Setari Cookie-uri

va rog o parere!

sunt cu cu un baiat de aproximativ 2 ani si imi place de cel mai bun prieten al lui ! chiar foarte mult incepusem sa vorbesc ku el dar i-am spus prietenului meu cand m-a intrebat ce parere am despre el ca este dragutz iar de atunci i-a spus sa nu mai vorbeasca cu mine si dk mai vb se cearta ei iar ei sunt prieteni de foarte mult timp ! nu stiu ce sa fac?!?
kudika045349
Postat pe 30 Iunie 2009 15:39
De la: kudika045349, la data 2009-06-30 15:39:13sunt cu cu un baiat de aproximativ 2 ani si imi place de cel mai bun prieten al lui ! chiar foarte mult incepusem sa vorbesc ku el dar i-am spus prietenului meu cand m-a intrebat ce parere am despre el ca este dragutz iar de atunci i-a spus sa nu mai vorbeasca cu mine si dk mai vb se cearta ei iar ei sunt prieteni de foarte mult timp ! nu stiu ce sa fac?!?

stai si asteapta! poate iti da el un semn!
coffeeta
Postat pe 1 Iulie 2009 20:54
deci, poate nu mi-am luat eu vitaminele, dar eu chiar nu pricep cine cu cine nu mai trebuie sa vorbeasca, cum , ce, unde....
kitty_krieger
Postat pe 1 Iulie 2009 21:00
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-01 21:00:35deci, poate nu mi-am luat eu vitaminele, dar eu chiar nu pricep cine cu cine nu mai trebuie sa vorbeasca, cum , ce, unde....

uoff pisi

are si ea un iubit de 2 ani..bun pana aici...
dar mintea ii alearga dupa prietenul iubitului...
iubitu ofticat..ia interzis prietenului sa mai vb cu ea!
capisi?!
coffeeta
Postat pe 1 Iulie 2009 21:09
De la: coffeeta, la data 2009-07-01 21:09:45
De la: pisicuta_razboinica, la data 2009-07-01 21:00:35deci, poate nu mi-am luat eu vitaminele, dar eu chiar nu pricep cine cu cine nu mai trebuie sa vorbeasca, cum , ce, unde....

uoff pisi

are si ea un iubit de 2 ani..bun pana aici...
dar mintea ii alearga dupa prietenul iubitului...
iubitu ofticat..ia interzis prietenului sa mai vb cu ea!
capisi?!


ihim

ma duc sa iau niste vitamine

cat despre problema fetii: hotarasta-te bine pe care il vrei si asuma-ti consecintele acestei hotarari
kitty_krieger
Postat pe 1 Iulie 2009 21:15
gandeste-te bine dak merita sa il pierzi pe prietenul tau pt celalalt eu zic sa nu dai pasarea din mana pt cioara de pe gard (cred ca asa era vorba)
ingerash_cu_cornitze
Postat pe 9 Iulie 2009 22:16
daca ity place de prietenul lui.... fii atenta la ce alegi....
daca iti iubesty prietenul...sau e doar obijnuinta...daca el te iubeste...gelozia nu inseamna neaparat iubire :) cum spui u... ca ity place de amicul prietenului tau... ar fi mai bine sa te interesezi daca j el te place :)

acum gandestete j u.... dc m-ai stai in continuare cu acest baiat daca tie ity e gandul la altul ?

:*
o_minune
Postat pe 14 Iulie 2009 01:38
Zi MERCY ca nu te-a trimis cu papuci cu tot la prietenul sau.
Nici prietenul lui nu pare asa hotarat cum esti tu, deci, daca-ti lasi actualul prieten pentru unul care tine mai mult la prietenia cu el decat la tine, clar ca "din doi iepuri...".nu ti se arata niciunul.
Fii mai serioasa si vei intalni un baiat bun, potrivit si pe placul tau. Dar schimba-ti atitudinea, caci pe termen lung, lucrezi impotriva ta insati. Sa fii iubita si fericita, PENTRU CA MERITI!
kudika044610
Postat pe 20 Iulie 2009 16:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
eu...romanca....el... indian:D...ce e de facut? 355 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:37
barbatul din vis 34 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:38
Iubirea dintre 2 persoane de religii diferite 15 De la: bestiutza_relouded 11 Aprilie 2009 12:23
iubire imposibila?? 14 De la: printesaaaa_x 18 Ianuarie 2011 19:41
BUNA TUTUROR! VA ROG MULT SFATUITI-MA!!! 84 De la: Eva32 28 Aprilie 2011 00:16