Setari Cookie-uri

Fond de ten

Dintre fondurile de ten ce le-ati incercat...pe care il recomandati?Ce baza de machiaj recomandati?
lipsa_inspiratie
Postat pe 24 August 2009 19:02
O recomandare generala nu se poate da.
Fiecare persoana are altfel de tip de ten, alte motive pt. care vrea sa foloseasca produsul, alte nuante pe plac, alt tip de machiaj potrivit, alta experienta (sau lipsa) de machiere.
Spune-ne mai concret depre tine (tenul tau) iar cele care avem aceleasi probleme si tendinte iti vom raspunde.

Eu una folosesc pe cele bio, pe care le-am observat sincer ca fiind cele mai bune.
90701
Postat pe 8 Septembrie 2009 20:15
MAI EU AM TOT INCERCAT TOT FELU...PANA ACUM DOI ANI CAND AM FOST IN SPANIA SI MA PLIMBAM PRIN BARCELONA SI AM TRECUT PE LANGA DOUGLAS SI AM INTRAT SI LEAM ZIS LA TIPELE ALEA CA VREAU UN FOND DE TEN PT MINE SA ACOPERE SI SA NU SE VADA CA AM FOND DE TEN. AM INCERCAT MULTE BRANDURI SI AM RAMAS LA L'OREAL INFAILIBLE, MI SE POTRIVEA PERFECT SI DE ATUNCI TOT CU EL AM RAMAS.EU ZIC SA TE DUCI LA UN MAGAZIN GEN DOUGLAS SI SA LE ZICI LA FEL. AR TREBUI SA TE AJUTE PT CA E TREABA LOR. DEPINDE F MULT DE TEN SI ELE TREBUIE SA STIE LUCRURI DIN ASTEA. BAFTA
lauraganea
Postat pe 10 Septembrie 2009 22:04
Amway. ati auzit de ea? fondurile de ten, pudrele, toate accesoriile de make-up sunt naturale, nu provoaca iritatii, dureaza, sunt super beton. plus ca au o gramada de chestii. incercati pe site'ul lor, cititi ceva despre amway. nu cred ca ati mai vrea altceva dup'aia.
PurpleDreams
Postat pe 11 Septembrie 2009 16:24
COSTA CAM MULTICEL,DAR SI MIE IMI PLACE CEL MAI MULT INFAILIBLE DE LA L'OREAL PARIS.O SINGURA DATA L-AM UTILIZAT (DE LA SORA MEA),DAR M-AM INDRAGOSTIT DE EL.SI NU DEGEABA SE NUMESTE ASA:l CHIAR ESTE ULTRAREZISTENT.CREDE_TI_MA!!!!!!!
FLORY_DULCIK
Postat pe 18 Septembrie 2009 17:49

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MACHIAJ SEMIPERMANENT 10 De la: machiajsemipermanent 7 Martie 2011 19:42
Part-time job.profitabil;) 2 De la: cristiana_cris 28 Octombrie 2009 16:07
trusa de make-up 1 De la: tovarasha 6 Ianuarie 2011 14:44
Machiaj-poze utile 11 De la: cathelin_a 22 Noiembrie 2010 12:50
Cat de mult iti plac produsele cosmetice? Sondaj 1 De la: Korina82 5 Octombrie 2011 10:16