Setari Cookie-uri

O carte care te pune pe gânduri

Pe bune. ªi nu exagerez deloc. Obiºnuiesc sã vizitez standurile de cãrþi din Piaþa Romanã. Sunt acolo romane pentru toate gusturile. Dar unul s-a singularizat izbitor. ªi l-am cumpãrat. Se numeºte "Misiunea de a deveni Mogul" ºi a fost scris de un fost cãpitan SRI pe nume Ileana Adriana Stan. Dezvãluie amãnunte incitant de incendiare referitoare la Grupul Bilderberg ºi masoneria de top. Meritã citit mãcar o datã. Nu costî mult. Numai 15 RON. Dupã ce îl citeºte cineva, m-aº bucura sã-l discutãm.
Yoel
Postat pe 20 August 2009 11:15
nu am citit cartea. am sa o caut. pare interesanta. dar e bine sa stiu ca exista si persoane pe forum care nu le intereseaza numai horoscopul, moda si legaturile de genul "eu eleva. el profesor... ups ma iubeste!!!!" intelegi?
iu123
Postat pe 23 August 2009 11:29
De fapt, Iu123, oamenii care scriu pe forumul asta au interese multe si variate... doar ca nu prea vorbesc despre ele
Dor_a
Postat pe 23 August 2009 12:22
si eu citit o care interesanta moartea unul calufar shaolin dar nu mai stiu cine a scris-o am citit-o acum vreo 4 ani si mi s-a parut f interesanta pt ca povestea f multe lucurri despre viata calugarilor shaolini mai ales a calaugarului din rolul principal al carui nume nu este dezvaluit deloc el fiind numit simplu Calugarul...ceea ce denota ca multi se pot afla in situatia lui pt ca trece prin foarte multe situatii din care poti invata multe chestii cand o sa aflu cum se numea autorul am sa re vit sa va zic
yumy
Postat pe 23 August 2009 13:12

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Mycloset.ro primul outlet on-line 4 De la: bestdevilinside 29 Septembrie 2008 00:14
Bijuterii fantezie - handmade 7 De la: buburuz68 22 Octombrie 2008 20:20
CEA MAI SIMPLA METODA DE FACUT BANI 4 De la: bogdan76 7 August 2010 21:29
Inchirieri auto, inchirieri masini, inchirieri Logan 1 De la: TitanRent 23 Iulie 2009 13:05
Firma curatenie 34 De la: unni_ka 10 Decembrie 2009 10:04