Setari Cookie-uri

cu ce pot asorta o geaca de piele roz ?:)

e foarte draguta, roz, cand am vazut-o m-am indragostit. insa nu prea stiu cu ce o pot asorta. e pana la brau, scurta, din piele, iar in talie ,la gat si maneci are material. are si 2 buzunare din jos de piept...imi place foarte mult, dar parca toate perechile de papuci pe care le probez , nu se potrivesc cu ea..pe net am cautat sfaturi insa nu am gasit. Adidasii sunt prea sport, balerinii prea decupati pentru geaca, pantofii cu toc parca nu merg, iar de slapi si sandale sa nu mai vorbim..ma poate ajuta cineva cu un sfat ? o am cam de vreo 4-5 luni, insa timpul nu mi-a permis sa o port. Acum ca vine toamna, e perfecta, insa nu am gasit papucii potriviti...
Lullabelle
Postat pe 5 Septembrie 2009 16:12
nu ai prietene sau prieteni cu care sa te sfatuiesti ?

o pereche de pantofi roz(la fel ca haina) ai incercat ?
baiat_anonim
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:27
iti dau eu papucii numai sa te hotarasti cand si unde!
ironia
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:29
De la: baiat_anonim, la data 2009-09-08 21:27:40nu ai prietene sau prieteni cu care sa te sfatuiesti ?

o pereche de pantofi roz(la fel ca haina) ai incercat ?

..multumeste-i lui Doamne-Doamne ca nu esti femeie..
da` totusi,de ce nu-ti place fotbalul??

eu ass asorta cu ceva maro

mitura
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:32
nu vorbesc de sportul in sine, joc si eu fotbal ocazional, ci de fotbalul televizat. atata coruptie, atatia fani dezgustatori,... si prefer sa fac altceva decat sa ma uit la altii cum joaca.
baiat_anonim
Postat pe 8 Septembrie 2009 21:56
De la: Lullabelle, la data 2009-09-05 16:12:19e foarte draguta, roz, cand am vazut-o m-am indragostit. insa nu prea stiu cu ce o pot asorta. e pana la brau, scurta, din piele, iar in talie ,la gat si maneci are material. are si 2 buzunare din jos de piept...imi place foarte mult, dar parca toate perechile de papuci pe care le probez , nu se potrivesc cu ea..pe net am cautat sfaturi insa nu am gasit. Adidasii sunt prea sport, balerinii prea decupati pentru geaca, pantofii cu toc parca nu merg, iar de slapi si sandale sa nu mai vorbim..ma poate ajuta cineva cu un sfat ? o am cam de vreo 4-5 luni, insa timpul nu mi-a permis sa o port. Acum ca vine toamna, e perfecta, insa nu am gasit papucii potriviti...

am vazut la "leonardo" in brasov o pereche de pantofi roz cu alb mai sport daca nu te deranjeaza blugii , si din descrierea ta... ar arata perfect langa haina de care vorbesti.
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:00
ai schimbat repede

da,da stiu ca sunt off..mereu sunt..
si io ma refeream la actiunea in sine(privitul la meci)..face parte din cultura noastra,e un intreg ritual aici...cu nelipsitele polemici,tipsuri,aranjamente defensive/ofensive,schimbari in teren si alte alea + extrabonus scuipatul semintelor-care iar necesita un ritual aparte




PS pentru Anonim era... si tot cu maro asortez
mitura
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:05
De la: baiat_anonim, la data 2009-09-08 21:27:40nu ai prietene sau prieteni cu care sa te sfatuiesti ?

o pereche de pantofi roz(la fel ca haina) ai incercat ?


mai baiete dar tu iti dai seama ca esti pe un site de femei care in 90% din timp discuta de spre "posesiunile" lor de pret cum ar fi "tzoale" papuci, rujuri oje si alte minuni????

nu gasisi vreun meci pe GSP tv?????

zau asa.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:11
De la: mitura, la data 2009-09-08 22:05:44ai schimbat repede

da,da stiu ca sunt off..mereu sunt..
si io ma refeream la actiunea in sine(privitul la meci)..face parte din cultura noastra,e un intreg ritual aici...cu nelipsitele polemici,tipsuri,aranjamente defensive/ofensive,schimbari in teren si alte alea + extrabonus scuipatul semintelor-care iar necesita un ritual aparte




PS pentru Anonim era... si tot cu maro asortez


si semnu cu off topic era tot pt mine..am uitat sa te citez si am modificat..

sunt o fire mai introvertita (nu-s timid sau ceva de genu asta, doar ca nu imi place sa imi impartasesc gandurile cu toata lumea) si nu imi face placere sa comentez un meci cu prietenii.. de obicei comenteaza ei su eu gasesc altceva de facut sau de discutat.

p.s. e totusi o scuza buna sa manac seminte in public
baiat_anonim
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:15
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-09-08 22:11:48
De la: baiat_anonim, la data 2009-09-08 21:27:40nu ai prietene sau prieteni cu care sa te sfatuiesti ?

o pereche de pantofi roz(la fel ca haina) ai incercat ?


mai baiete dar tu iti dai seama ca esti pe un site de femei care in 90% din timp discuta de spre "posesiunile" lor de pret cum ar fi "tzoale" papuci, rujuri oje si alte minuni????

nu gasisi vreun meci pe GSP tv?????

zau asa.....


imi cer scuze. :)

si tu ma trimiti sa ma uit la fotbal ? ar trebui sa imi pun un status "nu urmaresc meciurile de fotbal" dar n-o s-o fac..
baiat_anonim
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:19
De la: baiat_anonim, la data 2009-09-08 22:19:13
De la: dandanaua_reloaded, la data 2009-09-08 22:11:48
De la: baiat_anonim, la data 2009-09-08 21:27:40nu ai prietene sau prieteni cu care sa te sfatuiesti ?

o pereche de pantofi roz(la fel ca haina) ai incercat ?


mai baiete dar tu iti dai seama ca esti pe un site de femei care in 90% din timp discuta de spre "posesiunile" lor de pret cum ar fi "tzoale" papuci, rujuri oje si alte minuni????

nu gasisi vreun meci pe GSP tv?????

zau asa.....


imi cer scuze. :)

si tu ma trimiti sa ma uit la fotbal ? ar trebui sa imi pun un status "nu urmaresc meciurile de fotbal" dar n-o s-o fac..


pai atunci spala vase sau fa altceva.... la fel de util....

dandanaua_reloaded
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:22
baiat_anonim
Postat pe 8 Septembrie 2009 22:24
cu un barbat brunet!!!!!!!!!!!!
pansy
Postat pe 19 Septembrie 2009 10:55
geaca de piele roz
cu pantofi albi..roz ...gri, negri...merge si cu adidasi sincer
simonycik
Postat pe 23 Septembrie 2009 14:57
Eu inteleg ce cauti tu , dar te exprimi aiurea, nu am inteles care e faza cu papucii ??? Vrei papuci la geaca de piele, indiferent de culoare...??
sandale slapi ii mai si pomenesti? la geaca de piele??? si roz ??
Sunt de acord cu ce ti-a recomandat simponycik.
alisika
Postat pe 24 Septembrie 2009 14:04
eu zic ca ar merge cu o bluza simpla pe dedesubtul gecii, niste blugi skinny si niste pantofi cu toc imens. dar nu cu platforme. ceva pantofi inchisi,sa acopere tot piciorul. eu asa vad outfitul. bluza poate fi alba, blugii negri si pantofii tot ceva inchis la culoare,si atunci iese foarte bine in evidenta geaca. despre ce geanta sa-ti iei la ea...nu stiu sa-ti zic.
GreenBubbles
Postat pe 24 Septembrie 2009 16:44
De la: pansy, la data 2009-09-19 10:55:52cu un barbat brunet!!!!!!!!!!!!

clar :)) daca e blond, cu rozu gecii va aminti de barbie... :))
GreenBubbles
Postat pe 24 Septembrie 2009 16:45
uite,cam asa vad eu outfitul
http://i82.servimg.com/u/f82/12/12/71/99/skinny10.jpg

numai ca eu as vedea tinuta cu astfel de pantofi
http://i82.servimg.com/u/f82/12/12/71/99/shoe10.jpg

astia ii purta sarah jessica parker in sex and the city :) super pantofii


si ca accesorii iti poti lua ceva bratari cu tzine,dar nu ceva prea exagerat.

scuze ca ti-am dat doar linkurile de la poze,dar nu stiu cum sa pun poze pe forumul asta,nu merge ca pe alte forumuri.
GreenBubbles
Postat pe 24 Septembrie 2009 17:56
De la: Lullabelle, la data 2009-09-05 16:12:19e foarte draguta, roz, cand am vazut-o m-am indragostit. insa nu prea stiu cu ce o pot asorta. e pana la brau, scurta, din piele, iar in talie ,la gat si maneci are material. are si 2 buzunare din jos de piept...imi place foarte mult, dar parca toate perechile de papuci pe care le probez , nu se potrivesc cu ea..pe net am cautat sfaturi insa nu am gasit. Adidasii sunt prea sport, balerinii prea decupati pentru geaca, pantofii cu toc parca nu merg, iar de slapi si sandale sa nu mai vorbim..ma poate ajuta cineva cu un sfat ? o am cam de vreo 4-5 luni, insa timpul nu mi-a permis sa o port. Acum ca vine toamna, e perfecta, insa nu am gasit papucii potriviti...


GEACA de piele (deci nu sacou) are captuseala = mai groasa, de unde => ca nu o porti cu PAPUCI slapi

eu am o geaca mov de piele, repet: geaca, si o port cu niste ghetute joase gri inchis - evident (TU) poti incerca gri, negru si roz fara probleme

nu vad care era problema... e prea usor ca sa fie o dilema

cred ca vroiai sa te lauzi cu GEACA ta
adina_black
Postat pe 12 Octombrie 2009 19:49
rozul il poti asorta cu maro,poate niste ghetute joase.Si nu asocia pielea neteda cu cea intoarsa...cam atat
kika25
Postat pe 12 Octombrie 2009 20:14

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Vand botine New Look - Marimi 37,38 1 De la: kudika445388 4 Octombrie 2011 14:05
speciali si ieftini 1 De la: kudika077391 28 Octombrie 2009 01:16
Concurs utv. 2 De la: luiza_maria 3 Iunie 2010 18:22
cum pot curata pantofii din satin??? 10 De la: 17deea 21 August 2012 17:21
Atentie. Premiile kudika.ro nu se dau! 1 De la: CAELUM 21 Noiembrie 2009 12:58