Setari Cookie-uri

Cum ai face daca iti doresti sex in 3 si nu stii de unde sa incepi sa cauti...

la naiba1CHESTIA ASTA DISTRUGE IN TIMP RELATIA VOASTRA...AI SA-MI DAI DREPTATE! Va cred k e o fantezie misto...dar dak aveti o relatie la care vreti sa dureze,limitati-va la voi insi-va
danut_lucian
Postat pe 20 Iunie 2009 18:31
Okto inteleg ca sunteti doua fete? Atata timp cat ati suna un prieten in locul meu... Bravos... Te invidiez daca asa e...
roxana_marius
Postat pe 21 Iunie 2009 09:01
Inteleg ca subiectul e neinteresant pentru majoritatea de aici... Desi speram macar sa ne contacteze fete care trec peste bariera conventionalului. Se pare ca e searbada atmosfera in zona... Dar celorlalti va multumim pentru interesul acordat.
roxana_marius
Postat pe 21 Iunie 2009 09:06
Fleoshc!
E searbada pentru voi.
Pentru mine e haios; de exemplu... ma amuz pe seama celor ca voi. Care-si cauta "alinarea" pe-aici... Ba vor sa-i incurajam sa se pipi unu' in gura altuia, ba sa o faca cu animale, ba in trei, ba in cinci, ba in haita - si ca in haita - sa o faca cu frati si verisori.

Dupa ce-si primesc raspunsurile meritate, toti spun acelasi lucru: "Vaaai, ce incuiatzi sunteti!".
Ei, nu zau? Adica sunt incuiata pentru ca barbatului meu ii ajung doar eu, a? Ca nu poate sa se uite la mine cand sunt in neglijé, fara sa ma vrea atunci si acolo. Asa, fara ajutorul alteia care sa i-o ridice. Ca ma cauta si-n somn prin pat, doar ca sa doarma cu mine in brate. Ca avem o viata sexuala activa, fara sa fie nevoie sa chemam prietenii, sa o punem de gang-bangs... ( ) .... Bine, asa o fi cum ziceti voi...

Fatuco, cea care-ti doresti atat de mult alta gaurica (de fapt vine cu mai mult de una), pentru iubitul tau, da-mi voie sa iti spun un singur lucru: Bleah!
Dor_a
Postat pe 21 Iunie 2009 09:29
Nu ne deranjeaza sa nu intelegeti ca e doar pentru mine... El nu are mare amestec... Dar ...Sa insinuezi ca avem o relatie nasoala... Bleah
roxana_marius
Postat pe 21 Iunie 2009 09:36
De la: roxana_marius, la data 2009-06-21 09:01:36Okto inteleg ca sunteti doua fete? Atata timp cat ati suna un prieten in locul meu... Bravos... Te invidiez daca asa e...


suntem mai multe fete...si mai multi baieti...PRIETENI...fara alte implicatii complicatii si ce o mai fi...eu sunt pt el doar UNA,si el pt mine doar UNUL...prietenii stiu de ce ...

in rest...fiecare cu fantezia lui...ale mele sunt mai inguste si plictisitoare pt cativa,implica doar doua persoane...
_oktober_
Postat pe 21 Iunie 2009 10:22
Cel mai important este sa te simti bine si in siguranta in cuplu. Restul sunt doar mofturi si desertaciuni. Nu cred ca e o problema sa am un moft...
roxana_marius
Postat pe 21 Iunie 2009 19:37
De la: roxana_marius, la data 2009-06-21 19:37:41Cel mai important este sa te simti bine si in siguranta in cuplu. Restul sunt doar mofturi si desertaciuni. Nu cred ca e o problema sa am un moft...


SI CE MOFT.......
monaq
Postat pe 21 Iunie 2009 19:39
De la: monaram, la data 2009-06-21 19:39:33
De la: roxana_marius, la data 2009-06-21 19:37:41Cel mai important este sa te simti bine si in siguranta in cuplu. Restul sunt doar mofturi si desertaciuni. Nu cred ca e o problema sa am un moft...


SI CE MOFT.......


ai dilit si u ca ei!!!!!!!!!!!!!?
scorpyoW
Postat pe 21 Iunie 2009 19:40
De la: scorpyoW, la data 2009-06-21 19:40:25
De la: monaram, la data 2009-06-21 19:39:33
De la: roxana_marius, la data 2009-06-21 19:37:41Cel mai important este sa te simti bine si in siguranta in cuplu. Restul sunt doar mofturi si desertaciuni. Nu cred ca e o problema sa am un moft...


SI CE MOFT.......


ai dilit si u ca ei!!!!!!!!!!!!!?


YO?????????dc spui asta???
monaq
Postat pe 21 Iunie 2009 19:41
De la: Dor_a, la data 2009-06-21 09:29:25Fleoshc!
E searbada pentru voi.
Pentru mine e haios; de exemplu... ma amuz pe seama celor ca voi. Care-si cauta "alinarea" pe-aici... Ba vor sa-i incurajam sa se pipi unu' in gura altuia, ba sa o faca cu animale, ba in trei, ba in cinci, ba in haita - si ca in haita - sa o faca cu frati si verisori.

Dupa ce-si primesc raspunsurile meritate, toti spun acelasi lucru: "Vaaai, ce incuiatzi sunteti!".
Ei, nu zau? Adica sunt incuiata pentru ca barbatului meu ii ajung doar eu, a? Ca nu poate sa se uite la mine cand sunt in neglijé, fara sa ma vrea atunci si acolo. Asa, fara ajutorul alteia care sa i-o ridice. Ca ma cauta si-n somn prin pat, doar ca sa doarma cu mine in brate. Ca avem o viata sexuala activa, fara sa fie nevoie sa chemam prietenii, sa o punem de gang-bangs... ( ) .... Bine, asa o fi cum ziceti voi...

Fatuco, cea care-ti doresti atat de mult alta gaurica (de fapt vine cu mai mult de una), pentru iubitul tau, da-mi voie sa iti spun un singur lucru: Bleah!




.....Mai dar ce bine ai vorbit tu mey ...ca UN OM MARE....felicitari....sunt alaturi de tine....


dar si de celelalte ....4.....
gratuit89
Postat pe 21 Iunie 2009 22:19
Ma asteptam la discutii rafinate ... Bleah!!!
roxana_marius
Postat pe 22 Iunie 2009 03:29
De la: roxana_marius, la data 2009-06-22 03:29:50Ma asteptam la discutii rafinate ... Bleah!!!
pacat ca nu ai avut cu cine vb rafinat
placereintensa
Postat pe 22 Iunie 2009 13:37
Au fost si comentarii pertinente , de la oameni care au inteles. Dar atata rautate...
roxana_marius
Postat pe 22 Iunie 2009 18:19
De la: roxana_marius, la data 2009-06-22 18:19:20Au fost si comentarii pertinente , de la oameni care au inteles. Dar atata rautate...



NTZ NTZ NTZ NTZ NTZ....
monaq
Postat pe 22 Iunie 2009 20:33
Inca nu se incumeta nimeni ...
roxana_marius
Postat pe 23 Iunie 2009 16:35
De la: Dor_a, la data 2009-06-21 09:29:25Fleoshc!
E searbada pentru voi.
Pentru mine e haios; de exemplu... ma amuz pe seama celor ca voi. Care-si cauta "alinarea" pe-aici... Ba vor sa-i incurajam sa se pipi unu' in gura altuia, ba sa o faca cu animale, ba in trei, ba in cinci, ba in haita - si ca in haita - sa o faca cu frati si verisori.

Dupa ce-si primesc raspunsurile meritate, toti spun acelasi lucru: "Vaaai, ce incuiatzi sunteti!".
Ei, nu zau? Adica sunt incuiata pentru ca barbatului meu ii ajung doar eu, a? Ca nu poate sa se uite la mine cand sunt in neglijé, fara sa ma vrea atunci si acolo. Asa, fara ajutorul alteia care sa i-o ridice. Ca ma cauta si-n somn prin pat, doar ca sa doarma cu mine in brate. Ca avem o viata sexuala activa, fara sa fie nevoie sa chemam prietenii, sa o punem de gang-bangs... ( ) .... Bine, asa o fi cum ziceti voi...

Fatuco, cea care-ti doresti atat de mult alta gaurica (de fapt vine cu mai mult de una), pentru iubitul tau, da-mi voie sa iti spun un singur lucru: Bleah!


ce tare! bravo :))!!!!!!
Corina_cori
Postat pe 23 Iunie 2009 16:39
De la: roxana_marius, la data 2009-06-23 16:35:04Inca nu se incumeta nimeni ...

Nu te lasi,nu?
e_v_a
Postat pe 24 Iunie 2009 21:38
De la: pamela_1, la data 2009-06-18 10:52:03
cum te-ai simtii tu linga una de iti atinge iubitul..sau iubitul o atinge pe acea fata...o penetreaza.... ce sentiment ai avea?....crezi ca poti sa participi la asa ceva doar sa ai satisfaci fantezia?....cu siguranta este ideea lui......
eu zic renunta....nu iti incarca sufletul.....cu prostii....



Asa e..oare care partenera i-ar placea sa isi vade iubitul cum o penetreaza pe a 3-a persoana? Hai daca el te-ar penetra doar pe tine si in timpul ala cealalata ti-ar face sex oral , cred ca ar fi deliciooooooosssssssss.......... ....si aia sa ii faca lui sex oral in timp ce el iti face tie si asta ar fi o idee, dar sa o pentreze si pe cealalta e nasollll cred adica imi imaginez ca e teribil

Postat pe 25 Iunie 2009 15:26
da suna-ma sunt fierbinte....898989 ...suntem oameni normali draga mea....NE STIM LIMITELE STAI LINISTITA....nu iti face griji.....
pamela_1
Postat pe 25 Iunie 2009 15:40
vreau io vreau io vreau io!!!da-mi mesaj privat!!
greierash_is_back
Postat pe 25 Iunie 2009 15:42
asta nu se numeste moft....sa o faci in 3...asta ori e prostie...ori chiar iti plac si femeile de vrei asta...
pamela_1
Postat pe 25 Iunie 2009 15:42
si tu vrei in 3.....eu zic sa incepem la vot cine vrea in 4....oare nu o fi mai palpitant?
pamela_1
Postat pe 25 Iunie 2009 15:44
De la: pamela_1, la data 2009-06-25 15:44:41si tu vrei in 3.....eu zic sa incepem la vot cine vrea in 4....oare nu o fi mai palpitant?


pai eu de cand vreau in 4 sau 5 cati or fi
gratuit89
Postat pe 25 Iunie 2009 23:18
in grup vor ei....cu cat mai multi cu atat mai bine.....
monaq
Postat pe 26 Iunie 2009 09:49
De la: Rafinata, la data 2009-06-25 15:26:52
De la: pamela_1, la data 2009-06-18 10:52:03
cum te-ai simtii tu linga una de iti atinge iubitul..sau iubitul o atinge pe acea fata...o penetreaza.... ce sentiment ai avea?....crezi ca poti sa participi la asa ceva doar sa ai satisfaci fantezia?....cu siguranta este ideea lui......
eu zic renunta....nu iti incarca sufletul.....cu prostii....



Asa e..oare care partenera i-ar placea sa isi vade iubitul cum o penetreaza pe a 3-a persoana? Hai daca el te-ar penetra doar pe tine si in timpul ala cealalata ti-ar face sex oral , cred ca ar fi deliciooooooosssssssss.......... ....si aia sa ii faca lui sex oral in timp ce el iti face tie si asta ar fi o idee, dar sa o pentreze si pe cealalta e nasollll cred adica imi imaginez ca e teribil


El doar se uita la noi doua.... E fantezia mea... E chiar asa de mare crima? Nu ma asteptam.
roxana_marius
Postat pe 27 Iunie 2009 04:13
De la: greierash, la data 2009-06-25 15:42:22vreau io vreau io vreau io!!!da-mi mesaj privat!!


Ma asteptam la doamne sau domnisoare care macar stiu sa trimita un mesaj discret pe privat... Nu ma plang de mai mutllll
roxana_marius
Postat pe 27 Iunie 2009 04:16
Roxana draga , vad ca nimeni nu intelege prin ce treci si ma doare sufletul cand vad lumea atat de rea cu o fata asa draguta ca tine

Uite cum sta treaba ,nici o fata nu va fi de acord sa si-o traga cu tine de fata cu prietenul tau asta pentru ca suna cam kinky cererea ta si nu-s multe fete care sa recunoasca ca-s kinky chiar daca in interiorul lor chiar sunt dar na ...aparentele conteaza.

Daca chiar vrei sa experimentezi asa ceva o poti face cu una dintre prietenele tale careia ii place taria si intr-o seara cand sunteti amandoua suficient de vesele o iei pe fata la pupat si vezi ce iese


Mesajele de genul asta postate pe net este foarte putin probabil sa aibe efectul dorit de tine pentru ca pana mea , nimeni nu te cunoaste ,nimeni nu e atat de nebun incat sa vrea sa raspunda la un mesaj de pe net .

Iar daca totusi ai primit vreun raspuns pozitiv .....eu zic sa ai grija ce-ti doresti ca nu se stie cu ce boala te trezesti in urma acestui moft

Eu personal daca as avea inclinatii gay in niciun caz nu mi-as gasi partenera pe net
iris_4_ever
Postat pe 27 Iunie 2009 04:41
Dar nici intre prietene... Pot spune ca am cunoscut aici oameni foarte deschisi si faini. Nu vreau neaparat sa fie de acord cu mine. Sa se exprime fiecare liber ma face mult mai fericita. Dar uneori rautatea chiar nu isi avea locul...parerea mea.
roxana_marius
Postat pe 27 Iunie 2009 04:54
greu de inteles?
roxana_marius
Postat pe 29 Iunie 2009 03:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AM SI EU O MARE PROBLEMA MA PUTETI AJUTA CU UN SFAT,VA ROG MULT 710 De la: kudika029282 3 Septembrie 2009 20:41
s p0@te? 1 De la: anastasia_m 11 Iunie 2010 22:10
ce se intampla k mn? 17 De la: luckyyyLuke 10 Martie 2009 04:57
am o problema ? 17 De la: Ramyta 30 Aprilie 2009 12:51
testul vederii culorilor 1 De la: kudika326402 27 Iunie 2011 11:07