Setari Cookie-uri

sunt intre 2 barbati

buna la toti!

de o luna sunt intre doua focuri care lupta pentru a ma obtine, dar deja se incep chestii murdare si nu prea sincere, gen minciunele, informatii neclare pentru a vedea cine e mai tare, ma simt direct un premiu care va reveni unuia dintre ei, problema e ca am intrat deja in jocul lor sii ncep sa-i urasc pe ambii, cu toate ca deja am facut alegerea zi de zi apar alte dubii...ambii imi zic ca sunt femeia vietii lor dar de fapt am impresia pe nimeni nu-l intereseaza cu adevarat ce-mi doresc eu...am urgent nevoie de un sfat! merci
lilka
Postat pe 25 Iunie 2009 15:21
De la: lilka, la data 2009-06-25 15:21:41buna la toti!

de o luna sunt intre doua focuri care lupta pentru a ma obtine, dar deja se incep chestii murdare si nu prea sincere, gen minciunele, informatii neclare pentru a vedea cine e mai tare, ma simt direct un premiu care va reveni unuia dintre ei, problema e ca am intrat deja in jocul lor sii ncep sa-i urasc pe ambii, cu toate ca deja am facut alegerea zi de zi apar alte dubii...ambii imi zic ca sunt femeia vietii lor dar de fapt am impresia pe nimeni nu-l intereseaza cu adevarat ce-mi doresc eu...am urgent nevoie de un sfat! merci


adica sa-ti spune noi ce ai de facut?cred ca esti singura in masura sa puna capat acestei situatzii si sa stie pe care il vrea
donttouch
Postat pe 25 Iunie 2009 15:27
io cred ca tu doar voiai sa te lauzi!
greierash_is_back
Postat pe 25 Iunie 2009 15:29
De la: greierash, la data 2009-06-25 15:29:18io cred ca tu doar voiai sa te lauzi!


asa ma gandeam si eu poate chiar ea alimenteaza acele mici minciunele
donttouch
Postat pe 25 Iunie 2009 15:41
io chiar am zis-o la modul serios. cam cat de complexata sa fi sa pui 2 barbati in situatia asta? si apoi sa trambitezi "undercover" despre reusita ta? si de ce te mananca pe tine sa asculti acele "minciunele"? cum sa te astepti sa le pese lor de a vedea dincolo de o bucata de carne, daca tu nu dai 2 parai ruginiti pe tine? poate sunt rea...poate nu! poate doar realista si satula de iubiri de astea artificiale.
greierash_is_back
Postat pe 25 Iunie 2009 15:49
De la: lilka, la data 2009-06-25 15:21:41buna la toti!

de o luna sunt intre doua focuri care lupta pentru a ma obtine, dar deja se incep chestii murdare si nu prea sincere, gen minciunele, informatii neclare pentru a vedea cine e mai tare, ma simt direct un premiu care va reveni unuia dintre ei, problema e ca am intrat deja in jocul lor sii ncep sa-i urasc pe ambii, cu toate ca deja am facut alegerea zi de zi apar alte dubii...ambii imi zic ca sunt femeia vietii lor dar de fapt am impresia pe nimeni nu-l intereseaza cu adevarat ce-mi doresc eu...am urgent nevoie de un sfat! merci


cred ca ei stiu ce vri u,dar nu intelegi u
desteptarea suntem in 2009
scorpyoW
Postat pe 27 Iunie 2009 18:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CREDETI IN PUTEREA GANDULUI ? 40 De la: catalina69 3 Decembrie 2009 11:54
A-ti apela vreodata la TEST DE FIDELITATE? 33 De la: 2 Septembrie 2014 15:21
salve la toti 30 De la: kudika115736 23 August 2015 22:25
sfat 22 De la: kudika052198 29 Decembrie 2009 02:09
Il iubesc dar nu mai pot sa sufar 63 De la: kudika360145 30 Ianuarie 2011 00:19