Setari Cookie-uri

10 ani si 8 luni

De la: greierash_is_back, la data 2009-11-22 13:36:36iulia, stai sa inteleg , tu ai inceput la 12 ani?


implineam 13...da...serios sa treaca de clasele primare si apoi....
iulia069834
Postat pe 22 Noiembrie 2009 13:38
ok...nu stiu zau cum poti critica o p.u.t.z.a de 11 ani cand nici tu nu ai fost mai breaza. sincer...eu mi-as vedea de lungul nasului...
greierash_is_back
Postat pe 22 Noiembrie 2009 13:43
cred ca inainte de sex sunt alte lucruri mult mai frumoase. dar din cate observ fetita din acest caz habar nu are ce inseamna frumusetea unei relatii, e clar ca acel baieas doar o foloseste pt propriile nevoie, ceea ce nu ai relatat tu kathara e faptul ca ea mai apoi le facea invidioase si nu mai stiu ce pe fetele de varsta noastra care incercau sa ii dea sfaturi
kudika_bibi
Postat pe 22 Noiembrie 2009 13:47
frate eu la 14 ani ma jucam in parcare si ma uitam la sailor moon si acum o ard "sukar" de te gandesti ca numai vrei sa faci la randul tau un copil
felixcat
Postat pe 22 Noiembrie 2009 13:52
De la: felixcat, la data 2009-11-22 13:52:02frate eu la 14 ani ma jucam in parcare si ma uitam la sailor moon si acum o ard "sukar" de te gandesti ca numai vrei sa faci la randul tau un copil


oa...ce-mi mai placea si mie sailor moon!!! si printesa Sisi si....oaaaa...ce desene frumoase erau atunci!
greierash_is_back
Postat pe 22 Noiembrie 2009 13:57
eu dupa sailor moon am descoperit berea dar astea sunt detalii :))
oricum.. lumea se schimba mult prea mult.
felixcat
Postat pe 22 Noiembrie 2009 13:59
pai se schimba in goana dupa evolutie. din pacate de multe ori avem parte de involutie.
greierash_is_back
Postat pe 22 Noiembrie 2009 14:02
sunt oripilat de adolescentii din ziua de azi, dupa o varsta le vine mintea la cap dar pana atunci.. e cam deprimant, sunt asa de usor de convins si au niste valori morale deplorabile.
felixcat
Postat pe 22 Noiembrie 2009 14:06
e dezolant intr-adevar sa-i vezi ca numai stiu sa se "distreze", se "iubesc" la orice varsta, cu oricine de cele mai mult neprotejat, isi injura parintii iar scoala numai prezinta niciun interes pt. ei.
tin minte ca atunci cand am luat "capacitatea" si am intrat la liceu, ma uitam la profi ca la niste generali de armata. astazi, profesorul isi ia scaune in cap!
in clasa a 9-a intram prima data intr-o discoteca de balu' bobocilor. astazi clubul pt. liceeni e locul unde se drogheaza si se fac pulbere de beti.
in clasa a 12-a cunosteam si eu "iubirea". astazi, esti totally uncool daca iti pastrezi virginitatea mai mult de clasa a5-a.
desigur, sunt niste generalizari...exista si exceptii care confirma regula.
cine e de vina? un pic din fiecare: societate, educatie(parinti, scoala), puterea de autoeducare.
greierash_is_back
Postat pe 22 Noiembrie 2009 14:18
la scoala problemea e cam urmatoarea..
de obicei aici ajung oameni care nu au prea ajuns altundeva, lucrezi cu oameni, adolescenti care nu iti prea dau un feed-back bun si trebuie sa treci si peste asta, e atitudinea de a fi "smecher" si a arata asta si profului si celorlalti si asta a dus la nesimtire, ai un salar destul de prost, esti segmentul economic care nu aduce nici un profit in bani si mai nou nici o palma nu poti sa dai dementului care te injura sau daca lasi sa mai copieze se duc si spun in gura mare ce au reusit ei.
felixcat
Postat pe 22 Noiembrie 2009 14:24
eu condamn cadrele care se plang ca sunt prost platite. serios! n-au avut niciodata un salariu spectaculos. deci stiau la ce se inhama. poate din naivitate sperau sa se schimbe ceva, de parca ministerul invatamantului dimpreuna cu m. finantelor vor creste salariile cu 300% doar pt. ca Ulosh a ajuns profesor.
si nu cred ca doar aia care nu si-au gasit job in alte parti se fac invatatori/profesori.
profitul nici nu ar trebui sa fie in bani. ci in educatie, cultura, civitate, minti stralucitoare.
si ultima....de ce sa ii dai una peste cap daca te-a injurat?ai alte posibilitati: te duci la director, faci sedinta si-l propui la exmatriculare, ii bagi cate-un 3 etc.

poate ai sa crezi ca eu vorbesc asa tocmai pt. ca nu am meseria asta. si poate ai dreptate. dar pana nu gasesc alte argumente...eu nu cred ca am o gandire gresita.
greierash_is_back
Postat pe 22 Noiembrie 2009 14:31
eu nu iau apararea nimaniu, eu am o specializare si nu pot lucra in domeniu pt ca nu se fac angajari, bine ca voluntariat pot sa fac ca deh am lucrat in scoala pe consiliere, si am fost si injurat si semne obscene, am fost si la director, a fost scazuta nota la purtare, si amenintat cu exmatriculare si vorbit cu parintii.. nici un rezultat, l'am scot pe sus din cabinet pt ca venea sa imi injure copii cu care lucram si acum vb de un elev de cls VIII nu functioneaza mereu metodele expse de tine si intradevar nu poti sti asta pt ca nu lucrezi in domeniu si doar teoretizezi ceva ce tu consideri ca e normal.. dar teoria si practica nu se prea leaga. eu nu ma plang de salar si sti de ce? pt ca predau 18 ore pe saptamana (acum predau, dar in ciclul post-liceal) am mult timp liber, imi e foarte usor sa predau si sa fac lectiile pt ca ..evident stiu materia pe care o predau :-?? si iau vreo 800 ron pe luna
poate nu stiai dar teoretic un profesor lucreaza 40 de ore pe saptamana, cam 18 de predat si restul sunt alocate pt corectarea lucrarilor si pregatirea lectiilor.
si acum imparte acei 800 ron la la 40 de ore 4 sapt pe luna si o sa obtii 5 lei pe ora
sunt persoane care au vrut sa vina in invatamant dar nu asa multi pe cat ai crede.
in vara la suplinire au ramas colegi de ai mei de 30-40 de ani someri pt ca nu au fost suficiente posturi anul acesta, asa ca adevarul e undeva la mijloc
felixcat
Postat pe 22 Noiembrie 2009 15:11
mnah...
greierash_is_back
Postat pe 22 Noiembrie 2009 15:13
sapt viitoare ne taie din salar si in decembrie la fel... 15% in principiu ma ard de vreo 150 de ron pt baza de criza si nu doar pe mine pe toti bugetarii asa ca inteleg de ce sunt oameni nemultumiti.. mai ales ca exista o lege de marire cu 50% a salariilor profesorilor si nimeni nu o respecta pt ca e o aberatie
felixcat
Postat pe 22 Noiembrie 2009 15:16
toate salariile bugetare vor resimti cele 8 zile de concediu fortat neplatit...
greierash_is_back
Postat pe 22 Noiembrie 2009 15:19
pai am spus mai sus.. toti bugetarii si din cate stiu eu sunt 7 zile impartite pe noiembrie/decembrie..
oricum ma duc sa votez :))
felixcat
Postat pe 22 Noiembrie 2009 15:26
.
aura28
Postat pe 22 Noiembrie 2009 21:47
EU TOT CRED CA TU GLUMESTI,DESI NU E PREA AMUZANT.....EU LA VARSTA TA MAJUKAM CU PAPUSILE,CHIAR PANA LA VREO14 ANI......CEEA CE FACI TU FAC CURVELE.....LASA-TE DE CHESTIILE ASTEA CA LA VARSTA TA,NU TE PRIND DELOC!!!!!!CE FACI TU E SUPER SCARBOS.IN URECHI NU AI INCERCATSAU LA SUBRAT?
SAU MAI BN INTRE DEGETELE DE LA PICIOARE?ZIC SI EU....
EU ABIA LA 15 ANI MI-AM INCEPUT VIATA SEXUALA,SI DE ATUNCI TOT CU BAIATUL ACELA SUNT.........DAR MENTIONEZ....DOAR SEX NORMAL....
FLORY_DULCIK
Postat pe 24 Noiembrie 2009 19:57
De la: Kathara, la data 2009-09-09 17:02:35Bravo fetelor, cel mai tare Site pentru fete, din cate am vazut pana azi.Simteam nevoia sa aflu mai multe despre sex si vad ca aici se poate. Ma numesc Mihaela si in aug. Fak 11 ani. Am un prieten ce are 14 ani si e tot la scoala mea, asa ne-am cunoscut in vacanta de Craciun. Eu sunt virgina si nu vreu sa fac sex, insa el imi tot vb cat e de excitat si nevoile astea. Asa ca ii fac sex oral de ceva timp, insa prietenul meu, nu stiu de ce, la scurt timp dupa ce incep sa i-o sug isi da drumul iar eu nu simt acea placere si i-am asta. Dupa un timp el mi-a zis ca daca inghit voi avea orgasm si eu, insa degeaba fac asta acum, ca e la fel, tot nu simt ceva. Am vb cu colega mea de banca shi zice ca ea nu inghite , ci scuipa tot dupa ce baiatul ei ejaculeaza, caci de mai inghit ma imbolnavesc de ulcer. Este adevarat ce spune? Tot ea mi-a zis ca orgasm pot avea de fac sex in fund. Am incercat cu iubi meu si asta insa ceva nu e bine caci nu intra penisul acolo. Cam de 10 ori am tot incercat, iubi este tare afectat, nemultumit caci se excita tot incercand incat de cateva ori s-a terminat incercand. Nu-s de ce nu intra, caci colega zice ca dupa doua-trei incercari in care a durut-o , nu a mai avut probleme. Pai la mine durerea nu dispare delok, mi-e imposibil sa reusesc sa ma relaxez incat sa intre penisul. De ce ? Voi cum ati facut prima data, v-a durut tot asa de rau, sau e ceva cu mine. Chiar nu voi putea face sex anal deloc ? El a incercat cu un deget si asa e bine, nu doare, insa nu mai mult ca iar ma doare incat nu putem continua. Prietenul meu crede ca pana nu voi avea ciclu, nu pot sa am si orgasm, dar nu stiu de e adevarat. Mi-a zis sa ma masturbez si in acelasi timp sa tin un deget, apoi treptat doua in fund sa se dilate, dar degeaba fac asta, caci tot nu intra penisul lui, nu ca e prea mare, dar durerea ma face sa renunt. La sexul oral, cum pot sa aflu de are orgasm cand ejaculeaza, ca macar asa sa-l fac sa se simta mai bine de nu pot anal. Si inca ceva. Unde este himenul ala la o virgina, in exterior sau mai in `nuntru. De il las sa o bage jumatate, se uintampla ceva, poate sa ajunga la himen ? ca el mi-a zis ca are grija si nu se intampla nimik. La sexul oral, e posibil sa nu simt placere ca el se termina prea repede? si daca isi da drumul asa iute, poate sa aiba si orgasm ? ca mereu il vad cam nemultumit si nu stiu de ce, ca nu prea vorbeste despre el. Sper ca pot sa-l satisfac mai mult, caci mi-e o asa teama ca-l voi pierde? fetele de stiu as vrea sa-mi spuna macar cateva sfaturi bune, caci degeaba intreb colegele, sunt si ele nestiutoare chiar de unele spun sau ma mint ca se simt bine si au placere mare cu iubitii lor si fara sa faca sex normal, numai eu nu simt asta. Eu nimik. Nu simt deloc placere, anal nu reusesc sa fac, iar normal nu am curaj, ca de afla mama, nush.. poop girls?}{}{'

Sursa: Coolgirl.ro



eu i-mi bag p..a in ea de viata !!!!!!!!!!!!!!!!! nu fac copii

daca fac fete,le arunc in dambovita
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:55
De la: felixcat, la data 2009-11-22 15:26:11pai am spus mai sus.. toti bugetarii si din cate stiu eu sunt 7 zile impartite pe noiembrie/decembrie..
oricum ma duc sa votez :))


noh....veste buna....o sa traim bine.....sunt libera cateva zile,mama ei de viata de bugetar !
_oktober_
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:58
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2009-11-24 21:55:04
De la: Kathara, la data 2009-09-09 17:02:35Bravo fetelor, cel mai tare Site pentru fete, din cate am vazut pana azi.Simteam nevoia sa aflu mai multe despre sex si vad ca aici se poate. Ma numesc Mihaela si in aug. Fak 11 ani. Am un prieten ce are 14 ani si e tot la scoala mea, asa ne-am cunoscut in vacanta de Craciun. Eu sunt virgina si nu vreu sa fac sex, insa el imi tot vb cat e de excitat si nevoile astea. Asa ca ii fac sex oral de ceva timp, insa prietenul meu, nu stiu de ce, la scurt timp dupa ce incep sa i-o sug isi da drumul iar eu nu simt acea placere si i-am asta. Dupa un timp el mi-a zis ca daca inghit voi avea orgasm si eu, insa degeaba fac asta acum, ca e la fel, tot nu simt ceva. Am vb cu colega mea de banca shi zice ca ea nu inghite , ci scuipa tot dupa ce baiatul ei ejaculeaza, caci de mai inghit ma imbolnavesc de ulcer. Este adevarat ce spune? Tot ea mi-a zis ca orgasm pot avea de fac sex in fund. Am incercat cu iubi meu si asta insa ceva nu e bine caci nu intra penisul acolo. Cam de 10 ori am tot incercat, iubi este tare afectat, nemultumit caci se excita tot incercand incat de cateva ori s-a terminat incercand. Nu-s de ce nu intra, caci colega zice ca dupa doua-trei incercari in care a durut-o , nu a mai avut probleme. Pai la mine durerea nu dispare delok, mi-e imposibil sa reusesc sa ma relaxez incat sa intre penisul. De ce ? Voi cum ati facut prima data, v-a durut tot asa de rau, sau e ceva cu mine. Chiar nu voi putea face sex anal deloc ? El a incercat cu un deget si asa e bine, nu doare, insa nu mai mult ca iar ma doare incat nu putem continua. Prietenul meu crede ca pana nu voi avea ciclu, nu pot sa am si orgasm, dar nu stiu de e adevarat. Mi-a zis sa ma masturbez si in acelasi timp sa tin un deget, apoi treptat doua in fund sa se dilate, dar degeaba fac asta, caci tot nu intra penisul lui, nu ca e prea mare, dar durerea ma face sa renunt. La sexul oral, cum pot sa aflu de are orgasm cand ejaculeaza, ca macar asa sa-l fac sa se simta mai bine de nu pot anal. Si inca ceva. Unde este himenul ala la o virgina, in exterior sau mai in `nuntru. De il las sa o bage jumatate, se uintampla ceva, poate sa ajunga la himen ? ca el mi-a zis ca are grija si nu se intampla nimik. La sexul oral, e posibil sa nu simt placere ca el se termina prea repede? si daca isi da drumul asa iute, poate sa aiba si orgasm ? ca mereu il vad cam nemultumit si nu stiu de ce, ca nu prea vorbeste despre el. Sper ca pot sa-l satisfac mai mult, caci mi-e o asa teama ca-l voi pierde? fetele de stiu as vrea sa-mi spuna macar cateva sfaturi bune, caci degeaba intreb colegele, sunt si ele nestiutoare chiar de unele spun sau ma mint ca se simt bine si au placere mare cu iubitii lor si fara sa faca sex normal, numai eu nu simt asta. Eu nimik. Nu simt deloc placere, anal nu reusesc sa fac, iar normal nu am curaj, ca de afla mama, nush.. poop girls?}{}{'

Sursa: Coolgirl.ro



eu i-mi bag p..a in ea de viata !!!!!!!!!!!!!!!!! nu fac copii

daca fac fete,le arunc in dambovita




uite ca mi a fost dat sa o vad si pe asta......of DOAMNE of......
gratuit89
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:08

As vrea sa cred k nu e adevarat,eu la 11 ani inca ma mai jucam cu papusile.Unora ar trebuii sa li se interzca sa faca copii dak nu sunt in stare sa-i educe!
annk48
Postat pe 24 Noiembrie 2009 22:20
fratilor sami certifice cineva ca e o farsa aceasta postare nu se poate viataaaaaaaaaaaa
sunt maritata da asa ceva nu pot sa cred ce ///cum...cuvinte ...ma balbai nu mai pot sa deslusesc tastele pe ce lume in ce lume traim are parinti nuuuuuuuuuuu nu cred ...e strigtor la cer...
GYPSI
Postat pe 26 Noiembrie 2009 18:40
nu am citit toate postarile de pe cele 10 pagini,dar cred ca mi'a ajuns cat am citit! si totusi...e o farsa sau nu?
Am o sora de 11 ani,care INCA (si sper sa o mai faca cativa ani) se joaca cu papusile,habar nu are de sex si inca crede in Mos Craciun.Da...s'a schimbat mult lumea.Acum incep sa o inteleg pe mama cand imi spune ca "pe vremea lor" nu era asa. C'mon,mi'am inceput viata sexuala la 17 ani si ma intrebam daca nu cumva m'am grabit.Cum o sa ajunga copila asta pe la 15-16 ani?
Eu una...inca sunt shocata de ce am citit :|
Daca cumva e pe bune faza, macar sa nu mai posteze chestiile astea,ca poate vad si alte fetite si devin curioase!
btw,stii ce'i asta? (pt aia mica)
Nanucco
Postat pe 26 Noiembrie 2009 21:46
da..intre timp m'am dezmeticit si am vazut si eu "sursa" Oricum,tot naspa!
Nanucco
Postat pe 26 Noiembrie 2009 22:00
Uau !
La 11 ANI ?????????????? Sa moara vecinii mei !
Sabrina_Nede
Postat pe 26 Noiembrie 2009 22:07
Doamne ia'ma tu pe mine !! ce mi'a fost dat sa vad .... Parintii din ziua de azi si lipsa de comunicare ce fac din copii ... Mama mea mereu mi'a fost prietena si sunt sigura k datorita ei am ramas virgina pana la 19 ani ... Off doamne :|
karynutza18
Postat pe 27 Noiembrie 2009 14:25
De la: FLORY_DULCIK, la data 2009-11-24 19:57:54EU TOT CRED CA TU GLUMESTI,DESI NU E PREA AMUZANT.....EU LA VARSTA TA MAJUKAM CU PAPUSILE,CHIAR PANA LA VREO14 ANI......CEEA CE FACI TU FAC CURVELE.....LASA-TE DE CHESTIILE ASTEA CA LA VARSTA TA,NU TE PRIND DELOC!!!!!!CE FACI TU E SUPER SCARBOS.IN URECHI NU AI INCERCATSAU LA SUBRAT?
SAU MAI BN INTRE DEGETELE DE LA PICIOARE?ZIC SI EU....
EU ABIA LA 15 ANI MI-AM INCEPUT VIATA SEXUALA,SI DE ATUNCI TOT CU BAIATUL ACELA SUNT.........DAR MENTIONEZ....DOAR SEX NORMAL....



Felicititari ca ai rezistat pana la 15 ani ! Nu ca altele..
Sabrina_Nede
Postat pe 28 Noiembrie 2009 15:23
De la: iulia069834, la data 2009-11-22 13:38:34
De la: greierash_is_back, la data 2009-11-22 13:36:36iulia, stai sa inteleg , tu ai inceput la 12 ani?


implineam 13...da...serios sa treaca de clasele primare si apoi....


Rade ciob de oala sparta!
Kathara
Postat pe 28 Noiembrie 2009 15:26
ori esti inconstienta ori ai probleme serioase cu capul! si sper sa glumesti, ai 11 ani nu e normal nici macar sa faci sex normal la varsta asta, ce sa mai zic de sex anal si sex oral. tu nici nu stii unde se afla himenul si practici "jocuri sexuale". iti bati joc de tine, dar ai sa vezi ca o sa regreti mai tarziu...si pustiulica de 14 ani, se foloseste de tine, ce proasta ar mai vrea sa.i faca ce.i faci tu....vai de tineeee
ramona02
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:27

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce preferati?Un frumos cu p.w.la de 15 cm sau un urat cu 20 cm? 181 De la: extravagant 27 Decembrie 2010 13:25
preludiu prin sms...?? 21 De la: kudika089090 29 Mai 2010 05:09
Petreceri unde poti sa iti gasesti un/o partener/a 1 De la: mariana_ivascu_mari 2 Februarie 2012 09:51
cum sa scap de inhibitii....??? 54 De la: 25 Februarie 2013 23:18
sex buddy's sau mai pe romaneste prieteni de sex 16 De la: yumalai 29 Iunie 2009 09:51