Setari Cookie-uri

Cum reactionati cand alte femei de pe strada/baruri/etc. se uita insistent la partenerul vostru ?

Eu sunt extrem de geloasa..........nu suport sa se uite la partenerul meu nici macar o musca,daramite o fufa stricata care ar avea curajul prostesc sa imi dea de inteles k o mananca la......ce are ea intre picioare m-ar degusta si enerva cu desavarsire sa vad o fiinta facand asa ceva...... doar o catea cu bale ar face asta,sa se holbeze la barbatul alteia........
Camelia_Hanteg
Postat pe 7 Iulie 2010 06:09
Eu am patit asta zilele trecute in tren..eram cu prietenu meu si una se tot uita la el....prima data el m-a atentionat si mi-a zs ca se uita la el....pana atunci nu am obisnuit sa ma iau de fete,,,,dar atunci m-am dus la ea i-am pus mana pe umar,am stranso asa sa simta o durere suportabila si i-am zs ca daq se mai uita la el la prima statie coboara...asta sa fiu draguta...sa nu coboare din mers.. .......si au mai fost intamplari....si daca fata nu intelege cu vorba buna.....atunci dumnezeu cu mila
kiss_all
Postat pe 8 August 2010 10:42
Fetelor daca sariti la bataie doar daca se uita o femeie la iubitul vostru....
Barbie30
Postat pe 8 August 2010 10:52
De la: Barbie30, la data 2010-08-08 10:52:07Fetelor daca sariti la bataie doar daca se uita o femeie la iubitul vostru....

dupa aia deschid topice... sunt distrusa m-a lasaaaaaaaaaaat eu ce faaaaaaac? un sfat va roooog
miss_darine
Postat pe 8 August 2010 10:59
De la: Camelia_Hanteg, la data 2010-07-07 06:09:38Eu sunt extrem de geloasa..........nu suport sa se uite la partenerul meu nici macar o musca,daramite o fufa stricata care ar avea curajul prostesc sa imi dea de inteles k o mananca la......ce are ea intre picioare m-ar degusta si enerva cu desavarsire sa vad o fiinta facand asa ceva...... doar o catea cu bale ar face asta,sa se holbeze la barbatul alteia........
Ba eu cred ,de fapt sant sigur,ca esti"extrem" de ....proasta !!! Dealtfel, tot sigur sant ,tu esti cea care oferi astfel de priviri...
cristinxxx
Postat pe 8 August 2010 11:00
De la: miss_darine, la data 2010-08-08 10:59:08
De la: Barbie30, la data 2010-08-08 10:52:07Fetelor daca sariti la bataie doar daca se uita o femeie la iubitul vostru....

dupa aia deschid topice... sunt distrusa m-a lasaaaaaaaaaaat eu ce faaaaaaac? un sfat va roooog


Probabil!Asta nu arata cat de "ciumege" sunt ele ci doar ca le este frica ca o sa le lase cu buza umfllata...
Barbie30
Postat pe 8 August 2010 11:02
doua fire, doua paie, ia ciuleandra la bataie
bombonik_babardik
Postat pe 8 August 2010 11:11
De la: cristinxxx, la data 2010-08-08 11:00:32
De la: Camelia_Hanteg, la data 2010-07-07 06:09:38Eu sunt extrem de geloasa..........nu suport sa se uite la partenerul meu nici macar o musca,daramite o fufa stricata care ar avea curajul prostesc sa imi dea de inteles k o mananca la......ce are ea intre picioare m-ar degusta si enerva cu desavarsire sa vad o fiinta facand asa ceva...... doar o catea cu bale ar face asta,sa se holbeze la barbatul alteia........
Ba eu cred ,de fapt sant sigur,ca esti"extrem" de ....proasta !!! Dealtfel, tot sigur sant ,tu esti cea care oferi astfel de priviri...
Camelia_Hanteg
Postat pe 8 August 2010 18:08

"Cum reactionati cand alte femei de pe strada/baruri/etc. se uita insistent la partenerul vostru ? "


.....................................

cam asa: - Unde te holbezi tu?! sari-t-ar ochii!!!
100101
Postat pe 8 August 2010 18:21
De la: Camelia_Hanteg, la data 2010-07-07 06:09:38Eu sunt extrem de geloasa..........nu suport sa se uite la partenerul meu nici macar o musca,daramite o fufa stricata care ar avea curajul prostesc sa imi dea de inteles k o mananca la......ce are ea intre picioare m-ar degusta si enerva cu desavarsire sa vad o fiinta facand asa ceva...... doar o catea cu bale ar face asta,sa se holbeze la barbatul alteia........



Valeuuuuu! vai saracu`ala ce te ia de nevasta! se fericeste si pe talpi. va lua sigur, calea codrului -haiduc se face!
100101
Postat pe 8 August 2010 18:26
De la: miss_darine, la data 2010-08-08 10:59:08
De la: Barbie30, la data 2010-08-08 10:52:07Fetelor daca sariti la bataie doar daca se uita o femeie la iubitul vostru....

dupa aia deschid topice... sunt distrusa m-a lasaaaaaaaaaaat eu ce faaaaaaac? un sfat va roooog
Depinde modul in care se uita in cazul in care daca se uita insistent.....,se holbeaza la nesfarsit.....
Camelia_Hanteg
Postat pe 8 August 2010 20:45
De la: cristinxxx, la data 2010-08-08 11:00:32
De la: Camelia_Hanteg, la data 2010-07-07 06:09:38Eu sunt extrem de geloasa..........nu suport sa se uite la partenerul meu nici macar o musca,daramite o fufa stricata care ar avea curajul prostesc sa imi dea de inteles k o mananca la......ce are ea intre picioare m-ar degusta si enerva cu desavarsire sa vad o fiinta facand asa ceva...... doar o catea cu bale ar face asta,sa se holbeze la barbatul alteia........
Ba eu cred ,de fapt sant sigur,ca esti"extrem" de ....proasta !!! Dealtfel, tot sigur sant ,tu esti cea care oferi astfel de priviri...
Tin sa te anunt k tu crezi prost....ti-ai format o parere proasta despre mine(nu k m-ar interesa parerea ta )eu nu ma uit dupa barbati,oricare ar fi ei,am unul acasa si mi-e de-ajuns alea care fac asta vor de fapt un singur lucru...k altfel de ce s-ar holba la barbatul altei femei¿?¿ nu sunt in stare,caprele(ooops!jignesc caprele... )sa isi gaseasca unul ´´disponibil´´,ci il prefera pe ala ´´interzis´´
Camelia_Hanteg
Postat pe 8 August 2010 21:16
De la: kyru, la data 2010-08-08 18:26:20
De la: Camelia_Hanteg, la data 2010-07-07 06:09:38Eu sunt extrem de geloasa..........nu suport sa se uite la partenerul meu nici macar o musca,daramite o fufa stricata care ar avea curajul prostesc sa imi dea de inteles k o mananca la......ce are ea intre picioare m-ar degusta si enerva cu desavarsire sa vad o fiinta facand asa ceva...... doar o catea cu bale ar face asta,sa se holbeze la barbatul alteia........



Valeuuuuu! vai saracu`ala ce te ia de nevasta! se fericeste si pe talpi. va lua sigur, calea codrului -haiduc se face!
Inteligentule ce esti era vb despre faptul k kum as reactiona dak s-ar uita insistent o alta femeie la barbatul meu.....de ce sa fie el saracul¿??¿saraca ar fi fiinta aia care ar face ar face asa cv...de ce sa se holbeze la ce-i al meu¿?¿si era vb dak se uita insistent,nu asa,in treacat.....dak exagereaza cu asta fiecare cu ce are acasa!nu trebuie sa poftesti la ceea ce nu iti apartine.......pt k e f clar k din moment ce nu-si mai dezlipeste privirea de la barbatul meu,ii coace cv mintea,se gandeste ea la cv...........nu¿?¿?si nu accept ....doar proastele inghit asa cv!!eu una nu!!!!dar dak se uita el la alta femeie...e deja partea a doua!! si inca ceva:sunt deja ´´luata´´ !!nu k as fi fost obligata sa iti spun,dar na....asa,sa stii lasa presupunerile.....
Camelia_Hanteg
Postat pe 8 August 2010 22:25
De la: Camelia_Hanteg, la data 2010-08-08 22:25:22
De la: kyru, la data 2010-08-08 18:26:20
De la: Camelia_Hanteg, la data 2010-07-07 06:09:38Eu sunt extrem de geloasa..........nu suport sa se uite la partenerul meu nici macar o musca,daramite o fufa stricata care ar avea curajul prostesc sa imi dea de inteles k o mananca la......ce are ea intre picioare m-ar degusta si enerva cu desavarsire sa vad o fiinta facand asa ceva...... doar o catea cu bale ar face asta,sa se holbeze la barbatul alteia........



Valeuuuuu! vai saracu`ala ce te ia de nevasta! se fericeste si pe talpi. va lua sigur, calea codrului -haiduc se face!
Inteligentule ce esti era vb despre faptul kum as reactiona dak s-ar uita insistent o alta femeie la barbatul meu.....de ce sa fie el saracul¿??¿saraca ar fi fiinta aia care ar face ar face asa cv...de ce sa se holbeze la ce-i al meu¿?¿si era vb dak se uita insistent.....dak exagereaza cu asta fiecare cu ce are acasa!nu trebuie sa poftesti la ceea ce nu iti apartine.......pt k e f clar k din moment ce nu-si mai dezlipeste privirea de la barbatul meu,ii coace cv mintea,se gandeste ea la cv...........nu¿?¿?si nu accept ....doar proastele inghit asa cv!!eu una nu!!!!dar dak se uita el la alta femeie...e deja partea a doua!! si inca ceva:sunt deja ´´luata´´ !!nu k as fi fost obligata sa iti spun,dar na....asa,sa stii lasa presupunerile.....
si sa inteleg k voi,barbatii,ati fii incantati sa vedeti cum se holbeaza vreunul la femeie voastra.....probabil,si daca si-ar trage-o in fata voastra nu ar fii mare problema,nu¡?¿
Camelia_Hanteg
Postat pe 9 August 2010 18:16
[] Inteligentule ce esti era vb despre faptul k kum as reactiona dak s-ar uita insistent o alta femeie la barbatul meu.....de ce sa fie el saracul¿??¿saraca ar fi fiinta aia care ar face ar face asa cv...de ce sa se holbeze la ce-i al meu¿?¿si era vb dak se uita insistent,nu asa,in treacat.....dak exagereaza cu asta fiecare cu ce are acasa!nu trebuie sa poftesti la ceea ce nu iti apartine.......pt k e f clar k din moment ce nu-si mai dezlipeste privirea de la barbatul meu,ii coace cv mintea,se gandeste ea la cv...........nu¿?¿?si nu accept ....doar proastele inghit asa cv!!eu una nu!!!!dar dak se uita el la alta femeie...e deja partea a doua!! si inca ceva:sunt deja ´´luata´´ !!nu k as fi fost obligata sa iti spun,dar na....asa,sa stii lasa presupunerile.....[/quote]


...esti luata? de ce`mi spui asta, ti-am data cumva impresia ca as vrea sa "te iau" eu?

si Da! eu sunt anti-gelozie, din orice directie -ca sa-ti raspund mai concis
100101
Postat pe 9 August 2010 19:49

...esti luata? de ce`mi spui asta, ti-am data cumva impresia ca as vrea sa "te iau" eu?

si Da! eu sunt anti-gelozie, din orice directie -ca sa-ti raspund mai concis [/quote] ti-am dat eu cumva impresia cum k as vrea sa ma´´ iei ´´tu¿?¡'¡' cu siguranta k nu!!!!!!! .unde nu e gelozie,nu e nici dragoste!!!!asta da,nu gelozie in exces.... nu e nevoie de comm ´´rautacioase´´ sau mishto-uri la adresa nimanui pana la urma,fiecare vede lumea in felul sau
Camelia_Hanteg
Postat pe 10 August 2010 06:38
Iar PT CRISTINXXX,(sau cum te-o chema)..... Te crezi mama Omida sau vreun cititor in stele de spui k esti ´´sigur´´de faptul k eu sunt cea care ofera (citez)´´astfel de priviri´´ ma cunosti,stii cine sunt,ce fac,ce c*c s.a.m.d sau kre-i faza¡?¿?cum iti permiti sa faci pe cineva prost(si sa fii si extrem de ´´sigur¨k asa e)..ai probat sa vezi dak nu cumva ´´extrem-ul´´ala de ´´prost´´nu esti chiar tu¡?¿?te crezi destept.. poate destept-ul c*r-ului¿?¿? data viitoare knd vrei sa iti dai cu parerea fa-o,dar in numele tau....k nu esti Atotstiutor sa stii ce fac altii,k dak sunt prosti sau destepti etc etc.......nu esti tu in masura sa faci asta.pls nu te mai c*a*a atata pe tine k pute
Camelia_Hanteg
Postat pe 10 August 2010 07:43
Cameluta, replica ta este sub demnitatea unei femei civilizate.Din aceasta cauza colegul te-a simtit si a vorbit cu sinceritate despre tine.Singurul lucru care trebuie sa il faci cand discuti cu cineva este sa nu pui mainile pe poalele rochiei si sa le ridici.Pentru ca omul poate interpreta gestul in fel si chip.
kudika023770
Postat pe 10 August 2010 08:07
De la: kudika023770, la data 2010-08-10 08:07:37Cameluta, replica ta este sub demnitatea unei femei civilizate.Din aceasta cauza colegul te-a simtit si a vorbit cu sinceritate despre tine.Singurul lucru care trebuie sa il faci cand discuti cu cineva este sa nu pui mainile pe poalele rochiei si sa le ridici.Pentru ca omul poate interpreta gestul in fel si chip.
Asta inseamna k atunci knd se holbeaza una la barbatul meu,eu sa stau si sa ma uit k o proasta cum am spus mai sus.......si dak si-ar trage-o in fata mea n-ar mai conta.....asa cv e de neconceput.....e ca si cum as incuraja-o pe aia sa continue sa se uite,k eu n-am nimik impotriva si pe mine nu ma intereseaza kum ma vedeti voi........civilizata sau nu.reactionez in functie de ceea ce primesc.....doar proastele ar accepta sa asiste la posibile ´´scene´´din astea fara sa faca nimik...........sau ce,civilizata inseamna sa stai sa te ia lumea de prost¿?¿ iar respectivul si-ar fi putut da cu parerea in leg cu ceea ce am scris eu,dar putea s-o faca la fel de bine fara a adauga k eu sunt proasta!!!!!!!!!!!nu¿?¿? asa credea el,de fapt
Camelia_Hanteg
Postat pe 10 August 2010 08:29
Camelia_Hanteg
Postat pe 10 August 2010 08:42
De la: Camelia_Hanteg, la data 2010-08-10 08:29:55
De la: kudika023770, la data 2010-08-10 08:07:37Cameluta, replica ta este sub demnitatea unei femei civilizate.Din aceasta cauza colegul te-a simtit si a vorbit cu sinceritate despre tine.Singurul lucru care trebuie sa il faci cand discuti cu cineva este sa nu pui mainile pe poalele rochiei si sa le ridici.Pentru ca omul poate interpreta gestul in fel si chip.
Asta inseamna k atunci knd se holbeaza una la barbatul meu,eu sa stau si sa ma uit k o proasta cum am spus mai sus.......si dak si-ar trage-o in fata mea n-ar mai conta.....asa cv e de neconceput.....e ca si cum as incuraja-o pe aia sa continue sa se uite,k eu n-am nimik impotriva si pe mine nu ma intereseaza kum ma vedeti voi........civilizata sau nu.reactionez in functie de ceea ce primesc.....doar proastele ar accepta sa asiste la posibile ´´scene´´din astea fara sa faca nimik...........sau ce,civilizata inseamna sa stai sa te ia lumea de prost¿?¿ iar respectivul si-ar fi putut da cu parerea in leg cu ceea ce am scris eu,dar putea s-o faca la fel de bine fara a adauga k eu sunt proasta!!!!!!!!!!!nu¿?¿? asa credea el,de fapt




frate ce-i aici? camelia cred ca trebuie sa citesti mai bine postul de mai sus cu ridicatul poalelor poate pana la urma vei intelege ce a vrut sa spuna cu adevarat!
clar este mult prea dimineata pentru mine am obosit numai vazand postarea!
fante_de_dorobanti
Postat pe 10 August 2010 09:11
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-08-10 09:11:14
De la: Camelia_Hanteg, la data 2010-08-10 08:29:55
De la: kudika023770, la data 2010-08-10 08:07:37 In caz k nu ati observat,eu mi-am dat cu parerea.....mi-am exprimat punctul meu de vedere _referitor la intrebarea topicului.in definitiv,asta era si ideea....nu¡?¿k fiecare sa-si dea cu parerea....... asa k,nu pricep cu ce v-a deranjat pe voi chestia asta cum nici pe mine nu ma intereseaza cum ganditi,nici voi nu-mi puteti ´´spune´´kum sa gandesc........fiecare om are gandirea sa,ideile sale.Iar dak,totusi,vreti sa va dati cu parerea sau sa va exprimati dezacordul in legatura cu ceea ce a scris cineva,o puteti face foarte bine si fara sa recurgeti la mishto-uri,jigniri....... am observat k din pacate,unora asa le mai place sa critice k si kum ati vrea sa dati dovada de o inteligenta ´´zdrobitoare´´ va ´´ies´´din degete numai cuvinte ´´inteligente´´...,iar noi,ceilalti,mai ´´prosti´´si mai ´´necivilizati´´ etc.etc......(din punctul de vedere al unora,cel putin!!)trebuie sa ne eschivam si sa ne lasam ´´inrobiti´´de ditamai inteligenta voastra ´´acuta´´ stiti ceva¡?¿oamenii inteligenti & perfecti sunt aia morti sau nenascuti si invatati k in lumea asta,culorile si gusturile nu se discuta!!
Camelia_Hanteg
Postat pe 11 August 2010 19:23
De la: Barbie30, la data 2010-08-08 10:52:07Fetelor daca sariti la bataie doar daca se uita o femeie la iubitul vostru....



nu zise ca e putin geloasa ?

de ce nu va place sa vi se admire exemplarul masculin ? principiu, ai o tipa misto la care-ti place sa te uiti, ceilalti ce-or sa faca ? normal sa imparti, si pt un barbat poate fi chiar motiv de orgoliu
Histria
Postat pe 12 August 2010 15:40
De la: Camelia_Hanteg, la data 2010-08-11 19:23:18
De la: fante_de_dorobanti, la data 2010-08-10 09:11:14
De la: Camelia_Hanteg, la data 2010-08-10 08:29:55
De la: kudika023770, la data 2010-08-10 08:07:37 In caz k nu ati observat,eu mi-am dat cu parerea.....mi-am exprimat punctul meu de vedere _referitor la intrebarea topicului.in definitiv,asta era si ideea....nu¡?¿k fiecare sa-si dea cu parerea....... asa k,nu pricep cu ce v-a deranjat pe voi chestia asta cum nici pe mine nu ma intereseaza cum ganditi,nici voi nu-mi puteti ´´spune´´kum sa gandesc........fiecare om are gandirea sa,ideile sale.Iar dak,totusi,vreti sa va dati cu parerea sau sa va exprimati dezacordul in legatura cu ceea ce a scris cineva,o puteti face foarte bine si fara sa recurgeti la mishto-uri,jigniri....... am observat k din pacate,unora asa le mai place sa critice k si kum ati vrea sa dati dovada de o inteligenta ´´zdrobitoare´´ va ´´ies´´din degete numai cuvinte ´´inteligente´´...,iar noi,ceilalti,mai ´´prosti´´si mai ´´necivilizati´´ etc.etc......(din punctul de vedere al unora,cel putin!!)trebuie sa ne eschivam si sa ne lasam ´´inrobiti´´de ditamai inteligenta voastra ´´acuta´´ stiti ceva¡?¿oamenii inteligenti & perfecti sunt aia morti sau nenascuti si invatati k in lumea asta,culorile si gusturile nu se discuta!!


si mai vad ca in lumea asta se practica din ce in ce mai des pusul "fustelor in cap"! end of story imi obosesc ochii prea tare cand iti citesc mesajele!
fante_de_dorobanti
Postat pe 12 August 2010 15:57
Stiti ceva¿?¿Criticati-ma cat vreti....dak asta va face fericiti Bucurati-va............
Camelia_Hanteg
Postat pe 13 August 2010 01:14
De la: Camelia_Hanteg, la data 2010-07-07 06:09:38Eu sunt extrem de geloasa..........nu suport sa se uite la partenerul meu nici macar o musca,daramite o fufa stricata care ar avea curajul prostesc sa imi dea de inteles k o mananca la......ce are ea intre picioare m-ar degusta si enerva cu desavarsire sa vad o fiinta facand asa ceva...... doar o catea cu bale ar face asta,sa se holbeze la barbatul alteia........


Asta mi se pare chiar culmea sa te ataci cand se uita o fata la prietenul tau. Ati terminat cu toate problemele si va legati de priviri acum.

Barbatii se holbeaza la femei in fiecare zi. Ba unii mai nesimtiti mai au si glume proaste in program. Femeile cheltuie sume nemasurate pt a intretine aceasta stare de fapt. Nu se simt nasol nici daca se holbeaza 1000 de barbati la ele in fiecare zi.

Dar daca o data la o suta de ani vreo fata se uita la partener ... pai e un capat de lume ... e o nenorocire ... sa o impuscam :)
ilovethisgame
Postat pe 6 Septembrie 2010 10:45
Femeile se mai uita si la al meu,chiar daca e cu mine. Nu ma deranjeaza,dimpotriva,sunt mandra de el iar privirile lor imi confirma calitatile lui de barbat atractiv.Asa ca le zambesc inapoi. Unele imi raspund la zambet altele se crucesc si pufaie pe dinauntru. Haha,e atat de amuzant.
blue_domes
Postat pe 8 Septembrie 2010 17:52
Eu m-as duce frumos la ea si i-as da un PUMN in fata ! Direct la obiect ! Iar dak riposteaza matur strada cu ea !
kudika315664
Postat pe 9 Septembrie 2010 00:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Poti iubi si insela in acelasi timp..? 16 De la: clau19 13 Iulie 2010 02:52
Tamplarie,Pvc si Aluminiu... 1 De la: kudika120986 22 Februarie 2012 15:06
relatii extraconjugale?! 381 De la: stem_29 14 August 2010 04:36
need an advice :( 42 De la: Eva32 2 Iulie 2011 01:50
tradat 11 De la: Luli2 11 Ianuarie 2009 23:59