Unde i-ati cunoscut pe iubitii vostri?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina:
AndreiD Avatarul lui AndreiD

552 mesaje

Fac o mica analiza a relatiilor contemporane drept care am nevoie de ajutorul vostru :)
As vrea sa stiu unde v-ati cunoscut actualii prieteni (sau soti) mai ales daca aveti pana in ~ 30 de ani.

Variantele principale la care m-am gandit eu ar fii :

1. Cerc social (prieteni, colegi de munca, cunoscuti, prin intermediul rudelor, scoala, diferite persoane cu care va vedeti des etc)
2. Pe internet (site-uri de dating, mess, site-uri gen Kudika etc)
3. Prin abordare directa de carte persoane necunoscute anterior (pe strada, in cluburi etc)

Dar daca puteti sa si detaliati un pic (si sa precizati si varsta ) ar fi perfect

Va multumesc ! :)

Sa fiti iubite!
Raporteaza abuz de limbaj
Come, leave me a message, don't be afraid...
uitarea_aducerii_aminte Avatarul lui uitarea_aducerii_aminte

1052 mesaje

varianta nr 1 shi-mi este sot in prezent.... shi am pana in 30 deci, ma incadrez

dar tu?
Cea mai infidela amanta a omului este speranta.Te inseli zilnic si totusi traiesti cu ea toata viata.
AndreiD Avatarul lui AndreiD

552 mesaje

Eu nu am o relatie :)
Come, leave me a message, don't be afraid...
kudika019285 Avatarul lui kudika019285

63 mesaje

am 28 ani, pe dc++, sot in prezent
amr2009 Avatarul lui amr2009

747 mesaje

Care dintre ei?
Edward's fan team
kudika019285 Avatarul lui kudika019285

63 mesaje

De la: amr2009, la data 2009-07-26 15:14:31Care dintre ei?

zi de toti ca prinde bine la sondaj
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

Pana in 30? Nu inclusiv?
amr2009 Avatarul lui amr2009

747 mesaje

De la: kudika019285, la data 2009-07-26 15:23:53
De la: amr2009, la data 2009-07-26 15:14:31Care dintre ei?

zi de toti ca prinde bine la sondaj

Pai....de la primul pana la penultimul, din anturaj. Pe ultimul l+am cunoscut la scoala, si n-am mai scapat de el.

Multumite?
Edward's fan team
CarrieS Avatarul lui CarrieS

38 mesaje

Ultima varianta. Pe strada ne-am vazut si a fost dragoste la prima vedere. El m-a abordat si relatia noastra evolueaza spre casatorie. Varsta se incadreaza perfect ( el 28, eu 18).
Fosta membra Kudika.ro
pe net .... in sa stii ca desi nu ma asteptam sa fie ceva serios...deja ne gandim la lucruri foarte serioase....niciodata nu stii ce iti rezerva viitorul ..si atunci cand nu te astepti ti se intampla lucruri frumoase, iar mie mi s-a intamplat sa il cunosc cand nu ma asteptam si aveam nevoie , deoarece eram dupa o despartire urata , o relatie "chinuita "...dar ma bucur ca acuma sunt foarte fericita ...asa ca nu se stie niciodata de unde apare "Fat-Frumos".:P
Fosta membra Kudika.ro
Aaaa..Si avem 22(eu) si 23(el)..dar dupa parerea mea varsta nu conteaza... asta fiind un alt subiect care poate fi discutat la nesfarsit ...
Fosta membra Kudika.ro
De la: AndreiD, la data 2009-07-26 14:56:04
Fac o mica analiza a relatiilor contemporane drept care am nevoie de ajutorul vostru :)
As vrea sa stiu unde v-ati cunoscut actualii prieteni (sau soti) mai ales daca aveti pana in ~ 30 de ani.

1. Cerc social (prieteni, colegi de munca, cunoscuti, prin intermediul rudelor, scoala, diferite persoane cu care va vedeti des etc)
3. Prin abordare directa de carte persoane necunoscute anterior (pe strada, in cluburi etc)

Dar daca puteti sa si detaliati un pic (si sa precizati si varsta ) ar fi perfect

Sa fiti iubite!

curios din fire dl andrei.......eta ca eu nu iti satisfac,curiozitatea...............
Cand inima unui barbat este deprimata de atatea preocupari, ceata este imediat imprastiata in momentul in care apare o femeie.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

De la: AndreiD, la data 2009-07-26 14:56:04

Sa fiti iubite!

Si daca avem mai mult de 30 ani nu mai suntem contemporane? Sa ne ducem la Antipa ...?
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
alb_inuta Avatarul lui alb_inuta

1 mesaj

Eu am 34! Si l-amm cunoscut pe net in urma cu 2 ani! :)
lilutza09 Avatarul lui lilutza09

48 mesaje

uite k l'am cunoscut acu 1 an .. in cercu de prieteni...am luat'o ca o gluma ( era un pariu .. eu pariuu cu fetele k nu'l cuceresc..el pariu cu baietii k nu ma cucereste .. ) o prostie banala...si uite k in decembrei de facem casa...ganduri mari !! :X:X:X
nimeni nu iti poate calca mandria in picioare dak esti in stare sa iti tii capul sus !!
lilutza09 Avatarul lui lilutza09

48 mesaje

De la: lilutza09, la data 2009-07-28 15:25:27uite k l'am cunoscut acu 1 an .. in cercu de prieteni...am luat'o ca o gluma ( era un pariu .. eu pariuu cu fetele k nu'l cuceresc..el pariu cu baietii k nu ma cucereste .. ) o prostie banala...si uite k in decembrei de facem casa...ganduri mari !! :X:X:X

am facut 30 de greseli : ma corectez acuma !! : in decembrie anu asta incepem casa !!
nimeni nu iti poate calca mandria in picioare dak esti in stare sa iti tii capul sus !!
cristiana_cris Avatarul lui cristiana_cris

2672 mesaje

varianta 1.............si cea mai buna de ales pretutindeni ...depasesc virsta se pune?
Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you One thing you can be sure of I'll never ask for more than your love Nothing's gonna change my love for you You ought to know by now how much I love you The world may change my whole life through But nothing's gonna change my love for you
_oktober_ Avatarul lui _oktober_

7593 mesaje
Oras: arad

pe tren....asta ce categorie e ?
amelia_cristina Avatarul lui amelia_cristina

4 mesaje

pe actualulmeu sot l-am cunoscut la servici la mn...lucrez intr-un domeniu unde ma int zilnic cu tot felul de oameni....sa pov asa un pic??????????
bineinteles ca el nu ma baga in seama lucru care pe mn ma enerva,eu sunt foarte vorbareata si nu acceptam ca el sa nu vb cu mn....zambea la tot ce vb eu cu cei doi prietenii ai luio cu care venise...m
dar intr-un final,adica a doua noapte(lucrez intr-o benzinarie rompetrol) am reusit sa vb cu el dar nu cu gandul sa ma "combin" cu el ca aveam prieten care lucra si el acolo cu mn...
sunt cu el de 4 ani si avem si o fetita....m-am mutat cu el la 3 luni dupa ce ne-am cunoscut si am si ramas si gravida....appo am 26 ani...poop
d33a

62 mesaje

eu mi-am cunoscut iubitul pe net din intamplare......el are 25 eu 18...oricum nu varsta e importanta.....si suntem impreuna de 1 an
Fosta membra Kudika.ro
daca varsta era si peste 30..cate mai aveam de povestit..asa nu ma incadrez deloc!
sa pui rezultatele de la sondaj si p'acilisa!

304 mesaje

De la: amelia_cristina, la data 2009-08-04 11:33:23appo am 26 ani...poop

Renuntati la ,,poop-ul'' asta, inseamna c a c a

Oh, I don't care about propriety, let's break the rules, ignore society !
Fosta membra Kudika.ro
De la: Little9Miss9Vixen, la data 2009-08-07 11:13:46
De la: amelia_cristina, la data 2009-08-04 11:33:23appo am 26 ani...poop

Renuntati la ,,poop-ul'' asta, inseamna c a c a

adica te cac? sau cum?
Fosta membra Kudika.ro
eu l-am cun p actualul meu prieten la un gratar (deci, e var 1 ,cred).maaaare scandal a iesit in seara aia! .era unu ' p acolo care ,cica,d mult vroia sa fie q mn si a vrut sa-l si bata p actualul meu prieten k s-a bagat.in fine,e o amintire amuzanta.eu am 19 ani,iar el face 20 in noiembrie.il iubesc ffff mult,desi ink nu i-am spus-o ;dak intra p aici, o sa afle
Kidutsa Avatarul lui Kidutsa

25 mesaje
Oras: craiova

Eu l-am cunoscut la un club de dans la care am fost si eu 8 ani de zile :D ...... era cel mai bun de la club si toti ii ziceau "leo" sau vedeta:D mister....si altele:D .......asta pentru fostu` :D akum suntem doar foarte buni prieteni...

si actualul.... prin niste rude... dn intamplare... la inceput nu credeam k voi ramane cu el:D
Doamne fa-l fericit, ca-i un unger pe pamant. Mai bine mor decat sa-l vad vreodata plangand. .
Kidutsa Avatarul lui Kidutsa

25 mesaje
Oras: craiova

app... am 20 d ani:D
Doamne fa-l fericit, ca-i un unger pe pamant. Mai bine mor decat sa-l vad vreodata plangand. .
sil_mary Avatarul lui sil_mary

126 mesaje

EU URASC TOTI BARBATI SI PE VOI CA NU VRETI SA VB Q MINE! DE CE?
MA DUC LA OPIPA
gugulina74 Avatarul lui gugulina74

186 mesaje

cum poti ura o persoana pe care nu o cunosti ????
Rock_this Avatarul lui Rock_this

66 mesaje

intrun club, l-am luat de gat si l-am intrebat ce face, cu toate ca era clar ca danseaza... eram cam ametita eu 21 el 20
I'm not bitter or twisted, I've taken my medicine
Fosta membra Kudika.ro
De la: _oktober_, la data 2009-07-26 15:28:39Pana in 30? Nu inclusiv?

Da' peste 30 ce-are? Noi nu contam in analizele statistice?
Pagini: 1 2 3 >> Sari la pagina: