Setari Cookie-uri

Kudika si NIVEA te invita la un dialog despre frumusete

eu am un ten foarte gras, in genaral pe frunte. cand ies afara si bate vantul sau e frig, imi apar pete si bubite pe fata. Ce produse de ingrijire imi recomandati? va multumesc
elilavi
Postat pe 11 Decembrie 2009 15:09
Cand mai intra dna dr?Vreau sa o intreb si eu daca fondul de ten folosit zilnic dauneaza?Eu am tenul mixt iar iarna ma mananca pielea de pe fata dar si de pe corp si am o senzatie de uscaciune ,daca incerc sa fol o crema mai grasa incep sa-mi iasa cosuri.Ce pot sa fac ?As mai vrea sa stiu ce efect are parfumul asupra pielii de pe gat,fata?Am o pb cu punctele negre cum as putea sa scap de ele fara sa ajung la cosmetica pt ca nu-mi permit?
alina_24
Postat pe 14 Decembrie 2009 09:28
fetelor care ati castigat va adresez o intrebare:

cum si la ce perioada dupa ce ati castigat ati primit premiul?

eu am castigat de ceva vreme si nu a venit nimic
multumesc
corneliacornelia
Postat pe 17 Decembrie 2009 12:50
Am primit astazi setul de la Nivea. De-abia astept sa vad rezultatele.
laura_feelings
Postat pe 20 Decembrie 2009 11:32
mie nu-mi raspunde doaman doctor? pacat, chiar aveam nevoie de ajutor
elilavi
Postat pe 1 Ianuarie 2010 15:44
Buna ziua! La multi ani! Am o dilema: folosesc de foarte multi ani fondul de ten, in ultimii ani, fonduri de ten de o calitate superioare,din gama dermocosmeticelor din farmacii. Am 24 ani, dar toata familia ma bate la cap cu efectele nocive ale folosirii fondului de ten:aparitia ridurilor,imbatranire prematura, cauza cosurilor. As dori sa va intreb daca este adevarat ce spun ei, desi majoritatea afirma ca fondul de ten este chiar benefic,fiindca iti protejeaza fata de impuritati, insa nici eu nu am incredere ca aceasta afirmatie nu reprezinta decat o strategie de marketing..? ce parere aveti? pana la urma, este un produs chimic pe care il aplicam zilnic pe fata,de dimineata pana seara..
andradeedee
Postat pe 5 Ianuarie 2010 16:07
De la: andradeedee, la data 2010-01-05 16:07:57Buna ziua! La multi ani! Am o dilema: folosesc de foarte multi ani fondul de ten, in ultimii ani, fonduri de ten de o calitate superioare,din gama dermocosmeticelor din farmacii. Am 24 ani, dar toata familia ma bate la cap cu efectele nocive ale folosirii fondului de ten:aparitia ridurilor,imbatranire prematura, cauza cosurilor. As dori sa va intreb daca este adevarat ce spun ei, desi majoritatea afirma ca fondul de ten este chiar benefic,fiindca iti protejeaza fata de impuritati, insa nici eu nu am incredere ca aceasta afirmatie nu reprezinta decat o strategie de marketing..? ce parere aveti? pana la urma, este un produs chimic pe care il aplicam zilnic pe fata,de dimineata pana seara..


e exact asa cum zici tu
Arthur_Rogers
Postat pe 5 Ianuarie 2010 16:15
La multi ani!Pls ,am mai scris odata dar se pare ca nu a intrat dna dr.am tenul mixt si mi se ingrasa f tare ,imi iau servetele uscate la mine si ma sterg din cand in cand pe fata si se impregneaza pe servetel,nu mai stiu ce sa ma fac,daca fol un produs pt acnee mi se usuca zona dar tot imi apar cosuri si nu fol mai mult de o data pe sapt iar daca renunt patesc ce v-am spus,incepe sa se ingrase iar.Aceasi secretie excesiva de sebum o am si la par.
alina_24
Postat pe 7 Ianuarie 2010 10:14
Foarte interesan topicul !!! Nici nu mai am intrebari, ca sa fiu sincera ! Au pus fetele toate intrebarile posibile ! Ce ma interesa pe mine in mod personal era cum sa scap de punctele negre si am gasit o serie de solutii
Calyope
Postat pe 29 Ianuarie 2010 16:03
ce contine premiu pe care l-ati castigat?
ciocoiumihaela22
Postat pe 2 Februarie 2010 01:54
Eu am un ten foarte uscat cum as putea sa il hidratez, si am si niste cearcane foarte urate
bika82
Postat pe 23 Februarie 2010 10:08

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs Pantene 492 De la: concursKudika 27 Septembrie 2010 10:59
Castiga o invitatie dubla la deschiderea stagiunii 2011-201 a Operei Nationale Bucuresti! 69 De la: concursKudika 14 Octombrie 2011 15:11
Baneasa Shopping City si Muscle Maker iti ofera 2 vouchere de 350 Euro fiecare! 89 De la: adrianas18 9 August 2011 16:11
Baneasa Shopping City are pentru tine un super concurs! 196 De la: concursKudika 14 Mai 2012 11:21
Castiga un set de accesorii pentru birou Leitz Black&White! 479 De la: concursKudika 26 Octombrie 2012 16:25