Setari Cookie-uri

cand a aflat ca sunt insarcinata a fugit:((

De la: misterrrr, la data 2009-06-14 11:54:10
De la: monaram, la data 2009-06-14 11:50:23
De la: elisabyy, la data 2009-06-14 11:48:38interesant...numai detectivi pe aici.....kt despre munk mea.....am lucrat la banca concomitent cu lucrul la un magazin la part-time k magazinul era al prietenei mele si veneam seara 4 ore dupa ce ieseam de la banca deoarece aveam nevoie de un ban in plus:P:P:P:P


HAI PA FATA~!!!!!!!!!!!!!!!!!! MINCINOASA ORDINARA.....NU TI-O FI RUSINE OARE??

NU AM CU CE SA MA RUSINEZ!!!!

asa-i si sa fii cu.r.va satului este un merit!
coffeeta
Postat pe 15 Iunie 2009 09:25
fetele nu are rost sa va puneti la mintea ei , (elysabyby ) sau cum o cheama , borrrinnnggggggg b o rriiinnggggg
poate coffi cine stie , ea merge dupa princpiu toti cu nadragi toti mis dragi ,
blue07scorpion
Postat pe 15 Iunie 2009 10:49
Mai fatuca,nu ti-am retinut numele,dar cum au spus-o toti pe aici,era de asteptat sa plangi in hohote de ce act ingrozitor ai fost in stare sa faci din iubire,nu esti de acuzat neaparat ca ai avortat.....ci ca aveai alte solutii de rezolvare ca sa nu ajungi acolo,de EX pilula de dupa sau steriletul metoda de protectie pt 5-10 ani dupa placere .Si tu vii aici si plangi ca te-ai impacat cu iubitul tau si ca el vrea doar sex,Mai fatuca esti PROASTA sau te faci??? Ca de naiva esti fffffffffffffffffffffff naiva ,si pe temele abordate de tine tipul "si eu am patit la fel" mai bine lasa-ne ... ma gandesc cu groaza ca nu esti singura si ma intristeaza si stii de ce pt ca vb unui mare filozof"nu exista un on atata de inteligent incat sa-l faca pe un prost sa-si dea seama ca e prost".
Ele_ely
Postat pe 15 Iunie 2009 20:40
Sorry pt greselile de ortografie da de la febra nu va vad bine.
Ele_ely
Postat pe 15 Iunie 2009 20:43
De la: misterrrr, la data 2009-06-12 19:26:54Sunt foarte suparata pe iubitul meu!Cand a aflat k sunt insarcinata mi-a zis k spera k nu am de gand sa-l tin si i-am zis k logic k nu....si am mers cu verisoara ema si am facut intrerupere de sarcina!L-am sunat si i-am zis k ma simt rau k am nevoie de el si el a inceput sa tipe la mn k nu stiu ce si nu stiu cum...etc....el cauta motiv de cearta si se supara din orice...a doua zi ne-am certat si incepuse sa ma evite pe cat posibil si ne-am despartit!Dupa doua saptamani ne-am reintalnit in discotek doar k eu eram de bratul altui barbat...fapt ce l-a deranjat enorm de mult si a inceput sa ma caute k ii este dor de mine...imi spunea pe mess k se pare k eu am uitat de noptile de dragoste si etc etc...i-am zis k mie nu mi-e dor de acele nopti si el k cik mint si tot asa!In sfarsit...ne-am impacat si mi-a zis k ia fost frik k nu v-oi avorta si k el nu este pregatit pt asta si k stie k el a fost vinovat si k ma lasat la greu si tot asa.Eu am impresia k el sa impakt cu mn doar de ciuda sa nu fiu cu altu si k ii este dor de mn in pat nu de alta....nu cred vorbele lui....voi ce credeti?Pls help me!!!

sincer,,,,ce drac cautai la bratul altui barbat ,,,cand erai insarcinata si simntei alceva pentru celalalt ?????????????????ce drac mai fata mai minte omul dar mai trage si apa.....dar eu mint cu perdea,,,,imi place mai mult,,,,tu cand nu ai ce face te apuci ca curvele sa iti spui viata amoroasa??????????sau ce drac ai facut in trecut???????????si ca acum ai gresit....a gresit ,,,,oameni buni ce sfat imi dati????????????dute fata la padure de culege fragi si mure ,,,,cand ai sa faci de un suc ,,,s-a ma inviti sa vrb
sarutama
Postat pe 15 Iunie 2009 20:46
De la: misterrrr, la data 2009-06-12 19:26:54Sunt foarte suparata pe iubitul meu!Cand a aflat k sunt insarcinata mi-a zis k spera k nu am de gand sa-l tin si i-am zis k logic k nu....si am mers cu verisoara ema si am facut intrerupere de sarcina!L-am sunat si i-am zis k ma simt rau k am nevoie de el si el a inceput sa tipe la mn k nu stiu ce si nu stiu cum...etc....el cauta motiv de cearta si se supara din orice...a doua zi ne-am certat si incepuse sa ma evite pe cat posibil si ne-am despartit!Dupa doua saptamani ne-am reintalnit in discotek doar k eu eram de bratul altui barbat...fapt ce l-a deranjat enorm de mult si a inceput sa ma caute k ii este dor de mine...imi spunea pe mess k se pare k eu am uitat de noptile de dragoste si etc etc...i-am zis k mie nu mi-e dor de acele nopti si el k cik mint si tot asa!In sfarsit...ne-am impacat si mi-a zis k ia fost frik k nu v-oi avorta si k el nu este pregatit pt asta si k stie k el a fost vinovat si k ma lasat la greu si tot asa.Eu am impresia k el sa impakt cu mn doar de ciuda sa nu fiu cu altu si k ii este dor de mn in pat nu de alta....nu cred vorbele lui....voi ce credeti?Pls help me!!!


SI EU AS CREDE ASTA DACA AS FI IN LOCUL TAU

DACA INCA SUNTETI INPREUNA SI INCA IL IUBESTI , FI CU EL , DAR SA NU LASI SUPARARE SI RANCHIUNA SA ITI DISTRUGA RELATIA , DAR DACA ESTE OPUS LA CE AM SPUS MAI SUS , EU ZIC SA-L LASI.

ADEVARUL ESTE CA S-A PURTAT CA UN PORC

BRAVO.................. I-AI FACUT CA AI APARUT CU UN ALT BARBAT , IAI ARATA CA NU STAI IN LOC DE EL SI ACEST LUCRU I-A MAI DOMOLIT ORGOLIUL


EL DACA " TE IUBEA " ERA LANGA TINE SI SE GANDEA LA TINE SI SE INGRIJORA , PENTRU TINE , NU SE GANDEA LA PARTIDELE DE AMOR CU TINE ........
MAI MULT NU MAI SPUN

AI GRIJA DE TINE
caty21
Postat pe 15 Iunie 2009 21:22
De la: Floare_de_castan, la data 2009-06-13 10:24:32
Ce sfaturi crezi ca ti se pot oferii ???
Eu sincera sa fiu,am ramas "masca " vorba romanului...
Parerea mea este ca o cauti cu lumanarea !!!!!
Sincer,mi-asi dori sa aflu ce s-a intamplat cu tine peste 2-3 ani,in sensul de a vedea daca intuitia ma inseala...
Si ca sa motivez cele afirmate,atasez....

elisabyy Postat pe: 27 Mai 2009 Ce ma fac???am aflat ca e insurat!!!

COINCIDENTZA TARE!!!acelasi lucru la mn eu acum vreo saptamana am cunoscut un baiat kre a venit sa-si cumpere inghetata de la magazinul unde lucram si ma intrebat ce inghetata sa ii dau kre e mai buna si i-am zis k ii dau si lui ce isi cumpara toti copii(Martinel)si apoi venea in fiekre seara si faceam misto de el k manank inghetata de copii dar nu am vb prea mult dar imi placeau la nebunie ochii lui....un albastru superb si intr-o zi a venit la magazin cu fratele lui kre seamana k doua picaturi de apa dar nu sunt gemeni....ei sunt din ialomita si lucreaza in zona la mn....si eu logic k deaba il observasem pe fratisu k ma uitam la el:)):))dar pe urma el a lipsit 2 zile de la magazin....si sincer am fost ff trista si in ultima mea zi de munk a aparut un baiat.....eu eram grabita sa inchid magazinul si nu am stat mult la discutii cu el.....i-am dat numarul meu de tel sa vb mai tz crezand k e baiatul de kre m-am indragostit acum kteva zile.....ma intalnesc cu el a doua zi k ma invitat la o cafea...si eu nu mi-am dat seama k defapt baiatul de kre imi placea era fratele celui cu kre ma intalnisem eu...penibil dar adevarat....mi-a povestit tot.....si dupa vreo 3 ore pe kre le-am petrecut impreuna cu Adrian(fratele lui Daniel)mi-a aratat o poza cu familia lu daniel adik un baietel de ktiva ani si o femeie superba kre era sotia lui.....am ramas tampita knd am aflat k are 29 de ani si o familie si se lua de fetele de la magazin acum ma suna fratele lui intr-una dar evit sa ma intalnesc cu el.....i-am zis k el kte mai ma minte....k poate mai e si el insurat cine stie...dar nu stiu ce sa zic....el pare mai sincer....si in fond eu m-am pacalit k nu am stiut sa fac deosebirea dintre ei doi...am iesit cu adrian crezand k e daniel nestiind cum ii cheama in acel moment si in plus am aflat k daniel nu a mai venit la magazin k a plek la familia lui in spania

elisabyy Postat pe: 23 Mai 2009, Mod de a da papucii...

la fel mi s-a intamplat si mie...m-a sunat si mi-a zis sa nu-l mai caut si cu asta basta....dupa o relatie de 8 luni cred k meritam si eu o expliktie....dar...asta e!!!!stii ce mi-a zis mama?k s-a intors roata k eu knd eram mai mik mi-am batut joc de toti baietii....sa-ti spun ce fraze le spuneam de despartire: NUMAI POT FI CU TINE K IMI FACI NUMAI GREUTATI.MA FACI SA SUFAR ENORM,.....TU NU VEZI K FACI NUMAI GRESELI? ii faceam sa creada k sunt ei cei vinovati si nu eu cea kre defapt gasise pe altu:))

elisabyy postat pe: 20 Aprilie 2009, Nu vrea sa se culce cu mine

La fel si mie... am stat cu un baiat 6 luni...il iubesc enorm de mult...si stateam la el noaptea(ai mei stiau k sunt la disco)dar noua ne placea sa adormim fie si 2 ore impreuna imbratisati si atat....el a incerkt de mai multe ori....dar eu am fost violata in trecut si mi-era teama si i-am zis sa mai asteptam...el ma insela asta stiam....si de Ziua indragostitilor a.c am plekt la munte....am dormit impreuna si am insistat toata noaptea so facem si el nu a mai vrut pretextand k nu avem prezervative...si eu i-am zis k nu e asta problema k maine iau eu pilula de a doua zi......si n ua vrut sub nicio forma...ne-am certat....si am dormit in colturi separate ale patului,dar el ma trezit pe la 6 cu saruturi...si mi-am adus aminte si ne-am certat iar!Dupa o saptamana(eram deja aksa)el ma mintit k se simte rau si nu poate veni la mn...dar la insistentele mele a venit si intre timp knd stateam in pat a primit un mj de la o fata Irina in kre ii zicea"ce faci mah mai vi o data in disco?"si ne-am certat si mi-a zis k e una careia ia zis k el e singur so amageask...in seara aia ne-am certat...a plekt suparat si s-a dus in disco la EA......si la o saptamana ne-am vazut...am mers impreuna la disco si apoi ne-am desp a treia zi!L-am sunata tipat la mn fara motiv si pe urma i-am dat un mj si i-am zis dak tine la mn ce sa facem?ne despartim sau ce?si el mi-a zis sa-l las un timp......si nu a mai reveit in viata mea....e o luna jumate de atunci....nuami imirasp.la tel.....nmc de genul!!!!!Si acum ce credeti?sunt iubita fratelui lu Irina aia cu kre ma insela el (Irina mi-a zis k ea nu stia k are prietena k a aflat pe urma si sa desp de el oricum)

De la: elisabyy, la data 2009-04-24 22:49:08

in episodul 2.......nimic interesant pe langa faptul k il iubesc pe EX si sunt cu fostul lui "cumnatzel"si prieten in acelasi timp....nimic altceva...actualul s-a km atasat de mn dar eu nu:((:(( k sa imi mai aduc aminte de ex il sun cu anonim si nu zic nmc stau la tel si el se enerveaza...etc etc...
Episodul 3 il povestesc knd am informatii:)):))

Buna!Asa cum am promis sa va povestesc si episodul 3 Aseara m-am certat cu iubitul meu k nu vroia sa mergem la disco si eu vroiam neaparat sa ies undeva,si de nervi am iesit cu un baiat(fostul iubit al prietenei mele )si m-am combinat cu el.....Cand stateam noi asa frumos imbratisati in disco si ne sarutam.....hop apare iubitul meu
si asa k logic k l-am pierdut....m-am intalnit cu el pe scarile la disco si ma intb ce fac k am ajuns in disco?si eu i-am zis DA PA.....si el apoi a observat uitandu-se la mana mea k ma tinea de mana altcineva va dati seama cum sa simtit?kt de nesimtita am fost?nu am sa mi-o iert niciodata...am pierdut un baiat asa bun...dar si vali(actualul)e dragutz...simpatic....doar k exista o problema.....asta in episodul 4 o spun....acum sunt prea trista:((:(( pwpici la toti....papa

Episodul 4......am cunoscut un alt baiat pe nume Emil numai am vrut sa stau cu celalalt k nu ne potriveam stiu k sunt nebuna:))poate va merge bn cu Emil

elisabyy Postat pe: 19 Mai 2009, bah ce sa zic persoana kre mi-a zis k o voi face cu emil avea dreptate am comis-o si pe asta dar gandindu-ma la fostu


Comentariile sunt de prisos,sincer cred ca nu stii ce vrei de la viata !!!!!!! Ba da stii - SEX cu oricine poarta pantaloni si apoi ceri dragoste si respect.
Nu am fost in viata mea atat de rea si sarcastica,insa crede-ma ca ai ceea ce meriti !!!!!


Daca ai facut tot ce scrie mai sus iti cam MERITI SOARTA
caty21
Postat pe 15 Iunie 2009 21:42
so....care-i treaba ?ce mai face emil???aaaaa nu esti pe forum ca esti pe treaba...,intelegem...nu i prbma....
monaq
Postat pe 15 Iunie 2009 22:58
De la: monaram, la data 2009-06-14 11:49:05tu esti bolnava psihic....cu sigurantza....ma intreb pana unde poti merge cu aceste minciuni.....esti paranoia mai fata maiiiidaca tot iti trebuie " c u c"cauta-ti unu...si rupe-l in doua....ca vad ca TAREEEEEE-TI mai place viatza...eu cred ca nu realizezi...ca ai luat-o pe o cale tare gresita....si tot tu esti aia care are gura mare si te mai simti si ofenstata cand noi venim aici cu dovezi clare.....nu-mi inspiri nici macar un pic de MILA....mi-e greatza si am un gust tare amar.....



Mama ce profa! Cum le stie ea Pe toate ; deh.....e trecuta prin viata ! Buhuhu !
nocturnalia
Postat pe 17 Iunie 2009 12:17
De la: nocturnalia, la data 2009-06-17 12:17:31
De la: monaram, la data 2009-06-14 11:49:05tu esti bolnava psihic....cu sigurantza....ma intreb pana unde poti merge cu aceste minciuni.....esti paranoia mai fata maiiiidaca tot iti trebuie " c u c"cauta-ti unu...si rupe-l in doua....ca vad ca TAREEEEEE-TI mai place viatza...eu cred ca nu realizezi...ca ai luat-o pe o cale tare gresita....si tot tu esti aia care are gura mare si te mai simti si ofenstata cand noi venim aici cu dovezi clare.....nu-mi inspiri nici macar un pic de MILA....mi-e greatza si am un gust tare amar.....



Mama ce profa! Cum le stie ea Pe toate ; deh.....e trecuta prin viata ! Buhuhu !

ai vreo problema???
monaq
Postat pe 19 Iunie 2009 19:53
,Mai fata sa mutat de pe forumul asta ca aici e atacata in loc sa fie"AJUTATA" cand are asa o mare problema si noi nu intelegem,cred ca suntem "dereglati2 cu totul parerea ei,dar din batrani se spune"Cand doi iti spun ca esti beat dute si dormi o ora ca sa te trezesti",ea ar trebuii sa doarma o viata ca pana acu a trait pt 3 .
Ele_ely
Postat pe 20 Iunie 2009 16:34
De la: iris_4_ever, la data 2009-06-12 20:05:07Eu cred ca tu esti o tuta care isi merita soarta , frumusica dar fara pic de creier




You're mean ... I like you
Rock_this
Postat pe 24 Iunie 2009 10:32
eu cred ca fata asta a vrut doar sa se laude cu isprava ei pt ca atunci cand a fost criticata a sarit ca arsa.Ce astepta oare?sa o laudam.din cate stiu eu,nu se practica avortul ca metoda de contraceptie.Iar daca putin te ar fi marcat faptul ca ai omorat un sufletel,nu ai mai fi avut chef de distractii si de razbunari infantile
marinaruxandra
Postat pe 24 Iunie 2009 13:35
De la: misterrrr, la data 2009-06-12 19:26:54Sunt foarte suparata pe iubitul meu!Cand a aflat k sunt insarcinata mi-a zis k spera k nu am de gand sa-l tin si i-am zis k logic k nu....si am mers cu verisoara ema si am facut intrerupere de sarcina!L-am sunat si i-am zis k ma simt rau k am nevoie de el si el a inceput sa tipe la mn k nu stiu ce si nu stiu cum...etc....el cauta motiv de cearta si se supara din orice...a doua zi ne-am certat si incepuse sa ma evite pe cat posibil si ne-am despartit!Dupa doua saptamani ne-am reintalnit in discotek doar k eu eram de bratul altui barbat...fapt ce l-a deranjat enorm de mult si a inceput sa ma caute k ii este dor de mine...imi spunea pe mess k se pare k eu am uitat de noptile de dragoste si etc etc...i-am zis k mie nu mi-e dor de acele nopti si el k cik mint si tot asa!In sfarsit...ne-am impacat si mi-a zis k ia fost frik k nu v-oi avorta si k el nu este pregatit pt asta si k stie k el a fost vinovat si k ma lasat la greu si tot asa.Eu am impresia k el sa impakt cu mn doar de ciuda sa nu fiu cu altu si k ii este dor de mn in pat nu de alta....nu cred vorbele lui....voi ce credeti?Pls help me!!!



AAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOO

Imi cer scuze...dar tu pe ce lume traiesti fata?
Auzi la ea...vai am facut avort da dupa 2 sapt m-am dus la disco cu altu,deci pe tine practic te doare in c... ca ai facut un avort, lucru care putea fi evitat,dar pe voi acum va intereseaza numai f...nu si consecintele.
Dupa ce caq ala te-a lasat la greu si acum sa ma ierti...dar dac tu nu ai grija sa te protejezi...crezi ca lu ala ii pasa?iti spun eu ca dac ii pasa nu dadea bir cu fugitii,....si acum te impaci cu el...scuza-ma dar esti prostuta rau(ca sa nu zic altceva).
Nu mai traim pe vremea lu Pasvante ca sa nu stim ce e aia contraceptie...
Dar ,de fapt tu nu gandesti...si vad ca nici mustrari de constiinta nu ai...
Adevarul e ca...ai facut intrrupere de sarcina...da p...masii viata merge inainte ,pana la urma tu nu ai facut nimic altceva decat sa iti scoti o masea...Doamne ce de specimene ai mai lasat pe lumea asta
Andre_Ioana
Postat pe 1 Iulie 2009 14:36
De la: Andreioana, la data 2009-07-01 14:36:29
De la: misterrrr, la data 2009-06-12 19:26:54Sunt foarte suparata pe iubitul meu!Cand a aflat k sunt insarcinata mi-a zis k spera k nu am de gand sa-l tin si i-am zis k logic k nu....si am mers cu verisoara ema si am facut intrerupere de sarcina!L-am sunat si i-am zis k ma simt rau k am nevoie de el si el a inceput sa tipe la mn k nu stiu ce si nu stiu cum...etc....el cauta motiv de cearta si se supara din orice...a doua zi ne-am certat si incepuse sa ma evite pe cat posibil si ne-am despartit!Dupa doua saptamani ne-am reintalnit in discotek doar k eu eram de bratul altui barbat...fapt ce l-a deranjat enorm de mult si a inceput sa ma caute k ii este dor de mine...imi spunea pe mess k se pare k eu am uitat de noptile de dragoste si etc etc...i-am zis k mie nu mi-e dor de acele nopti si el k cik mint si tot asa!In sfarsit...ne-am impacat si mi-a zis k ia fost frik k nu v-oi avorta si k el nu este pregatit pt asta si k stie k el a fost vinovat si k ma lasat la greu si tot asa.Eu am impresia k el sa impakt cu mn doar de ciuda sa nu fiu cu altu si k ii este dor de mn in pat nu de alta....nu cred vorbele lui....voi ce credeti?Pls help me!!!



AAAAAAAAALLLLLLLLLLLLLLLLLLLOOOOOOOOOOOOOOOO

Imi cer scuze...dar tu pe ce lume traiesti fata?
Auzi la ea...vai am facut avort da dupa 2 sapt m-am dus la disco cu altu,deci pe tine practic te doare in c... ca ai facut un avort, lucru care putea fi evitat,dar pe voi acum va intereseaza numai f...nu si consecintele.
Dupa ce caq ala te-a lasat la greu si acum sa ma ierti...dar dac tu nu ai grija sa te protejezi...crezi ca lu ala ii pasa?iti spun eu ca dac ii pasa nu dadea bir cu fugitii,....si acum te impaci cu el...scuza-ma dar esti prostuta rau(ca sa nu zic altceva).
Nu mai traim pe vremea lu Pasvante ca sa nu stim ce e aia contraceptie...
Dar ,de fapt tu nu gandesti...si vad ca nici mustrari de constiinta nu ai...
Adevarul e ca...ai facut intrrupere de sarcina...da p...masii viata merge inainte ,pana la urma tu nu ai facut nimic altceva decat sa iti scoti o masea...Doamne ce de specimene ai mai lasat pe lumea asta


Imi place cum gandesti Andreioana.
Sincer acum, daca a fost in stare sa te lase balta cat timp tu dadeai de ceasul mortii, da-o-n p...masii de treaba. Pe el sa-l dai naibii, iar tu sa-ti continui linistita viata. Si pe viitor sa folosesti prezervativ. Iar daca nu vrei cu prezervativ, ia anticonceptionale ca nu toate ingrasa sau iti apar cosuri de la ele. Si plus de asta, nici nu costa mult (10 lei).
Frankie_Zuzu
Postat pe 3 Iulie 2009 16:39
pai dak te`a lasat cand aveai nevoie de el .. nu te merita. cu atat mai mult k era si vinovat ( nu k tu nu ai fi - era si datoria ta sa te protejezi )
ancutzaorfik
Postat pe 9 Iulie 2009 19:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fixuri de zodii :D 7 De la: yumalai 14 Iunie 2009 07:29
Astept pareri ! 4 De la: AnnaMaria482517 24 Iulie 2012 14:36
EU FECIOARA EL BERBEC 2 De la: popovici 20 Iulie 2010 09:07
cum sa'l uit?:(( 44 De la: rockk 29 Ianuarie 2011 13:58
buna yumy 26 De la: Calin_ 8 Octombrie 2010 15:14