Setari Cookie-uri

cine se baga la un sex in trei?

acu' fara katerinca, mora mama, m-as baga eu, daca vrei vin si cu cainele, il cheama "Lupus", daca nu da bine atunci o aduc pa fiica-mea meNORA ca sa arde cu lumanarea in fundul curtii...mai vorbim iti las io numaru' da telefon intr-o privata din mall, vezi ca desenez langa numar o inima cu o sageata...dar oare cate numere sa dau, cate pot sau cate am?
e_motivul
Postat pe 6 August 2009 16:30
mai bine termina tu scoala draga mea...si nu da lectii de limba romana pe forum de sex ..cind terminam eu scoala tu abia ziceai mama....asa ca scuteste-ma
mikela_my
Postat pe 6 August 2009 19:59
De la: mikela_my, la data 2009-08-06 19:59:29mai bine termina tu scoala draga mea...si nu da lectii de limba romana pe forum de sex ..cind terminam eu scoala tu abia ziceai mama....asa ca scuteste-ma

pensionara fara ocupatie?
@ aia cu siecsu in tri, esti urata, nici daca as fi om nu m'as atinge de tine :/
felixcat
Postat pe 6 August 2009 20:21
De la: mikela_my, la data 2009-08-06 19:59:29mai bine termina tu scoala draga mea...si nu da lectii de limba romana pe forum de sex ..cind terminam eu scoala tu abia ziceai mama....asa ca scuteste-ma


Am terminat-o draga mea, si spre deosebire de cei ca tine, am terminat-o mai mult decat decent !
Fiind un forum de sex ma intrebi ce cauti tu ,,partz in grup'', in afara de partz nu stii sa zici nimic...Mai ai timp sa cobori din copac, bafta !

Postat pe 6 August 2009 20:27
nu mai bine facem un sex in trei decat sa va ciondaniti!!??
geo_x
Postat pe 7 August 2009 07:41
De la: mikela_my, la data 2009-08-06 15:15:48vai doamna provesoara..a-si face un pirt acum....


nu poti ca te stropest
joni_1
Postat pe 7 August 2009 08:24
Prieteni eu zic sa facem dragoste in grup...eu ma pun iubit. Mi se cam face sila de aceasta maimutareala cu pretentie de "open mind", iti recomand fetita tri-sta, indragosteala, apoi dupa ce sufletul ti-este un oftat, incearca sa imparti persoana iubita cu trei centuriste si un mosh pedofil, dar repede ca fuge soarele de la mare...
e_motivul
Postat pe 7 August 2009 08:42
De la: anybody, la data 2009-08-06 11:46:13
De la: Little9Miss9Vixen, la data 2009-08-06 11:40:18
De la: redline, la data 2009-08-06 11:31:11
De la: Little9Miss9Vixen, la data 2009-08-06 10:51:48
De la: redline, la data 2009-08-06 10:12:39
De la: Little9Miss9Vixen, la data 2009-08-05 23:08:40Ideea principala,notati, este ca fiecare face ce vrea, ce ii place, asa cum voi va partzuiti in grup si o ardeti pe forum, altii vor sex ..in 3, in 4 , in 10, se xoral, sex anal etc .
De ce sa ii judecam pe altii pt ca nu sunt ca noi ?

@yumalai : citeste si tu mai bine postarile pt ca de cele mai multe ori nu intelegi mai nimic !

auzi pisi..am inteles tu esti open mind!
majoritatea au spus acelasi lucru!
poti sa ti-o tragi...in 3,,4,,5,, in c_ur...in gura...sa practici urinoterapie...cacoterapie...chiar nu ne intereseaza!este pur si simplu treaba lor!
nimeni nu le-ar judeca daca nu ar veni pe un forum sa explice cum ca noi nu stim ce este dragostea..si ca suntem de moda veche si alte complimente!in fond si la urma urmei tine de fiecare individ ce vrea sa practice!



Mai pisi, nu e vb ca sunt open mind sau nu. Stii, e o chestie de bun simt sa ai putin respect ( macar putin ) fata de cei din jurul tau ! Eu nu am dat detalii despre viata mea intima pt a trage concluzii cum ca sunt open minded !
Eu inteleg ca sunteti o trupa de gangsta de fetite rele care fac misto de toata lumea pe forum, insa nu se ia nimeni de voi fara motiv !
Hai sa facem o recapitulare : citit prima ei postare in care a scris clar ca fiecare isi traieste viata cum vrea, iar cei care nu sunt de acord sa nu se bage in seama. A avut un limbaj decent spre deosebire de multe dintre voi.


adica ce concluzie sa trag eu de aici?ca esti dotata cu mult bun simt si noi gloata asta in care ne bagi pe toate ..nu prea!
parerea ta care sincer ma lasa rece!
Si cand ma citezi ia vezi ce am postat eu asa indecent pe aici si apoi vorbeste!
Am inteles vrei sa pozezi in fata buna! ok..dar tu de fapt de ce ai comentat?asta tinand cont de recapitularea ta?
sau simti nevoia sa fii bagata in seama ca nu inteleg?


Nu simt nevoia sa fiu bagata in seama, mai ales de voi. Daca voiam sa fiu bagata in seama ma aliam cu trupa pupacioaselor in popou ! Eu insist sa ictesti topicul de la inceput sa vezi ce a scris fiecare si poate iti functioneaza sinapsele si intelegi ca fata care a deschis topicul nu a gresit cu nimic, gresiti voi pt ca va luati de oricine ( macar o puteti face intr-un mod mai original si nu in partzuri in grup )
Nu vreau sa fac pe fata buna sau rea, eu imi spun parerea pe orice topic in mod civilizat, aduc argumente, dar deh, pana la urma cand nu se poate ma dau batuta ( vezi topicul romanii nu iubesc animalele )


normal ca nu vrei sa ne pupi pe noi in fund pentru ca noi nu suntem asa deschise la o sexuiala in 3 in schimb mneata esti dornica rau si crezi ca daca ii iei apararea initziatoarei topicului(apropo ea unde este? a citit ce s-a postat si si-a dat seama ce gafa a facut)poate cine stie iti face tie oferta


nu am facut nici o gafa, mi-am dat seama doar ca degeaba am scris io la inceput ca, cei care nu sunt de acord sa nu se bage in seama, pt ca vad ca tot se gasesc cateva care sa comenteze si sa isi bata joc...in fine
esti adevarata Little9Miss9Vixen!
ralucami
Postat pe 7 August 2009 09:12
De la: blue07scorpion, la data 2009-08-06 11:51:59Pt Raluca cea care a deschis topicul , eu cred ca ai gresit locul sincer si cu mana pe inima iti spun ca aigresit si locul si situl , vb lui amr mai bine dadeai anunt in ziar sau pe n situri specializate , si daca noi nu ti impartasim aceasta fantezie si nu suntem :"open-minded" asta nu inseamna musai ca nu ai cu cine discuta
Tu chiar crezi ca noi toti dam 2 bani pe parerea ta despre noi si depre ceea ce postam noi ??? Gresit , repet cum am mai spus-o si pe alt topic mi se pare , suntem cu familii , bebei , multi cu capul pe umeri si daca vi si mai spui ca domne nu am cu cine , iti sugerez sa te impusti si eventual sa schimbi canulul de tv care ti-a spalat creierul in asemena hal . Nu suntem strict obligati sa ti cantam tie in struna cu asemenea fantezie si sa fim de acord cu ea , doar in modul private nu si in cel public ,, ok ???
Cat little miss vixen daca esti :adepta "unei astfel de fantezii , oki , fine with me , dar nu da cu bata in balta ca ca avem mentalitate trecuta (din pacate ) sau numai stiu cum ai spus la inceput , ok ???aaaah si inca ceva fiecare se comporta in stilul sau orginal
amr , laura, redline , heaven


NORMAL CA NU E NIMENI OBLIGAT SA IMI CANTE IN STRUNA....DAR DIN MOMENT CE AVETI ALTE PARERI, IN LOC SA VA BATETI JOC MAI BINE NU POSTATI...IN FELU ASTA NU ATI FACUT DECAT SA LEI FACETI SI PE CELE CE ERAU CURIOASE SA INCERCE SA INTRE IN JOCU VOSTRU, SA FIE MAI INTERESANTE SI SA SCAPE DE GURA VOASTRA...MDA...CE SA ZIC?...CE E ASA GREU DE INTELES? NU AM VB ROMANESTE CUMVA?
ralucami
Postat pe 7 August 2009 09:26
De la: e_motivul, la data 2009-08-07 08:42:14Prieteni eu zic sa facem dragoste in grup...eu ma pun iubit. Mi se cam face sila de aceasta maimutareala cu pretentie de "open mind", iti recomand fetita tri-sta, indragosteala, apoi dupa ce sufletul ti-este un oftat, incearca sa imparti persoana iubita cu trei centuriste si un mosh pedofil, dar repede ca fuge soarele de la mare...


felicitari ai reusit sa ma faci sa rad in hohote la prima ora
anybody
Postat pe 7 August 2009 09:41
in grupul cui nu vezi ca aici de o saptamana se face sex in grup zi de z i iauite cati sunt pe forum si cati comenteaza
DON_LUCIANO
Postat pe 7 August 2009 09:44
rastalmaci-ti-as cuvintili si n-am cum!!
pentru ceea ce vrei tu, exista locuri special amenajate in virtual unde open-mind-idu' este normalitatea.
aici e un forum general , unde toate parerile sunt acceptate unanim. cu exceptia injuraturilor!! fie ca-ti place sau nu, mai exista conservatori. printre ei si moi!
cat despre doritoarele de dazmat cultural in cor, stai far' de grija ca te contacta. daca erau prin zona!
geo_x
Postat pe 7 August 2009 09:44
De la: joni_1, la data 2009-08-07 09:22:22niste futacioase toate zice ca nu vrea ca car ca mar si cand scapa in p... sa vezi tata ce o lucreaza si cu gura si cu curu si in toate pozitile nu va mai vaitati ca toate sunteti la fel

tan-tanan ...zise bamse si mai lua o gura de miere!
redline
Postat pe 7 August 2009 09:46
De la: ralucami, la data 2009-08-07 09:26:23
De la: blue07scorpion, la data 2009-08-06 11:51:59Pt Raluca cea care a deschis topicul , eu cred ca ai gresit locul sincer si cu mana pe inima iti spun ca aigresit si locul si situl , vb lui amr mai bine dadeai anunt in ziar sau pe n situri specializate , si daca noi nu ti impartasim aceasta fantezie si nu suntem :"open-minded" asta nu inseamna musai ca nu ai cu cine discuta
Tu chiar crezi ca noi toti dam 2 bani pe parerea ta despre noi si depre ceea ce postam noi ??? Gresit , repet cum am mai spus-o si pe alt topic mi se pare , suntem cu familii , bebei , multi cu capul pe umeri si daca vi si mai spui ca domne nu am cu cine , iti sugerez sa te impusti si eventual sa schimbi canulul de tv care ti-a spalat creierul in asemena hal . Nu suntem strict obligati sa ti cantam tie in struna cu asemenea fantezie si sa fim de acord cu ea , doar in modul private nu si in cel public ,, ok ???
Cat little miss vixen daca esti :adepta "unei astfel de fantezii , oki , fine with me , dar nu da cu bata in balta ca ca avem mentalitate trecuta (din pacate ) sau numai stiu cum ai spus la inceput , ok ???aaaah si inca ceva fiecare se comporta in stilul sau orginal
amr , laura, redline , heaven


NORMAL CA NU E NIMENI OBLIGAT SA IMI CANTE IN STRUNA....DAR DIN MOMENT CE AVETI ALTE PARERI, IN LOC SA VA BATETI JOC MAI BINE NU POSTATI...IN FELU ASTA NU ATI FACUT DECAT SA LEI FACETI SI PE CELE CE ERAU CURIOASE SA INCERCE SA INTRE IN JOCU VOSTRU, SA FIE MAI INTERESANTE SI SA SCAPE DE GURA VOASTRA...MDA...CE SA ZIC?...CE E ASA GREU DE INTELES? NU AM VB ROMANESTE CUMVA?

da asa este ai dreptate..pana si yo ma gandisem ca-i o sansa sa vad si eu marea! acum o mai vad din cu_r ca mi s-o facut rusine!
redline
Postat pe 7 August 2009 09:48
De la: geo_x, la data 2009-08-07 09:44:59rastalmaci-ti-as cuvintili si n-am cum!!
pentru ceea ce vrei tu, exista locuri special amenajate in virtual unde open-mind-idu' este normalitatea.
aici e un forum general , unde toate parerile sunt acceptate unanim. cu exceptia injuraturilor!! fie ca-ti place sau nu, mai exista conservatori. printre ei si moi!
cat despre doritoarele de dazmat cultural in cor, stai far' de grija ca te contacta. daca erau prin zona!


si cam cat de conservator zici ca esti geo? din cate imi amintesc elena udrea este pd-lista
anybody
Postat pe 7 August 2009 09:49
De la: joni_1, la data 2009-08-07 09:22:22niste futacioase toate zice ca nu vrea ca car ca mar si cand scapa in p... sa vezi tata ce o lucreaza si cu gura si cu curu si in toate pozitile nu va mai vaitati ca toate sunteti la fel


Ai visat urat?
valita76
Postat pe 7 August 2009 09:57
De la: anybody, la data 2009-08-07 09:49:31
De la: geo_x, la data 2009-08-07 09:44:59rastalmaci-ti-as cuvintili si n-am cum!!
pentru ceea ce vrei tu, exista locuri special amenajate in virtual unde open-mind-idu' este normalitatea.
aici e un forum general , unde toate parerile sunt acceptate unanim. cu exceptia injuraturilor!! fie ca-ti place sau nu, mai exista conservatori. printre ei si moi!
cat despre doritoarele de dazmat cultural in cor, stai far' de grija ca te contacta. daca erau prin zona!


si cam cat de conservator zici ca esti geo? din cate imi amintesc elena udrea este pd-lista


conservator sadea!
buzele-mi sunt pecetluite
geo_x
Postat pe 7 August 2009 10:11
va-ti treziti cu curu in sus? de la vreme....hai ca azi nu tragem pirturi...azi o ajutam pe fata sa faca sex in grup
....sa nu zica sexy ca nu stiu altceva ..
mikela_my
Postat pe 7 August 2009 11:23

De la: mikela_my, la data 2009-08-06 19:59:29

mai bine termina tu scoala draga mea...si nu da lectii de limba romana pe forum de sex ..cind terminam eu scoala tu abia ziceai mama....asa ca scuteste-ma


Am terminat-o draga mea, si spre deosebire de cei ca tine, am terminat-o mai mult decat decent !
Fiind un forum de sex ma intrebi ce cauti tu ,,partz in grup'', in afara de partz nu stii sa zici nimic...Mai ai timp sa cobori din copac, bafta !

..draga pisi...sa te aplaud pt laude in primul rind ca si tu esti o simpatica....daca citesti de la inceputul acestui topic...toata lumea face caterinca....pt ca acest subiect este un shit....si nu o sa astepti tu sfaturi bune pt aceasta postare.. nu este locul potrivit.Daca vrei sex in 3...4...10....sunt anunturi in ziare...le cauti pe google...la sex...aici este forum de divertisment..sau era.. ce ma amuza pe mine tare la tine este faptul ca atit te agiti pt acest topic.......oare de ce?...nu cumva esti una si aceasi persoana care la scris?....
mikela_my
Postat pe 7 August 2009 11:50
catfight
felixcat
Postat pe 7 August 2009 12:16
De la: felixcat, la data 2009-08-07 12:16:22catfight

pregatim piscina cu ciocolata?
Lucia38
Postat pe 7 August 2009 12:18
dada...sa fie multa ca este grupul mare
mikela_my
Postat pe 7 August 2009 12:21
De la: Lucia38, la data 2009-08-07 12:18:21
De la: felixcat, la data 2009-08-07 12:16:22catfight

pregatim piscina cu ciocolata?


eu propun mai bine o baie cu apa rece pentru calmarea spiritelor
anybody
Postat pe 7 August 2009 12:21
De la: mikela_my, la data 2009-08-07 11:50:48
De la: mikela_my, la data 2009-08-06 19:59:29

mai bine termina tu scoala draga mea...si nu da lectii de limba romana pe forum de sex ..cind terminam eu scoala tu abia ziceai mama....asa ca scuteste-ma


Am terminat-o draga mea, si spre deosebire de cei ca tine, am terminat-o mai mult decat decent !
Fiind un forum de sex ma intrebi ce cauti tu ,,partz in grup'', in afara de partz nu stii sa zici nimic...Mai ai timp sa cobori din copac, bafta !

..draga pisi...sa te aplaud pt laude in primul rind ca si tu esti o simpatica....daca citesti de la inceputul acestui topic...toata lumea face caterinca....pt ca acest subiect este un shit....si nu o sa astepti tu sfaturi bune pt aceasta postare.. nu este locul potrivit.Daca vrei sex in 3...4...10....sunt anunturi in ziare...le cauti pe google...la sex...aici este forum de divertisment..sau era.. ce ma amuza pe mine tare la tine este faptul ca atit te agiti pt acest topic.......oare de ce?...nu cumva esti una si aceasi persoana care la scris?....



Sunt doar o persoana educata care nu accepta mizeriile voastre ! Da este un forum public, care are si sectiunea sex, relatii, iar aici se poate posta un astfel de subiect ! Iar spre surprinderea ta sexul pt unii nu mai este un subiect tabu, exista persoane care practica sexul in3, macar o data,din curiozitate. Eu nu am spus ca vreau sa fac asta acum, ca ma ofer voluntara etc, pur si simplu nu sufar de sindromul ,,ma doare in c u r'' cand vad cum isi bat unii joc aiurea.
Si nu ma lua pe mine cu pisi..tocmai ca am citit bine topicul, am si inteles ce s-a scris, spre deosebire de altii. Fata care adeschis topicul a fost f clara si a spus ca asteapta mesaje private de la amatori, iar cei cu caterinca ieftina sa se abtina ! Da, caterinca ieftina, pt ca nici misto nu sunteti in stare sa faceti !

Postat pe 7 August 2009 12:22
De la: felixcat, la data 2009-08-07 12:16:22catfight


Si tocmai eu am deschis un astfel de topic ! :)

Postat pe 7 August 2009 12:23
De la: mikela_my, la data 2009-08-07 12:21:00 dada...sa fie multa ca este grupul mare

punem o fantana de ciocolata in mijloc si ma bag si eu, da' sa nu ma deranjati pana ma satur de lins ciocolata, da?
Lucia38
Postat pe 7 August 2009 12:25
De la: mikela_my, la data 2009-08-07 12:21:00 dada...sa fie multa ca este grupul mare

punem o fantana de ciocolata in mijloc si ma bag si eu, da' sa nu ma deranjati pana ma satur de lins ciocolata, da?
Lucia38
Postat pe 7 August 2009 12:25
De la: Trixibell, la data 2009-08-07 12:22:05
De la: mikela_my, la data 2009-08-07 11:50:48
De la: mikela_my, la data 2009-08-06 19:59:29

mai bine termina tu scoala draga mea...si nu da lectii de limba romana pe forum de sex ..cind terminam eu scoala tu abia ziceai mama....asa ca scuteste-ma


Am terminat-o draga mea, si spre deosebire de cei ca tine, am terminat-o mai mult decat decent !
Fiind un forum de sex ma intrebi ce cauti tu ,,partz in grup'', in afara de partz nu stii sa zici nimic...Mai ai timp sa cobori din copac, bafta !

..draga pisi...sa te aplaud pt laude in primul rind ca si tu esti o simpatica....daca citesti de la inceputul acestui topic...toata lumea face caterinca....pt ca acest subiect este un shit....si nu o sa astepti tu sfaturi bune pt aceasta postare.. nu este locul potrivit.Daca vrei sex in 3...4...10....sunt anunturi in ziare...le cauti pe google...la sex...aici este forum de divertisment..sau era.. ce ma amuza pe mine tare la tine este faptul ca atit te agiti pt acest topic.......oare de ce?...nu cumva esti una si aceasi persoana care la scris?....



Sunt doar o persoana educata care nu accepta mizeriile voastre ! Da este un forum public, care are si sectiunea sex, relatii, iar aici se poate posta un astfel de subiect ! Iar spre surprinderea ta sexul pt unii nu mai este un subiect tabu, exista persoane care practica sexul in3, macar o data,din curiozitate. Eu nu am spus ca vreau sa fac asta acum, ca ma ofer voluntara etc, pur si simplu nu sufar de sindromul ,,ma doare in c u r'' cand vad cum isi bat unii joc aiurea.
Si nu ma lua pe mine cu pisi..tocmai ca am citit bine topicul, am si inteles ce s-a scris, spre deosebire de altii. Fata care adeschis topicul a fost f clara si a spus ca asteapta mesaje private de la amatori, iar cei cu caterinca ieftina sa se abtina ! Da, caterinca ieftina, pt ca nici misto nu sunteti in stare sa faceti !

pers. educata??? hmm...si cam in ce sta aceasta educatie minunata domnisoara?? sau crezi k dak ai chef de sex in 3 esti considerat educat???
bruneagra25
Postat pe 10 August 2009 08:41
cristiana_cris
Postat pe 10 August 2009 15:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex fara prejudecati 1 De la: dubiosu2001 21 Iulie 2010 15:13
Experiente (ne)reusite. Sexul in spatii publice 53 De la: ema_rice 16 Ianuarie 2012 00:05
Virgin 13 De la: Nimeni_De_Nicaieri_2 3 August 2016 19:22
help pls 9 De la: ella_mysterious 19 Septembrie 2010 22:45
sex anal 21 De la: otylya27 17 Noiembrie 2009 11:24