Setari Cookie-uri

Unde i-ati cunoscut pe iubitii vostri?

De la: _oktober_, la data 2009-07-29 12:57:45pe tren....asta ce categorie e ?


sau in gara !!!......se pune ????........si cand te gandesti ca ne scriam de 2 luni ,fara sa ne fi vazut la fata !!..........
etta
Postat pe 11 August 2009 13:14
La mine e cam ciudat.Iubitul meu este cel mai bun amic al unui fost iubit de al meu.Stiu ca nu se face asa ceva,insa nu a stat treaba cum va imaginati.Amicul lui,cand aveam o saptamana de relatie m-a inselat.Mie imi place de iubitul meu dinainte insa nu i-am zis...pt ca eram cu amicul lui.Si daca am vazut ca ala m-a inselat...am preferat sa merg mai departe.Iar iubitul meu mi-a cerut sa fim impreuna...si iata-ne :d apropo...acum nu am nici o treaba cu fostul meu...chiar iesim tot 3 si ne intelegem ok...chiar am vb si cu tipa cu care m-a inselat,desi acum nu mai e cu ea :d ce pot sa zic,roata s-a intors foarte frumos :)
inger_sau_demon
Postat pe 31 August 2009 17:38
din categoria
"Ea- Maai sa vezi ce babalici am vazut ieri in discoteca
Eu- Daaa..cam cati ani aveau?
Ea- Cam 30.
Eu - Bree..ia du-te tu si te joaca cu copii de varsta ta"
zic si eu ca acusi nu ma mai incadrez in sondaj...
Una din ele.....pe autocar in drum spre Iasi...a durat 5 ani.
Alta la o petrecere la munte cu niste prieteni....a durat...vreo 2 saptamani (cred ca am uitat sa ne despartim..pur si simplu nu ne-am mai vazut )
Alta ..pe net....nu am ajuns la nimic dar am devenit foarte buni prieteni (cine s-ar fi gandit).
Alta...mi-au facut cunostinta niste prieteni...a durat ...juma' de ora :))
Alta ...la un cabinet madical...'oi vedea eu cat dureaza
Iradiatu_
Postat pe 7 Septembrie 2009 13:59
De la: Iradiatu_, la data 2009-09-07 13:59:59din categoria
"Ea- Maai sa vezi ce babalici am vazut ieri in discoteca
Eu- Daaa..cam cati ani aveau?
Ea- Cam 30.
Eu - Bree..ia du-te tu si te joaca cu copii de varsta ta"
zic si eu ca acusi nu ma mai incadrez in sondaj...
Una din ele.....pe autocar in drum spre Iasi...a durat 5 ani.
Alta la o petrecere la munte cu niste prieteni....a durat...vreo 2 saptamani (cred ca am uitat sa ne despartim..pur si simplu nu ne-am mai vazut )
Alta ..pe net....nu am ajuns la nimic dar am devenit foarte buni prieteni (cine s-ar fi gandit).
Alta...mi-au facut cunostinta niste prieteni...a durat ...juma' de ora :))
Alta ...la un cabinet madical...'oi vedea eu cat dureaza


gata lista sau mai urmeaza?
anybody
Postat pe 7 Septembrie 2009 14:23
Fostu... o combinatie intre necunoscut pe strada, etc si internet... adica... el m-a vazut la un net cafe, mi-a luat id-ul (fara ca eu sa stiu) si m-a tot abordat vreo 2 ani de zile (o data la multe luni, nu insistent) pana cand intr-o zi l-am bagat in seama. :)

Actualul... fost coleg de serviciu.

(a mai fost un prieten prin anturaj sialtul de pe internet - hi5, in alta tara...)
cony24
Postat pe 8 Septembrie 2009 10:36
am 21 de ani...si l-am cunoscut in camin...este coleg cu mine la facultate dar alta specializare....
ciresica21
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:31
IUBESTE-L... FA-L SA INTELEAGA MAI MULTE...dar? nu v-a intelege...tu,esti ``minora``,la gandire... mai ai rbdare....vreun secol
motanuincaltat40
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:37
auzi,breee,tanti???CIUDATA ESTI TU...ca ,LA FEL TE VEI ARUNCA IN PATUL ALTUIA,destul de usor...TI-AI GRESIT ``VOCATIA``!!
motanuincaltat40
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:41
si pe net mi`am cunoscut unu`.. si actualu` intr`un spital si merge treaba strunaaaa
i0nutza
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:57
si pe net mi`am cunoscut unu`.. si actualu` intr`un spital si merge treaba strunaaaa
i0nutza
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:57
pe net pe ex-ul
yumy
Postat pe 8 Septembrie 2009 18:49
salut...eu pe actualul iubit..viitor sot l-am cunscut vara trecuta pe un chat...shi pe 19 august ``ne-am combinat``el fiind plecat in Spania....am vb pe net pana pe 5 noiembrie...shi pe data de 6 am plecat spre el... ....shi de anul trecut sunt aici in spania la el....o sa avem shi o fetitza ...iar la anu nunta...
dana1990
Postat pe 9 Septembrie 2009 14:51
bre, Andrei...
eu nu vad sensul, ce conteaza atat de mult pt tine locul ? ...
an_dra_da_k
Postat pe 21 Septembrie 2009 23:02
Fostul... La munca, insa in primele sase luni nu,l prea vazusem . A fost o adevarata provocare relatia cu el, la munca nici nu ne salutam, acasa rupeam patul :))

Actualul....nu a aparut inca
aalice
Postat pe 10 Octombrie 2009 01:34
inca nu l-am cunoscut...dar cand va fi.....te voi anunta....
monaq
Postat pe 13 Octombrie 2009 10:05
De la: etta, la data 2009-08-11 13:14:15
De la: _oktober_, la data 2009-07-29 12:57:45pe tren....asta ce categorie e ?


sau in gara !!!......se pune ????........si cand te gandesti ca ne scriam de 2 luni ,fara sa ne fi vazut la fata !!..........


Ma incadrez si eu in asta.
Aveam 27 de ani , ce timpuri....
_iluzie_
Postat pe 13 Octombrie 2009 10:29
De la: AndreiD, la data 2009-07-26 14:56:04
Fac o mica analiza a relatiilor contemporane drept care am nevoie de ajutorul vostru :)
As vrea sa stiu unde v-ati cunoscut actualii prieteni (sau soti) mai ales daca aveti pana in ~ 30 de ani.

Variantele principale la care m-am gandit eu ar fii :

1. Cerc social (prieteni, colegi de munca, cunoscuti, prin intermediul rudelor, scoala, diferite persoane cu care va vedeti des etc)
2. Pe internet (site-uri de dating, mess, site-uri gen Kudika etc)
3. Prin abordare directa de carte persoane necunoscute anterior (pe strada, in cluburi etc)

Dar daca puteti sa si detaliati un pic (si sa precizati si varsta ) ar fi perfect


Va multumesc ! :)

Sa fiti iubite!

varianta 1.....am dat cu cafea pe el....si eu hoata l-am dus la baie
...a fost dragoste la prima vedere...uh ce ochii misteriosi..ce buze senzuale...si ce barbat aratos...

a fost cea mai minunata zi cind l-am cunoscut pe el...acum este sotul meu...foarte tandru si foarte iubitor.
cristiana_cris
Postat pe 23 Octombrie 2009 12:01
.............la balul bobocilor.................old times....................................................
_curly
Postat pe 23 Octombrie 2009 12:02
Eu l-am cunoscut la munci...3 ani nu l-am suportat, ne aveam ca soarecele si pisica, am vrut sa-mi dau demisia de 3 ori din cauza lui. Am inceput sa lucram impreuna la un proiect si uite asa intr-o zi s-a aprins ceva. Si ura aia s-a transformat intr-o mare dragoste
ffbianca85
Postat pe 30 Octombrie 2009 10:33
De la: an_dra_da_k, la data 2009-09-21 23:02:22bre, Andrei...
eu nu vad sensul, ce conteaza atat de mult pt tine locul ? ...


Nu stie saracutul de el unde s-o mai caute si vrea sa se inspire.
valitaxx
Postat pe 31 Octombrie 2009 13:12
De la: sil_mary, la data 2009-08-07 16:55:28EU URASC TOTI BARBATI SI PE VOI CA NU VRETI SA VB Q MINE! DE CE?
MA DUC LA OPIPA
Delyi
Postat pe 31 Octombrie 2009 14:30
la metrou
greierash_is_back
Postat pe 31 Octombrie 2009 14:34
Incepe acum 7 ani ne-am vazut in sala de antrenamente (practicam acelasi sport) si intr-un meci amical mi-a dat o minge de toata pomina in fata :D... Stateam in aceeasi banca (eu invatam dimineata la o scoala, el dupa-amiaza la alta scoala- acelasi sediu )si ne lasam biletele unul altuia... A incercat sa iesim la suc atunci insa nu a fost sa fie... Anul trecut i-am nimerit din greseala profilul de hi5 si am facut schimb de id-uri... dupa 2 luni de conversatie ne-am intanlit in sfarsit in parcare la Billa(Iasi)...
deeaflorina
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:02
De la: deeaflorina, la data 2009-11-03 23:02:42Incepe acum 7 ani ne-am vazut in sala de antrenamente (practicam acelasi sport) si intr-un meci amical mi-a dat o minge de toata pomina in fata :D... Stateam in aceeasi banca (eu invatam dimineata la o scoala, el dupa-amiaza la alta scoala- acelasi sediu )si ne lasam biletele unul altuia... A incercat sa iesim la suc atunci insa nu a fost sa fie... Anul trecut i-am nimerit din greseala profilul de hi5 si am facut schimb de id-uri... dupa 2 luni de conversatie ne-am intanlit in sfarsit in parcare la Billa(Iasi)...

eu 20 in curand, el 21
deeaflorina
Postat pe 3 Noiembrie 2009 23:04
Eu 31, el 34... agatzare intamplatoare in autobuz... am hotarat instant ca trebuie sa ne cunoastem mai bine asa, intr-un cadru mai restrans... un pat era cel mai potrivit. Asa am si facut, nu ne place sa pierdem timpul...Cioc- poc- buf!
darksukkubus69
Postat pe 15 Noiembrie 2009 18:57
L-am cunoscut in club..,intr-una din serile petrecute cu prietenii iar el venise doar ptr a scapa de gura unui amic comun....relatia inceput 3 luni mai tarziu
pinky_ellf
Postat pe 16 Noiembrie 2009 16:29
De la: pinky_ellf, la data 2009-11-16 16:29:34L-am cunoscut in club..,intr-una din serile petrecute cu prietenii iar el venise doar ptr a scapa de gura unui amic comun....relatia inceput 3 luni mai tarziu


Eu am 21 si el are 33..iar relatia a inceput la un pool party dat de un prieten de ziua mea...Nu am stiut ca o sa vn si el.. apoi eu si cu cativa prieteni ne-am mutat 'tabara" intr-un restaurant unde el venise sa-mi aduca ceva..mi-am lasat invitatii si am stat aproape 2 ore cu el in masina ..imi amintesc si acum in ce fel ma privea....
pinky_ellf
Postat pe 16 Noiembrie 2009 16:35
eu 17...imediat 18..iubitul meu 18..imediat 19..ne-am cunoscut in statia de autobuz....
iulia069834
Postat pe 16 Noiembrie 2009 16:37
pe ex-ul meu l'am cunoscut intr'un internet cafe...nu aveam chef de scoala si m am dus cu prietena mea acolo..a durat 1 an si 4 luni...
iar pe actualul l am cunoscut la verisoara lui ea fiind cea mai buna prietena a mea..
Corinnutza9
Postat pe 16 Noiembrie 2009 16:45
De la: Corinnutza9, la data 2009-11-16 16:45:53pe ex-ul meu l'am cunoscut intr'un internet cafe...nu aveam chef de scoala si m am dus cu prietena mea acolo..a durat 1 an si 4 luni...
iar pe actualul l am cunoscut la verisoara lui ea fiind cea mai buna prietena a mea..


si ce varsta aveti?
iulia069834
Postat pe 16 Noiembrie 2009 16:48

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Va invit la distractie...:) 27 De la: Eva32 2 Iulie 2011 01:09
prima intalnire...dupa luni de convorbiri...cu sau fara sex? 23 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 22:00
Am divortat de curand am 47 de ani caut o preietena sa mergem la mare cateva zile 9 De la: kudika_991409 17 August 2015 01:52
romantism 24 De la: mobilemaimai_no1 23 Octombrie 2011 04:40
ce ar trebui sa fac..... 31 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 21:37