Setari Cookie-uri

un sfat:-s(plssss

baay...am shi eo o nelamurire...ash vrea o parere d la mai multe fete..sa va povestesc:
eu am un pr..suntem impreuna d 1 luna.(adik de knd e mai serios)..de anu trekt tot continuam rel..ne impakam ne despartim...shi in timpu despartirii fiekre isi facea alt iubit/a.El e genu de baiat kre vrea shi alte relatii...dar eu sunt virgina(am 17 any)shi nu ma gandesk la asta..momentan..shi el stia asta..q toate astea tot la mine se intorcea dupa fiekre relatie kre o avea..numay el venea la mine(desi eu vroiam sa ne impakam nu ii ziceam NIMIC)..akm...ne'am impakat..mi'a spus k nu o sa mai imi fak nik..(gen ma mintzea..m'a inselat:-j)..mereu knd ne impakam imi zicea asha..dar akm s'a skimbat..decy kiar merge bne de 1 luna..shi totusi mai apare kte una kre se baga intre noi:|..nush ce naibii..k akm knd merge bine shi knd s'a skimbat el..apar proaste kre sa bage vorbe..shi eu incep sa fiu confuza...adik nush ce sa mai kred....orikm in luna asta mi'a aratat k s'a skimbat..deci kiar s;a skimbat.Dar voi ce spuneti......kredeti k ramane asha..sau o sa fak iar cv....(aa shi a spus k ma iubeste..shi parea f sincer)...deci..ce spuneti....kiar tine la mine?shi kiar s'a skimbat?..plss vreau shi eu kteva pareri.
bwobo
Postat pe 7 Septembrie 2009 17:02
De la: bwobo, la data 2009-09-07 17:02:37baay...am shi eo o nelamurire...ash vrea o parere d la mai multe fete..sa va povestesc:
eu am un pr..suntem impreuna d 1 luna.(adik de knd e mai serios)..de anu trekt tot continuam rel..ne impakam ne despartim...shi in timpu despartirii fiekre isi facea alt iubit/a.El e genu de baiat kre vrea shi alte relatii...dar eu sunt virgina(am 17 any)shi nu ma gandesk la asta..momentan..shi el stia asta..q toate astea tot la mine se intorcea dupa fiekre relatie kre o avea..numay el venea la mine(desi eu vroiam sa ne impakam nu ii ziceam NIMIC)..akm...ne'am impakat..mi'a spus k nu o sa mai imi fak nik..(gen ma mintzea..m'a inselat:-j)..mereu knd ne impakam imi zicea asha..dar akm s'a skimbat..decy kiar merge bne de 1 luna..shi totusi mai apare kte una kre se baga intre noi:|..nush ce naibii..k akm knd merge bine shi knd s'a skimbat el..apar proaste kre sa bage vorbe..shi eu incep sa fiu confuza...adik nush ce sa mai kred....orikm in luna asta mi'a aratat k s'a skimbat..deci kiar s;a skimbat.Dar voi ce spuneti......kredeti k ramane asha..sau o sa fak iar cv....(aa shi a spus k ma iubeste..shi parea f sincer)...deci..ce spuneti....kiar tine la mine?shi kiar s'a skimbat?..plss vreau shi eu kteva pareri.


Nu poti sa scrii si tu intr-o limba, fie ea romana sau una de circulatie internationala?
anushkha
Postat pe 7 Septembrie 2009 17:05
eu zic sa il lasi ai doar 17 ani si sigur o sa gasesti altul mai bun decat el care sa te merita si sa te iubeasca fara sa te minta si sa isi bata joc de tine
yumy
Postat pe 7 Septembrie 2009 17:06
De la: ana18, la data 2009-09-07 17:05:22
De la: bwobo, la data 2009-09-07 17:02:37baay...am shi eo o nelamurire...ash vrea o parere d la mai multe fete..sa va povestesc:
eu am un pr..suntem impreuna d 1 luna.(adik de knd e mai serios)..de anu trekt tot continuam rel..ne impakam ne despartim...shi in timpu despartirii fiekre isi facea alt iubit/a.El e genu de baiat kre vrea shi alte relatii...dar eu sunt virgina(am 17 any)shi nu ma gandesk la asta..momentan..shi el stia asta..q toate astea tot la mine se intorcea dupa fiekre relatie kre o avea..numay el venea la mine(desi eu vroiam sa ne impakam nu ii ziceam NIMIC)..akm...ne'am impakat..mi'a spus k nu o sa mai imi fak nik..(gen ma mintzea..m'a inselat:-j)..mereu knd ne impakam imi zicea asha..dar akm s'a skimbat..decy kiar merge bne de 1 luna..shi totusi mai apare kte una kre se baga intre noi:|..nush ce naibii..k akm knd merge bine shi knd s'a skimbat el..apar proaste kre sa bage vorbe..shi eu incep sa fiu confuza...adik nush ce sa mai kred....orikm in luna asta mi'a aratat k s'a skimbat..deci kiar s;a skimbat.Dar voi ce spuneti......kredeti k ramane asha..sau o sa fak iar cv....(aa shi a spus k ma iubeste..shi parea f sincer)...deci..ce spuneti....kiar tine la mine?shi kiar s'a skimbat?..plss vreau shi eu kteva pareri.


Nu poti sa scrii si tu intr-o limba, fie ea romana sau una de circulatie internationala?

ce sa ii faci mess-ul altereaza vorbirea fluenta a limbii romane
yumy
Postat pe 7 Septembrie 2009 17:07
Un sfat iti dau chiar dak am 21 de ani sa nu te uiti in gura lumii niciodata pt k nimeni nu-ti vrea binele. De apreciat k iti doresti sa ramai virgina si k el stie asta .Dar am senzatia k de fiecare knd ii creste nivelul hormonal se duce la alta sa-l rezolve ceea ce nu mi se pare ok,poate sa-si tina chestia in pantaloni nu sa treaca din floare in floare.Nu_mi pare o persoana de incredere pt k nu se stie knd iar o sa va despartiti.Presupun k e de varsta asta si la varsta asta baietii nu se maturizeaza acum e momentul in kre ei descopera multe lucruri,u sti cat tii la el si ce vrei de la el,dar schimbarea asta nu se stie cat va dura poate si el crede ca se va schimba dar ii va fii greu si iar va claca,pt k ma indoiesc ca se va linisti.Iti dau un sfat la urmatoare despartire da-i papucii pt totdeauna k nu se merita jocul asta azi impreuna maine desparititi
capriciosa
Postat pe 7 Septembrie 2009 17:19
ms mult...nu stiu ce sa cred...:(..orikm mi'am propus si eu dak ne mai despartim 1 data sa fie definitiv..akm nu stiu dak mai tin la el asa muuuult cum am tinut.....:( shi inca ceva...ne intalnim cam rar..el mai shi munceste(are 18 ani)...shi ne vedem vineri,sambt,duminik..(shi cateodata miercurea..)..nu imi place genu asta de relatie.....si faza cu"o sa treaca din floare in floare"..pey el mi'a spus k dak e sa se duca la alta doar pentru....dar tot la mine vine.....Nu stiu ce sa fac:((...Multumesc mt pentru sfat:*:*
bwobo
Postat pe 9 Septembrie 2009 16:11
Da scuze:d..messu ai dreptate:)) m'am obisnuit sa scriu asa:">
bwobo
Postat pe 9 Septembrie 2009 16:13
uff iar am avut dreptate
yumy
Postat pe 9 Septembrie 2009 16:22
yumalai, de ce ai mereu dreptate?
blussy
Postat pe 14 Septembrie 2009 16:42
eu una nu accept sub nicio forma intr-o relatie ca iubitul sa ma insele sau sa ma minta.nu accept.aia in care apar minciuni si in care sunt implicate mai mult de doua persoane nu se poate numi relatie.....si oricum cred ca te minte.nu cred ca s-a schimbat
FLORY_DULCIK
Postat pe 21 Septembrie 2009 18:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
O vrem pe oanna81 inapoi !!! 775 De la: printesa17 9 Aprilie 2010 18:09
oferte interesante 4 De la: yumalai 21 Ianuarie 2010 10:51
hi 4 De la: Barbie30_ 13 Aprilie 2011 03:14
Cadouri de craciun 6 De la: iacinta 17 Decembrie 2009 09:08
Se zice ca aspectul exterior nu conteaza.. 4 De la: mahy33 7 Aprilie 2010 17:33