Setari Cookie-uri

cred ca am innebunit instantaneu.... sau eram de cand m-a facut mama si nmai acum mi-am dat seama...

...repete* scz:)
IULIA_IULIA_
Postat pe 2 Decembrie 2009 16:33
greierash_is_back
Postat pe 2 Decembrie 2009 17:05
De la: IULIA_IULIA_, la data 2009-12-02 16:32:45Ia lasati fata in pace.sfaturi de astea tip"impuscate' sau nu mai stiu ce.Uite k se mai intampla sa faci si prostii.asta e.ai facut si u o nebunie la viata ta nu trebuie sa inebunesti akm.pur si simplu te-ai lasat dusa de val si asta a fost.Parerea mea este k ar trebui sa te indepartezi usor de el si sa incerci sa salvezi relatia cu prietenul tau.bineinteles k nu trebuie sa-i spui nimic prietenului tau pt ca te va ierta f greu sau delok.Ia-o si tu ca pe o aventura si ai grija sa nu se mai repede.;)

Ciora nu scoate ochiul altei ciori sau cum dreaq era cin s#asamana s#aduna si se apara
Full_Metal_Jacket
Postat pe 2 Decembrie 2009 17:15
De la: cri_cri, la data 2009-09-09 00:12:19salutare tuturor...
imi cer scuze ca nu mai respect regulile de ortografie...
voi incepe foarte direct aceasta poveste.. suntem impreuna e 10 luni si am renunat la absolut tot pt el... am renuntat la facultate, la un servici stabil doar pt a fi cu el... eu de origine sunt din hunedoara, dar in ultimii 4 ani am stat in arad, iar el e din pitesti.
totul a inceput dupa ce am ramas amandoi fara servici. amandoi lucrand in acelasi loc. dupa ce am primit bomba cu serviciul, el a reluat colaborarea cu un prieten de-al sau, colaborare ce tinea pana ne-am angajat si totusi nu renuntase a tine inca legatura cu acel prieten. amandoi se ocupa productia publicitara. dupa vestea cu serviciul, ne-am gandit ca eu sa lucrez pt acest prieten al sau ca agent de vanzari, fara contract, fara nimic, doar asa, ceva pe langa amaratul ala de somaj. pana acum nu il cunosteam pe acest prieten asa de bine cu toate ca il intreba intotdeauna pe prietenul meu de mine. il vazusem de cateva ori dar nu statusem atata de vorba incat sa pot vorbi foarte deschis cu el. de cand am inceput sa merg pe firma acestuia, am observat ca i se cam scurgeau ochii dupa mine, dar nu l-am luat in seama. a inceput cu priviri insistente, pe urma cu mici atingeri de mana, ciupit de mijloc s.a.m.d. in 15 august, de sf.maria, fiind si ziua mea de nume, mi-a daruit o bratara originala din turcia si eu, nah, fiind politicoasa din fire, am vrut sa-l pup, nu sarut, pe fata, cand el spre surprinderea mea, sau poate nu, m-a sarutat, nu pupat. pe urma nimic... doar aceleasi semne ca la inceput. asta, pana ieri, 07 septembrie, cand m-a surprins singura intr-o camera cu multe hartoage unde pisica de pe acolo isi dusese pisoii... fara sa stiu ca e acolo, m-am trezit ca ma ia in brate si ma saruta... aici e "buba" ca eu inloc sa ripostez, nu fac altceva decat sa-l cuprind si eu in brate si am comis-o...
am uitat sa precizez ca acest "prieten" al nostru, e insurat siare o fiica de vreo 16 ani, cred...
nu pot sa spun ca e frumusetea intruchipata, dar are un sarm aparte...
acum nu stiu ce va fi mai departe, dar am observat ca face tot posibilul sa ramana singur cu mine in birou, timp in care pe prietenul meu il trimite cu masina dupa diverse chestii pt firma...
DECI CE FAC? imi iubesc prietenul, dar................................................
va puteti da cu parerea, orice, nu conteaza...



nu stiu cat mai e de valabil topicul....insa doar atat voi zice:
cum iti asterni...asa dormi
Calandrinon
Postat pe 2 Decembrie 2009 17:21
Indiferent ce spui tu,eu nu cred ca realmente iti iubesti prietenul (poate in sinea ta crezi ca da...) si nici ca el iti ofera ceea ce ai tu nevoie ca femeie,altfel nu ai fi picat atat de usor in plasa unor asemenea avansuri.
In locul tau mi-as pune serioase intrebari despre relatia pe care o am si ce se intampla in realitate cu mine,nu cu prietenul si nici cu celalalt.
In tot cazul,pot sa iti spun ca daca vei continua pe fagasul asta,lucrurile se vor afla la un anumit moment si vei ajunge sa decazi in ochii prietenului,care se va simti cumplit de tradat si te va dispretui,caci pentru celalalt nu valorezi mai mult decat un trofeu pe care il zboara de sub nasul "prietenului bun" (nu poti sti ce rafuieli masculine poate chiar la nivel inconstient exista intre cei doi),o distractie pe care o cumpara cu cateva atentii si pentru care,cred ca realizezi ca nu si-ar lasa vreodata familia.Din toata povestea asta,cea mai sifonata vei iesi doar tu,dar vei reusi sa si ranesti un om destul de mult.
In locul tau mi-as pune ordine in ganduri,in suflet si apoi in viata...
heaven2007
Postat pe 3 Decembrie 2009 08:40
Draga,tu ala cu ciaora se apara sau nu stiu exact km ai formulat...daca nu esti in stare sa dai un sfat mai bine pastreaza comentariile astea pentru tine>Dar eu nu ma supar,unii oameni chiar nu pot mai mult.Unde nu e,nici Dumnezeu nu cere
IULIA_IULIA_
Postat pe 3 Decembrie 2009 19:35
AAA...ti-am vazut profilul draguto.Esti fata si mai ai si 22 de ani la ce comentariu ai postat acolo inteleg k nu prea te duce capu ....(sad)....
IULIA_IULIA_
Postat pe 3 Decembrie 2009 19:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tantra Chair 21 De la: Alecsu 18 Aprilie 2009 14:16
relaþia cu un bãrbat mai tânãr 20 De la: KNIGHT_31 17 Octombrie 2010 17:20
BANCURI DE SPUS 125 De la: kudikaroxi 26 Mai 2009 18:04
Sunt confuza... 8 De la: kudika011906 29 Septembrie 2009 19:30
Schimbare nickname 35 De la: kudika_27971 8 Februarie 2013 15:11