Setari Cookie-uri

vreau sa stea mai mult cu mine....egoismul asta

incep prin a va spune ca ne-am cunoscut pe net...n-am crezut ca mi se va intampla mie.... ...dupa vreo 2-3 zile de discutii prin tel,am decis sa ne vedem...cum eu aveam deja un program(mergeam la ai mei,ca era sambata),el s-a oferit sa ma duca....la h. 8 a venit ,am baut cafeaua impreuna,m-a asteptat sa ma schimb(eram in pijamale,,venise mai devreme cu jumatate de ora) ....si am plecat,am dat prin piata,sa iau niste fructe....ca un cuplu cu state vechi intr-ale gospadariei ,aveam senzatia ca ne stim de ani...am ajuns la ai mei,am luat micul-dejun in familie,am vb.....perfect! Dupa vreo 3 zile ,ne-am revazut(lucreaza pe ture 24-48)si...am facut dragoste,a fost o noapte perfecta...pana la ora 3.30,cand a trebuit sa plece la job...(asta a fost azi-noapte)....am crezut ca nu ma va mai suna ,insa surpriza ...m-a innebunit cu tel.......... : ,sper sa nu-i treaca....ce parere aveti....????o fi bine....o fi rau?????!!!cum ar trebui sa procedez mai departe....(e in "pesti"-foarte lunecos si eu-berbec)....vreau sa stam mai mult impreuna.....e prea devreme sa-i propun sa ne mutam impreuna?sunt putin bulversata...lucrurile au evoluat cu o viteza.....si am omis sa va zic un amanunt :are 39 ani..... poate conteaza...
pupoaie,panflute
PANFLUTE
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:01
gugulina74
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:05
matracucu
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:06
Am senzatia k nu va stiti de mai mult de o saptamana,v-ati cunoscut putin pe mess deci poate mi se pare mie dar e cam devreme sa-i spui sa se mute cu tn.Ia=ti un timp de respiro si revino-ti am senzatia k esti bulversata de aparitia lui.Totusi diferenta dintre voi e cam mare 16ani. Esti sigur k n-are copii,familie?Nimeni nu poate spune cum va merge o relatie dar eu cred k mai trebuie sa mai astepti putin si apoi sa-i propui asta.
capriciosa
Postat pe 8 Septembrie 2009 17:10
ei bine....draga mea...ai cam avut drepatate...intr-un fel ...adica,azi pe la 8,cand a iesit de la serviciu ," mi-a urat" la multi ani" prin sms(sa nu ma trezeasca),apoi m-a sunat...dragut ..nu???ne-am vazut la h 14,a venit la mine(eu aveam ore-la pian cu niste copilasi),m-a asteptat 4 h,sa-mi termin treaba...perfect..!!!...da' stai asa, ca acu' vine partea buna....a venit fara flori,macar o ciocolata... ,intelegi ideea...ok ii acord tot creditul din lume,dar la faza asta n-are scuza(k,am apreciat k avenit ..nu dormise de vreo 30 de ore).....am zis ca poate ....e un cadou mai micut ,ash....am baut o cafea la mine ...si cu ai mei. Intr-un final.am ramas singuri...asa k am "atacat" sb...mi-a spus ca-si doreste o relatie-casatorie si m-a intrebat destul de shifonat,daca n-am observat ca:ma suna,vine dupa tura,incearca sa stea cat mai mult cu mine ,in ideea, de a ne cunoaste cat mai bine ... pt a ne muta impreuna...(asta cam asa e)......bref....s-a soldat cu o seara romantica,nu c-as regreta ....si a plecat sa se odihneasca....a ramas ca ne vedem maine,ca ramane la mine peste noapte....P.S.e burlac,m-am interesat(e oarecum pers.publica...cum lumea e mica...)........ideea e ca ...nu ma"face" o floare sau un cadou....da'cu traditia cum ramane....???pupoaie
cu prietenie,panflute
PANFLUTE
Postat pe 10 Septembrie 2009 00:38
De la: just_laura, la data 2009-09-08 17:06:47
erikahd2008
Postat pe 10 Septembrie 2009 00:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pistrui 4 De la: kudika_29639 7 Iunie 2014 20:33
Help! 3 De la: no_more 19 Iunie 2009 12:17
BA Vergeturine Crema 2 De la: viobarbu 8 Iulie 2009 11:49
vreau sa stiu care sunt tipurile de machiaj care mi se potrivesc! 1 De la: Atelierele_ILBAH1 10 Martie 2013 13:14
Riduri 71 De la: dutu_cornelia 18 Septembrie 2014 10:10