Setari Cookie-uri

ma bucur ca cineva incearca sa faca din subiectul asta tabu infertilitatea unu public

de 5 ani incerc sa raman insarcinata dupa ce am dat numai de medici foarte priceputi de ati lua bani si nu a face nimik am trebuit sa fac o fertilizare invitro dar nu a reusit a fost ultima mea sansa pentru ca am facut credit in banca si nu mai am deunde sa mai fac rost de bani oare se mai poate face ceva in situati asta fara foarte multi bani vreau sa ma alatur voua ce trebuie sa fac

Postat pe 21 Iunie 2009 23:53
De la: www_lenti_craiova_yahoo_com, la data 2009-06-21 23:53:10de 5 ani incerc sa raman insarcinata dupa ce am dat numai de medici foarte priceputi de ati lua bani si nu a face nimik am trebuit sa fac o fertilizare invitro dar nu a reusit a fost ultima mea sansa pentru ca am facut credit in banca si nu mai am deunde sa mai fac rost de bani oare se mai poate face ceva in situati asta fara foarte multi bani vreau sa ma alatur voua ce trebuie sa fac


da din pacate in ziua de azi sunt tot mai multe cazur,dar ai incredere,daca iti doresti atat de mult un copil dumnezeu o sa te ajute

bafta
scorpyoW
Postat pe 22 Iunie 2009 00:03
De la: www_lenti_craiova_yahoo_com, la data 2009-06-21 23:53:10de 5 ani incerc sa raman insarcinata dupa ce am dat numai de medici foarte priceputi de ati lua bani si nu a face nimik am trebuit sa fac o fertilizare invitro dar nu a reusit a fost ultima mea sansa pentru ca am facut credit in banca si nu mai am deunde sa mai fac rost de bani oare se mai poate face ceva in situati asta fara foarte multi bani vreau sa ma alatur voua ce trebuie sa fac

te-ai gandit la adoptie?daca nu se poate si nu se poate....e ce nu?nu e copilul tau, dar daca ai grija de el va fi foarte atasat de tine, chiar daca nu e al tau. pana la urma, un copil e al celui care are grija de el si caruia ii pasa. ai face un lucru bun...si nu ai mai tanji dupa copii.
mkdisk
Postat pe 9 Iulie 2009 19:48
e foarte usor sa dai sfaturi atunci cand nu te aflii in aceea situatie,da ar fi si adoptia o solutie dar nu cred ca e acelasi lucru.ceva tratamente naturiste ai incercat????????si eu imi doresc un bb dar nu de asa mult timp si sper sa nu se mai lase mult asteptat sa ai multa sanatate si o minune cat mai repede:)
kudika047317
Postat pe 6 Septembrie 2009 19:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vaccinul BCG 1 De la: Marin_Elena_1 14 Mai 2014 16:46
medici ginecologi in brasov 30 De la: alesandu 19 Noiembrie 2013 12:44
secretie vaginala 2 De la: freakbabe 4 Februarie 2010 22:24
fugiti de dr florescu din galati stomatolog 2 De la: pisicutza69 6 Ianuarie 2017 09:57
Cine imi poate recomanda un medic alergolog? 3 De la: RUY_BLAS 3 Iulie 2011 19:00