Setari Cookie-uri

10 ani si 8 luni

De la: Kathara, la data 2009-09-11 00:10:44
De la: IEPURELE, la data 2009-09-10 23:48:58TE-AS OMORI MAH ! PEDOFIL IMPOTENT RATAT AL SOCIETATII !! OAMENII CA TINE AR TREBUI IMPUSCATI CA PE VREMEA LU' HITLER !!! SPER SA MORI SA NU NE MAI POLUEZI SOCIETATEA CU GANDURILE TALE BOLNAVE !!! SPER CA ESTI IMPOTENT CA SA NU FACI COPII DENATURATI CA TINE !! SAU POATE AI VREA SA II INCEPI TU CHIAR !!! MONSTRU DE OM CARE ESTI !!! MOARTEEEEEEEE!!!!


Tu cu cine vorbesti?



cu EL....ca doar nu e doar vina copilei.....nu cred ca ea a venit cu propunerea sa......
_oktober_
Postat pe 11 Septembrie 2009 08:38
La 14 ani nici pe el nu cred ca-l duce mintea mai mult de o gramada.
Kathara
Postat pe 11 Septembrie 2009 09:05
De la: Kathara, la data 2009-09-09 17:02:35Bravo fetelor, cel mai tare Site pentru fete, din cate am vazut pana azi.Simteam nevoia sa aflu mai multe despre sex si vad ca aici se poate. Ma numesc Mihaela si in aug. Fak 11 ani. Am un prieten ce are 14 ani si e tot la scoala mea, asa ne-am cunoscut in vacanta de Craciun. Eu sunt virgina si nu vreu sa fac sex, insa el imi tot vb cat e de excitat si nevoile astea. Asa ca ii fac sex oral de ceva timp, insa prietenul meu, nu stiu de ce, la scurt timp dupa ce incep sa i-o sug isi da drumul iar eu nu simt acea placere si i-am asta. Dupa un timp el mi-a zis ca daca inghit voi avea orgasm si eu, insa degeaba fac asta acum, ca e la fel, tot nu simt ceva. Am vb cu colega mea de banca shi zice ca ea nu inghite , ci scuipa tot dupa ce baiatul ei ejaculeaza, caci de mai inghit ma imbolnavesc de ulcer. Este adevarat ce spune? Tot ea mi-a zis ca orgasm pot avea de fac sex in fund. Am incercat cu iubi meu si asta insa ceva nu e bine caci nu intra penisul acolo. Cam de 10 ori am tot incercat, iubi este tare afectat, nemultumit caci se excita tot incercand incat de cateva ori s-a terminat incercand. Nu-s de ce nu intra, caci colega zice ca dupa doua-trei incercari in care a durut-o , nu a mai avut probleme. Pai la mine durerea nu dispare delok, mi-e imposibil sa reusesc sa ma relaxez incat sa intre penisul. De ce ? Voi cum ati facut prima data, v-a durut tot asa de rau, sau e ceva cu mine. Chiar nu voi putea face sex anal deloc ? El a incercat cu un deget si asa e bine, nu doare, insa nu mai mult ca iar ma doare incat nu putem continua. Prietenul meu crede ca pana nu voi avea ciclu, nu pot sa am si orgasm, dar nu stiu de e adevarat. Mi-a zis sa ma masturbez si in acelasi timp sa tin un deget, apoi treptat doua in fund sa se dilate, dar degeaba fac asta, caci tot nu intra penisul lui, nu ca e prea mare, dar durerea ma face sa renunt. La sexul oral, cum pot sa aflu de are orgasm cand ejaculeaza, ca macar asa sa-l fac sa se simta mai bine de nu pot anal. Si inca ceva. Unde este himenul ala la o virgina, in exterior sau mai in `nuntru. De il las sa o bage jumatate, se uintampla ceva, poate sa ajunga la himen ? ca el mi-a zis ca are grija si nu se intampla nimik. La sexul oral, e posibil sa nu simt placere ca el se termina prea repede? si daca isi da drumul asa iute, poate sa aiba si orgasm ? ca mereu il vad cam nemultumit si nu stiu de ce, ca nu prea vorbeste despre el. Sper ca pot sa-l satisfac mai mult, caci mi-e o asa teama ca-l voi pierde? fetele de stiu as vrea sa-mi spuna macar cateva sfaturi bune, caci degeaba intreb colegele, sunt si ele nestiutoare chiar de unele spun sau ma mint ca se simt bine si au placere mare cu iubitii lor si fara sa faca sex normal, numai eu nu simt asta. Eu nimik. Nu simt deloc placere, anal nu reusesc sa fac, iar normal nu am curaj, ca de afla mama, nush.. poop girls?}{}{'

Sursa: Coolgirl.ro


esti o idioata la 11 ani nici tulei nu-tiau dat
joni_1
Postat pe 11 Septembrie 2009 09:12
De la: joni_1, la data 2009-09-11 09:12:34
De la: Kathara, la data 2009-09-09 17:02:35Bravo fetelor, cel mai tare Site pentru fete, din cate am vazut pana azi.Simteam nevoia sa aflu mai multe despre sex si vad ca aici se poate. Ma numesc Mihaela si in aug. Fak 11 ani. Am un prieten ce are 14 ani si e tot la scoala mea, asa ne-am cunoscut in vacanta de Craciun. Eu sunt virgina si nu vreu sa fac sex, insa el imi tot vb cat e de excitat si nevoile astea. Asa ca ii fac sex oral de ceva timp, insa prietenul meu, nu stiu de ce, la scurt timp dupa ce incep sa i-o sug isi da drumul iar eu nu simt acea placere si i-am asta. Dupa un timp el mi-a zis ca daca inghit voi avea orgasm si eu, insa degeaba fac asta acum, ca e la fel, tot nu simt ceva. Am vb cu colega mea de banca shi zice ca ea nu inghite , ci scuipa tot dupa ce baiatul ei ejaculeaza, caci de mai inghit ma imbolnavesc de ulcer. Este adevarat ce spune? Tot ea mi-a zis ca orgasm pot avea de fac sex in fund. Am incercat cu iubi meu si asta insa ceva nu e bine caci nu intra penisul acolo. Cam de 10 ori am tot incercat, iubi este tare afectat, nemultumit caci se excita tot incercand incat de cateva ori s-a terminat incercand. Nu-s de ce nu intra, caci colega zice ca dupa doua-trei incercari in care a durut-o , nu a mai avut probleme. Pai la mine durerea nu dispare delok, mi-e imposibil sa reusesc sa ma relaxez incat sa intre penisul. De ce ? Voi cum ati facut prima data, v-a durut tot asa de rau, sau e ceva cu mine. Chiar nu voi putea face sex anal deloc ? El a incercat cu un deget si asa e bine, nu doare, insa nu mai mult ca iar ma doare incat nu putem continua. Prietenul meu crede ca pana nu voi avea ciclu, nu pot sa am si orgasm, dar nu stiu de e adevarat. Mi-a zis sa ma masturbez si in acelasi timp sa tin un deget, apoi treptat doua in fund sa se dilate, dar degeaba fac asta, caci tot nu intra penisul lui, nu ca e prea mare, dar durerea ma face sa renunt. La sexul oral, cum pot sa aflu de are orgasm cand ejaculeaza, ca macar asa sa-l fac sa se simta mai bine de nu pot anal. Si inca ceva. Unde este himenul ala la o virgina, in exterior sau mai in `nuntru. De il las sa o bage jumatate, se uintampla ceva, poate sa ajunga la himen ? ca el mi-a zis ca are grija si nu se intampla nimik. La sexul oral, e posibil sa nu simt placere ca el se termina prea repede? si daca isi da drumul asa iute, poate sa aiba si orgasm ? ca mereu il vad cam nemultumit si nu stiu de ce, ca nu prea vorbeste despre el. Sper ca pot sa-l satisfac mai mult, caci mi-e o asa teama ca-l voi pierde? fetele de stiu as vrea sa-mi spuna macar cateva sfaturi bune, caci degeaba intreb colegele, sunt si ele nestiutoare chiar de unele spun sau ma mint ca se simt bine si au placere mare cu iubitii lor si fara sa faca sex normal, numai eu nu simt asta. Eu nimik. Nu simt deloc placere, anal nu reusesc sa fac, iar normal nu am curaj, ca de afla mama, nush.. poop girls?}{}{'

Sursa: Coolgirl.ro


esti o idioata la 11 ani nici tulei nu-tiau dat

trist dar adevarat....
cristiana_cris
Postat pe 11 Septembrie 2009 09:38
De la: cristiana_cris, la data 2009-09-11 09:38:31
De la: joni_1, la data 2009-09-11 09:12:34
De la: Kathara, la data 2009-09-09 17:02:35Bravo fetelor, cel mai tare Site pentru fete, din cate am vazut pana azi.Simteam nevoia sa aflu mai multe despre sex si vad ca aici se poate. Ma numesc Mihaela si in aug. Fak 11 ani. Am un prieten ce are 14 ani si e tot la scoala mea, asa ne-am cunoscut in vacanta de Craciun. Eu sunt virgina si nu vreu sa fac sex, insa el imi tot vb cat e de excitat si nevoile astea. Asa ca ii fac sex oral de ceva timp, insa prietenul meu, nu stiu de ce, la scurt timp dupa ce incep sa i-o sug isi da drumul iar eu nu simt acea placere si i-am asta. Dupa un timp el mi-a zis ca daca inghit voi avea orgasm si eu, insa degeaba fac asta acum, ca e la fel, tot nu simt ceva. Am vb cu colega mea de banca shi zice ca ea nu inghite , ci scuipa tot dupa ce baiatul ei ejaculeaza, caci de mai inghit ma imbolnavesc de ulcer. Este adevarat ce spune? Tot ea mi-a zis ca orgasm pot avea de fac sex in fund. Am incercat cu iubi meu si asta insa ceva nu e bine caci nu intra penisul acolo. Cam de 10 ori am tot incercat, iubi este tare afectat, nemultumit caci se excita tot incercand incat de cateva ori s-a terminat incercand. Nu-s de ce nu intra, caci colega zice ca dupa doua-trei incercari in care a durut-o , nu a mai avut probleme. Pai la mine durerea nu dispare delok, mi-e imposibil sa reusesc sa ma relaxez incat sa intre penisul. De ce ? Voi cum ati facut prima data, v-a durut tot asa de rau, sau e ceva cu mine. Chiar nu voi putea face sex anal deloc ? El a incercat cu un deget si asa e bine, nu doare, insa nu mai mult ca iar ma doare incat nu putem continua. Prietenul meu crede ca pana nu voi avea ciclu, nu pot sa am si orgasm, dar nu stiu de e adevarat. Mi-a zis sa ma masturbez si in acelasi timp sa tin un deget, apoi treptat doua in fund sa se dilate, dar degeaba fac asta, caci tot nu intra penisul lui, nu ca e prea mare, dar durerea ma face sa renunt. La sexul oral, cum pot sa aflu de are orgasm cand ejaculeaza, ca macar asa sa-l fac sa se simta mai bine de nu pot anal. Si inca ceva. Unde este himenul ala la o virgina, in exterior sau mai in `nuntru. De il las sa o bage jumatate, se uintampla ceva, poate sa ajunga la himen ? ca el mi-a zis ca are grija si nu se intampla nimik. La sexul oral, e posibil sa nu simt placere ca el se termina prea repede? si daca isi da drumul asa iute, poate sa aiba si orgasm ? ca mereu il vad cam nemultumit si nu stiu de ce, ca nu prea vorbeste despre el. Sper ca pot sa-l satisfac mai mult, caci mi-e o asa teama ca-l voi pierde? fetele de stiu as vrea sa-mi spuna macar cateva sfaturi bune, caci degeaba intreb colegele, sunt si ele nestiutoare chiar de unele spun sau ma mint ca se simt bine si au placere mare cu iubitii lor si fara sa faca sex normal, numai eu nu simt asta. Eu nimik. Nu simt deloc placere, anal nu reusesc sa fac, iar normal nu am curaj, ca de afla mama, nush.. poop girls?}{}{'

Sursa: Coolgirl.ro


esti o idioata la 11 ani nici tulei nu-tiau dat

trist dar adevarat....
hal de fata la 11 ani faci dastea
anamaria_brunetik
Postat pe 11 Septembrie 2009 09:44
unde erau copchilele de genu asta cand aveam eu 14 ani ??

nici nu vreau sa ma gandesc ce va fi in capul ei cand va creste si isi va da seama cat de proasta era...

p.s. suna mai bine un titlu de genu: "femeie la 10 ani si 8 luni nesatisfacuta.."
baiat_anonim
Postat pe 11 Septembrie 2009 10:03
De la: baiat_anonim, la data 2009-09-11 10:03:24unde erau copchilele de genu asta cand aveam eu 14 ani ??

nici nu vreau sa ma gandesc ce va fi in capul ei cand va creste si isi va da seama cat de proasta era...

la 30 o sa fie ca o stafida....parca o vad deja cum arata
cristiana_cris
Postat pe 11 Septembrie 2009 10:04
Salutare!Sunt de ceva timp pe acest site,dar e prima oara cand ma decid sa scriu ceva.Am 24 de ani si sunt studenta.Zilnic mi se intampla sa aud sau sa vad cate ceva care sa ma uimeasca.De fata asta ce sa mai zic...O fi sau nu o poveste adevarata cert e ca se intampla des.Se maturizeaza mult mai repede copii in ziua de azi sarind de la faza de copii direct la cea de adolescenti.Ca generatie sunt destul de apropiata de asta a lor, dar diferenta mi se pare imensa.La 11 ani bateam mingea si saream coarda.Ca orice adolescent am trecut prin toata febra pubertatii si adolescentei, cu dorinte si curiozitati,cu fluturi in stomac la prima dragoste si primul sarut, insa datorita unei educatii corecte am stiut sa fac alegeri si sa iau decizii de care sa nu imi para rau.Ca fapt divers viata sexuala am inceput-o in primul an de facultate si nu ma simt deloc jicnita de parerea acestei domnisoare vis a vis de varsta inaintata spre deosebire de a ei in materie de sex.Nu m-am gandit niciodata ca daca am nu stiu ce performante in materie de sex imi voi tine partenerul aproape.Sincer se vede cat e de necoapta.Nu sexul mentine o relatie.Speri degeaba fata sa fie primul si ultimul.La cum ai inceput ... cati ai sa mai schimbi si el o sa mai schimbe...
Ideea clara e ca lumea merge spre autodistrugere. Deja au aparut "copii lumina" ... Deja ma sperie sa vad cum un plan atat de diabolic da rezultate... Se creaza generatii de indobitociti, generatii cu spirit de turma... Se mutileaza orice tine de moralitate , traditie si familie... Copii precoce Jezzz!!! Habar nu au ce inseamna libertate si democratie... Sa faci sex la 11 ani, sa fumezi, sa te droghezi si sa umpli discotecile... asta nu e libertate... Habar n-au copii astia ce semnifica acest termen. Manipularea e la ea acasa, iar noi se pare ca ne lasam nonsalant calcati in picioare.
Ar mai fi multe de spus plecand de la povestioara acestei fetite, dar ma abat de la topic si nu vreau sa fiu plictisitoare.Daca va intereseaza sa deschidem un subiect separat astept cu drag mesaje de la voi.
Arianna85
Postat pe 11 Septembrie 2009 10:12
Cred ca un drept pe care ar trebui sa-l aiba copiii e dreptul la INOCENTA.
iacinta
Postat pe 11 Septembrie 2009 10:49
am avut timp sa ies din soc de ieri si pana azi, dar tot nu imi pot imagina o familie care are un copil ca asta.ma gandeam ca am avut langa noi o familie care avea 2 fetite,foooarte precoce, una dintre ele la 14 ani a facut primul copil, are sens sa spun ca el lucra in cadrul politiei si ea era profesoara????
nu cred, parinti educati, corecti destul de severi ,le-au oferit fetelor tot ce si-au dorit ..ca rasplata au primit un nepotel pe care il cresc ei acum ca d-ra n-are timp tre sa iasa prin cluburi si discoteci cu "jmecherii"....

daca nu mi-as fii amntit de vecinii mei cred ca as fii ramas inca in stare de soc...
a cui e vina pt un comportament atat de deviant al unui copil????
conteaza a cui e vina? si ce anume poti sa faci sa ii feresti de toate astea????
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Septembrie 2009 11:03
Dandi e de vina sistemul , internetul , tv ul , si implicit cica "educatia " care o primeste la scoala
blue07scorpion
Postat pe 11 Septembrie 2009 13:34
De la: blue07scorpion, la data 2009-09-11 13:34:08Dandi e de vina sistemul , internetul , tv ul , si implicit cica "educatia " care o primeste la scoala


te-nseli.. de vina e anturajul.
baiat_anonim
Postat pe 11 Septembrie 2009 17:22
De la: blue07scorpion, la data 2009-09-11 13:34:08Dandi e de vina sistemul , internetul , tv ul , si implicit cica "educatia " care o primeste la scoala


Si modernismele de acum de genul
" lasa copilul nu-l certa ,nu-l brusca ca face depresie."
" nu interzice nimic copilului ca e curios trebuie sa stie"
" nu stresa copilul cu intrebari,nu-l intreba unde a fost, ca dupa aia poate nu mai vine acasa de frica.'
Cati parinti idioti n-am auzit spunand asa si nu numai.

Postat pe 11 Septembrie 2009 21:56
Da baiat , si anturajul cum se formeaza ? nu prin asa zisa si proasta inteleasa democratie vazuta la tv si promovata in n moduri ?
si anturajul are fff multe parghii in formarea unui copil dar si ce am zis mai sus are procentaj in formarea deprinderilor copiilor

scorpio weekend placut
blue07scorpion
Postat pe 12 Septembrie 2009 12:24
Dragilor, cred ca pierdeti din vedere esentialul.
Scoala e de vina? Poate.
Totusi, ceea ce defineste viitorul adult sunt cei "7 ani de acasa". La foarte mult timp dupa ce s-a instalat expresia ca proverb romanesc, psihologii au descoperit si demonstrat exact acelasi lucru. Am dat intamplator peste cartea respectiva. Titlul suna cam asa "Primii 6 ani de viata ai unui copil sunt definitorii".
Pe de alta parte... si scolile sunt alese tot de parinti. Cel putin cea primara.

Nu ma indoiesc ca exista si exceptii, ca orice in viata. E foarte posibil ca un copil caruia i s-a oferit o educatie buna, un copil dintr-o familie care l-a iubit si a incercat sa-i fie exemplu de viata frumoasa si cu valori sanatoase (fara a exclude libertatea de exprimare, evident) sa iasa un ratat absolut.
Totusi, in circumstantele de mai sus, exceptiile sunt foarte rare, sunt convinsa.
Dor_a
Postat pe 12 Septembrie 2009 12:46


Sa fim seriosi ....sunt parinti care au grija de copii si care nu au. Cred ca fata asta face parte din bietii copii care sunt uitati de parinti. Pentru ca la varsta asta poti fi manipulata f usor...daca nu ai pe cnv cu care sa poti vb si sa te indrume. oricum, daca fata asta spune ca are colege care practica acelasi lucru..........ORIBIL.......cine stie din ce cerc "vicios" face parte .... Imi pare tare rau pentru ele, sunt niste copile care habar n-au pe ce planeta traiesc.....
morticia_adams
Postat pe 12 Septembrie 2009 22:46
De la: Dor_a, la data 2009-09-12 12:46:52Dragilor, cred ca pierdeti din vedere esentialul.
Scoala e de vina? Poate.
Totusi, ceea ce defineste viitorul adult sunt cei "7 ani de acasa". La foarte mult timp dupa ce s-a instalat expresia ca proverb romanesc, psihologii au descoperit si demonstrat exact acelasi lucru. Am dat intamplator peste cartea respectiva. Titlul suna cam asa "Primii 6 ani de viata ai unui copil sunt definitorii".
Pe de alta parte... si scolile sunt alese tot de parinti. Cel putin cea primara.

Nu ma indoiesc ca exista si exceptii, ca orice in viata. E foarte posibil ca un copil caruia i s-a oferit o educatie buna, un copil dintr-o familie care l-a iubit si a incercat sa-i fie exemplu de viata frumoasa si cu valori sanatoase (fara a exclude libertatea de exprimare, evident) sa iasa un ratat absolut.
Totusi, in circumstantele de mai sus, exceptiile sunt foarte rare, sunt convinsa.



da, si psihologii spun asta. ce se intampla cand e mic copilul il formeaza....
dar oricum, depinde si ce "sanse" ai ....daca te nasti intr-un mediu de ...cersetori sa spunem .......ce ai putea deveni? ...
morticia_adams
Postat pe 12 Septembrie 2009 22:49
Spuneti-mi ca nu e adevarat ce am citit.


Eu sunt mama de fata o mananc de vie daca o aud cu asa ceva are doar 8 ani.

Sper ca topicul e bagat la sto.
alexia30
Postat pe 12 Septembrie 2009 23:00
SI crezi ca asta e raspunsul, "s-o mananci"? O indepartezi si mai mult, o faci sa isi piarda increderea in tine si o inveti sa se ascunda mai bine data viitoare.
Kathara
Postat pe 12 Septembrie 2009 23:13
citesc pentru prima data acest topic.....
no coments....just
Nuovamente_Robertina
Postat pe 12 Septembrie 2009 23:26
Daca erai tu fata mea si aflam asa ceva te bateam de nu mai stiai de tine.
alexia30
Postat pe 12 Septembrie 2009 23:34
De la: Kathara, la data 2009-09-12 23:13:59SI crezi ca asta e raspunsul, "s-o mananci"? O indepartezi si mai mult, o faci sa isi piarda increderea in tine si o inveti sa se ascunda mai bine data viitoare.


si atunci ???ce e de facut???nu am copii dar candva.....am sa am...macar sa invatz...sa stiu ce e de facut....
monaq
Postat pe 12 Septembrie 2009 23:38
mona....comunicare......
si inca ceva....este vorba de acel feeling vis-a-vis de copil...este ceva aparte.....sa simti cand nu este o.k.!
Nuovamente_Robertina
Postat pe 12 Septembrie 2009 23:48
De la: alexia30, la data 2009-09-12 23:34:30Daca erai tu fata mea si aflam asa ceva te bateam de nu mai stiai de tine.


Si probabil ca ar fi fugit de acasa si ajuns pe strazi. La tipul asta de educatie, ne mai miram ca sunt copiii asa de suciti.

De la: monaram, la data 2009-09-12 23:38:42
De la: Kathara, la data 2009-09-12 23:13:59SI crezi ca asta e raspunsul, "s-o mananci"? O indepartezi si mai mult, o faci sa isi piarda increderea in tine si o inveti sa se ascunda mai bine data viitoare.


si atunci ???ce e de facut???nu am copii dar candva.....am sa am...macar sa invatz...sa stiu ce e de facut....


Eu personal as muta-o de la scoala si as duce-o la un psiholog zilnic. Poate chiar as intrerupe anul scolar , mi-as lua concediu si am merge undeva departe ca sa o pot ajuta.
Kathara
Postat pe 12 Septembrie 2009 23:53
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-09-12 23:48:38mona....comunicare......
si inca ceva....este vorba de acel feeling vis-a-vis de copil...este ceva aparte.....sa simti cand nu este o.k.!


am sa tin minte .....probabil ca am sa invat asta in timp....pana una alta....tre sa fac copil....sper sa fie baiat....
monaq
Postat pe 12 Septembrie 2009 23:58
De la: monaram, la data 2009-09-12 23:58:35
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-09-12 23:48:38mona....comunicare......
si inca ceva....este vorba de acel feeling vis-a-vis de copil...este ceva aparte.....sa simti cand nu este o.k.!


am sa tin minte .....probabil ca am sa invat asta in timp....pana una alta....tre sa fac copil....sper sa fie baiat....


Si ti se pare ca daca ai un baiat care la 14 ani face sex cu o fetita de nici 11 e mai in regula? Mi se pare la fel de grav.
Kathara
Postat pe 13 Septembrie 2009 00:05
De la: Kathara, la data 2009-09-13 00:05:30
De la: monaram, la data 2009-09-12 23:58:35
De la: Nuovamente_Robertina, la data 2009-09-12 23:48:38mona....comunicare......
si inca ceva....este vorba de acel feeling vis-a-vis de copil...este ceva aparte.....sa simti cand nu este o.k.!


am sa tin minte .....probabil ca am sa invat asta in timp....pana una alta....tre sa fac copil....sper sa fie baiat....


Si ti se pare ca daca ai un baiat care la 14 ani face sex cu o fetita de nici 11 e mai in regula? Mi se pare la fel de grav.


nuuuuuu ...dar mi se pare mai usor de educat.....parerea mea....dar na nu stiu...vb in necunostintza de cauza.....
monaq
Postat pe 13 Septembrie 2009 00:19
eu sunt copil si m-as pune in situatia acelei fete...as avea nevoie de increderea mamei...ar trebuie sa ma faca sa inteleg ca am gresit dar totodata sa fie alaturi de mine sa depasesc situatia asa simt ca as putea sa ma bazez pe ea in orice situatie care mi-ar putea-o oferi viata...bataia nu cred ca ar fi de folos in niciun fel mai rau m-ar inrai si as fi fost distrusa m-as fi simtit singura si cred ca as gresi in continuare ....ce bine ca nu e cazul
oops_flory
Postat pe 13 Septembrie 2009 02:45
e tragic ce se intampla...si se pare k nu se schimba nimic in bine, e doar tot mai rau pe masura ce trece timpul... o mare parte din vina o poarta sistemul, cu tot ce include...tv, media, net, publicitate, educatia primita, anturajul..dar si familia, cred k e importanta comunicarea dintre parinti si copii, este mai de ajutor decat sa fi un parinte sever...asa numai il indepartezi de tine, si interzicandui totul il impingi practic sa incerce diverse lucruri...mi se pare asa de trist...ma bucur k desi am doar 23 d ani , am apucat sa ma bucur cat de cat de copilarie...pe vremea knd aveam eu 11 ani aveam alte preocupari, nu era situatia de acum..
sweety13
Postat pe 13 Septembrie 2009 10:24
De la: Kathara, la data 2009-09-12 23:53:18
De la: alexia30, la data 2009-09-12 23:34:30Daca erai tu fata mea si aflam asa ceva te bateam de nu mai stiai de tine.


Si probabil ca ar fi fugit de acasa si ajuns pe strazi. La tipul asta de educatie, ne mai miram ca sunt copiii asa de suciti.

De la: monaram, la data 2009-09-12 23:38:42
De la: Kathara, la data 2009-09-12 23:13:59SI crezi ca asta e raspunsul, "s-o mananci"? O indepartezi si mai mult, o faci sa isi piarda increderea in tine si o inveti sa se ascunda mai bine data viitoare.


si atunci ???ce e de facut???nu am copii dar candva.....am sa am...macar sa invatz...sa stiu ce e de facut....


Eu personal as muta-o de la scoala si as duce-o la un psiholog zilnic. Poate chiar as intrerupe anul scolar , mi-as lua concediu si am merge undeva departe ca sa o pot ajuta.



Oare esti reala????????????????
Sper ca nu, sper ca totul e la sto.

Atata timp cat ii ofer discutii n si ajutor nu admit sa faca asa ceva.

Intrebare: la ce scoala inveti? parintii tai unde sunt?
alexia30
Postat pe 13 Septembrie 2009 10:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sexul in casatorie. 3 De la: kudika_987260 16 Mai 2015 13:31
sex...in masina sau oriunde in afara dormitorului!! 214 De la: Limbu 12 Decembrie 2009 02:41
buna ma numesc claudiu si am 27 de ani iti pot fi eu amant daca vrei nr meu este 0724 130 600 4 De la: Claudiu_Andrei_Nita_1 29 Februarie 2016 08:41
as vrea sa stiu care este perioada:-)?? 20 De la: rashela 25 Februarie 2011 09:17
vreau un sfat 25 De la: lumimari 8 Iunie 2009 09:21