Vreau sa urmez un master in psihologie, am nevoie de putin ajutor.

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Fosta membra Kudika.ro
Cine poate sa imi dea un sfat in legatura cu bibliografia de care am nevoie pentru a intra la un master de psihologie? Se sustine un examen de adimtere, inscrierile sunt in 16 si eu nu am idee. Am intrat pe site, am cautat profesori, nu am reusit mai nimic, nici un ajutor, nicio sustinere ,... Are cineva vreo idee? Multumesc.
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
De la: staff, la data 2009-07-03 21:46:57Cine poate sa imi dea un sfat in legatura cu bibliografia de care am nevoie pentru a intra la un master de psihologie? Se sustine un examen de adimtere, inscrierile sunt in 16 si eu nu am idee. Am intrat pe site, am cautat profesori, nu am reusit mai nimic, nici un ajutor, nicio sustinere ,... Are cineva vreo idee? Multumesc.

Du-te la universitate, au obligatia legala de a o afisa cu 6 luni inainte de examen.
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.
DYM Avatarul lui DYM

67 mesaje

www.ucdc.info/concurs.php?idc=1&idf=M&idm=16213&sursa=unu cauta si aici
http://www.ucdc.info/concurs.php?idc=1&idf=M&idm=16213&sursa=unu
bestest_girl Avatarul lui bestest_girl

25 mesaje

In mod normal ar trebui sa fie afisata la facultate, pe la vreun avizier. Poti incerca sa intrebi la secretariat.
''L'amour, l'oeuvre et la connaissance sont les inpuisables ressources de notre existence : qu'elles la rgissent donc.'' Wilhelm Reich.