Setari Cookie-uri

cine se baga la un sex in trei?

bunaaa ziuaaa!...oare exista vreo fata pe care ar tenta-o sa se bage la un sex in trei cu mine si sotu?...vrem sa ne satisfacem aceasta curiozitate si luna asta la mare am avea cea mai buna ocazie...asa ca ...daca chiar va tenteaza , astept mesaje pe private, fetelor!cred ca este o experietna care merita traita macar odata, mai ales de persoanele deschise la experiente noi!
vog persoanele care nu sunt de acord cu acest gen de experiente sa nu se bage in seama si sa nu judece....io cred ca fiecare are dreptu sa isi traiasca viata asa cum are chef!
v-am pupat
ralucami
Postat pe 3 August 2009 12:16
De la: anybody, la data 2009-08-03 14:21:47
De la: heaven_2906, la data 2009-08-03 14:20:01cat oferi ca eu ti-as da
uite un partz gratis .....ta na na...........
baga pretul.....si oferta.....
ca de indata vine.........partaiala...............
deci,de decizi?


subscriu ingeras...............partz


partz o data
partz de doua ori partz la infiniiiit

si mai am cevaaaaaaaaaaaaa
matracucu
Postat pe 3 August 2009 14:24
PARTZZZZZZZZZZZZZZZ SEX INTREI PARTZZZZZZZZZZZZ CA MAI BINE ERA IN PATRU.....PARTAIALA DACA TOT MAI CERI CEVA UITE UN PARTZ......................HOP SI ASA SA INCEAPA PARTAIALA........... CU LEAVESA SI C UR PAPIR....................VINE PARTZUL.............FARA SIMTIRI
heaven_2906
Postat pe 3 August 2009 14:24
lauriciuleeeeeeeeeeeeee te bagi si tu la o"partzuiala"in nu mai stiu catzi?
anybody
Postat pe 3 August 2009 14:24
PARTZUIALA...................IN FARA NUMAR...............SEX BASHINOS CU VOCE GROASA SI MIROS
heaven_2906
Postat pe 3 August 2009 14:27
De la: heaven_2906, la data 2009-08-03 14:27:16 PARTZUIALA...................IN FARA NUMAR...............SEX BASHINOS CU VOCE GROASA SI MIROS



Partz PARTZ PARTZ PARTZ : PARTZ
valita76
Postat pe 3 August 2009 14:30
haide partzuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
si inca unuuuuuu
mai vrei sex in fara numar ???
hai pana te gandesti tu inca paaaarrrrtzzzzzzzzzz
matracucu
Postat pe 3 August 2009 14:34
partzzzzzzzz fetelor eu zic sa ne cumintzim nu de alta daca ne bagam o punem de-o plimbare gratis la mare mai bine .................nu asa ca................partzzzzzzzzzzzzzzzzzz
anybody
Postat pe 3 August 2009 14:37
De la: mirelushk, la data 2009-08-03 12:16:08bunaaa ziuaaa!...oare exista vreo fata pe care ar tenta-o sa se bage la un sex in trei cu mine si sotu?...vrem sa ne satisfacem aceasta curiozitate si luna asta la mare am avea cea mai buna ocazie...asa ca ...daca chiar va tenteaza , astept mesaje pe private, fetelor!cred ca este o experietna care merita traita macar odata, mai ales de persoanele deschise la experiente noi!
vog persoanele care nu sunt de acord cu acest gen de experiente sa nu se bage in seama si sa nu judece....io cred ca fiecare are dreptu sa isi traiasca viata asa cum are chef!
v-am pupat


io am neshte intrebari....... oferi cazare si masa la REX , transport cu limuzina si sampanie Dom Perigon ...........sunteti deparazitati ?vaccinati? de cate ori pe zi va spalati pe dinti? ce marca de gel intim folosesti ? ............da analizele , le aveti la zi???? luati dovada de la medicu de familie va rog!!!!!!!!!!

ce mama naibii ,faceti caracterizarea completa cand dati un anunt
Peony
Postat pe 3 August 2009 16:43
De la: mirelushk, la data 2009-08-03 12:16:08bunaaa ziuaaa!...oare exista vreo fata pe care ar tenta-o sa se bage la un sex in trei cu mine si sotu?...vrem sa ne satisfacem aceasta curiozitate si luna asta la mare am avea cea mai buna ocazie...asa ca ...daca chiar va tenteaza , astept mesaje pe private, fetelor!cred ca este o experietna care merita traita macar odata, mai ales de persoanele deschise la experiente noi!
vog persoanele care nu sunt de acord cu acest gen de experiente sa nu se bage in seama si sa nu judece....io cred ca fiecare are dreptu sa isi traiasca viata asa cum are chef!
v-am pupat


daca tot ne distram, macar sa o facem toti "in grup"......partzzzzzzzz
Bissy
Postat pe 3 August 2009 22:52
De la: Bissy, la data 2009-08-03 22:52:23
De la: mirelushk, la data 2009-08-03 12:16:08bunaaa ziuaaa!...oare exista vreo fata pe care ar tenta-o sa se bage la un sex in trei cu mine si sotu?...vrem sa ne satisfacem aceasta curiozitate si luna asta la mare am avea cea mai buna ocazie...asa ca ...daca chiar va tenteaza , astept mesaje pe private, fetelor!cred ca este o experietna care merita traita macar odata, mai ales de persoanele deschise la experiente noi!
vog persoanele care nu sunt de acord cu acest gen de experiente sa nu se bage in seama si sa nu judece....io cred ca fiecare are dreptu sa isi traiasca viata asa cum are chef!
v-am pupat


daca tot ne distram, macar sa o facem toti "in grup"......partzzzzzzzz
yumy
Postat pe 4 August 2009 07:28
bai deci n-am cu cine discuta...daca altceva n-aveti ce zice decat sa postati chestii de-astea atunci pa....chiar ma gandeam ca is persoane deschise la experiente noi pe forumu asta...da se pare ca imediat cum apare unu sau una cu idei si dorinte mai diferite se trezesc unii sa faca baza si sa vb la mishto...astia care n-au avut ce face si s-au bagat in seama sa strice subiectu mai bine va abtineati...da ce sa va fac?..daca atata va duce capu...hai ca v-am lasat..papa
ralucami
Postat pe 4 August 2009 07:51
De la: ralucami, la data 2009-08-04 07:51:25bai deci n-am cu cine discuta...daca altceva n-aveti ce zice decat sa postati chestii de-astea atunci pa....chiar ma gandeam ca is persoane deschise la experiente noi pe forumu asta...da se pare ca imediat cum apare unu sau una cu idei si dorinte mai diferite se trezesc unii sa faca baza si sa vb la mishto...astia care n-au avut ce face si s-au bagat in seama sa strice subiectu mai bine va abtineati...da ce sa va fac?..daca atata va duce capu...hai ca v-am lasat..papa


da sa vin io la voi si sa stai tu la mijloc nu vrei adica sa te facem joagar
DON_LUCIANO
Postat pe 4 August 2009 08:03
De la: ralucami, la data 2009-08-04 07:51:25bai deci n-am cu cine discuta...daca altceva n-aveti ce zice decat sa postati chestii de-astea atunci pa....chiar ma gandeam ca is persoane deschise la experiente noi pe forumu asta...da se pare ca imediat cum apare unu sau una cu idei si dorinte mai diferite se trezesc unii sa faca baza si sa vb la mishto...astia care n-au avut ce face si s-au bagat in seama sa strice subiectu mai bine va abtineati...da ce sa va fac?..daca atata va duce capu...hai ca v-am lasat..papa




ma gandeam cat te duce pe tine capul !!!!!!!!!!!

daca ai fantezii sexuale e treaba ta .............dar sa cauti pe aici .............ceea ce iti doresti , mi se pare de-a dreptul o prostie .................mare !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BBFluturas
Postat pe 4 August 2009 08:08
De la: ralucami, la data 2009-08-04 07:51:25bai deci n-am cu cine discuta...daca altceva n-aveti ce zice decat sa postati chestii de-astea atunci pa....chiar ma gandeam ca is persoane deschise la experiente noi pe forumu asta...da se pare ca imediat cum apare unu sau una cu idei si dorinte mai diferite se trezesc unii sa faca baza si sa vb la mishto...astia care n-au avut ce face si s-au bagat in seama sa strice subiectu mai bine va abtineati...da ce sa va fac?..daca atata va duce capu...hai ca v-am lasat..papa

dc ca daca tot e in grup avem si noi fantezia cu partzul nu e la mijto e foarte serioasa dar daca nu ai inteles tu atunci pa du-te tare fluturas ia da-te tu sa ne partzaim aici in grup sa evzi ca super partitura ne iese ca o sa il facem invidios si pe morandi pe noi
yumy
Postat pe 4 August 2009 08:11
De la: yumalai, la data 2009-08-04 08:11:58
De la: ralucami, la data 2009-08-04 07:51:25bai deci n-am cu cine discuta...daca altceva n-aveti ce zice decat sa postati chestii de-astea atunci pa....chiar ma gandeam ca is persoane deschise la experiente noi pe forumu asta...da se pare ca imediat cum apare unu sau una cu idei si dorinte mai diferite se trezesc unii sa faca baza si sa vb la mishto...astia care n-au avut ce face si s-au bagat in seama sa strice subiectu mai bine va abtineati...da ce sa va fac?..daca atata va duce capu...hai ca v-am lasat..papa

dc ca daca tot e in grup avem si noi fantezia cu partzul nu e la mijto e foarte serioasa dar daca nu ai inteles tu atunci pa du-te tare fluturas ia da-te tu sa ne partzaim aici in grup sa evzi ca super partitura ne iese ca o sa il facem invidios si pe morandi pe noi
BBFluturas
Postat pe 4 August 2009 08:15
sunt un pic trista ... dar daca ne satisfacem fantezia asta o sa am simt superfericita asa ca sa bagam la mai mare ;))
yumy
Postat pe 4 August 2009 08:17
De la: ralucami, la data 2009-08-04 07:51:25bai deci n-am cu cine discuta...daca altceva n-aveti ce zice decat sa postati chestii de-astea atunci pa....chiar ma gandeam ca is persoane deschise la experiente noi pe forumu asta...da se pare ca imediat cum apare unu sau una cu idei si dorinte mai diferite se trezesc unii sa faca baza si sa vb la mishto...astia care n-au avut ce face si s-au bagat in seama sa strice subiectu mai bine va abtineati...da ce sa va fac?..daca atata va duce capu...hai ca v-am lasat..papa


nu-i asa ca te asteptai sa ploua cu oferte?...............................ba te gandeai si cum o sa organizezi o preselectzie ....................."experientzele astea noi"la care tu esti asa de deschisa tzin sa te anuntz fata mea ca sunt asa de vechi incat nu mai uimesc pe nimeni.................deranjant este ca ai venit aici pe forum sa ne "fluturi pe la nas"cat de open mind esti ......................din pacate ti-ai cam luat-o cum era si normal......................... stau si ma gandesc oricat de deschisa as fi cum as reactzina vazand pe alta cum se saruta cu sotziorul meu cum si-o "trage cu el" dumnezeule deja mor de scarba.................exact dragutza asta este reactzia mea la experientzele astea noi pe care tu esti dispusa sa le incerci aaaaaaaaaaaaaa si inca o data partzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
anybody
Postat pe 4 August 2009 08:32
zile zile ca le zici bine
DON_LUCIANO
Postat pe 4 August 2009 08:35
De la: DON_LUCIANO, la data 2009-08-04 08:35:11 zile zile ca le zici bine


neatza donule mai bine da o cafelutza sa-mi mai taie din greatza provocata de topicul asta
anybody
Postat pe 4 August 2009 08:37
De la: anybody, la data 2009-08-04 08:37:53
De la: DON_LUCIANO, la data 2009-08-04 08:35:11 zile zile ca le zici bine


neatza donule mai bine da o cafelutza sa-mi mai taie din greatza provocata de topicul asta


cu sa nu draguta e pt toti ia una calda
DON_LUCIANO
Postat pe 4 August 2009 08:39
eu am o intrebare stupida de ce toti si toate vor doar sex in3 de ce nu in 4,5,6,7,10 cat mai multi?
yumy
Postat pe 4 August 2009 08:40
De la: yumalai, la data 2009-08-04 08:40:39eu am o intrebare stupida de ce toti si toate vor doar sex in3 de ce nu in 4,5,6,7,10 cat mai multi?


yumi tinand cont de faptul ca esti singura te mai gandesti la 4,5,6,10 este bun si unul care totusi sa tina la tine na si tie o cafea
DON_LUCIANO
Postat pe 4 August 2009 08:46
De la: DON_LUCIANO, la data 2009-08-04 08:46:16
De la: yumalai, la data 2009-08-04 08:40:39eu am o intrebare stupida de ce toti si toate vor doar sex in3 de ce nu in 4,5,6,7,10 cat mai multi?


yumi tinand cont de faptul ca esti singura te mai gandesti la 4,5,6,10 este bun si unul care totusi sa tina la tine na si tie o cafea

o ms da a ziceam si eu ca toti se gandesc numai la 3 si li se pare iesit din comun mie mi se pare pliktisitor stiu ca 3 e cifra magica dar nici asa sa o bage intr-una ca o placa stricata si ai dreptate e bun unul dars a tina la tine..... ca poti sa ai 1000 si toti la fel....
yumy
Postat pe 4 August 2009 08:48
De ce esti rea si vrei doar cu una dintre noi? Eu propun sa ne intalnim toti forumistii si sa ne-o punem in grup. Nu ti-ar place mai mult? Si te intreba cineva de analize... N-ai creier!
iuliactn
Postat pe 4 August 2009 09:37
De la: ralucami, la data 2009-08-04 07:51:25bai deci n-am cu cine discuta...daca altceva n-aveti ce zice decat sa postati chestii de-astea atunci pa....chiar ma gandeam ca is persoane deschise la experiente noi pe forumu asta...da se pare ca imediat cum apare unu sau una cu idei si dorinte mai diferite se trezesc unii sa faca baza si sa vb la mishto...astia care n-au avut ce face si s-au bagat in seama sa strice subiectu mai bine va abtineati...da ce sa va fac?..daca atata va duce capu...hai ca v-am lasat..papa


Eu sunt sigur ca ar fi fost fete interesate dar din cauza rautaciosilor de aici nimeni nu a mai avut curaj sa mai vrea.
Bissy
Postat pe 4 August 2009 16:50
De la: ralucami, la data 2009-08-04 07:51:25bai deci n-am cu cine discuta...daca altceva n-aveti ce zice decat sa postati chestii de-astea atunci pa....chiar ma gandeam ca is persoane deschise la experiente noi pe forumu asta...da se pare ca imediat cum apare unu sau una cu idei si dorinte mai diferite se trezesc unii sa faca baza si sa vb la mishto...astia care n-au avut ce face si s-au bagat in seama sa strice subiectu mai bine va abtineati...da ce sa va fac?..daca atata va duce capu...hai ca v-am lasat..papa


Mai bine dadeai la ziar...cum face toata lumea. Anunt in Evenimentu' , sectiunea "Matrimoniale".
amr2009
Postat pe 5 August 2009 12:55
eu nu ma bag ca ma amagesti intai esti mirelusck sau ceva de genu acum esti ralucami...esti cvam dubioasa tu..
redline
Postat pe 5 August 2009 12:59
De la: ralucami, la data 2009-08-04 07:51:25bai deci n-am cu cine discuta...daca altceva n-aveti ce zice decat sa postati chestii de-astea atunci pa....chiar ma gandeam ca is persoane deschise la experiente noi pe forumu asta...da se pare ca imediat cum apare unu sau una cu idei si dorinte mai diferite se trezesc unii sa faca baza si sa vb la mishto...astia care n-au avut ce face si s-au bagat in seama sa strice subiectu mai bine va abtineati...da ce sa va fac?..daca atata va duce capu...hai ca v-am lasat..papa


Nu este locul potrivit sa cauti partenera pt sex in 3...cel mai bine este sa cauti prin ,,vecini'' sau exista anumite siteu-turi, forumuri, cu oameni care reactioneaza adecvat, si nu se partzuiesc in grup. :)
O prietena mi-a spus ca este o experienta super, atata timp cat evident gasesti o persoana serioasa, curata, sanatoasa etc.

Postat pe 5 August 2009 13:06
De la: Little9Miss9Vixen, la data 2009-08-05 13:06:30
De la: ralucami, la data 2009-08-04 07:51:25bai deci n-am cu cine discuta...daca altceva n-aveti ce zice decat sa postati chestii de-astea atunci pa....chiar ma gandeam ca is persoane deschise la experiente noi pe forumu asta...da se pare ca imediat cum apare unu sau una cu idei si dorinte mai diferite se trezesc unii sa faca baza si sa vb la mishto...astia care n-au avut ce face si s-au bagat in seama sa strice subiectu mai bine va abtineati...da ce sa va fac?..daca atata va duce capu...hai ca v-am lasat..papa


Nu este locul potrivit sa cauti partenera pt sex in 3...cel mai bine este sa cauti prin ,,vecini'' sau exista anumite siteu-turi, forumuri, cu oameni care reactioneaza adecvat, si nu se partzuiesc in grup. :)
O prietena mi-a spus ca este o experienta super, atata timp cat evident gasesti o persoana serioasa, curata, sanatoasa etc.


vedetzi ca-i o experientza super sa te parzuiesti in grup?
anybody
Postat pe 5 August 2009 13:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mireasa virgina 15 De la: PRALEA_ 1 August 2011 15:11
nudism 105 De la: ralucami 4 August 2016 10:25
Cat sunt de sigure testele de sarcina in ciuda faptului ca scrie ca sunt sigure 99%???As dori tareee muult niste raspunsuuuri va roogg!!!! 26 De la: Narcisa_tesfio 1 Octombrie 2010 01:33
Lipsa libidou 38 De la: kudika_8101 21 Aprilie 2013 22:32
RUPEREA ,,ATEI,, LA BARBATI 76 De la: 3 Noiembrie 2013 19:27