Setari Cookie-uri

Sampon pentru parul ondulat?

hei...stiti vre-un sampon de genu? ...caut de ceva timp...dar tot ce am gasit e unul de la sunsilk si sincer nu e deloc bun...astept sfaturi
Mari_mica
Postat pe 21 Iulie 2009 21:32

te-mpiedici in toate magazinele de ele
mitura
Postat pe 21 Iulie 2009 21:35
zau?..unde?..k eu tot ce am incercat nu a fost bun...cele de la nivea au disparut de ceva vreme:-
Mari_mica
Postat pe 21 Iulie 2009 22:16
De la: Mari_mica, la data 2009-07-21 21:32:51hei...stiti vre-un sampon de genu? ...caut de ceva timp...dar tot ce am gasit e unul de la sunsilk si sincer nu e deloc bun...astept sfaturi


Vezi si la AVON zic uni ca ar fi bun.Nu am par ondulat nu l-am folosit
valivieru96
Postat pe 21 Iulie 2009 22:20
hmm,,,astea de la AVON .. samponurile nu sunt bune ..sau poate nah depinde de fiecare mie una nu mi'a placut nici un sampon..
petronik010792
Postat pe 5 August 2009 11:44
hmm,,,astea de la AVON .. samponurile nu sunt bune ..sau poate nah depinde de fiecare mie una nu mi'a placut nici un sampon..
petronik010792
Postat pe 5 August 2009 11:45
Eu am parul cret.
De la 3w.life-care.ro folosesc saponul si balsamul bio.
Dar dupa ce ma spal, in loc de spuma, dau cu balsam verde mic de la Sunsilk pe varfuri pt a-l modela.
3 zile apoi doar il umezesc la varfuri pt. coafare.
Si-s tare mandra de carliontii mei si parul meu tot mai sanatos (incepuse sa cada de la vopsit si...varsta, acum cade tot mai putin, iar varfurile le tund mai rar, doar cand trebuie).
Pretul e bun!
Te ajut daca esti din Buc cu placere.
90701
Postat pe 9 August 2009 21:43
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 15:11

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Bruneta????!!!! 18 De la: y89 6 Februarie 2012 20:07
Masca din ulei de ricin si ulei de rozmarin 1 De la: FraAlex 7 Octombrie 2010 16:33
blond nisipiu. 12 De la: je_baby 16 Octombrie 2013 19:43
Vopsele semipermanente 1 De la: miriam999 26 Iunie 2009 16:06
Cresterea parului. 16 De la: carmen_natural 1 August 2011 22:45