Setari Cookie-uri

!!! Cum credetz exista vro shansa de a fi impreuna????????

Buna Tuturora!!!
Nu shtiu cui sa ma mai adresez dupa sfaturi, am cunoscut acum aproape 1 luna in urma intr-un club de noapte un baiat de care cred ca m-am indragostit, imi place de el ffff mult, shi ii simt tot timpul lipsa daca nu e linga mine, cu toate ca ne vedem in fiecare zi shi chiar shi ore in shir vb la telefon, eu oricum ii simt lipsa...............
Cum 2 zile in urma m-am culcat cu el, cu toate ca eram convinsa ca va avea mai multa incredere in mine sa intimplat verso, e foarte gelos pe mine, + la toate are o fantezie fffff bogata, tot timpl i se pare ca cineva ma urmareshte, sau alte prostii de genul asta.............
Oameni buni.........expunetziva parerea, cum credetzi face sa continuam sau nu?????/
Multumesc pentru sustinere..........
gheorghita_liudmila
Postat pe 7 Iulie 2009 16:52
Gelozia nu aduce nimic bun.Are motive sa se poarte asa?
deea_20
Postat pe 21 Iulie 2009 15:36
Dar tu nu crezi ca suna mai bine....."CE CREDETI EXISTA ............?????".... nu ".CUM CREDETI ...... ?" nu suna prea bine ......
Mai curand din acest comportament , pari PROPRIETATEA LUI..... intreb si eu acum.... ar avea motive sa fie asa suspicios?.....daca nu .... mai bine alege sa ai langa tine un barbat care te vede DOAR PE TINE nu DOAR CE ESTE IN JURUL TAU. Sigur te-ai simti mult mai bine daca ti-ar oferi atentia tie , ia gandeste-te ...... te simti in largul tau alaturi de el??? in afara de faptul ca-ti place mult. Deci cum te simti alaturi de el NU ce simti pentru el. Vei avea singurica raspunsul.
ferero
Postat pe 11 Septembrie 2009 17:45
da,sunt sanse.Dar vb nu cred ca are motive sa fie asa.Fara intelegere e totul pierdut.
Dalya
Postat pe 11 Septembrie 2009 17:51
De la: gheorghita_liudmila, la data 2009-07-07 16:52:33Buna Tuturora!!!
Nu shtiu cui sa ma mai adresez dupa sfaturi, am cunoscut acum aproape 1 luna in urma intr-un club de noapte un baiat de care cred ca m-am indragostit, imi place de el ffff mult, shi ii simt tot timpul lipsa daca nu e linga mine, cu toate ca ne vedem in fiecare zi shi chiar shi ore in shir vb la telefon, eu oricum ii simt lipsa...............
Cum 2 zile in urma m-am culcat cu el, cu toate ca eram convinsa ca va avea mai multa incredere in mine sa intimplat verso, e foarte gelos pe mine, + la toate are o fantezie fffff bogata, tot timpl i se pare ca cineva ma urmareshte, sau alte prostii de genul asta.............
Oameni buni.........expunetziva parerea, cum credetzi face sa continuam sau nu?????/
Multumesc pentru sustinere..........


Am avut o relatie de 5 luni in care el avea senzatia ca il insel daca ies cu o prietena, daca dorm la o prietena, daca vb cu un prieten, daca merg la munca...
NU MERGE ASA! Oricat l-ai iubi, o sa cedezi psihic la un moment dat, si o sa cauti increderea altudeva...
Sfatul meu: aveti o discutie despre nevoile tale, despre ceea ce te deranjeaza, si despre ale lui...si daca nu bat, zic sa va strangeti mana si sa va vedeti de viata voastra. Daca nu accepta, anunta-ma!
NumaiTu
Postat pe 11 Septembrie 2009 18:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pentru iubitorii de animale ! 0 De la: 4 Martie 2010 17:50
haideti sa deschidem ochii si sa vedem ceea ce este cu adevarat frunos 55 De la: Ramyta 4 Mai 2009 12:15
petrecere reusita intre prieteni 5 De la: Cassey 30 Decembrie 2008 15:26
2 sufletele 1 De la: diana1981 22 Ianuarie 2009 19:33
Fetelee 9 De la: lory08 18 Aprilie 2010 09:42