Setari Cookie-uri

imi cade parul ingrozitor :(( e vopsit o singura data...dar nu m-am mai tuns de aprozimativ 2 ani jumate 3...ce produse imi recomandati fetelor?

nimeni_alta13
Postat pe 22 August 2009 12:01
Impotriva caderii parului am folosit un fel de masca cu ulei de masline, galbenus si putin suc de lamaie... Uite aici un site care are tot felul de soluti/tratamentei naturiste pentru caderea parului - www.mabella.ro .La mine a dat rezultat, acum vezi si tu.
kudika061751
Postat pe 22 August 2009 12:59
iti recomand un sampon de la Zepter te scapa de orice problema pentru par contine ingredienti din levatica si multe produse naturalemicrocasule de vitamine si aminoacizi
carin09
Postat pe 27 August 2009 19:26
...ma aflu in aceiasi situatie!damm it!!!
Lis
Postat pe 31 August 2009 18:35
si mie imi cade in draci..de parca ar mai avea de unde:( mi-am cumparat revalid acum(sampon + balsam) plus niste pastile,nu retin cum se numesc.am auzit ca ar functiona..acum sa vedem...va anunt eu;)
pucca22
Postat pe 31 August 2009 20:26
Trebuie sa tunzi macar 3*4 cm.
Crede-ma,am fost in aceasi situatie si asta e problema :D.
in rest,foloseste balsam la fiecare spalare,si masca de 2 3 ori pe sapt.

[Tinctura de : mesteacand,urzica,ardei iute. in caz ca nici tunsul nu rezolva problema :D]
blondiewishes
Postat pe 15 Noiembrie 2009 17:42
Apoi, ulei de ricin,masline.argan.
Masti naturale,preparate de tine ,in casa.
si daca nu te ai tuns de aproape 3 ani,presupun ca stii exact cum sa ti ingrijesti parul,pentru a rezista mult ;).
blondiewishes
Postat pe 15 Noiembrie 2009 17:45
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 14:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Extensii de par clip on 2 De la: extensii4u 6 August 2011 13:43
nuanta de blond potrivita cu ochii verzi 52 De la: 18 August 2014 21:27
Transplantul de par 17 De la: kudika_1043081 17 Februarie 2022 15:31
parul... 10 De la: cristiana84 14 Martie 2011 14:05
par 3 De la: albinuta1981 8 Decembrie 2008 22:03