Setari Cookie-uri

Bioptron - Sanatate si Frumusete

buna fetelor stiu k multe dintre voi suferiti de probleme de piele iar unele nu ati gasit inca nici o solutie pentru a estompa macar daca nu a scapa definitiv de ele probleme cum ar fi acnea, ridurile, pete de diferite tipuri pe fata sau corp etc,,,,. din proprie experienta vreau sa va spun si voua ca eu am suferit de o acnee foarte urata si am scapat de ea tocmai cu ajutorul Bioptron-ului in mai putin de 3 luni de zile fara nici o alta crema sau medicamentatie ceea ce e foarte important e ca in urma acestui tratament nu am ramas cu urme pe fata si am in sfarsit fata curata.

detin o prezentare a acestui produs pe care din pacate nu am voie sa o postez pe forum daradaca vrei sa o vedeti si sa aflati mai multe detalii despre el va las e-mailu meu si o sa va trimit toate informatiile :) stan.ralucapaula@yahoo.com
carin09
Postat pe 24 August 2009 09:55
De la: ralucuta_bm89, la data 2009-08-24 09:55:57buna fetelor stiu k multe dintre voi suferiti de probleme de piele iar unele nu ati gasit inca nici o solutie pentru a estompa macar daca nu a scapa definitiv de ele probleme cum ar fi acnea, ridurile, pete de diferite tipuri pe fata sau corp etc,,,,. din proprie experienta vreau sa va spun si voua ca eu am suferit de o acnee foarte urata si am scapat de ea tocmai cu ajutorul Bioptron-ului in mai putin de 3 luni de zile fara nici o alta crema sau medicamentatie ceea ce e foarte important e ca in urma acestui tratament nu am ramas cu urme pe fata si am in sfarsit fata curata.

detin o prezentare a acestui produs pe care din pacate nu am voie sa o postez pe forum daradaca vrei sa o vedeti si sa aflati mai multe detalii despre el va las e-mailu meu si o sa va trimit toate informatiile :) stan.ralucapaula@yahoo.com

buna,
mi-ai putea spunr, cum ai folosit bioptronul? eu detin un astfel de aparat, doar ca am ratacit instructiunile. tot tratamentul pt acnee ma intereseaza.
multumesc anticipat,
alina
madworld
Postat pe 26 Ianuarie 2010 07:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
creme anticelulitice 59 De la: kudika_11779 19 Iulie 2012 00:10
NE PREGATIM CORPUN PENTRU SARBATORI 17 De la: b63msh 6 Decembrie 2008 21:58
Tratament anticelulitic 2 De la: kudika_957816 30 Iunie 2014 14:36
epilatul 5 De la: rock90 28 Mai 2009 20:50
epilarea pubiana 80 De la: adriana_gh 18 August 2014 20:44