Unde pot gasi astfel de piepteni de par??

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

caty_blueyes Avatarul lui caty_blueyes

8 mesaje

Buna! am gasit pe net niste piepteni de par cu elastic ca acestia...www.youtube.com/watch?v=9b5jrlAPYtI
si ma intrebam daca se pot gasi si in magazinele din Romania.Aveti sa-mi faceti vreo recomandare?

Raporteaza abuz de limbaj
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

daca cauti cu atentie gasesti
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.

8 mesaje

www.youtube.com/watch?v=9b5jrlAPYtI
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
rahella Avatarul lui rahella

383 mesaje

De la: yumalai, la data 2009-06-25 13:46:32

..daca crezi in Dumnezeu si El nu exista nu pierzi nimic dar daca nu crezi si El exista pierzi totul!

8 mesaje

Forumurile s-au inventat ca sa vina in ajutorul celor care au nelamuriri, nu ca sa faceti misto de ei.Daca nu stiti ce sa raspundeti mai bine va vedeti de treaba.

383 mesaje

De la: caty_blueyes, la data 2009-06-25 13:52:38Forumurile s-au inventat ca sa vina in ajutorul celor care au nelamuriri, nu ca sa faceti misto de ei.Daca nu stiti ce sa raspundeti mai bine va vedeti de treaba.

pai scrie pe google si acolo sigur iti da locurile in care se gaseste de cumparat..
..daca crezi in Dumnezeu si El nu exista nu pierzi nimic dar daca nu crezi si El exista pierzi totul!

8 mesaje

crezi ca nu am facut asta pana acum? altfel nu mai intrebam....
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

pey si nu ai gasit nimic
exista 2 variante ori e d-l "goagal" prost ori nu stii tu ce trebuie sa cauti

8 mesaje

Stii ceva....las-o moarta.....
De fapt te provoc pe tine sa cauti de vreme ce te bagi atata in seama.
Crezi ca poti afla toate raspunsurile pe google? ma cam indoiesc...
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

pe net ca dea aia e asa mare, ca doar si tu tot pe net ai gasit si ma bag in seama faza e ca tu te-ai bagat creand un topic aici asa ca sa o lasi moarta era moarta de mult in caz ca nu stiai
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

si nu caut pt ca nu ma intereseaza

383 mesaje

De la: yumalai, la data 2009-06-25 14:09:23si nu caut pt ca nu ma intereseaza

Alissima Avatarul lui Alissima

6 mesaje
Oras: cluj

Dragi fetite,ca mai bine nu va pot spune,pt ca daca ati fi femei nu ati vb asa;nu inteleg de ce sunteti asa rele?Ma refer aici la Yumalai sau Hymalai,scuze ca nu ti-am retinut numele &co. Chiar nu...de fapt nici nu vreau sa cred ca prostia omeneasca e asa mare ca la voi.Daca nu o puteti ajuta pe saraca fata,macar stati pe fundul vostru , nu va bagati ca musca in lapte,ca sa nu zic r...t.
koph Avatarul lui koph

233 mesaje
Oras: bucuresti

shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p3907.m38.l1313&_nkw=hair+comb&...
Daca esti tentata sa incerci amazonul, ai grija ca aia nu au shipping pentru Romania. Succes.
"Intr-o balta mare patru ochi luceste, Ce sa fie oare? Cred ca e doi peste."