Setari Cookie-uri

Cum ai face daca iti doresti sex in 3 si nu stii de unde sa incepi sa cauti...

De la: blue07scorpion, la data 2009-07-01 13:17:33" ti se pare ok , si ai luat decizia impreuna cu partenerul tau , problema ta , dar asta NU DA DREPTUL unor useri sa ti spuna tie fantezii sau chiar sa dea curs fanteziei tale".

Sper sa nu fiu data in judecata pentru igradirea dreptului la exprimare al celor de aici.

Recunosc , fantezia mea am incercat sa o dezbat pe un site monden , la rubrica " Sex" . Poate am gresit , poate la fel suntem tratate cele care avem curaj sa vorbim cu partenerul ei despre asta. "TABU" ???

In concluzie?

Ma retrag? Mi-ar parea rau ... chiar sunt si persoane cu simtul umorului , istetime , spontaneitate ...

Dar sa nu fi existat o persoana care a citit topicul si nu a avut aceeasi fantezie ... poate chiar sa si-o fi indeplinit ... NU CRED .

Cu tot respectul , Roxana

roxana_marius
Postat pe 2 Iulie 2009 02:46
De la: roxana_marius, la data 2009-07-02 02:46:24
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-01 13:17:33" ti se pare ok , si ai luat decizia impreuna cu partenerul tau , problema ta , dar asta NU DA DREPTUL unor useri sa ti spuna tie fantezii sau chiar sa dea curs fanteziei tale".

Sper sa nu fiu data in judecata pentru igradirea dreptului la exprimare al celor de aici.

Recunosc , fantezia mea am incercat sa o dezbat pe un site monden , la rubrica " Sex" . Poate am gresit , poate la fel suntem tratate cele care avem curaj sa vorbim cu partenerul ei despre asta. "TABU" ???

In concluzie?

Ma retrag? Mi-ar parea rau ... chiar sunt si persoane cu simtul umorului , istetime , spontaneitate ...

Dar sa nu fi existat o persoana care a citit topicul si nu a avut aceeasi fantezie ... poate chiar sa si-o fi indeplinit ... NU CRED .

Cu tot respectul , Roxana



scrie-mi. been there, done that. nu-i rau, ba dimpotriva, e genial pe moment, dar se poate sa ramii cu un gust amar. oricum, felicitari pentru curajul deschiderii subiectului. :*
teddah
Postat pe 3 Iulie 2009 09:21
De la: roxana_marius, la data 2009-07-02 02:46:24



De la: blue07scorpion, la data 2009-07-01 13:17:33

" ti se pare ok , si ai luat decizia impreuna cu partenerul tau , problema ta , dar asta NU DA DREPTUL unor useri sa ti spuna tie fantezii sau chiar sa dea curs fanteziei tale".

Sper sa nu fiu data in judecata pentru igradirea dreptului la exprimare al celor de aici.

Recunosc , fantezia mea am incercat sa o dezbat pe un site monden , la rubrica " Sex" . Poate am gresit , poate la fel suntem tratate cele care avem curaj sa vorbim cu partenerul ei despre asta. "TABU" ???

In concluzie?

Ma retrag? Mi-ar parea rau ... chiar sunt si persoane cu simtul umorului , istetime , spontaneitate ...

Dar sa nu fi existat o persoana care a citit topicul si nu a avut aceeasi fantezie ... poate chiar sa si-o fi indeplinit ... NU CRED .
pamela_1
Postat pe 3 Iulie 2009 09:36
De la: pamela_1, la data 2009-07-03 09:36:05De la: roxana_marius, la data 2009-07-02 02:46:24



De la: blue07scorpion, la data 2009-07-01 13:17:33

" ti se pare ok , si ai luat decizia impreuna cu partenerul tau , problema ta , dar asta NU DA DREPTUL unor useri sa ti spuna tie fantezii sau chiar sa dea curs fanteziei tale".

Sper sa nu fiu data in judecata pentru igradirea dreptului la exprimare al celor de aici.

Recunosc , fantezia mea am incercat sa o dezbat pe un site monden , la rubrica " Sex" . Poate am gresit , poate la fel suntem tratate cele care avem curaj sa vorbim cu partenerul ei despre asta. "TABU" ???

In concluzie?

Ma retrag? Mi-ar parea rau ... chiar sunt si persoane cu simtul umorului , istetime , spontaneitate ...

Dar sa nu fi existat o persoana care a citit topicul si nu a avut aceeasi fantezie ... poate chiar sa si-o fi indeplinit ... NU CRED .
roxana_marius
Postat pe 16 Iulie 2009 04:27
de ce oare uni romani sunt asa de inculti . daca iti place ceea ce vrei sa faci fao nu lasa e placut sa fii atinsa de o femeie si cu barbatul iubit langa tine cine nu stie mai bine ar fi sa taca odata ce ai incredere in iubitul tau incearca
catarina
Postat pe 16 Iulie 2009 12:43
"Cum ai face daca iti doresti sex in 3 si nu stii de unde sa incepi sa cauti..."
therapsong2
Postat pe 16 Iulie 2009 12:46
De la: therapsong2, la data 2009-07-16 12:46:43"Cum ai face daca iti doresti sex in 3 si nu stii de unde sa incepi sa cauti..."

depinde ce inseamna la tine trei tu cu doua tu cu unu si una 3 fete su 3 baieti
DON_LUCIANO
Postat pe 16 Iulie 2009 12:49
Raspuns prompt:) Citeste in profil :)
roxana_marius
Postat pe 5 August 2009 01:07
mda :)) pentru ménage a trois CEL MAI IMPORTANT e ca a treia persoana sa fie STRAINA , dar straina incat sa stiti ca nu o sa va mai intalniti niciodata , si dak e o fata , cel mai important e sa fie total diferita de fata din cuplu ,adica dak una e blonda , aialalta sa fie bruneta . e mult mai misto ;))
Daca prietenul tau vrea sa fie voyeur , e super ok , pentru ca asa esti si tu scutita de neplacerea de a'l vedea sarutand'o pe aia :))
Daca vrea sa participe si a fost ideea lui las'o balta :)) , sau intreaba'l pe el dak i'ar placea sa fie un barbat in plus in loc de o femeie ;)) sa vedem ce zice , dak e de acord atunci poti sa fii si tu , k relatia voastra nush pe ce se mai bazeaza in punctul ala . sa ne tii la curent , pana atunci , bye
karynutza18
Postat pe 26 Noiembrie 2009 08:31
De la: roxana_marius, la data 2009-06-18 01:40:03Exista astfel de situatii: cand el si ea pica de acord si nu stiu de unde sa inceapa sa caute si cum... cand sunt hotarati sa gaseasca o fata pentru ea... de exemplu...( Cazul nostru :)) ). Poate sunt cu experienta cei care citesc aceste randuri... sau unele cititoare tentate de fantezie...

Bravo voua ca vreti sa va puneti fanteziile in aplicare...........bafta !
Si eu am facut-o si ma simt implinita din toate punctele de vedere mai ales sexual ........
Daca vrei sa conversam mai pe larg da-mi un PM
pasarik69
Postat pe 26 Noiembrie 2009 17:09
nu stiu daca ti-ar raspuns cineva concret la intrebare asa ca o sa incerc eu

de obicei cand un cuplu vrea sa experimenteze sex in 3 sau swing sunt 2 modalitati de a gasi pe cineva.

prieteni (amici) care sunt mai deschisi fatza de asa ceva si poate ar accepta dar aici e buba ca daca totul nu merge ok sa va stricati prietenia si nu prea se merita

2 site-uri de specialitate in care gasesti cupluri, barbati si femei singure care vor sa incerce asa ceva.

chestia cu site-urile astea de specialitate e ca trebuie sa ai rabdare sa ajungi sa cunosti cat mai bine persoana cau care vreti s-o faceti...deci necesita timp.

eu si prietena am stat 2 ani pana sa facem pasul cel mare....
anderson
Postat pe 3 Decembrie 2009 15:41
ce legatura are becali cu sexul in 3???? offff
BabeLove4U
Postat pe 4 Decembrie 2009 11:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
fantezii erotice 217 De la: simons 25 Septembrie 2012 21:31
buna 4 De la: roscatika23 28 Iulie 2009 23:25
sexologie (medic sau cineva patit) 2 De la: kudika421339 3 Septembrie 2011 14:39
Legi ciudate de prin lume adunate 83 De la: Shocata 4 Decembrie 2010 11:46
dragoste sau sex? 13 De la: yumalai 12 Octombrie 2009 09:23