Setari Cookie-uri

majorat si peri albi

in curand o sa am majoratul si in privinta muzicii... idei 0. m-ati putea ajuta cu titluri de melodii pentru astfel de evenimente? un mic indiuciu nu strica.
o_oarecare
Postat pe 24 Iunie 2009 17:07
of...chiar nimeni nu vrea sa imi deie o mana de ajutor?
o_oarecare
Postat pe 26 Iunie 2009 00:34
De la: o_oarecare, la data 2009-06-26 00:34:14of...chiar nimeni nu vrea sa imi deie o mana de ajutor?


pai depinde si de preferintele invitatilor. Sunt sigura ca multi iti vor cere manele.Mie nu-mi plac.Baga si tu de toate pt toti.

o melodie noua care imi place acum ar fi: Melanie Fiona _ Give it ti me right
lil_devil
Postat pe 30 Iunie 2009 15:28
nu ai si tu un playlist in PC? chiar credeam ca e ceva mai important...
greierash_is_back
Postat pe 30 Iunie 2009 15:33
De la: o_oarecare, la data 2009-06-26 00:34:14of...chiar nimeni nu vrea sa imi deie o mana de ajutor?


eu i-as da ceva de mancare la pisoiul din poza ta.....decat sa mi fac prbme legate de muzica....dupa cateva pahare...nimeni nu-si va da seama ca la canta SALAM....sau KEO...sau CLEJANII sau....ANDREEA BANICA....
monaq
Postat pe 1 Iulie 2009 09:50
asta conteaza cel mai putin tu ar trebui sa stii ce asculta prietenii tai...
_dulcik_
Postat pe 1 Iulie 2009 11:40
daca nu era ceva "important"(uite ca pentru mine este) nu deschideam un topic doar de dragul de a avea si eu unul. cat despre ce asculta prietenii mei, pot sa spun ca de toate pentru toti, numai din pacate pentru unii, manele nu am de gand sa pun.
oricum, daca ati scrie fiecare cateva nume de piese mi-ar fi de mai mult ajutor.
o_oarecare
Postat pe 1 Iulie 2009 14:10
De la: o_oarecare, la data 2009-07-01 14:10:37daca nu era ceva "important"(uite ca pentru mine este) nu deschideam un topic doar de dragul de a avea si eu unul. cat despre ce asculta prietenii mei, pot sa spun ca de toate pentru toti, numai din pacate pentru unii, manele nu am de gand sa pun.
oricum, daca ati scrie fiecare cateva nume de piese mi-ar fi de mai mult ajutor.


uite,ce zici de melodiile renumite ale lui Michael daca iti place,ca si cum ar fi in memoria lui... Oricum multi ofteaza dupa el acum...
lil_devil
Postat pe 1 Iulie 2009 18:06
De la: lil_devil, la data 2009-07-01 18:06:35
De la: o_oarecare, la data 2009-07-01 14:10:37daca nu era ceva "important"(uite ca pentru mine este) nu deschideam un topic doar de dragul de a avea si eu unul. cat despre ce asculta prietenii mei, pot sa spun ca de toate pentru toti, numai din pacate pentru unii, manele nu am de gand sa pun.
oricum, daca ati scrie fiecare cateva nume de piese mi-ar fi de mai mult ajutor.


uite,ce zici de melodiile renumite ale lui Michael daca iti place,ca si cum ar fi in memoria lui... Oricum multi ofteaza dupa el acum...

nu prea bag eu mana in foc ca printre cei invitati se numara si fanii de-a lui Michael, dar oricum avem deja cateva melodii playlist.mersi oricum de sugestie
o_oarecare
Postat pe 2 Iulie 2009 10:36
pai ar trebui sa ii multumesti pe toti pana la urma si sa bagi toate genuriile...
1.Kat deLuna-Calling you
2.Soulja Boy ft. Sammie - Kiss Me Thru The Phone
3.Flo Rida-Right Round
4.Inna-hot
5.INNA - LOVE
6.Play & WIN - Slow Motion
etc...sper ca ti-au fost de ajutor
_dulcik_
Postat pe 2 Iulie 2009 10:42
frumos ar fii sa ai toate genurile de muzica incepi cu un vals...melodii vechi-artisti gen-> Tina turner; The beatles;The fray;Stevie Wonder;Roxette;Pink floyd;Modern talking;Metalica; Madona;M.J. ;La Bouche;Kelly Family;Johnny cash;Cascada;Anastacia si multi altzi..nu uita sa le ,,amesteci" pui o melodie veche apoi una dansanta gen..rafaga:-??..apoi melodii romanesti vechi.. de la 3s.e:)). asia.. candy..acum nu sunt placute poate doar amuzante.:p.poti venii cu placebo.:-?. robbie williams; reason 5..apoi muzica populara e mereu bine venita..o brasoveanca..dansul pinguinului..perinitza..hore.:-??. jaga jaga.:))) si tot asa se reia.se poate face o gresala ..sa se puna dintr'o data toate melodiile vechi dupa c se asculta si danseaza sa se puna cele romanesti.[-x. ci una asa ..una altfel..intelegi u..melodii gen clubbing nu are rost sa le zic le stim prea bine...poti cauta playlist'uri de la radio.:p. posibil sa fie prea tarziu trimis mesajul meu dar imi cautam melodii pentru majoratul meu si ma gandeam sa'ti zic de melodiile c le am.:p. daca a ajut loc ziua ta as vrea sa stiu c decizie ai luat in legatura cu muzica..:d.
kudika312040
Postat pe 6 August 2010 13:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CUM SA PARI MEREU TANARA SI FRESH 11 De la: Dor_a 22 Iulie 2009 12:31
manelistul Salam pe acelasi cd cu Amy Winehouse 12 De la: bbgirl 29 Iunie 2009 18:06
Ce parere aveti? 1 De la: kudika_928195 19 Iulie 2013 12:44
Ascultati hip-hop sau rap?Merita sa ascultati! 1 De la: Bila_de_la_romanesti 8 Februarie 2012 15:03
Muzica 2 De la: Voica_Laurentiu_1 8 Octombrie 2015 20:52