Setari Cookie-uri

Va rog sa-mi dati si mie un sfat :((

De la: skumpy_1, la data 2009-06-14 16:59:20salut..sunt raluca..nu am crezut ca o sa iubesc vreodata pt ca d mica aveam in cap ideea ca toti barbatii inseala..pe parcursul vietii m-am si lamurit cu tb asta iar acum nu mai stiu c sa cred dar un singur lucru stiu sigur:sunt ff geloasa si nu am incredere in nimeni de doua luni m-am impacat cu iubitul meu cu care nu mai vorbisem de vreo 3 ani,el e in italia si peste 2- 3 saptamani zice ca vine in romania si plecam amandoi incolo,deci ne-am facut planuri mari de viitor.ne intelegeam super bine la tel-pt ca doar asa vb cu el..eu d fel ma supar f repede iar el la fel si niciunu nu lasa d la el asa ca ieri vorbeaam la tel si el asculta muzica f tare in masina si iam zis sa dea mai incet sa ne intelegem (mentionez ca e creca a 100-a oara cand ii zic asta) si el nici ca ma asculta..nul inteleg...si mam enervat f tare si iam inchis tel...am asteptat sa sune dar nimic am mai vb prin cateva mesaje..iam zis la nervi sa nu ma mai sune..iar azi nu mia dat niciun msg :((( nu stiu c sa mai fac..acum imi dau seama ca il iubesc f mult..si nici nu imi vine sai dau eu un semn...oare el nu ma iubeste sau dc nu ma suna?oare asa sunt eu invatata sa fiu doar cautata?:(((voi ce ziceti ca ar tb sa fac?


dacã ai faþa ovalã fã-þi breton drept,dacã ai faþã rotundã fã-þi-l asimetric.
misoginu
Postat pe 15 Februarie 2010 12:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
NICI NU SUNTEM IMPREUNA SI E DEJA GELOS!... 18 De la: kudika1993 20 Septembrie 2011 10:39
gelozia... surorii mai mici 22 De la: paula27 16 Martie 2009 08:11
sunt o persoana geloasa dar nu ca as avea motiv dar.... 28 De la: mady_puppy 9 Noiembrie 2009 23:49
sunt geloasa pe orice prietena ce sta langa el:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( 13 De la: 20 Octombrie 2013 11:53
ajutati-ma sa-mi ajut prietenul 17 De la: o_aiurita 1 Noiembrie 2009 22:49