Setari Cookie-uri

E chiar posibil?

Buna am si eu o intrebare..O prietena de-a mea si-a inceput viata sexuala cam devreme..la 13 ani.. si este slaba ea..la corp.. plus ca are o mobilitate de nedescris doar face sport ca mine...si intr-o zi... au aflat parintii de faza asta si au dus-o la ginecolog.. sa vada dak are vreo boala ceva...si.. medicu i-a zis ca inca... e virgina...:|:| si eu cand am intrebat-o.. fata ti-a curs sange ceva...si ea a zis ca nu.. si totusi si-a inceput viata sexuala..cu unu care o avea chiar prea bine.. ca-mi povestea..si mi-a zis ca inca e virgina si ca doar la nastere ea se va dezvirgina..dar eu cand mi-am inceput viata sexuala.. tot asa.. mie nu mi-a curs dlok sange si nici nu m-a durut.. si a durat 5 min sa ma dezvirgineze..dar eu nu mai sunt virgina...oricum din ce mi-a zis si stiu sigur de fiecare data cand o face e stramta foarte rau...ca si cum este virgina..sa fie corpu cum este de vina? sau ce?


Draga mea exista mai multe feluri de HIMEN iar prietena ta il are elastic deci se rupe doar la nastere,tu spre deosebire ai avut un hinem crescut doar pe marginea vaginului(din cate am inteles nu te-a durut).Pentru astfel de curiozitati exista carti,si inca ceva PROTEJATI-VA.
Ele_ely
Postat pe 25 Iunie 2009 19:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
:-? 4 De la: simonycik 9 Octombrie 2009 10:03
Cineva? 18 De la: kudika353412 17 Iulie 2011 17:10
am o problema! va rog sa ma ajutati! 82 De la: aranaus 13 Februarie 2011 05:26
Dedicatie speciala pentru 282! 531 De la: luchianramona 15 Martie 2011 09:41
E posibila o sarcina? 9 De la: Anonima_007 8 Ianuarie 2010 05:14