Setari Cookie-uri

fetelor ajutati-ma si pe mine

fetelor va rog mult nu ma lasati de izbeliste imi cade parul rau dar rau de tot spuneti-mi si mie e intradevar uleiul de recin bun sau .....sa il folosesc cu incredere.....de cate ori pe saptamana dar inainte de asta trebuie sa va spun ca am mai folosit de la gerovital pland tratament pe baza de petrol tot asa de bine laudata dar mai rau a inceput sa imi pice parul imi e frica sa nu il pierd am doar 18 ani si nu vreau asta bine cred ca stiu din ce cauza imi pica inainte cu aproape un an mam decolorat de 3 ori intr-o luna cu oxidant de 9 si ma-m vopsit blond deschis nu mia placut dupaia am fost blond de toamna inchis nu mia placut si apoi am fost blond platinat si am stat vreo luna blond platinat si dupaia mam decolorat iar si mam facut blond cenusiu bineinteles la stilist am ajuns in starea in care mam sters pe cap si tot parul a ramas pe prosop am avut rani deschise pe scalp oare din cauza asta sa imi pice in halul acesta parul dar sa nu uitam asta sa intamplat cu un an in urma si dupa ce mam tuns scurt nu mia mai picat acum de vreo 3-4 luni a inceput iar sa imi pice imi e frica sa nu raman fara spunetim ce sa fac vam zis am folosit de la gerovital plant tratament pe baza de petrol si caderea a fost mai masiva ce ziceti sa incerc cu ulei de recin sau ...ce sa fac mai am sanse sa scap cu par in cap ajutati-ma va rog sunt disperat
rolly17
Postat pe 6 August 2009 23:56
du-te la doctor....URGENT!!!
uleiul de ricin e bun,dar nu stiu daca o sa aiba efectul dorit de tine si lotiunea gerovital petrolem e foarte buna ...la mine cel putin a dat rezultate....dar daca zici ca ai folosit-o si nu a avut nici un efect cred ca singura solutie e sa te duci la doctor. nu stiu cum ai putut sa te decolorezi si sa te vopsesti de atatea ori. ar fi trebuit sa te gandesti ca asata se va intampla :|
glamour_girl
Postat pe 7 August 2009 00:50
acm mi-am dat seama ca esti baiat....iar asta ma face si mai tare sa stau sa ma gandesc de ce te-oi fi decolorat si vopsit de atatea ori...
glamour_girl
Postat pe 7 August 2009 00:55
foarte simplu
prostia
stii tu vorba aia prostia si domnia se platesc in viatza
oricum ms de raspuns am sa iti iau sfatul in considerare mersi mult te pup si take care
rolly17
Postat pe 9 August 2009 19:02
uleiul de ricin cu petrol trebuie tinut in par cateva ore.(chiar si peste noapte)..si mai ales nu uita sa masezi foarte bine radacina si sa acoperi capul cu ceva...daca nu da rezultate incearca sa cumperi de la plafar un complex de vitamine pentru par,unghii si piele.mult succes!!!
pissy
Postat pe 9 August 2009 19:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Henna pentru vopsirea parului 44 De la: nathasa 26 Ianuarie 2015 12:10
Extensiile de Par 91 De la: Vedeta 18 August 2014 21:27
wellaton 0 De la: 28 August 2011 21:06
Sampon Par gras 20 De la: kudika_1001304 15 Februarie 2016 10:57
Help me 14 De la: Lucky_best_girl 2 Iulie 2009 17:19