Setari Cookie-uri

Parfumul, o ... amintire provocatoare!

Pe blogul meu am scris o multime de consideratii proprii despre parfum, mai mult ca despre o aroma in sine, am ales sa scriu despre parfum ca despre acel ceva care ne aminteste mereu de o clipa traita candva, fara a sti cu precizie despre ce este vorba. Si tocmai asta fascineaza si face din PARFUM mai mult decat un efluviu edulcorat, ascuns sublim intr-un flacon de cristal...
http://mirelapete.dexign.ro/

Dupa o mica incursiune in lumea parfumurilor, pe blogul meu, as vrea sa discutam aici, impreuna, ce anume face dintr-un parfum bine ales un accesoriu care te transforma intr-o femeie mai fericita, sau intr-un barbat mai charismatic!
Va stept cu pareri si daca aveti timp, cu o vizita pe blogul meu
DUPA CARE, ODISEEA PARFUMULUI SA CONTINUE SI AICI!
Fericirea
Postat pe 18 August 2009 23:16
Buna!..am citit ce ai scris despre parfum.....intr-adevar.....asa e!!!Adierea mirosului care te-a facut fericita te urmareste mereu.....
elena_adina34
Postat pe 24 August 2009 08:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Parfumuri care pateaza 6 De la: MaraDonna 25 Mai 2009 22:47
parfumuri fresh,racoritoare 2 De la: _dulcik_ 2 Iulie 2009 11:15
nu se poate sa nu-ti placa parfumurile 3 De la: kudika003643 29 Ianuarie 2010 16:05
Christian Dior....J`adore 7 De la: Ellyse_Georgiana_Botoroaga_1 26 Februarie 2014 21:34
vand produse oriflame, daca sunteti interesate ma contactati pe adr anca.motoc@yahoo.com 3 De la: kudika343471 26 Februarie 2014 21:50