Setari Cookie-uri

Cum poti sa treci de pe locul 2 pe locul 1 in viata unui barbat?

Am o relatie cu un baiat care are prietena de 3 ani, sunt p locul 2 si imi place f mult de el si sunt dispusa de orice ca sa trec pe locul1. Am stiut de la inceput ca are prietena dar a fost ca o provocare pt mine sa incerc sa-l cuceresc. La inceput mi-a spus ca nu stii niciodata pe ce loc intri in viata unei persoane, poti intra p 2, 3, 4 dar depinde numai de tine ca sa ajungi pe locul 1. am nevoie de sfaturi de la voi...cum sa fac sa fie doar al meu?ca m-am saturat sa fiu o umplutura.va pup
kudika037361
Postat pe 7 Iulie 2009 16:51
da' ce te-a mancat pe tine sa te bagi in relatia lui? si cam cu ce tupeu vrei tu locu 1 acum? loooooooooser!!!!
greierash_is_back
Postat pe 7 Iulie 2009 16:53
De la: kudika037361, la data 2009-07-07 16:51:29Am o relatie cu un baiat care are prietena de 3 ani, sunt p locul 2 si imi place f mult de el si sunt dispusa de orice ca sa trec pe locul1. Am stiut de la inceput ca are prietena dar a fost ca o provocare pt mine sa incerc sa-l cuceresc. La inceput mi-a spus ca nu stii niciodata pe ce loc intri in viata unei persoane, poti intra p 2, 3, 4 dar depinde numai de tine ca sa ajungi pe locul 1. am nevoie de sfaturi de la voi...cum sa fac sa fie doar al meu?ca m-am saturat sa fiu o umplutura.va pup

mai bine ti-ai vedea de treaba, daca ai constiinta o sa regreti mai tarziu daca esti o vipera normal ca nu o sa ai remuscari, dar de ce naiba nu iti cauti unu singur si normal, nu unul deja luat, distrugi o relatie, poate frumoasa...
umplutura o sa fii intotdeauna daca te comporti asa, eu ma intreb daca tu gandesti, ai putea fi fericita daca i-ai desparti?!
eu zic sa te mai gandesti si sa nu-ti cladesti fericirea pe nenorocirea altora, gandeste fata gandeste!!!!!!!
tie ti-ar place sa-ti faca cineva asa ceva?!

Postat pe 7 Iulie 2009 16:59
Pt katwomen: mersi pt sinceritate dar ceea ce eu fac, adica intervin in relatia altora, chiar nu ma doare pt ca si altele s-au bagat in relatia mea...si altele au distrus fara pic de rusine ceea ce am cladit doar pt mine. eu de ce sa ma gandesc la altele, pt ca la mine nimeni nu se gandeste...iar p prietena lui nici macar nu o cunosc, nu am vrut sa o cunosc niciodata tocmai pt a nu simti ca eu sunt cea care ii fura iubirea. eu il iubesc si il vreau doar pt mine, de ce sa fie o pers interzisa pt mine?doar pt ca are o prietena? asta e un motiv dar nu o piedica....poate sunt egoista, dar nu mai pot fi altfel, am suferit prea mult in trecut, i-am pus p altii in fata mea, m-am gandit la altii in loc sa ma gandesc doar la fericirea mea, ca doar pt asta traim...ms pup
kudika037361
Postat pe 9 Iulie 2009 08:36
Mi-a placut de el, ne-am intalnit si apoi am aflat ca are prietena...nu m-am bagat in relatia lor, relatia nu e afectata cu nimik, nu am incercat sa-i fac rau ei, nici macar nu o cunosc....dar cred ca a venit timpul sa ma mai gandesc si la mine...de ce doar la altii?ms pt sinceritate
kudika037361
Postat pe 9 Iulie 2009 08:40
De la: kudika037361, la data 2009-07-09 08:40:06Mi-a placut de el, ne-am intalnit si apoi am aflat ca are prietena...nu m-am bagat in relatia lor, relatia nu e afectata cu nimik, nu am incercat sa-i fac rau ei, nici macar nu o cunosc....dar cred ca a venit timpul sa ma mai gandesc si la mine...de ce doar la altii?ms pt sinceritate



kudika 037361, si eu am fost acum 2 ani exact in situatia ta Dar atractia era reciproca...chiar mai mult de atat. El ma invita in oras, ma suna mereu, mesaje non-stop.Relatia lui nu mai mergea de mult, el nu o mai iubea, dar era obisnuinta ( 3 ani de relatie cu respectiva). Eu il placeam la randul meu, ba mai mult, incepusem sa-l iubesc-EL : nu mai putea fara mine

Eu am mers pe principiul urmator- decat sa-mi para rau pentru ceva ce ar fi putut fi, mai bine sa vad ce iese! De pierdut nu aveam nimic...deoarece deja ma indragostisem de el. Si uite-asa a inceput o frumoasa poveste de dragoste, intre mine si el . Au trecut( oficial) 2 ani de atunci, de cand ne-am jurat unul altuia iubire, intelegere, si respect.

Deci, ramane la latitudinea ta daca intr-adevar MERITA sa te bagi ( daca merita EL, si daca nutreste si el sentimente pt.tine )

Numai bine ! Ne anunti ce-ai mai facut da??? Sunt tare curioasa...
MarseVintila
Postat pe 9 Iulie 2009 09:01
Aaa...si inca ceva- de-abia dupa ce s-a despartit de respectiva, a vazut...cu ce fel de persoana a stat aproape 3 ani( sau 2...nici nu mai retin). Ea il voia disperata inapoi- a recursc la metode jalnice- l-a mintit ca a ramas insarcinata cu el( la 4 luni dupa despartire ), l-a amenintat ca le va spune si parintilor lui, si ca va afla toata lumea, si ca la final va fi nevoit sa se desparta de mine. I-a dat 2 alternative- ori se desparte de mine si se casatoreste cu ea, ori toata lumea va afla de sarcina ei ( presupusa sarcina! ). Asta e numai una din metodele de incercare de recuperare.- au mai fost si altele, la fel de patetice ca si prima.

Acum eu ma bucur ca s-a intamplat asa, deoarece a vazut el , cu ochisorii lui ce-i putea capul ei ( sau ce nu-i putea............ ).

MarseVintila
Postat pe 9 Iulie 2009 09:09
Cateva vorbe din batrani
Razbunarea-i arma prostului
Ce tie nu-ti place altuia nu-i face

si una de la vecini
What goes around comes around


Tu alegi ce sa fii si ce viata sa ai. Pe mine ma lasi cam asa
kitty_krieger
Postat pe 9 Iulie 2009 09:29
De la: kudika037361, la data 2009-07-07 16:51:29Am o relatie cu un baiat care are prietena de 3 ani, sunt p locul 2 si imi place f mult de el si sunt dispusa de orice ca sa trec pe locul1. Am stiut de la inceput ca are prietena dar a fost ca o provocare pt mine sa incerc sa-l cuceresc. La inceput mi-a spus ca nu stii niciodata pe ce loc intri in viata unei persoane, poti intra p 2, 3, 4 dar depinde numai de tine ca sa ajungi pe locul 1. am nevoie de sfaturi de la voi...cum sa fac sa fie doar al meu?ca m-am saturat sa fiu o umplutura.va pup
poate o sa ajungi pe locul 1 dar nu pentru multa vreme deoarece o sa apara locul 2 care o sa ti-l sufle! intodeauna roata se intoarce!
FRANNNCE
Postat pe 9 Iulie 2009 10:03
De la: kudika037361, la data 2009-07-07 16:51:29Am o relatie cu un baiat care are prietena de 3 ani, sunt p locul 2 si imi place f mult de el si sunt dispusa de orice ca sa trec pe locul1. Am stiut de la inceput ca are prietena dar a fost ca o provocare pt mine sa incerc sa-l cuceresc. La inceput mi-a spus ca nu stii niciodata pe ce loc intri in viata unei persoane, poti intra p 2, 3, 4 dar depinde numai de tine ca sa ajungi pe locul 1. am nevoie de sfaturi de la voi...cum sa fac sa fie doar al meu?ca m-am saturat sa fiu o umplutura.va pup

shoot your self save the planet!!!!
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 10:06
Pt MarseVintila: ma bucur ca macar tu ma intelegi....ai zis ca in cazul tau relatia lui cu prietena oficiala nu prea mai mergea, intervenise obisnuinta....la fel este si in cazul meu. ea il iubeste f mult,dar pt el...din cate vad,si din cate vede o prietena de a mea, care e iubita fratelui lui si ma tine la curent cu tot ce se intampla, relatia asta nu se numeste relatie, e doar obisnuinta, a intervenit monotonia....ea ii tot face cadouri, e dragastoasa cu el, dar el parca e de piatra, nu-l impresioneaza nimik si nu-i raspunde afectuos....el mi-a spus sa am putina rabdare, k nu poate renunta asa usor la femeia de langa el, pana nu vede ca merita, de faptk merit eu sa se desparta de ea...si trebuie s-o pregateasca. Ca si tine, am acceptat sa fiu p locul 2 pt ca si eu merg p conceptia ca mai bine sa regret ceva ce am facut decat k nu am facut...si chiar nu am nimik de pierdut...nu am p altcineva in viata mea, nu fac p nimeni sa sufere ( pt suferinta ei eu nu ma simt vinovata, ar trebui sa se simta el mai mult decat mine) il iubesc si am dreptul si eu la putina fericire...daca o sa reusesc sa nu mai fiu o umplutura, si sa fiu singura femeie din viata lui, atunci as avea fericirea deplina...dar daca nu va fi asa, daca nu va renunta la ea...asta e...viata merge inainte, eu nu pot decat sa sper k acest lucru se va intampla. Stiu ca si lui ii place de mine, vb la tel, p mess, eu nu il sun doar ca sa nu ii fac probleme, pt ca i-am zis ca respect relatia lor si il las p el sa procedeze cum va vrea...eu sunt dispusa sa astept dar nu la infinit...asta stie si el. Marse ma bucur pt u ca ti s-a implinit iubirea, k ai reusit sa treci peste tot (k datorita tipei ai avut de suferit si din cauza tertipurilor ei facute ca sa te desparta de el) ...dar ma bucur ca nu a reusit, inseamna ca el te iubeste si eu iti doresc tot ce doresc si pt mine p viitor.te pup si tinem leg.ms multhttp://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/26667.html#http://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/26667.html#
kudika037361
Postat pe 9 Iulie 2009 23:08
Pt FRANNNCE :stiu ca nimik in viata nu ramane neplatit....dar mie tre sa imi plateasca foarte multi, iar daca lucrul asta se va intampla voi avea mult mai mult de castigat pt durerea p care am indurat-o in trecut, decat pt cat as suferi din cauza situatiei actuale. ce vina am eu ca iubesc?daca a aparut in viata mea....TE PUP MS PT SINCERITATE

kudika037361
Postat pe 9 Iulie 2009 23:12
De la: kudika037361, la data 2009-07-07 16:51:29Am o relatie cu un baiat care are prietena de 3 ani, sunt p locul 2 si imi place f mult de el si sunt dispusa de orice ca sa trec pe locul1. Am stiut de la inceput ca are prietena dar a fost ca o provocare pt mine sa incerc sa-l cuceresc. La inceput mi-a spus ca nu stii niciodata pe ce loc intri in viata unei persoane, poti intra p 2, 3, 4 dar depinde numai de tine ca sa ajungi pe locul 1. am nevoie de sfaturi de la voi...cum sa fac sa fie doar al meu?ca m-am saturat sa fiu o umplutura.va pup


Nu ai cum sa treci pe primul loc decat daca si el isi doreste asta.Chiar daca vei ajunge pe mult-doritul loc 1 ,nu vei rezista pentru ca el este obisnuit sa existe cineva si pe locul 2 ...3.
Mai ales ca te incurajeaza sa "lupti"...Cred ca are o parere foarte buna despre el
ella_c
Postat pe 10 Iulie 2009 00:17
Daca in 3 ani de zile ai reusit sa ramai tot pe locul 2 atunci imi pare rau dar e putin probabil sa ajungi pe locul 1 si nu-mi baga la inaintare cuplul marciuc & enache ca nu e cazul .

Zici ca ai suferit din cauza altora ...daca te gandesti un pic acum suferi din cauza ta , nu mai e nimeni pe care sa dai vina pentru ceea ce ti se intampla .

Treaba asta cu iubirea oarba nu o pricep si nici nu cred ca o voi pricepe vreodata .
Cum poti sa iubesti pe cineva care inca de cand te-a cunoscut te-a mintit ?

iris_4_ever
Postat pe 10 Iulie 2009 06:14
De la: kudika037361, la data 2009-07-09 23:08:41Pt MarseVintila: ma bucur ca macar tu ma intelegi....ai zis ca in cazul tau relatia lui cu prietena oficiala nu prea mai mergea, intervenise obisnuinta....la fel este si in cazul meu. ea il iubeste f mult,dar pt el...din cate vad,si din cate vede o prietena de a mea, care e iubita fratelui lui si ma tine la curent cu tot ce se intampla, relatia asta nu se numeste relatie, e doar obisnuinta, a intervenit monotonia....ea ii tot face cadouri, e dragastoasa cu el, dar el parca e de piatra, nu-l impresioneaza nimik si nu-i raspunde afectuos....el mi-a spus sa am putina rabdare, k nu poate renunta asa usor la femeia de langa el, pana nu vede ca merita, de faptk merit eu sa se desparta de ea...si trebuie s-o pregateasca. Ca si tine, am acceptat sa fiu p locul 2 pt ca si eu merg p conceptia ca mai bine sa regret ceva ce am facut decat k nu am facut...si chiar nu am nimik de pierdut...nu am p altcineva in viata mea, nu fac p nimeni sa sufere ( pt suferinta ei eu nu ma simt vinovata, ar trebui sa se simta el mai mult decat mine) il iubesc si am dreptul si eu la putina fericire...daca o sa reusesc sa nu mai fiu o umplutura, si sa fiu singura femeie din viata lui, atunci as avea fericirea deplina...dar daca nu va fi asa, daca nu va renunta la ea...asta e...viata merge inainte, eu nu pot decat sa sper k acest lucru se va intampla. Stiu ca si lui ii place de mine, vb la tel, p mess, eu nu il sun doar ca sa nu ii fac probleme, pt ca i-am zis ca respect relatia lor si il las p el sa procedeze cum va vrea...eu sunt dispusa sa astept dar nu la infinit...asta stie si el. Marse ma bucur pt u ca ti s-a implinit iubirea, k ai reusit sa treci peste tot (k datorita tipei ai avut de suferit si din cauza tertipurilor ei facute ca sa te desparta de el) ...dar ma bucur ca nu a reusit, inseamna ca el te iubeste si eu iti doresc tot ce doresc si pt mine p viitor.te pup si tinem leg.ms multhttp://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/26667.html#http://www.kudika.ro/comunitate/forum/post_reply/26667.html#



La mine a fost un caz fericit, chiar mai mult decat atat Si iti doresc din suflet sa se intample si la tine la fel.
MarseVintila
Postat pe 10 Iulie 2009 17:00
De la: kudika037361, la data 2009-07-07 16:51:29Am o relatie cu un baiat care are prietena de 3 ani, sunt p locul 2 si imi place f mult de el si sunt dispusa de orice ca sa trec pe locul1. Am stiut de la inceput ca are prietena dar a fost ca o provocare pt mine sa incerc sa-l cuceresc. La inceput mi-a spus ca nu stii niciodata pe ce loc intri in viata unei persoane, poti intra p 2, 3, 4 dar depinde numai de tine ca sa ajungi pe locul 1. am nevoie de sfaturi de la voi...cum sa fac sa fie doar al meu?ca m-am saturat sa fiu o umplutura.va pup


nu vreau sa te insult dar parerea mea despre fetele ca tine este ca sunt niste TAMPITE daca vrei sa fii pe locul 1 in viata cuiva prima data uita-te sa nu fie ocupat locul..pentru ca dumnezeu nu doarme si atunci cand iti va fi mai draga o relatie cu vre-un baiat are sa intervina alta ca tine intre voi.. si atunci? ce o sa zici?
rahella
Postat pe 10 Iulie 2009 17:09
Pt ELLA C: Eu cred ca si lui ii place de mine, am experienta de viata si la 22 de ani cred ca pot sa imi dau si eu seama daca o pers simte ceva pt mine....eu am fost cea care l-a cautat, eu am insistat sa ne cunoastem mai bine, nu ca e obisnuit sa aiba intotdeauna p cineva si p locul 2...ne intelegem f bine, cand ni se face dor ne vdm, de cand se vede cu mine nu prea mai are timp pt priet lui si cred ca lucrul asta se obs...este director la o firma si oricum nu prea avea timp pt ea, acum nici atat.ms pt sfat te pup
kudika037361
Postat pe 10 Iulie 2009 20:50
Pt IRIS: Cred ca ai inteles gresit, eu nu sunt de 3 ani pe locul 2 eu il cunosc doar de o luna, de 3 ani sta cu fata aia....momentan nu sufar, eu am stiut de la bun inceput ca are prietena de 3 ani, dar m-am hotarat sa incerc k nu aveam nimik de pierdut, imi placea de el si nici nu eram implicata intr-o relatie...ms pt sfat
kudika037361
Postat pe 10 Iulie 2009 20:55
Soarta
kudika037361
Postat pe 10 Iulie 2009 20:58
De la: kudika037361, la data 2009-07-10 20:50:40Pt ELLA C: Eu cred ca si lui ii place de mine, am experienta de viata si la 22 de ani cred ca pot sa imi dau si eu seama daca o pers simte ceva pt mine....eu am fost cea care l-a cautat, eu am insistat sa ne cunoastem mai bine, nu ca e obisnuit sa aiba intotdeauna p cineva si p locul 2...ne intelegem f bine, cand ni se face dor ne vdm, de cand se vede cu mine nu prea mai are timp pt priet lui si cred ca lucrul asta se obs...este director la o firma si oricum nu prea avea timp pt ea, acum nici atat.ms pt sfat te pup


Un barbat isi face timp si pentru locul 1 si ptr.locul 2 , mai ales cand e "director la o firma..".Tie iti spune ca nu are mai timp ptr. ea(locul 1 ),ei ii spune ca nu are timp datorita serviciului si postului solicitant...
Daca zici ca tu l-ai cautat ,tu ai insistat sa intrii in aceasta relatie atunci va trebui sa te multumesti cu ce ai.Putin probabil ca el sa doreasca sa schimbe situatia atata timp cat tu stiai ce loc vei ocupa si totusi ai acceptat.
ella_c
Postat pe 10 Iulie 2009 21:29
Mai tragic va fi cand el se va insura cu nr. 1 si o va pastra pe ea ca rezerva...
Lucia1971
Postat pe 10 Iulie 2009 21:32
De la: Lucia1971, la data 2009-07-10 21:32:53Mai tragic va fi cand el se va insura cu nr. 1 si o va pastra pe ea ca rezerva...


Asta daca nu se prinde nr. 1 ca exista si nr.2 si il paraseste pe directoras...Iar el de suparare gaseste un alt nr.1 ...ptr.ca nr.2 stie ca el are mai multe numere si se pare ca nu o deranjeaza
incep sa ma pierd in numere...
ella_c
Postat pe 10 Iulie 2009 21:41
De la: kudika037361, la data 2009-07-10 20:55:23Pt IRIS: Cred ca ai inteles gresit, eu nu sunt de 3 ani pe locul 2 eu il cunosc doar de o luna, de 3 ani sta cu fata aia....momentan nu sufar, eu am stiut de la bun inceput ca are prietena de 3 ani, dar m-am hotarat sa incerc k nu aveam nimik de pierdut, imi placea de el si nici nu eram implicata intr-o relatie...ms pt sfat


Cred ca te-ai exprimat suficient de gresit incat eu sa pot intelege gresit , in general pricep ceea ce citesc !


De la: kudika037361, la data 2009-07-07 16:51:29Am o relatie cu un baiat care are prietena de 3 ani, sunt p locul 2 si imi place f mult de el si sunt dispusa de orice ca sa trec pe locul1. Am stiut de la inceput ca are prietena dar a fost ca o provocare pt mine sa incerc sa-l cuceresc. La inceput mi-a spus ca nu stii niciodata pe ce loc intri in viata unei persoane, poti intra p 2, 3, 4 dar depinde numai de tine ca sa ajungi pe locul 1. am nevoie de sfaturi de la voi...cum sa fac sa fie doar al meu?ca m-am saturat sa fiu o umplutura.va pup


Din acest mesaj nu reiese faptul ca ai fi de umplutura doar de o luna de zile , nu te saturi sa fii de umplutura dupa doar o luna de zile si in niciun caz nu te saturi sa fii pe locul doi atunci cand stii in ce intrii !

Stiai la ce sa te astepti atunci cand ai acceptat provocarea si sincera sa fiu mi se pare al dracu de putin probabil ca doar intr-o luna de zile sa ti se incinga calcaiele dupa unul care e combinat cu altcineva deja !

Daca tot iti plac provocarile atunci invata sa le castigi prin propriile forte nu mai cere sfaturi pe forum .

Te dai lovita ca si tie ti-au fost ,,furati'' iubitii si ai suferit de pe urma altor femei dar te exprimi ca una care stie exact ce urmareste ...tare ciudat , in general femeile care stiu ce vor nu prea isi lasa barbatii din lesa iar ei in niciun caz nu se duc dupa altele ca-s prea bine dresati sa vada doar ce vrea ea !
iris_4_ever
Postat pe 11 Iulie 2009 07:08
Mda , acum am vazut raspunsul pentru ella
La 22 de ani sa zici ca ai experienta de viata ....e ceva
iris_4_ever
Postat pe 11 Iulie 2009 07:15
De la: kudika037361, la data 2009-07-10 20:55:23eu nu sunt de 3 ani pe locul 2 eu il cunosc doar de o luna, de 3 ani sta cu fata aia....


Si eu am inteles la fel , ca esti cu el de 3 ani.Recunosc nu am fost foarte atenta
Esti de o luna...
Nu sunt in masura sa te judec ,asa ca o sa ma limitez la un singur sfat...Esti pe punctul de a accepta o relatie plina de frustrari .In momentul in care accepti asa ceva si te complaci intr-o astfel de situatie o sa ti se para ca este ceva firesc...Si te trezesti peste ani tot pe locul 2...
Renunta la lupta asta pentru el...
ella_c
Postat pe 11 Iulie 2009 08:11
Pt ELLA C:Ms pt sfat. Am plecat in lupta asta pt ca imi place de el...si mi-a placut de el de cand l-am vzt prima oara,fara sa stiu ca are prietena..dar tre sa recunosc ca m-a deranjat cand am aflat ca are...dar nu atat de mult incat sa renunt. Stiu ca nu are timp pt prietena lui nu de la el, ci de la o prietena de-a mea care e combinata cu fratele lui...stiu ca se vad mai mult in week, iar noi ne vdm in timpul sapt. vad ca ii place de mine, simt asta, se poarta f frum cu mine....iar daca vreodata se va schimba locul unu iar eu nu voi fi inlocuitoatea lui atunci inseamna ca este momentul sa renunt, ca acel barbat nu este pt mine...iar daca voi ramane prea mult timp p locul 2 atunci eu voi fi cea care pune punct.Stie si el lucrul asta, am zis ca astept, ca il inteleg dar nu la infinit. te pup si ms
kudika037361
Postat pe 11 Iulie 2009 19:55
Ai mare grije Acum esti pe locul 2, vrei pe 1, dar cand vei ajunge pe 1 sa nu fie alta pe doi care sa vrea sa-ti ocupe locul 1 . Deci mare atentie ce tie nu-ti place atuia nu face
valivieru96
Postat pe 11 Iulie 2009 20:02
De la: kudika037361, la data 2009-07-11 19:55:52..si mi-a placut de el de cand l-am vzt prima oara,fara sa stiu ca are prietena..dar tre sa recunosc ca m-a deranjat cand am aflat ca are...dar nu atat de mult incat sa renunt.


Copilu' vezi ca te contrazici

De la: kudika037361, la data 2009-07-10 20:55:23 eu am stiut de la bun inceput ca are prietena de 3 ani,
iris_4_ever
Postat pe 11 Iulie 2009 20:10
Pt IRIS: Stiu ca nu reiese ca stau doar de o luna cu el, dar nici de 3 ani....nu reiese de fapt nimik...daca am intrat p forum am intrat sa cer un sfat celor care vor sa ma ajute, daca nu iti face placere sa citesti subiectul meu nu esti obligata s-o faci....dar nici nu trebuie sa fii rautacioasa. Apropo tu ai simtit vreodata atunci cand ai vzt pt prima data un baiat, ca el este alesul, ai simtit ca ti se taie rasuflarea si ca din acel moment ai vrea sa fie doar al tau?daca ai cunoaste situatia ti-ai da seama ca ti se pot aprinde calcaiele si la mai putin de o luna, doar intr-o clipa.oricum ms pt sfat, dar nu fii atat de rautacioasa, eu am nev de sfaturi nu de reprosuri sau jigniri.pup
kudika037361
Postat pe 11 Iulie 2009 20:11
De la: kudika037361, la data 2009-07-11 19:55:52Pt ELLA C:Ms pt sfat. Am plecat in lupta asta pt ca imi place de el...si mi-a placut de el de cand l-am vzt prima oara,fara sa stiu ca are prietena..dar tre sa recunosc ca m-a deranjat cand am aflat ca are...dar nu atat de mult incat sa renunt. Stiu ca nu are timp pt prietena lui nu de la el, ci de la o prietena de-a mea care e combinata cu fratele lui...stiu ca se vad mai mult in week, iar noi ne vdm in timpul sapt. vad ca ii place de mine, simt asta, se poarta f frum cu mine....iar daca vreodata se va schimba locul unu iar eu nu voi fi inlocuitoatea lui atunci inseamna ca este momentul sa renunt, ca acel barbat nu este pt mine...iar daca voi ramane prea mult timp p locul 2 atunci eu voi fi cea care pune punct.Stie si el lucrul asta, am zis ca astept, ca il inteleg dar nu la infinit. te pup si ms



Te joci cu focul si nici macar nu-ti dai seama de acest lucru

Se vede acum cu tine mai des decat se vede cu iubita lui pentru ca tu esti prospatura , e normal ca tie sa-ti acorde mai multa atentie.

E normal sa se poarte frumos cu tine si e logic ca te place pentru ca altfel nu ar mai iesi cu tine daca nu ar fi atras de tine .......toate indiciile astea tu le iei ca fiind un atuu in plus fata de cealalalta dar din pacate te inseli .

Iti faci singura iluzii desi vrei sa crezi ca esti o femeie puternica ....esti sigura ca pentru n luni cand iti vei da seama ca el nu are de gand sa ramana cu tine vei fi in stare sa te rupi de el ?

iris_4_ever
Postat pe 11 Iulie 2009 20:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pentru iubitorii de animale ! 0 De la: 4 Martie 2010 17:53
Buna,kudiki!!!! 14 De la: dany39 4 Decembrie 2014 16:40
timp liber 1 De la: kudika099685 25 August 2012 21:19
Hai sa ne distram 1 De la: olteanuoana 5 Iulie 2011 19:33
Copilarie sau Seriozitate?! 4 De la: kudika_14236 16 August 2012 20:10