Setari Cookie-uri

Care este limita intre TABU si FANTEZIE EROTICA pe un forum numit "SEX"

a fost o definitie a cuvantului "tabu"?
tabu=interzis
iar ceea ce e interzis pe forum .....sunt injuraturile.....atat!
in rest poti vb despre orice.......
iar intimitatea ti-o expui numa daca vrei....nu esti obligat
fantezia erotica ti-o poti expune.......nu te opreste nimeni.....
si ca sa iti faci o parere mai completa citeste tot topicul legat de sex........

heaven_2906
Postat pe 16 Iulie 2009 10:12
Hehe! Ea vrea ceva mai mult decat o tacla, Paradisiaco...

Ea vrea cu tot dinadinsul sa ne convinga sa i-o punem lu' iubita-su in timp ce ea... participa activ Si cum nu se inghesuie nimeni, cica noi suntem de vina, ca suntem capete patrate si nu dashchidem picioarele in semnu' Victoriei cand ne cere ea...

Acu'.. eu i-am dat si varianta: Se duc frumos la un hotel de lux, in bar, si-si iau una dintre profesioniste. Ii spun ce vor, ii platesc cinstit, si gata!

Da' se pare ca iubita-su e din tagma alora care-si mananca din certa parte si - probabil - asteapta sa se plateasca totu' jumi-juma'... Iar ei nu i-o arde sa plateasca juma' de c u r va, asa ca o tot tine una si buna pe Kudika...
De ce pe Kudika, numai ea stie
Dor_a
Postat pe 16 Iulie 2009 10:25
De la: pamela_1, la data 2009-07-16 10:06:56tabu ! De este considerata o succesiune de ganduri pe care toti le avem drept un subiect tabu ? Nu consider ca in asta sta intimitatea. Intimitatea mea consta in anumite sentimente, pe care nu o sa le scriu aici… ca d-aia e intimitate. Si e normal ca am si eu chestii pe care nu mi le exprim in mod public… ca d-aia e intimitate. Dar daca ce scriu aici nu reprezinta nimic ce poate fi incadrat la categoria “intimitate”… de ce ar trebui sa ii deranjeze pe ceilalti ? Chiar… de ce va deranjeaza ? Si… ba din contra… daca as spune ca scriu aici chestii din intimitatea mea… v-ar placea sa cititi… chiar daca nu ma cunoasteti, pentru ca sa fim sinceri… tuturor ne place sa aflam secretele altora. Chiar daca ele nu sunt importante, ci doar faptul ca nu ar trebui sa stim chestia aia… ne face sa afisam un zambet in coltul gurii (si nu imi spuneti ca n-am dreptate).
Da… oamenii sunt curiosi prin nascare. Tocmai pentru ca toti oamenii au subiecte tabu. Si cu asta sunt de acord… trebuie sa avem subiecte pe care sa nu le abordam… asta e cursul firesc. Dar…d-aia unii asculta pe la usi, d-aia unii trag cu urechea in clasa, d-aia unii baieti se uita pe gaura cheii in vestiar la fete. Si nu pentru ca sunt curiosi ce au ele… pentru ca… toti stim ce are fiecare… dar se uitau pentru ca nu aveau voie ! Fructul oprit… e periculos…



Pam, 'neatza!
Dor_a
Postat pe 16 Iulie 2009 10:28
De la: Dor_a, la data 2009-07-16 10:25:10Hehe! Ea vrea ceva mai mult decat o tacla, Paradisiaco...

Ea vrea cu tot dinadinsul sa ne convinga sa i-o punem lu' iubita-su in timp ce ea... participa activ Si cum nu se inghesuie nimeni, cica noi suntem de vina, ca suntem capete patrate si nu dashchidem picioarele in semnu' Victoriei cand ne cere ea...

Acu'.. eu i-am dat si varianta: Se duc frumos la un hotel de lux, in bar, si-si iau una dintre profesioniste. Ii spun ce vor, ii platesc cinstit, si gata!

Da' se pare ca iubita-su e din tagma alora care-si mananca din certa parte si - probabil - asteapta sa se plateasca totu' jumi-juma'... Iar ei nu i-o arde sa plateasca juma' de c u r va, asa ca o tot tine una si buna pe Kudika...
De ce pe Kudika, numai ea stie


dora asta nu am citit.................eu m-am referit strict la titlu.......
acu ,ca ea cauta o a treia roata de la carutza.....ii doresc,cautare placuta........
heaven_2906
Postat pe 16 Iulie 2009 10:30
nmeata dora si pt ca nu am mai vb de ceva timp
pamela_1
Postat pe 16 Iulie 2009 10:30
heaven la mine te-ai referit?....cu caruta? eu nu caut nimic...pur si simplu asta inseamna tabu pt mine....pe forumul acesta...
pamela_1
Postat pe 16 Iulie 2009 10:33
ti-am zis ca nu ma cunosti nici 10%.....insa nu conteaza tot inainte
pamela_1
Postat pe 16 Iulie 2009 10:35
dora unde ai lasat caruta aia ?? parca te vazui cu ea ceva vreme
pamela_1
Postat pe 16 Iulie 2009 10:36
Pamelo cand ai sa inveti sa ai propriile ideii si sa nu ne mai agasezi cu citate de pe alte site-uri?!

"Ganduri…in cuvinte


02:Subiecte Tabu
ianuarie 18, 2007

ei bine.. azi postez…

Ce intelegem noi prin subiecte tabu ? Nu in sensul ce inseamna tabu… dar… ce consideram noi tabu ? eu consider tabu foarte putine subiecte, tocmai pentru ca sunt genul de om care afirma sus si tare ce gandeste, si nu se fereste de asta (cel putin nu in ultima vreme).

Unii vor considera… dupa citirea 01:Despre Mine… ca am abordat un subiect tabu ! De este considerata o succesiune de ganduri pe care toti le avem drept un subiect tabu ? Nu consider ca in asta sta intimitatea. Intimitatea mea consta in anumite sentimente, pe care nu o sa le scriu aici… ca d-aia e intimitate. Si e normal ca am si eu chestii pe care nu mi le exprim in mod public… ca d-aia e intimitate. Dar daca ce scriu aici nu reprezinta nimic ce poate fi incadrat la categoria “intimitate”… de ce ar trebui sa ii deranjeze pe ceilalti ? Chiar… de ce va deranjeaza ? Si… ba din contra… daca as spune ca scriu aici chestii din intimitatea mea… v-ar placea sa cititi… chiar daca nu ma cunoasteti, pentru ca sa fim sinceri… tuturor ne place sa aflam secretele altora. Chiar daca ele nu sunt importante, ci doar faptul ca nu ar trebui sa stim chestia aia… ne face sa afisam un zambet in coltul gurii (si nu imi spuneti ca n-am dreptate).

Da… oamenii sunt curiosi prin nascare. Tocmai pentru ca toti oamenii au subiecte tabu. Si cu asta sunt de acord… trebuie sa avem subiecte pe care sa nu le abordam… asta e cursul firesc. Dar…d-aia unii asculta pe la usi, d-aia unii trag cu urechea in clasa, d-aia unii baieti se uita pe gaura cheii in vestiar la fete. Si nu pentru ca sunt curiosi ce au ele… pentru ca… toti stim ce are fiecare… dar se uitau pentru ca nu aveau voie ! Fructul oprit… e periculos…"

da na decat sa ne arati ca esti analfabeta mai bine dai copy-paste!
redline
Postat pe 16 Iulie 2009 10:37
De la: pamela_1, la data 2009-07-16 10:33:09heaven la mine te-ai referit?....cu caruta? eu nu caut nimic...pur si simplu asta inseamna tabu pt mine....pe forumul acesta...



hellooooooooo................daca iti era adresat tie,te catalogam intr-un fel..........stii tu mai bine
mai citeste o data pls.....ca sa te lamuresti...................
heaven_2906
Postat pe 16 Iulie 2009 10:39
radline esti cumva frustata de viata? vezi ca exista un topik de vindecare...ia dute vezi acolo poate te ajuta si pe tine
pamela_1
Postat pe 16 Iulie 2009 10:40
De la: heaven_2906, la data 2009-07-16 10:39:31
De la: pamela_1, la data 2009-07-16 10:33:09heaven la mine te-ai referit?....cu caruta? eu nu caut nimic...pur si simplu asta inseamna tabu pt mine....pe forumul acesta...



hellooooooooo................daca iti era adresat tie,te catalogam intr-un fel..........stii tu mai bine
mai citeste o data pls.....ca sa te lamuresti...................


fata asta are nevoie de atentie..ca din nefericire nu are viata personala si isi cauta si ea p'acilea prieteni virtuali!
redline
Postat pe 16 Iulie 2009 10:41
De la: pamela_1, la data 2009-07-16 10:40:55radline esti cumva frustata de viata? vezi ca exista un topik de vindecare...ia dute vezi acolo poate te ajuta si pe tine


de ce ai trecut si tu pe acolo?pfaii nebunatica mica ce esti! cum te dai tu de gol!
redline
Postat pe 16 Iulie 2009 10:42
De la: redline, la data 2009-07-16 10:41:22
De la: heaven_2906, la data 2009-07-16 10:39:31
De la: pamela_1, la data 2009-07-16 10:33:09heaven la mine te-ai referit?....cu caruta? eu nu caut nimic...pur si simplu asta inseamna tabu pt mine....pe forumul acesta...



hellooooooooo................daca iti era adresat tie,te catalogam intr-un fel..........stii tu mai bine
mai citeste o data pls.....ca sa te lamuresti...................


fata asta are nevoie de atentie..ca din nefericire nu are viata personala si isi cauta si ea p'acilea prieteni virtuali!


redline......de ce sta o persoana pe net?fie forum,mess?
pt ca ii lipseste ceva anume in viata lui.............concluzia?
heaven_2906
Postat pe 16 Iulie 2009 10:43
spre nefericirea ta ...am o viata foarte frumoasa...un sot acasa(adica familie)....si de prieteni adevarati stai linistita ca nu duc lipsa....iar pe cei virtuali?!!!...daca sunt toti ca tine...mai bine sau
pamela_1
Postat pe 16 Iulie 2009 10:45
De la: heaven_2906, la data 2009-07-16 10:43:49
De la: redline, la data 2009-07-16 10:41:22
De la: heaven_2906, la data 2009-07-16 10:39:31
De la: pamela_1, la data 2009-07-16 10:33:09heaven la mine te-ai referit?....cu caruta? eu nu caut nimic...pur si simplu asta inseamna tabu pt mine....pe forumul acesta...



hellooooooooo................daca iti era adresat tie,te catalogam intr-un fel..........stii tu mai bine
mai citeste o data pls.....ca sa te lamuresti...................


fata asta are nevoie de atentie..ca din nefericire nu are viata personala si isi cauta si ea p'acilea prieteni virtuali!


redline......de ce sta o persoana pe net?fie forum,mess?
pt ca ii lipseste ceva anume in viata lui.............concluzia?

nu nu nu ca ea o sa zica ca are viata personala..si prieteni!
si plus ca ea nu sta doar toata ziua pe net mai sta si noapte,nu?
iti dai seama a cautat si la un topic sa o ajute si nici un rezultat!
redline
Postat pe 16 Iulie 2009 10:45
si tie iti lipseste?de stai? ....
pamela_1
Postat pe 16 Iulie 2009 10:46
Pupici la fetele frumoase si rrele (ce-mi plac fetele rele!! )
Haideti, dati-o naibii de botosheala, ca uite, acush vine uichendu' (la mine mai repede decat la voi, si am uichend lung - de vineri pana duminica - sac! )
Dor_a
Postat pe 16 Iulie 2009 10:46
la cit ma urmariti puteti vedea cit stau eu pe net...
pamela_1
Postat pe 16 Iulie 2009 10:48
De la: pamela_1, la data 2009-07-16 10:45:27spre nefericirea ta ...am o viata foarte frumoasa...un sot acasa(adica familie)....si de prieteni adevarati stai linistita ca nu duc lipsa....iar pe cei virtuali?!!!...daca sunt toti ca tine...mai bine sau


nefericirea mea fraierica mica nu tine de viata ta!
si ma doare in cot de ce ai tu acasa sau pe langa tine!
ca mine?! neam de neamu tau de la maimuta incoace nu a avut asa prieteni ca mine si nici nu o sa aibe!
asa ca...pinochio in varianta feminina ai grija la nas!
redline
Postat pe 16 Iulie 2009 10:48
dora
pamela_1
Postat pe 16 Iulie 2009 10:49
De la: pamela_1, la data 2009-07-16 10:46:23si tie iti lipseste?de stai? ....

daca ai sti ce imi lipseste mie!
da hai sa iti spun curioasa mica..imi lipseste prostia ta! si nu pot fi invidioasa pe tine asa ca stapanest-o sanatoasa!
a si sa nu uiti sa ma raportezi la kudika!
redline
Postat pe 16 Iulie 2009 10:49
De la: pamela_1, la data 2009-07-16 10:48:01la cit ma urmariti puteti vedea cit stau eu pe net...

te crezi prea interesanta!
dar nu poate intra omu pe forum ca hop tu cu comentariile tale de 2 bani!
redline
Postat pe 16 Iulie 2009 10:50
De la: pamela_1, la data 2009-07-16 10:48:01la cit ma urmariti puteti vedea cit stau eu pe net...


Ooff, iarasi? Stam cand avem "timpi morti" la birou, cred ca am stabilit asta deja... Ce naiba!

Ce centeaza cine sta, cat sta. Atata timp cat munca nu e afectata, asta e - o metoda de deconectare. Era mai bine daca stateam pe site-uri de swing si 3some, cum ar trebui sa faca amica noastra, Roxana?
Dor_a
Postat pe 16 Iulie 2009 10:51
nu mai spune... de aceea nu ai virsta la profil?....de aceea nu ai poza cu tine?....oare ce ascunzi?....hai adios ca esti prea frustata sa plina de tine....
...mai ai pina cresti mare....
pamela_1
Postat pe 16 Iulie 2009 10:51
De la: pamela_1, la data 2009-07-16 10:49:01dora

ai trecut la pupatu'n'c.u.r.?
hai dora sus funduletu! este randul tau!
redline
Postat pe 16 Iulie 2009 10:52
ooo nu ai loc de mine pe forum?....fata mea chiar esti obsedata...pe bune dute la un control ca ai probleme grave ...cum se face ca din senin ai aparut tu de citeva zile....sa te iei de mine....crezi ca daca iti schimbi nikul sau ai mai multe conturi nu stiu cine esti?....dar hai treaca si cu asta.... ca poti pacalii pe altii dar nu si pe mine
pamela_1
Postat pe 16 Iulie 2009 10:54
De la: pamela_1, la data 2009-07-16 10:51:46nu mai spune... de aceea nu ai virsta la profil?....de aceea nu ai poza cu tine?....oare ce ascunzi?....hai adios ca esti prea frustata sa plina de tine....
...mai ai pina cresti mare....


analfabeto cand ai sa inveti sa scrii corect in limba romana?!
si ce te mai roade curiozitatea cine sunt si ce varsta am!
in loc sa te f.u.t.a grija de mine mai bine ti-ai vedea de tine!
si daca crezi tu ca aruncand cu, cuvinte de genul furstrata ma enervez..teapa fraiero ma amuzi din ce in ce mai mult!
hai baga mare!
redline
Postat pe 16 Iulie 2009 10:54
De la: pamela_1, la data 2009-07-16 10:54:17ooo nu ai loc de mine pe forum?....fata mea chiar esti obsedata...pe bune dute la un control ca ai probleme grave ...cum se face ca din senin ai aparut tu de citeva zile....sa te iei de mine....crezi ca daca iti schimbi nikul sau ai mai multe conturi nu stiu cine esti?....dar hai treaca si cu asta.... ca poti pacalii pe altii dar nu si pe mine


bai asa ma inghesuie prostia ta ca unde ma uit stanga dreapta numa de tine dau! da chiar nu te simti?
sa te pacalesc? da nici nu vreau fraierico sa te pacalesc ..ca te-a pacalit viata destul pana acum
redline
Postat pe 16 Iulie 2009 10:55
dupa vorba dupa port esti o tiganca.....si hai pa ca urasc tiganii
pamela_1
Postat pe 16 Iulie 2009 10:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
enough already!!! 1 De la: Laurelin 7 Octombrie 2008 00:22
Sex 126 De la: PICCKARD 11 Ianuarie 2012 07:02
Orgasm la Masaj, la Coafor si la Cosmetica.. 17 De la: kudika_22303 29 Noiembrie 2012 20:28
Ajutor ! Sex neprotejat in perioada fertila 3 De la: kudika_1007509 28 Martie 2016 15:23
Pt fete si femei 47 De la: Thais13 31 Iulie 2011 09:08