Setari Cookie-uri

re-code -italia sirop de reglare hormonala si slabit

eu folosesc re-code din 16.07.2009 am slabit doar 3 kg. este un produs nou doar din plante si se ia de femeile care au trecut de 40 ani si mai ales de cele care sant la menopauza se spune ca ajuta eu voi continua sa vad poate reusesc sa slabesc ,ma simt bine nu am nici o problema ,as dori sa stiu daca mai ia cineva si daca a slabit ?
doina1955
Postat pe 16 August 2009 22:59
as dori si eu sa incep tratamentul cu re-code dar voiam sa mai aflu pareri.am inteles ca slabim numai daca ne-am ingrasat din cauza unor dereglari hormonale.e bine ca a-ti slabit 3 kg intr-o luna.astept vesti dupa a dua luna.bafta!
mona_60
Postat pe 7 Septembrie 2009 16:31
de azi iau si eu re cod .sa vedem.doina ai mai slabit ceva?
kudika067055
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:12
haideti fetelor!mai intrati pe forum si mai spuneti ce efecte a-ti mai simtit cu acest produs.l-am inceput si eu de doua zile.eu sunt foarte incantata de prezentarea care i se face.astept si rezultatele!
mona_60
Postat pe 24 Septembrie 2009 19:25
ce sa spun ma simt bine si pot spune ca am slabit dar foarte greu am inceput cu re-code si sant la a 4 sticla vroiam mai mult sa slabesc dar pot zice ca am slabit5 kg cam putin dar nu ma las mai incerc sa iau pana la sfarsitul anului daca mai dau jos din kg. ar fii bine in schim am scapat de BUFEURI CE SA VA ZIC SA LUATI SA NU LUATI CHIAR NU STIU CE SA VA RECOMAND cu mult drag
doina1955
Postat pe 25 Septembrie 2009 21:43
mona_60- sant putin dezamagita ma asteptam la mai mult dar ascultand recomandarile facute de firma spun clar ca trebuie sa iei mai mult timp si abia dupa 2 luni incepe sa se simta ceva eu mai incerc sa vad ce se va intampla cu el ma simt foarte bine am mai multa energie nu mai am bufeuri sper sa fie bine
doina1955
Postat pe 25 Septembrie 2009 21:47
Doina,ma bucur ca ai intrat sa ne raspunzi la intrebari.rau nu are ce sa ne faca.daca nu slabim cat vrem noi,vom indrepta alte neplaceri pe care le avem cu sanatatea.in momentul cand incepi un tratament cu efect de slabire,luna trebuie sa fie in descrestere(intre luna plina si luna noua)in aceasta perioada organismul este ajutat de mecanismele naturale sa arda grasimile.
Am o intrebare pt tine.te afli cumva in italia?daca da,cat costa re-code acolo?
mona_60
Postat pe 26 Septembrie 2009 17:16
Doina ai spus ca esti la a 4-a sticla de re-code.ai facut pauza?se ia 2 luni cu pauza de o luna.
mona_60
Postat pe 26 Septembrie 2009 17:42
mona_60- Draga mea sant din bucuresti si re-cde 1-sticla costa 199 lei si am facut comanda pe net si il primesc acasa prin fan curier este adevarat ca ma simt bine ,nu am facut nici o pauza si nici nu este specificat acest lucru am auzit azi ca ceaiul de leustean este foarte bun pentru arderea grasimilor si ca slabesti cu el nu stiu ce sa zic dar cred ca am sa-l incerc
doina1955
Postat pe 29 Septembrie 2009 21:36
Am baut eu ceai de leustean 3 cani pe zi vre-o doua luni si n-am slabit nici un gram.Am slabit intr-adevar cu produse Herbalyfe dar sunt foarte scumpe si dupa ce termini si programul de mentinere si treci la programul de dinainte de cura,le pui la loc.eu re-code am luat la oferta 3 sticle cu 450 ron.il iau de-abia de o sapt.am inteles ca dupa 2-3 sapt se simt schimbari.ma gandeam ca in italia o fi mai ieftin,avand in vedere ca e facut acolo.sanatate!
mona_60
Postat pe 30 Septembrie 2009 17:25
mona_60- draga mea poti sa-mi spui de unde ai luat RE-CODE la oferta as dori si eu sa ma coste mai putin pe data de 8 oct. se termina si trebuie sa comand daca nu te superi te rog sa-mi spui cum si de unde ai luat multumesc anticipat
doina1955
Postat pe 2 Octombrie 2009 10:51
D-na Doina,eu umbland aiurea pe net pt informare,am dat de un site,Izvorul sanatatii.acolo era oferta asta si curios e ca produsele mi-au venit de la euro-net care este principalul importator al produsului.acolo era defapt mai scump si acum e 150 ron sticla si acolo.transportul e gratuit.daca vreti sa mai discutam,o putem face pe mess.adresa mea este pmonica60.bafta!
mona_60
Postat pe 2 Octombrie 2009 15:44
MONA cred ca am inteles bine mess.tau-PMONICA60 eu l-am inregistrat in mess meu si am trimis si un mesaj sa vezi cine te cauta daca nu este bun sa-mi scri exact care este mess.corect cu drag doina
doina1955
Postat pe 9 Octombrie 2009 12:09
au trecut 40 de zile de cand iau RE-CODE si nu am slabit nici un gram ba cred c-am pus2-3 kg.am fost atenta si la alimentatie iar de ars caloriile ard destule prin prisma activitatii mele zilnice.shi un mare NIMIC.se spunea ca ajuta memoria,macar atat sa fi fost dar n-am vazut nici aici nici o inbunatatire.ca la orice produs eu cred ca unii au noroc si altii nu,deci,e ca la loto.
mona_60
Postat pe 1 Noiembrie 2009 21:04
Buna fetelor, am inceput si eu sa iau Re-code de 10 zile.Am gasit in farmaciile Farmaplanet cu 209 RON, si am fost incantata de reclama pe care si-o fac. In primele zile am slabit bam 1 kg, dar apoi le-am pus la loc. Problema este ca parca au inceput sa ma doara sanii si imi fac probleme fiindca re-code contine estrogeni naturali si nu stiu daca nu cumva au si efecte secundare neplacute. Ei zic pe site ca produsul suplineste exact deficitul de hormoni si nu da reactii adverse, dar sincera sa fiu nu stiu ce sa cred. Stiu ca estrogenii cresc riscul de cancer mamar si ovarian....voi ce credeti deapre asta? Nu stiu daca sa mai iau in continuare sau nu
kudika079820
Postat pe 5 Noiembrie 2009 18:32
Buna Fetelor,
Daca va intereseaza Re - Code, eu pot sa va ofer inca 2 sticle disponibile la 120 lei/ sticla + curierul oriunde in Romania, eu am facut o cura de doua luni deja si am slabit suficient, daca va ajuta va rog sa trimiteti email pe adresa monissaro@yahoo.it.
Va pup si succes.
kudika108808
Postat pe 21 Ianuarie 2010 11:38
Buna ziua!Am 41 de ani si sunt una dintre cele care am luat ReCode.Am inceput sa iau ReCode in urma cu o luna dar nu sunt foarte multumita...In primul rand ca nu am slabit nici macar un gram desi tin regim,din contra,pare ca m-am ingrasat si mi-a dereglat si ciclul menstrual.Dereglat adica nu mi-a mai venit deloc luna aceasta in plus ma dor si sanii...Am fost la doctorul ginecolog si mi s-a zis ca din cauza estrogenilor sfatuindu-ma sa nu-l mai iau.Voi ati patit asa ceva?Va rog sa-mi trimiteti mesaj.Multumesc!
kudika114004
Postat pe 3 Februarie 2010 13:58
Buna. Am vazut ca folositi re-code si m-am gandit ca pot sa va ajut cu 2 sticlute absolut sigilate in pachet cu carticele si cd-u , sa va spun de ce... am auzit de re-code si mi-a fost recomandat ca fiind cel mai bun produs de slabit si l-am comandat nestiind ca e recomandat doar pentru femeiile de peste 30 de ani cu probleme de menopauza si dereglari ale hormonilor, eu avand 20 de ani am intrebat la farmacie si nu am voie sa il folosesc. pretul unei sticlute este de 120 lei , eu l-am cumparat din farmacie cu 200 de ron. Pt detalii 0765392163 . Succes in continuare in pierderea kg.
kudika149040
Postat pe 20 Martie 2010 22:44
buna ziua,
am consumat si eu re-code inca il mai consum, este o reactie faptul ca ati luat initial in greutate.
asa mi s-a intamplat si mie dar am continuat si am slabit 17 kg in 4 luni si acum ma simt excelent, mi s-au rezolvat si multe din problemele de sanatate
Mada78
Postat pe 23 Martie 2010 14:01
Buna.Mai sa stii ca si eu am folosit re-cde si m-am ingrasat la inceput 2 kg chiar si nu stiam ce sa mai fac,am vorbit cu cei de unde l-am luat si mi-au spus ca se poate ca la inceput se poate sa te ingrasi daca ai dereglari hormonala si am continuat totusi sa-l iau ca doar am dat banii pe el si am inceput dupa 2 luni sa dau jos si in 3 luni jum am slabit 6 kg. Vezi totusi se poate slabi cu el !
Sanatate
Mada78
Postat pe 26 Martie 2010 11:55
Buna. Cunosc problema si stiu ca este foarte greu.Eu dupa sarcina am pus 17 kg si nu stiam ce sa mai fac deoarece orice incercam nu prea dadea rezultate , slabeam dar ma ingrasam la loc pana cand am auzit la tv de recode,nu aveam incredere in el dar am hotarat sa-l incerc.Ti-l pot recomanda si tie deoarece a dat rezultate la mine si am slabit 7 kg in 2 luni si apoi 8 dupa a 3-a luna, dar trebuie sa fii atenta ca trebuie sa tii si un mic regim.
Iti doresc mult succes
kudika095653
Postat pe 30 Martie 2010 10:32
Mai fetelor,lamuriti-ma si pe mine.De unde comand eu re-code aici in Italia?am incercat si la erboristerie am dat si pe cautare nik.Multumesc anticipat !Va pupicesc
kudika169687
Postat pe 21 Aprilie 2010 02:44
Eu am slabit 5 kg intr-o luna....RE-CODE l-am comandat direct din depozit..va dau numarul 0215272400 Am tinul in paralel regim disociat si am facut printre picaturi si putina gimnastica
lumy01
Postat pe 25 Aprilie 2010 08:43
buna,am 41de ani si eu am aceeasi problema ca si tine ,iau de o luna de zile re-code si nu mi-a mai venit ciclu luna urmatoare dar eu am crezut ca intru la menopauza ,citind mesajul tau nu stiu ce sa mai cred,nu pot sa spun ca ma simt rau,te rog spune-mi cum ai procedat ;ai mai continuat sau nu .multumesc.
kudika174581
Postat pe 27 Aprilie 2010 18:24
pentru toate fetele care au intrat pe adresa mea de mess si nu le-am raspuns,si pt cele care-mi vor parera le raspund aici:eu nu am facut cura cu re-code decat 2 luni.nu am vazut nici cea mai mica schimbare,ba am luat in greutate 2 kg.acum am descoperit o problema de sanatate cu care ma confrunt la modul cel mai serios si banuiesc ca de la re-code mi se trage.-am mai riscat sa cheltui alti bani caci e un efort prea mare bugetar pt mine.deci....fiecare faceti cum credeti!BAFTA!
mona_60
Postat pe 13 Mai 2010 17:08
De la: doina1955, la data 2009-08-16 22:59:10eu folosesc re-code din 16.07.2009 am slabit doar 3 kg. este un produs nou doar din plante si se ia de femeile care au trecut de 40 ani si mai ales de cele care sant la menopauza se spune ca ajuta eu voi continua sa vad poate reusesc sa slabesc ,ma simt bine nu am nici o problema ,as dori sa stiu daca mai ia cineva si daca a slabit ?



aaaaaaaa

am vazut reclama la OTV tare Diaconescu asta

o alta prostie cu ambalaj
anastasia_m
Postat pe 13 Mai 2010 17:22
si eu am folosit acest produs timp de 4 luni di am slabit 7 kg exact cat aveam nevoie dar am tinut si regim nu am mai mancat cu grasimi,paine,dulciuri si prajeluri,este foarte important ca m-am simti foarte bine de la acest produs pentru ca m-a reglat hormonal
mariutza12
Postat pe 26 Mai 2010 13:38
am folosit acest produs timp de 6 luni am tinut regim nu am mai mancat cu dulciuri si paine am facut si ceva miscare,am slabit 18 kg si ma simt foarte bine de cand am inceput sa-l iau nu mai am bufeuri deoarece find la menopauza mereu ma intalneam cu aceste simptome si mai ales aveam insomnii de care am scapat tot cu ajutorul acestui produs,este un produs foarte bun care merita incercat de catreorice doamna cu probleme de greutate
ionica_08
Postat pe 8 Iunie 2010 12:19
salut .incearca la orice erboresterie.e imposibil sa nu lucreze cu zuccari. dar eu il iau numai pe baza de comanda pentru ca e scump si nu il tin in depozit.pretul e 45 euro
giar26
Postat pe 25 Iunie 2010 19:54
De la: ionica_08, la data 2010-06-08 12:19:50am folosit acest produs timp de 6 luni am tinut regim nu am mai mancat cu dulciuri si paine am facut si ceva miscare,am slabit 18 kg si ma simt foarte bine de cand am inceput sa-l iau nu mai am bufeuri deoarece find la menopauza mereu ma intalneam cu aceste simptome si mai ales aveam insomnii de care am scapat tot cu ajutorul acestui produs,este un produs foarte bun care merita incercat de catreorice doamna cu probleme de greutate
kudika226886
Postat pe 9 Iulie 2010 20:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ohhh...kilogramele 55 De la: bellamax 2 Martie 2014 15:21
PAstilele XL-S 8 De la: dana_romos 23 Februarie 2010 17:51
Slimmies 31 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:08
[VAND] Relax and Tone 1 De la: steauasl 1 Iulie 2011 11:18
De medicamentele de slabit Caralluma a auzit careva? 1 De la: LunaPlina 19 Iunie 2012 11:41