINE....este parerea mea...si rog sa fie luata k atare....

mah fato cred k ai probleme....o problema vizuala....nu ai citit ce am scris akolo k primul baiat din viata mea a fost EMIL?eram virgina pana acum o luna....si m-am culkt cu el k tineam si tin la el! AM IESIT CU ALTU SA IL FAC GELOS NU K IMI PLACEA DE ALTU....A FOST VORBA DE O SEARA!vad k pe aici se interpreteaza numai aiurea....vai de forumul asta.....si de persoanele kre sunt pe aici!!!ceri un sfat si te fac WC-u k ti-ai pierdut virginitatea cu unu....maicutza oi fi tu:P:P


Ha?? Adica PANA ACUM O LUNA ai fost inca virgina... Si de o luna, de cand ti-ai pus-o... ai avut timp sa ramai si gravida si sa si avortezi si sa iesi si la disco cu altu'?
Nenica, curat secolu' vitezei!
Dor_a
Postat pe 14 Iunie 2009 13:42
De la: Kathara, la data 2009-06-14 12:41:26Pai daca ai facut avortul saptamana trecuta rezuta ca peste o saptamana o sa te duci la disco sa-l faci gelos pe emil. Si iata cum baierele spatiului si ale timpului dispar.

Iar avortul in saptamana a treia de sarcina nu exista, nici macar nu stii ca esti insarcinata.

Iar faza cu prezervativul spart ... aiure, ai facut-o fara, dupa cum ai si recunoscut.


Si la disco cand a fost, atunci? Daca abia a facut avortul? Era insarcinata cand s-a dus la disco cu altu'? Bai, fata e lovita cu leuca intr-un mare fel!
Dor_a
Postat pe 14 Iunie 2009 13:44
De la: misterrrr, la data 2009-06-14 11:54:10
De la: monaram, la data 2009-06-14 11:50:23
De la: elisabyy, la data 2009-06-14 11:48:38interesant...numai detectivi pe aici.....kt despre munk mea.....am lucrat la banca concomitent cu lucrul la un magazin la part-time k magazinul era al prietenei mele si veneam seara 4 ore dupa ce ieseam de la banca deoarece aveam nevoie de un ban in plus:P:P:P:P


HAI PA FATA~!!!!!!!!!!!!!!!!!! MINCINOASA ORDINARA.....NU TI-O FI RUSINE OARE??

NU AM CU CE SA MA RUSINEZ!!!!

si atunci ce mai bantui pe aici ti-ai zis poveste ai auzit sfaturi ce mai astepti trenul de pitesti?
yumy
Postat pe 14 Iunie 2009 18:26
hai fetelor nu va mai agitati ca fata a patit ce au mai patit si altele nu e unicat la asta dar e model unicat la minciuni oooaaa ca nici nu am putut sa dorm azinoapte la cat de proaste ne credea ea ca virginitatea si-a pierdut-o acum o luna ca bla bla bla. saraca pote vroia sa o sprijinim sa ii dam dreptate ca tipul e un nenorocit si sa-i plangem ei de mila dar nu i-a iesit defapt a fost pe dos.
miha3dana
Postat pe 14 Iunie 2009 18:35
da vorbima de altceva mai interesant de exemplu despre cat de frumos e afara
yumy
Postat pe 14 Iunie 2009 18:50
De la: yumalai, la data 2009-06-14 18:50:20da vorbima de altceva mai interesant de exemplu despre cat de frumos e afara
da eu merg sa ma plimb cu rolele!!!
miha3dana
Postat pe 14 Iunie 2009 18:51
De la: miha3dana, la data 2009-06-14 18:51:37
De la: yumalai, la data 2009-06-14 18:50:20da vorbima de altceva mai interesant de exemplu despre cat de frumos e afara
da eu merg sa ma plimb cu rolele!!!

eu trebuie sa mai repet ca maine am examen si ce as vrea sa ma plimb
yumy
Postat pe 14 Iunie 2009 18:53
...dupa cum spuneam, fata asta minte de ingheata apele
Lulli
Postat pe 14 Iunie 2009 18:55
De la: Luli2, la data 2009-06-14 18:55:22...dupa cum spuneam, fata asta minte de ingheata apele

las-o si vino in clubul nostru sa ne distram in aceasta ultima zi din week-end
yumy
Postat pe 14 Iunie 2009 18:57
De la: misterrrr, la data 2009-06-14 08:52:34 Iris am impresia k ai probleme cu capul mai fata...dar nu are rost sa imi bat capul cu tine k oricum esti mai dusa k mine


Fata draga , daca tu vrei sa consideri ca eu-s dusa cu capul fie ca tine

Pana acum nimeni nu a putut trage o asa concluzie pentru ca nu am dat dovada ca as fi fost dusa cu capul in schimb pe tine te-a luat lumea de tuta si mincinoasa asa ca nush care dintre noi doua e mai dusa !

Chiar nu vreau sa fiu rautacioasa pentru ca pana la urma e vorba de corpul tau , iti bati joc de el cum vrea muschiul tau si cu asta basta.
Problema este ca din tot ce s-a spus aici tu nu ai inteles nimic si asta e grav.
Daca din doar 54 de mesaje postate de tine aici fetele au tras concluzia ca esti mincinoasa si proasta , iti dai seama cum te considera un barbat care intra in discutie cu tine ?
Prima data poate nu-si da seama ca nu are de unde stii ce poama esti dar zilele urmatoare clar isi face o parere despre ce tip de fata esti .

Doresti atat de mult sa iesi in evidenta , sa spui si tu ceva ...incat nu mai conteaza ce si cum o spui atata timp cat tu ai luat cuvantul .
De ce crezi ca tipul te-a parasit cand erai insarcinata si apoi a mai avut tupeul sa vrea sa se impace cu tine ?

Pentru ca stia deja ce poama esti , pentru ca atunci cand te-a lasat balta pur si simplu nu i-a pasat ce se intampla cu tine mai pe intelesul tau sentimentele lui fata de tine erau nule.
Indiferent ca alegeai sa pastrezi copilul sau sa-l avortezi pe el il durea in pix de ceea ce faceai tu atata timp cat el nu trebuia sa ,,sufere'' alaturi de tine .

Cand te-a vazut in discoteca alaturi de altul .....nu gelozia e cea care l-a indemnat sa vorbeasca iar cu tine ci nesimtirea si banuiala cum ca tu l-ai primi inapoi.

Nesimtire pentru ca tre sa fii nesimtit sa ai tupeul sa faci ce a facut el .

Daca ai cap .....poti ramane tupeista fata de mine pe acest forum pt ca chiar nu-mi pasa de ce zici vis a vis de mine dar in viata de zi cu zi incearca sa nu te mai comporti la fel ca si pana acum .
Daca iti spune unul ca esti beat nu-l bagi in seama dar cand iti spune toata lumea ca esti beat atunci daca esti destept te duci sa te culci

iris_4_ever
Postat pe 15 Iunie 2009 05:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hm 2 De la: _oktober_ 14 Mai 2010 22:44
eu fecioara-el capricorn 7 De la: irinal 6 Iulie 2009 10:35
femeia gemeni 131 De la: copilfrumos 21 Aprilie 2014 14:27
Vot plz 1 De la: kidpink12 28 Noiembrie 2010 14:08
eu rac,el berbec 15 De la: mimi_ca29 1 Aprilie 2011 17:11