Setari Cookie-uri

squirting "masculin" :D :>

De la: andrada80, la data 2009-07-01 10:38:50
De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 10:31:00de asta parintii nostrii au trait fericiti impreuna pana la adanci batraneti....k nu ia fu.tut grija ce lichid e inainte si care e dupa...puneti mult prea multa valoare pe lucruri de nimic!!!!

si de aia ai tu acum calculator si internet sa ne povatuiesti , prost sau bine, pt ca cineva a fost curios si destept sa inventeze ceva, si prin urmare, avansam , nu ramanem la stadiul de embrion

pai si respectiva are calculator si traiasca google dak tot e fff curioasa ce curge pe unde cand si cum....
bruneagra25
Postat pe 1 Iulie 2009 10:41
De la: kudika033243, la data 2009-07-01 09:46:33nu am mai gasit decat frisca cine vrea



ok..primim tot ce ni se ofera!!!!!
nicol1510
Postat pe 1 Iulie 2009 10:41
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-01 10:39:43 corect brune

bruneagra25
Postat pe 1 Iulie 2009 10:42
De la: coffeeta, la data 2009-07-01 10:27:13
you are so funny!
si apropo nu crezi ca te intreci cu aceste complimente?ia vezi poti sa i le oferi mamei tale..ti-am raspuns doar in masura comentariului tau...dar esti prea blonda pt secolul asta...
si hai pa ca m-ai cam plictisit!
PS. te cam f.u.t.e grija ce citesc eu...cainele moare de drum lung si prostu de grija altuia!

da` ce , la maica-ta e ocupat?
da-mi te rog si mie lista aia de complimente, sa stiu sa ma incadrez
acel ps valabil si pt tine, intocmai
mi-a curs o lacrima ca m-ai facut facut blonda
andrada80
Postat pe 1 Iulie 2009 10:43
De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 10:42:12
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-01 10:39:43 corect brune




nuuuuuu..nu-i corect.....!!!
corect este.... GOAGAL!!! va rog, fiti atenti la exprimare!!!
nicol1510
Postat pe 1 Iulie 2009 10:44
De la: andrada80, la data 2009-07-01 10:43:11
De la: coffeeta, la data 2009-07-01 10:27:13
you are so funny!
si apropo nu crezi ca te intreci cu aceste complimente?ia vezi poti sa i le oferi mamei tale..ti-am raspuns doar in masura comentariului tau...dar esti prea blonda pt secolul asta...
si hai pa ca m-ai cam plictisit!
PS. te cam f.u.t.e grija ce citesc eu...cainele moare de drum lung si prostu de grija altuia!

da` ce , la maica-ta e ocupat?
da-mi te rog si mie lista aia de complimente, sa stiu sa ma incadrez
acel ps valabil si pt tine, intocmai
mi-a curs o lacrima ca m-ai facut facut blonda


si de unde ti-a curs o lacrima ca ma f.u.t.e si pe mine grija acum?
anybody
Postat pe 1 Iulie 2009 10:47
De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 10:41:17
pai si respectiva are calculator si traiasca google dak tot e fff curioasa ce curge pe unde cand si cum....

motivul tau care este de ai intrat pe acest forum? ca ai gasit informatii pe google?
sincere felicitari daca da!
daca nu, vezi pe sfaturi.ro, impartaseste din cunostintele tale si fa-te utila
andrada80
Postat pe 1 Iulie 2009 10:49
De la: andrada80, la data 2009-07-01 10:43:11
De la: coffeeta, la data 2009-07-01 10:27:13
you are so funny!
si apropo nu crezi ca te intreci cu aceste complimente?ia vezi poti sa i le oferi mamei tale..ti-am raspuns doar in masura comentariului tau...dar esti prea blonda pt secolul asta...
si hai pa ca m-ai cam plictisit!
PS. te cam f.u.t.e grija ce citesc eu...cainele moare de drum lung si prostu de grija altuia!

da` ce , la maica-ta e ocupat?
da-mi te rog si mie lista aia de complimente, sa stiu sa ma incadrez
acel ps valabil si pt tine, intocmai
mi-a curs o lacrima ca m-ai facut facut blonda

ca de obicei prostu' nu-i prost destul daca nu este si fudul!
hai continua vedeta lu' mamica..continua..stiu ca poti
coffeeta
Postat pe 1 Iulie 2009 10:50
De la: anybody, la data 2009-07-01 10:47:52s o lacrima ca m-ai facut facut blonda


si de unde ti-a curs o lacrima ca ma f.u.t.e si pe mine grija acum? [/quote]
din glandele lacrimale, nu stiu sigur, dar voi goagali
sau poate caut aici pe forum
andrada80
Postat pe 1 Iulie 2009 10:50
De la: andrada80, la data 2009-07-01 10:49:13
De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 10:41:17
pai si respectiva are calculator si traiasca google dak tot e fff curioasa ce curge pe unde cand si cum....

motivul tau care este de ai intrat pe acest forum? ca ai gasit informatii pe google?
sincere felicitari daca da!
daca nu, vezi pe sfaturi.ro, impartaseste din cunostintele tale si fa-te utila

eu sunt chiar fff utila......motivul pt care am intrat sincer nu cred k te priveste pe tine,am gasit informatii pe google dar nu de genu, pt k lumea mea nu se invarte in jurul maciucii.....si dak vreau sa aflu ceva despre un barbat intreb unul, in cazul de fata pe al meu barbat,te-am lamurit??....
bruneagra25
Postat pe 1 Iulie 2009 10:51
Diavolyta_
Postat pe 1 Iulie 2009 10:51
De la: andrada80, la data 2009-07-01 10:50:54
De la: anybody, la data 2009-07-01 10:47:52s o lacrima ca m-ai facut facut blonda


si de unde ti-a curs o lacrima ca ma f.u.t.e si pe mine grija acum?

din glandele lacrimale, nu stiu sigur, dar voi goagali
sau poate caut aici pe forum
[/quote]

si eu care credeam ca deja o cautzi ntz,ntz si sa intzeleg ca va urma si a doua lacrima?
anybody
Postat pe 1 Iulie 2009 10:52
De la: coffeeta, la data 2009-07-01 10:50:03
ca de obicei prostu' nu-i prost destul daca nu este si fudul!
hai continua vedeta lu' mamica..continua..stiu ca poti

pt mine e bascalie, tu te ataci
si daca tot o faci, dpdv calitativ, nu stai prea bine, esti cum s-ar zice, comuna
andrada80
Postat pe 1 Iulie 2009 10:53
De la: andrada80, la data 2009-07-01 10:53:56
De la: coffeeta, la data 2009-07-01 10:50:03
ca de obicei prostu' nu-i prost destul daca nu este si fudul!
hai continua vedeta lu' mamica..continua..stiu ca poti

pt mine e bascalie, tu te ataci
si daca tot o faci, dpdv calitativ, nu stai prea bine, esti cum s-ar zice, comuna


asta ai dedus tu?! saraca de tine! asa-i ca ti-ai dori sa ma atac?!

uoff mascotica mica
coffeeta
Postat pe 1 Iulie 2009 10:56
ciao nico , daaa o goagalasc si eu , vb lui vanghelutza , e criminal personakul ala
ce topic
un pupic brune , unu dau si eu ca e criza :P mi am lasat dobanda acasa
blue07scorpion
Postat pe 1 Iulie 2009 10:56
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-01 10:56:46ciao nico , daaa o goagalasc si eu , vb lui vanghelutza , e criminal personakul ala
ce topic
un pupic brune , unu dau si eu ca e criza :P mi am lasat dobanda acasa

eu iti dau 2 k mai am pe stoc de anu trecut
bruneagra25
Postat pe 1 Iulie 2009 10:58
De la: coffeeta, la data 2009-07-01 09:34:57
De la: andrada80, la data 2009-07-01 09:29:17
De la: coffeeta, la data 2009-07-01 09:22:13
deci nu spui ca exista...ca nu ai habar..asta sincer....dar se manifesta aproximativ la fel

eu cred ca m-am exprimat destul de clar si am explicat si de ce am pus titlul topicului. nu mai spun inca o data.
p.s. e oare ceva tipic romanesc sa comentezi fara rost si sa te faci a fi desteptul/desteapta satului chiar daca nu esti capabil?
cred ca, din pacate. asta e, toleram si asta


se vede ca te-ai exprimat foarte clar..incat nici tu nu stii cum sa explici..dar asta-i altceva....
daca nu ai observat te afli pe un forum....si apropo nu ma fac destept/desteapta satului ..pt ca spre deosebire de tine locuiesc la oras...oricum noroc cu tine ca ai venit sa ma luminezi..o sa iti fiu profund recunoascatoare....

Bine ca locuiesti la oras... :D Ce sa spun, te exonereaza de a fi ignorant(a). :P
Cu astea fiind zise, nu mai atac...mai bin ma prezint. Eu sunt personajul principal al acestui topic. Si daca andrada nu a prezentat cu lux de amanunte si a facut-o asa cum a stiut ea mai bine nu stiu de ce sariti unii asa de tare. Nu ea a experimentat acea traire, deci nu avea cum sa va descrie cu lux de amanunte. Situatia e cam asa: ajungi la orgasm (ejaculare) si fara a lua vreo pauza sau ceva continui actul sexual. Poate fi un pic deranjant la un moment dat, dpdv al barbatului. Daca se trece peste acest mic inconvenient, se ajunge la un moment dat la o stare f ciudata. Parca iti vine sa urinezi, eu personal am mai trait-o de cateva ori am incercat in unele cazui sa ma abtin pt ca era destul ciudatasenzatia, ce se intampla...uneori nu am rezistat si mi-am dat drumul. Senzatia este una destul de puternica, la inceput ai senzatia ca e pipi, dar imediat dupa, e ca o explozie. Si e mult mai puternica decat ejacularea in sine si in cantitati mai mari. Am inteles ca are un gust amarui Deci nu e urina. Ar fi mirosit macar a urina, de fiecare data cand mi s-a intamplat...si nu e cazul, trust me. Trairea in sine e chiar f intensa, parca te "usureaza" cu totul, iar dupa senzatia de "satisfacut" capata cu totul alte caracteristici... e grozav.
Am citit undeva, pbbil pe internet, destul de demult, ca de fapt, orgasmul la barbati nu e ejacularea... ci (probabil) chestia care mi s-a intamplat si mie. Adica o traire mult mai intensa. N stiu daca e denumita altfel...chiar nu mai tin minte, s nici articolul respectiv nu-l mai gasesc. Important era ca se facea o deosebire clara intre ejaculare si "orgasm". Adica erau doua lucruri distincte.
Nah, nu stiu cat de bine m-am exprimat sau nu, gramatical, sau alte pcte de vedere...am incercat sa o fac...acum esenta o s-o intelegeti voi, sper.

Postat pe 1 Iulie 2009 10:59
De la: andrada80, la data 2009-07-01 10:53:56
De la: coffeeta, la data 2009-07-01 10:50:03
ca de obicei prostu' nu-i prost destul daca nu este si fudul!
hai continua vedeta lu' mamica..continua..stiu ca poti

pt mine e bascalie, tu te ataci
si daca tot o faci, dpdv calitativ, nu stai prea bine, esti cum s-ar zice, comuna


bascalie ....................comuna mda din punct de vedere intelectual doar atat mahala
anybody
Postat pe 1 Iulie 2009 11:00
De la: andru_t, la data 2009-07-01 10:59:07
De la: coffeeta, la data 2009-07-01 09:34:57
De la: andrada80, la data 2009-07-01 09:29:17
De la: coffeeta, la data 2009-07-01 09:22:13
deci nu spui ca exista...ca nu ai habar..asta sincer....dar se manifesta aproximativ la fel

eu cred ca m-am exprimat destul de clar si am explicat si de ce am pus titlul topicului. nu mai spun inca o data.
p.s. e oare ceva tipic romanesc sa comentezi fara rost si sa te faci a fi desteptul/desteapta satului chiar daca nu esti capabil?
cred ca, din pacate. asta e, toleram si asta


se vede ca te-ai exprimat foarte clar..incat nici tu nu stii cum sa explici..dar asta-i altceva....
daca nu ai observat te afli pe un forum....si apropo nu ma fac destept/desteapta satului ..pt ca spre deosebire de tine locuiesc la oras...oricum noroc cu tine ca ai venit sa ma luminezi..o sa iti fiu profund recunoascatoare....

Bine ca locuiesti la oras... :D Ce sa spun, te exonereaza de a fi ignorant(a). :P
Cu astea fiind zise, nu mai atac...mai bin ma prezint. Eu sunt personajul principal al acestui topic. Si daca andrada nu a prezentat cu lux de amanunte si a facut-o asa cum a stiut ea mai bine nu stiu de ce sariti unii asa de tare. Nu ea a experimentat acea traire, deci nu avea cum sa va descrie cu lux de amanunte. Situatia e cam asa: ajungi la orgasm (ejaculare) si fara a lua vreo pauza sau ceva continui actul sexual. Poate fi un pic deranjant la un moment dat, dpdv al barbatului. Daca se trece peste acest mic inconvenient, se ajunge la un moment dat la o stare f ciudata. Parca iti vine sa urinezi, eu personal am mai trait-o de cateva ori am incercat in unele cazui sa ma abtin pt ca era destul ciudatasenzatia, ce se intampla...uneori nu am rezistat si mi-am dat drumul. Senzatia este una destul de puternica, la inceput ai senzatia ca e pipi, dar imediat dupa, e ca o explozie. Si e mult mai puternica decat ejacularea in sine si in cantitati mai mari. Am inteles ca are un gust amarui Deci nu e urina. Ar fi mirosit macar a urina, de fiecare data cand mi s-a intamplat...si nu e cazul, trust me. Trairea in sine e chiar f intensa, parca te "usureaza" cu totul, iar dupa senzatia de "satisfacut" capata cu totul alte caracteristici... e grozav.
Am citit undeva, pbbil pe internet, destul de demult, ca de fapt, orgasmul la barbati nu e ejacularea... ci (probabil) chestia care mi s-a intamplat si mie. Adica o traire mult mai intensa. N stiu daca e denumita altfel...chiar nu mai tin minte, s nici articolul respectiv nu-l mai gasesc. Important era ca se facea o deosebire clara intre ejaculare si "orgasm". Adica erau doua lucruri distincte.
Nah, nu stiu cat de bine m-am exprimat sau nu, gramatical, sau alte pcte de vedere...am incercat sa o fac...acum esenta o s-o intelegeti voi, sper.


si daca tot ai lamurit faza cu ejacularea si cu orgasmul care-i faza cu lichidul ala care iese????
daca nu ma insel tot lichid seminal se numeste....
sau .... cine stie poate la unii e altfel si au aparut mutanti umani ...descoperim asta numai pe kudikosi....

dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Iulie 2009 11:03
andru_t adica tu vrei sa mi zici ca ai intarziat ejacularea contractam muschii ??? si apoi prostata a eliberat ce a eliberat?
blue07scorpion
Postat pe 1 Iulie 2009 11:05
De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 10:51:33
De la: andrada80, la data 2009-07-01 10:49:13
De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 10:41:17
pai si respectiva are calculator si traiasca google dak tot e fff curioasa ce curge pe unde cand si cum....

motivul tau care este de ai intrat pe acest forum? ca ai gasit informatii pe google?
sincere felicitari daca da!
daca nu, vezi pe sfaturi.ro, impartaseste din cunostintele tale si fa-te utila

eu sunt chiar fff utila......motivul pt care am intrat sincer nu cred k te priveste pe tine,am gasit informatii pe google dar nu de genu, pt k lumea mea nu se invarte in jurul maciucii.....si dak vreau sa aflu ceva despre un barbat intreb unul, in cazul de fata pe al meu barbat,te-am lamurit??....

si atunci pe tine ce te ingrijoreaza eu de ce am intrat pe forum sau ce am postat?
totusi intra pe sfaturi.ro, daca tot ai recunoscut ca esti utila
daca ai maciuca ai raspuns la toate chestiile legate de actul sexual? praise the men!
deductia in leg cu lumea si invartitul, nu stiu de unde ai scos-o. din faptul ca am postat o dilema?
esti cu mult inaintea mea in ceea ce priveste agilitatea in gandire!
andrada80
Postat pe 1 Iulie 2009 11:05
doamne dandi , mutanti kudikosi
pupici dandi
blue07scorpion
Postat pe 1 Iulie 2009 11:06
ce topic.....
placereintensa
Postat pe 1 Iulie 2009 11:08
De la: andrada80, la data 2009-07-01 11:05:39
De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 10:51:33
De la: andrada80, la data 2009-07-01 10:49:13
De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 10:41:17
pai si respectiva are calculator si traiasca google dak tot e fff curioasa ce curge pe unde cand si cum....

motivul tau care este de ai intrat pe acest forum? ca ai gasit informatii pe google?
sincere felicitari daca da!
daca nu, vezi pe sfaturi.ro, impartaseste din cunostintele tale si fa-te utila

eu sunt chiar fff utila......motivul pt care am intrat sincer nu cred k te priveste pe tine,am gasit informatii pe google dar nu de genu, pt k lumea mea nu se invarte in jurul maciucii.....si dak vreau sa aflu ceva despre un barbat intreb unul, in cazul de fata pe al meu barbat,te-am lamurit??....

si atunci pe tine ce te ingrijoreaza eu de ce am intrat pe forum sau ce am postat?
totusi intra pe sfaturi.ro, daca tot ai recunoscut ca esti utila
daca ai maciuca ai raspuns la toate chestiile legate de actul sexual? praise the men!
deductia in leg cu lumea si invartitul, nu stiu de unde ai scos-o. din faptul ca am postat o dilema?
esti cu mult inaintea mea in ceea ce priveste agilitatea in gandire!

hmmmm poate k ai uitat dar tu te-ai luat de viata mea tu ai inceput cu calculat etc....pe mine chiar nu ma intereseaza de ce postezi tu si ce faci tu....si eu nu am maciuca am barbat si da, dak ma intereseaza ceva legat de aceste aspecte il intreb pe el.....acum te lamurisi??
bruneagra25
Postat pe 1 Iulie 2009 11:09
bine brune hai 3 ca nus zgarcit

pt topic
blue07scorpion
Postat pe 1 Iulie 2009 11:09
De la: blue07scorpion, la data 2009-07-01 11:09:41bine brune hai 3 ca nus zgarcit

pt topic

bruneagra25
Postat pe 1 Iulie 2009 11:10
ne`ai atins la suflet....mutanti....
a doua lacrima, by the way
andrada80
Postat pe 1 Iulie 2009 11:10
De la: andrada80, la data 2009-07-01 11:05:39
De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 10:51:33
De la: andrada80, la data 2009-07-01 10:49:13
De la: bruneagra25, la data 2009-07-01 10:41:17
pai si respectiva are calculator si traiasca google dak tot e fff curioasa ce curge pe unde cand si cum....

motivul tau care este de ai intrat pe acest forum? ca ai gasit informatii pe google?
sincere felicitari daca da!
daca nu, vezi pe sfaturi.ro, impartaseste din cunostintele tale si fa-te utila

eu sunt chiar fff utila......motivul pt care am intrat sincer nu cred k te priveste pe tine,am gasit informatii pe google dar nu de genu, pt k lumea mea nu se invarte in jurul maciucii.....si dak vreau sa aflu ceva despre un barbat intreb unul, in cazul de fata pe al meu barbat,te-am lamurit??....

si atunci pe tine ce te ingrijoreaza eu de ce am intrat pe forum sau ce am postat?
totusi intra pe sfaturi.ro, daca tot ai recunoscut ca esti utila
daca ai maciuca ai raspuns la toate chestiile legate de actul sexual? praise the men!
deductia in leg cu lumea si invartitul, nu stiu de unde ai scos-o. din faptul ca am postat o dilema?
esti cu mult inaintea mea in ceea ce priveste agilitatea in gandire!


am si eu o dilema.... ai gasit pe "goagal" ceea ce cautai... si acu vrei sa faci pe interesanta insa din nefericire nu iti iese de nici un fel.... buun ca sa fim in ton cu subiectul lichidul ala care este este tot lichid seminal... si cu asta e incheiata dilema ta...sau vrei acu sa iti dau si formula chimica si vreun desen sau vreo imagine de la analiza microscopica a "dilemei tale" ????

ideea este ca intrebarea topicului li se pare tuturor ...ce putin haioasa ca sa nu o denumesc altfel si tu te agiti ca un pepsi expirat pt glumele starnite de ceea ce ai scris...


scorpio...pup
dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Iulie 2009 11:10
brune stai chill ,let the juice flow. asa ca be happy , lot's of people around us
blue07scorpion
Postat pe 1 Iulie 2009 11:10
De la: andrada80, la data 2009-07-01 11:10:48ne`ai atins la suflet....mutanti....
a doua lacrima, by the way


hidrateaza-te repejor ca nu vreau sa faci riduri din cauza mea....
dandanaua_reloaded
Postat pe 1 Iulie 2009 11:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu am orgasm!!!!!!!!! 177 De la: kudika002139 9 Mai 2009 16:27
cat de mult iubesc femeile sexul oral?? 348 De la: adyna2905 8 Aprilie 2011 09:25
viata sexuala 29 De la: roz5bule6lila7 24 Mai 2009 23:53
E adevarat ca la penitenciar se practica homosexualitatea...? 49 De la: Eva32 26 Septembrie 2011 00:36
m-am plictisit de prietenul meu 39 De la: stem_29 30 Noiembrie 2010 19:47