Sampon pentru parul ondulat?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Sampon pentru parul ondulat?: (5 din 1 vot)

Mari_mica Avatarul lui Mari_mica

15 mesaje

hei...stiti vre-un sampon de genu? ...caut de ceva timp...dar tot ce am gasit e unul de la sunsilk si sincer nu e deloc bun...astept sfaturi
Raporteaza abuz de limbaj
Gandurile-mi apar si dispar intr-o dezordine vesela
Fosta membra Kudika.ro

te-mpiedici in toate magazinele de ele
Mari_mica Avatarul lui Mari_mica

15 mesaje

zau?..unde?..k eu tot ce am incercat nu a fost bun...cele de la nivea au disparut de ceva vreme:-
Gandurile-mi apar si dispar intr-o dezordine vesela
valivieru96 Avatarul lui valivieru96

2252 mesaje
Oras: bucuresti

De la: Mari_mica, la data 2009-07-21 21:32:51hei...stiti vre-un sampon de genu? ...caut de ceva timp...dar tot ce am gasit e unul de la sunsilk si sincer nu e deloc bun...astept sfaturi

Vezi si la AVON zic uni ca ar fi bun.Nu am par ondulat nu l-am folosit
indescifrabila
petronik010792 Avatarul lui petronik010792

23 mesaje

hmm,,,astea de la AVON .. samponurile nu sunt bune ..sau poate nah depinde de fiecare mie una nu mi'a placut nici un sampon..
p3tro
petronik010792 Avatarul lui petronik010792

23 mesaje

hmm,,,astea de la AVON .. samponurile nu sunt bune ..sau poate nah depinde de fiecare mie una nu mi'a placut nici un sampon..
p3tro
90701 Avatarul lui 90701

257 mesaje

Eu am parul cret.
De la 3w.life-care.ro folosesc saponul si balsamul bio.
Dar dupa ce ma spal, in loc de spuma, dau cu balsam verde mic de la Sunsilk pe varfuri pt a-l modela.
3 zile apoi doar il umezesc la varfuri pt. coafare.
Si-s tare mandra de carliontii mei si parul meu tot mai sanatos (incepuse sa cada de la vopsit si...varsta, acum cade tot mai putin, iar varfurile le tund mai rar, doar cand trebuie).
Pretul e bun!
Te ajut daca esti din Buc cu placere.
life-care.ro/consultant
ymirsy Avatarul lui ymirsy

282 mesaje
Oras: bucuresti

NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com