Setari Cookie-uri

:-< un sfat ceva?

De la: , la data 2009-08-20 15:36:01
De la: andreea1976, la data 2009-08-20 15:23:27
De la: kudika061185, la data 2009-08-20 15:12:22
De la: andreea1976, la data 2009-08-20 15:02:45 15 ani hmmm? se vede...n-ai minte nici cat o gaina beata....
mai bine pune mana si citeste o carte si lasa naibii mess-ul si barbatii.....esti de toata jena



Hai dute si !...Da am zis eu ca imi trebuie barbati? sau stii tu ca nu citesc? De toata jena esti tu ca nu stii sa dai un sfat... AM ZIS DOAR CA IMI PARE RAU CA AM MINTIT SI CA S-A AJUNS AICI...! NU AM ZIS CA IMI TREBE SA MA FRECE ...CA NU`S DISPERATA...AM ZIS DOAR CA TIN LA EL SI CA VREAU SA FIE CEVA INTRE NOI ..nu vad nimic rau in asta ...adica sunt atatea fete care se calaresc de la 13 ani..eu nu vreau asta...am mai spus ..in fine ..dau eu explicatii la toti..:-j

Abtine-te de la comentarii mai bine...


urmeaza-ti propriul sfat draguto
daca nu iti trebuiau barbati....nu ai fi fost pe mess....sa faci caterinca de altii....
sfat ...vrei sfat? fa un dus rece....poate iti trec naibii figurile astea de pitzipoanca....
si ce puii mei cauti tu....ca minora....cu unul de 21 ani????
nu numai ca esti batuta in cap.....mai vrei sa-l bagi si pe ala in probleme....
sti ca oricine ar putea sa-l reclame pt corupere de minori???? banuiesc ca nu....
nu.....tu nu esti disperata.........nu pe naiba.....
hai sictir....



Hai nu ma zapacii?! ...sa mori tu?...

Bai femeio..fato sau ce drac esti tu....TU CE CAUTI PE NET?...aud??! ....n-are de ce sa-l reclame...nu am intretinut relatii sexuale cu el...sunt virgina ...asa ca si pe el si pe mine m-ar durea in 14 de fraierii care nu au ce face...plus de asta ....maicamia nu e contra...atata tp cat sunt o eleva silitoare..nu am avut niciodata media sub 9.50 ...atata tp cat nu merg haimana prin oras...atata tp cat stau maxim pana la 10 afara , vara!...ce plm ma freci atata la melodie cu BARBATII ...disperata esti mai da`te`n friguri!


Mai copile, esti pe un forum pentru femei...nicidecum pe un forum pentru copii ce se vor a fi "de cartier"
O fata de 9.50 nu foloseste un limbaj de mahala,daca vrea sa para cizelata si finuta...
Te simti jignita prin cuvinte decente ?...ok...raspunde in aceeasi maniera! Nu ti s-a adresat nimeni in modul in care te adresezi tu...

Cat despre fapta ta...INCONSTIENTA...iti voi spune ca trebuie sa stii ceva despre tine si despre oameni inainte de a te aventura sa te intalnesti cu "babuini" mai mult sau mai putin periculosi...
O prietena de-a mea a fost la o singura intalnire pe mess...si era sa ajunga dupa o ora de dialog in italia (nu pentru servicii de menajera!)

Oamenii isi expun parerea, iti dau un sfat, in functie de experienta si modul lor de viata.
Daca esti intr-adevar o eleva silitoare iti inteleg...hobby-ul. Esti privita de ceilalti drept o fetita cumintica, nu iei parte la adrenalina adolescentilor de varste apropiate pentru ca in fata celorlalti esti privita drept o fata superioara ca si inteligenta...si simti nevoia sa nascocesti un personaj imaginar (ce ti-ar placea sa fii!). Problema e ca nu te-ai gandit la consecinte!
NumaiTu
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:21
De la: , la data 2009-08-20 15:45:13
De la: andreea1976, la data 2009-08-20 15:43:02Deci maicata e de acord cu ce faci tu pe mess???? NICEEEE.....de fapt nu ma mir....la ce educatie ai.....
o copila de 15 ani vorbeste cu plm...si altele.....bravo fata....multa cultura mai ai..............de cartofi probabil


Da esti proasta gramada nu gluma....Maicamia e de acord sa am un prieten...un baiat cu care sa ma inteleg mai bine decat cu ceilalti...Hai mai bine pa ..ca n-am chef sa-ti vorbesc urat....Daca eu am o educatie proasta nu vreau sa stiu cum va fi copii tai!....cu o mama ca tine ,fereasca Dumnezeu:-


observ ca injuriile iti sunt la indemana...

NumaiTu
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:23
De la: , la data 2009-08-20 16:05:09
De la: blue07scorpion, la data 2009-08-20 16:02:45Da si tu cine esti sa judeci dupa aspect sau varsta ? copiloooo ????eu cred ca o sa mori tu t...arf.....a batrana , mai auzit ? las- o pe andreiutza in pace si eject ca dracu te ia
cristiana draga ce vrei asa se scrie acolo la tarush la ea acolo


tarfa`i ma-ta ca a nascut o jegoasa ca tine,....! hai mai marsi bora-m-ash pe crucea ma-tii!


La Valea Jiului se studiaza romana in jargou si argou?
NumaiTu
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:28
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-20 17:23:59
De la: blue07scorpion, la data 2009-08-20 16:46:10
te ai dezbracat de caracter !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , auzi media de 9 nush cat , in ce ? cultura injuraturi , vai de capul meu
si p.s nu am facut- o pe mama ta in asemenea hal cum ai zis de mama , da mna esti emo cumva ? ca stiu ca numa aia is asa de morbizi :









sormea are numai 10 la scoala olimpica la mate,si la romana

dar injura pe unii pe HI5 de raman aia paralizati vazand ce iese din ea


nu stie ca am citit acele comntarii si nici nu a indraznit vreodata sa vorbeasca asa in fata mea. acolo se luau niste libidinosi de ea si ea a facut circ in toata regula
in concluzie,
personal nu cred ca inteligenta unui om poate fi masurata dupa halul in care injura


Inteligenta nu se masoara in cuvintele cu care se adreseaza fata de ceilalti, dar bunul simt da!...
NumaiTu
Postat pe 18 Septembrie 2009 22:38
"Inteligenta nu se masoara in cuvintele cu care se adreseaza fata de ceilalti, dar bunul simt da!... "


@ NumaiTu: Atunci sper ca recunosti ca replica se aplica la toti cei de pe forum, nu numai la fetele de 15 ani... de ce te iei numai de ea? pentru ca e mai mica si trebuie sa-ti dai tu aere de "femeie matura"? ia-te si tu de cei de teapa ta sau n-ai tupeu?
kris07
Postat pe 19 Septembrie 2009 17:47
De la: kris07, la data 2009-09-19 17:47:14"Inteligenta nu se masoara in cuvintele cu care se adreseaza fata de ceilalti, dar bunul simt da!... "


@ NumaiTu: Atunci sper ca recunosti ca replica se aplica la toti cei de pe forum, nu numai la fetele de 15 ani... de ce te iei numai de ea? pentru ca e mai mica si trebuie sa-ti dai tu aere de "femeie matura"? ia-te si tu de cei de teapa ta sau n-ai tupeu?

si eu iti dau dreptate....sunt foarte curioasa cine de pe forumul asta poate sustine k nu injura sub nici o forma si in nici un context? numa' asa...de curioasa...cine e in stare s fie calcat in picioare si sa plece capul? nu zic ....putea isi aleaga ceva mai bine cuvintele...dar la varsta ei...nu incurajez insa hai s nu ne ascundem dupa cires....k un limbaj mai acid nu te face nici mai incult nici mai neevoluat.are 15 ani......ceva mai multa maturitate zic k se putea.
dark_eye
Postat pe 21 Aprilie 2010 01:50
De la: NumaiTu, la data 2009-09-18 22:38:08
De la: micnegrusiurat4, la data 2009-08-20 17:23:59
De la: blue07scorpion, la data 2009-08-20 16:46:10
te ai dezbracat de caracter !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , auzi media de 9 nush cat , in ce ? cultura injuraturi , vai de capul meu
si p.s nu am facut- o pe mama ta in asemenea hal cum ai zis de mama , da mna esti emo cumva ? ca stiu ca numa aia is asa de morbizi :









sormea are numai 10 la scoala olimpica la mate,si la romana

dar injura pe unii pe HI5 de raman aia paralizati vazand ce iese din ea


nu stie ca am citit acele comntarii si nici nu a indraznit vreodata sa vorbeasca asa in fata mea. acolo se luau niste libidinosi de ea si ea a facut circ in toata regula
in concluzie,
personal nu cred ca inteligenta unui om poate fi masurata dupa halul in care injura


Inteligenta nu se masoara in cuvintele cu care se adreseaza fata de ceilalti, dar bunul simt da!...

si chiar ma intreb unde vezi u bunul simt in afirmatii de genu "nu ai minte nici cat o ceapa degerata....esti de toata jena?"tinand cont k vine din partea unei doamne respectabile de 30+ unei pustoaice care are si ea framantarile ei specifice varstei?
dark_eye
Postat pe 21 Aprilie 2010 01:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
My way 5 De la: Catalin_Sirbu_1 12 Februarie 2016 13:09
hello 60 De la: andra_ale 10 Iulie 2009 12:31
invitatie 5 De la: one_size 9 Octombrie 2009 12:26
Oare pot gãsi și eu o fatã ? 8 De la: punctul_pe_J 25 Decembrie 2011 12:40
Oare cer prea mult ? 13 De la: _PrInTzEs_ 8 Aprilie 2010 17:25