Setari Cookie-uri

10 ani si 8 luni

De la: elena130, la data 2009-09-15 12:36:17Mai Kathara, esti dusa rau de tot. Cati ani ai? Ai idee ce scrii? Esti constienta? Baga-ti mintile in cap, viata nu e numai sex. Nu stiu daca ai varsta pe care o pretinzi dar se pare ca nu traiesti in lumea reala. Nu ai altceva de facut? Sunt atatea lucruri care ar trebui sa-ti trezeasca interesul. Ai toata viata inainte, vezi ce faci cu ea ca alta sigur nu mai primesti. Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu mama ta, ea ar trebui sa-ti fie cea mai buna prietena, chiar daca se supara in prima faza, ii trece. Toate mamele isi iarta copiii, oricat ar fi gresit ei de mult. Lasa preocuparile astea, sunt lucruri anormale pentru varsta ta , chiar si pentru un adult sunt cam deplasate. Vezi-ti de scoala, asta ar trebui sa-ti fie prima grija.

mai fetelor..ce aveti cu katra?....nu ea easte fata de 11 ani....se vede ca nu cititi clar...uh
cristiana_cris
Postat pe 15 Septembrie 2009 12:58
De la: cristiana_cris, la data 2009-09-15 12:54:59
De la: justmenoone, la data 2009-09-14 18:15:12puteti sami lasati si mie link-ul de pe cool girl?

vezi ca este pe prima pagina la cea care a scris acest topic...


Please be nice to the poor thing...

justmenoone, linkul este www.bangmyheadagainstthewalltillidie.com
anushkha
Postat pe 15 Septembrie 2009 12:59
Ideea e ca un citat se da intre ghilimele.. Eu, de exemplu, am intrat si am inceput sa citeeesc "Buna fetelor.. " si apoi am ramas , adica nu stiu cum sa spun, descrieri din astea "poetice" nu mi-a fost dat sa aud din gura unui copil in viata mea ! Nici n-am apucat sa ajiung la finalul textului si m-am apucat sa raspund. Ca scria acolo undeva fix in coada sursaaaa dupa atata p __a folosita mai ceva ca acul de cusut.. Imi cer scuze kathara nu pentru tine era ce-am scris.
alina_pitaru
Postat pe 15 Septembrie 2009 13:19
De la: ana18, la data 2009-09-15 12:59:04
De la: cristiana_cris, la data 2009-09-15 12:54:59
De la: justmenoone, la data 2009-09-14 18:15:12puteti sami lasati si mie link-ul de pe cool girl?

vezi ca este pe prima pagina la cea care a scris acest topic...


Please be nice to the poor thing...

justmenoone, linkul este www.bangmyheadagainstthewalltillidie.com


Dor_a
Postat pe 15 Septembrie 2009 13:42
De la: Dor_a, la data 2009-09-15 13:42:27
De la: ana18, la data 2009-09-15 12:59:04
De la: cristiana_cris, la data 2009-09-15 12:54:59
De la: justmenoone, la data 2009-09-14 18:15:12puteti sami lasati si mie link-ul de pe cool girl?

vezi ca este pe prima pagina la cea care a scris acest topic...


Please be nice to the poor thing...

justmenoone, linkul este www.bangmyheadagainstthewalltillidie.com



DORA
cristiana_cris
Postat pe 15 Septembrie 2009 14:12
am citit aceste postari acum ceva timp, mi-a trimis cineva pe messenger. Nu stiu daca mai vreau copii inca ma mai pacalesc cu ideea ca e o farsa, ca e ceva scris aiurea
Lulli
Postat pe 15 Septembrie 2009 21:59
De la: Lulli, la data 2009-09-15 21:59:09am citit aceste postari acum ceva timp, mi-a trimis cineva pe messenger. Nu stiu daca mai vreau copii inca ma mai pacalesc cu ideea ca e o farsa, ca e ceva scris aiurea


o fi ,n-o fi , trage un semnal de alarma .nu se pune problema daca sa-i ai sau nu ci cum sa-i cresti ca sa nu ajunga asa.

Postat pe 16 Septembrie 2009 08:10
lulli, mai traiesti??? long time no see!
anca0704
Postat pe 16 Septembrie 2009 08:15
De la: cristiana_cris, la data 2009-09-15 14:12:12
De la: Dor_a, la data 2009-09-15 13:42:27
De la: ana18, la data 2009-09-15 12:59:04
De la: cristiana_cris, la data 2009-09-15 12:54:59
De la: justmenoone, la data 2009-09-14 18:15:12puteti sami lasati si mie link-ul de pe cool girl?

vezi ca este pe prima pagina la cea care a scris acest topic...


Please be nice to the poor thing...

justmenoone, linkul este www.bangmyheadagainstthewalltillidie.com



DORA


Cris, ti-ai schimbat avatarul; sa nu te mai recunosc, zau!
Dor_a
Postat pe 16 Septembrie 2009 13:32
De la: Dor_a, la data 2009-09-16 13:32:54
De la: cristiana_cris, la data 2009-09-15 14:12:12
De la: Dor_a, la data 2009-09-15 13:42:27
De la: ana18, la data 2009-09-15 12:59:04
De la: cristiana_cris, la data 2009-09-15 12:54:59
De la: justmenoone, la data 2009-09-14 18:15:12puteti sami lasati si mie link-ul de pe cool girl?

vezi ca este pe prima pagina la cea care a scris acest topic...


Please be nice to the poor thing...

justmenoone, linkul este www.bangmyheadagainstthewalltillidie.com



DORA


Cris, ti-ai schimbat avatarul; sa nu te mai recunosc, zau!

daaaaaaaaaa..imi place zi de zi sa imi schimb infatisarea
cristiana_cris
Postat pe 16 Septembrie 2009 16:39
frate ma lasi =))) cat de naiva sa fii? :O:O:O
eternity
Postat pe 24 Septembrie 2009 16:31
Referitor la articol..e chiar foarte real.L-am citit si eu mai demult pe un site.Acum nu stiu daca persoana care l-a postat e chiar fetita in cauza..
Raspuns la 'problema' nici nu pot sa dau..E prea mult pentru mine..
Raluca_SA
Postat pe 28 Septembrie 2009 11:27
De la: scorpio67, la data 2009-09-16 08:10:18
De la: Lulli, la data 2009-09-15 21:59:09am citit aceste postari acum ceva timp, mi-a trimis cineva pe messenger. Nu stiu daca mai vreau copii inca ma mai pacalesc cu ideea ca e o farsa, ca e ceva scris aiurea


o fi ,n-o fi , trage un semnal de alarma .nu se pune problema daca sa-i ai sau nu ci cum sa-i cresti ca sa nu ajunga asa.


scorpion67, crede-ma ca nu esti sg kr nu-si mai doreste copii dupa c a citit asa cv... si eu care m invinuiam k atunci knd am facut-o prima data aveam aproape 17 ani si ziceam k a fost prea devreme. asta este generatia d acum. bn, k nc eu nu st f departe d generatia ei, dar totusi... dk era numai ea kr avea pr asta mai ziceam, dar 8 fete de la ea din cls?chestia asta e generala... pana mea, peste 5 ani c vom face?l c l vor mai debita copiilor d 11 ani mintea atunci? la cums a faca un copil cat mai rpd?c s v alege d lumea asta?
Cristinik90
Postat pe 28 Septembrie 2009 11:56
pfff..la 11 ani sa faci sex .. hai k asta e tare..cred k nu mai vad bn,,,eu la 11 ani ma jukam cu papusile :O:O:O:O:O
pisy4smil3y
Postat pe 29 Septembrie 2009 00:37
..
pisy4smil3y
Postat pe 29 Septembrie 2009 00:38
kudika071489
Postat pe 29 Septembrie 2009 01:10
este ceva dureros
kudika071489
Postat pe 29 Septembrie 2009 01:14
Eu chiar nu cred ca e adevarat, sincer.Sau nu vreau sa cred :-??
Fetele, cred ca ar trebui sa ni se faca statui si sa fim trecute in calendar pt ca daca aceste lucruri sunt chiar reale ce fac oamenii normali(sau ce au facut) e pistol cu apa rece
Mda, nici eu nu mai vreau copii ca daca fac o sa ii tin sechestrati in casa si o sa ii oblig sa se uite toata ziua la documentare despre boli venerice& stuff ;))
Have a good night!
snakewoman
Postat pe 29 Septembrie 2009 02:12
Eu pe la 10 ani ma incapatanam sa cred ca exista Mos Craciun. Refuz sa cred ca acele randuri au fost scrise de o fetita de 11 ani....nici de 15 nu as vrea sa cred, desi la 15 ani esti fata batrana.

Zicea cineva de o batrana care era foarte socata de ce auzea la copii de la blocul ei.... Pe vremea mea (si am "doar" 22 de ani), femeile batrane de la bloc erau deranjate ca jucam prinsea sau de-a v-ati ascunselea si faceam galagie....


blackrose21
Postat pe 29 Septembrie 2009 16:10
la 11 ani ma faceau pionier , nici pe departe nu ma gandeam la sex, insa, azi, sunt convinsa ca exista asemenea specimene si va fi din ce in ce mai mica varsta curiozitatilor sexuale
i_andra
Postat pe 29 Septembrie 2009 17:43
Chiar zilele trecute mi-a picat in mana o revista cool girl si am gasit un articol asemanator. O pustoaica intreba daca este posibil sa fie insarcinata in cazul in care in urma cu 5 luni a facut sex cu prietenul mai mare cu 15 ani decat ea. Intre timp tipul i-a dat papucii, iar ea a avut si greturi si s-a mai si "ingrasat". Dupa un timp m-am uitat si la varsta. 12 ANI!
Pumpkin_Head
Postat pe 18 Octombrie 2009 16:38
De la: Pumpkin_Head, la data 2009-10-18 16:38:05Chiar zilele trecute mi-a picat in mana o revista cool girl si am gasit un articol asemanator. O pustoaica intreba daca este posibil sa fie insarcinata in cazul in care in urma cu 5 luni a facut sex cu prietenul mai mare cu 15 ani decat ea. Intre timp tipul i-a dat papucii, iar ea a avut si greturi si s-a mai si "ingrasat". Dupa un timp m-am uitat si la varsta. 12 ANI!


waw e ok, zic eu, sa fie diferenta de varsta asa de mare daca, sa zicem, fata ar avea macar 20 de ani.... dar de la 12 sa umbli cu unu de 27 mi-e rau

e din ce in ce mai grav!!!
adina_black
Postat pe 20 Octombrie 2009 02:47
tu copila, du-te la scoala prima data, invata sa scrii, sa citesti...asteapta pana in clasa a 7-a cand faci anatomie si inveti unde iti e pisicuta si ce poti face cu ea (ca sa ma exprim pe limbaju` tau), intre timp iti vine si ciclu menstrual si mintea la cap si abia atunci gandeste-te la sex, ca daca o tii in stilu` asta o sa devii o parasuta cu acte si nici dracu` nu o sa te mai vrea...scuza-ma franchetea, dar esti pe drumul gresit...
danieline
Postat pe 22 Noiembrie 2009 02:11
poate ne dai si sfatul pe care l-a primit din revista :D
danieline
Postat pe 22 Noiembrie 2009 02:21
Dupa ce m-am amuzat copios pe seama comentariilor m-a cuprins brusc tristetea.Nu-mi vine sa cred ca un copil in loc sa se laude cu ultima papusa barbie primita de la parinti,vorbeste de sex oral si anal.Eu m-am desprins cu greu de papusi la varsta de 13 ani.De abia in liceu am mai aruncat cate o privire baietilor si de sex nici vorba.Cand ma gandesc ca o sa am copii icare vor creste in mediul asta,mi vine sa si plang.Daca vor fi si ei asa?Nu-mi pot inchipui cum ar fi ca in loc sa ma duc cu copilul la circ,sa ma duc la vreaun cabinet de planing familial.Si ne mai miram ca vor sa bage ore de educatie sexuala in programa scolara incepand cu clasa intai.
theolina
Postat pe 22 Noiembrie 2009 05:33
Fata draga,

Esti bolnava , ai probleme serioase, ai tai nu stiu cu ce te ocupi?!
Asta inseamna sa-ti neglijezi copii, adica in conceptia lor sa-i lasi sa fac ce vor.am crezut ca e vorba de 10 ani si 8 luni de relatie/casnicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daca esti asa desteapta da un search (sarci) pe google -adica cauta pe net : unde e himenul-in gura nu e sigur, cate tone de sperma trebuie sa ai la bord ca ai orgasm si felicitari ca e doar primul barbat din viata ta la cei 10 anisori, saraca ai asteptat atat.

Yaki, imi provoci greata.Da asta e societatea in care traim si acceptam chestille astea.
VarsatoareaGratiela
Postat pe 22 Noiembrie 2009 09:58
E pur si simplu revoltator. Ce sa mai zici cand citesti asa ceva? Am ramas cu gura cascata, inca sunt contrariata de ce a scris fetita acolo. Mi se pare incredibil ca cineva la 10 ani si ceva sa intretina relatii "de mai multe feluri" -cum zicea d-soara.
Unde naiba s-a dus copilaria si inocenta???? La varsta respectiva stateam si ma jucam cu papusile, invatam si ma uitam la desene....Repet: absolut incredibil!!
MaRa16
Postat pe 22 Noiembrie 2009 11:25
Knd am citit articolul nu mi-a venit s cred.O fata de 11 ani s stie si sa faca atatea? Am cateva sfaturi insa pt acea fetita.In nici un caz nu mai fa sex oral si nici anal!!!In primul rand nu esti dezvoltata din punctde vedere fizic si sexual.Mai apoi prietenul tau nu este destul de matur.La 14 ani nu stie nici el prea multe asa dak pana acum nu s-a laudat la prieteni cu ceea ce primeste fi sigura k o va face.Si atunci tu vei fi categorisita ca tarfa scolii.Plus k el nu stie ce e aia iubire la varsta asta asa k sta cu tine doar pentru k il satisfaci .Si potoleste-te k sunt sigura k dak parintii tai ar afla ce faci(fie el sex oral,anal sau normal) ar fi l fel de dezamagiti si cines stie ce ti-ar face
Mirelutza21
Postat pe 22 Noiembrie 2009 13:24
De la: Kathara, la data 2009-09-09 17:02:35Bravo fetelor, cel mai tare Site pentru fete, din cate am vazut pana azi.Simteam nevoia sa aflu mai multe despre sex si vad ca aici se poate. Ma numesc Mihaela si in aug. Fak 11 ani. Am un prieten ce are 14 ani si e tot la scoala mea, asa ne-am cunoscut in vacanta de Craciun. Eu sunt virgina si nu vreu sa fac sex, insa el imi tot vb cat e de excitat si nevoile astea. Asa ca ii fac sex oral de ceva timp, insa prietenul meu, nu stiu de ce, la scurt timp dupa ce incep sa i-o sug isi da drumul iar eu nu simt acea placere si i-am asta. Dupa un timp el mi-a zis ca daca inghit voi avea orgasm si eu, insa degeaba fac asta acum, ca e la fel, tot nu simt ceva. Am vb cu colega mea de banca shi zice ca ea nu inghite , ci scuipa tot dupa ce baiatul ei ejaculeaza, caci de mai inghit ma imbolnavesc de ulcer. Este adevarat ce spune? Tot ea mi-a zis ca orgasm pot avea de fac sex in fund. Am incercat cu iubi meu si asta insa ceva nu e bine caci nu intra penisul acolo. Cam de 10 ori am tot incercat, iubi este tare afectat, nemultumit caci se excita tot incercand incat de cateva ori s-a terminat incercand. Nu-s de ce nu intra, caci colega zice ca dupa doua-trei incercari in care a durut-o , nu a mai avut probleme. Pai la mine durerea nu dispare delok, mi-e imposibil sa reusesc sa ma relaxez incat sa intre penisul. De ce ? Voi cum ati facut prima data, v-a durut tot asa de rau, sau e ceva cu mine. Chiar nu voi putea face sex anal deloc ? El a incercat cu un deget si asa e bine, nu doare, insa nu mai mult ca iar ma doare incat nu putem continua. Prietenul meu crede ca pana nu voi avea ciclu, nu pot sa am si orgasm, dar nu stiu de e adevarat. Mi-a zis sa ma masturbez si in acelasi timp sa tin un deget, apoi treptat doua in fund sa se dilate, dar degeaba fac asta, caci tot nu intra penisul lui, nu ca e prea mare, dar durerea ma face sa renunt. La sexul oral, cum pot sa aflu de are orgasm cand ejaculeaza, ca macar asa sa-l fac sa se simta mai bine de nu pot anal. Si inca ceva. Unde este himenul ala la o virgina, in exterior sau mai in `nuntru. De il las sa o bage jumatate, se uintampla ceva, poate sa ajunga la himen ? ca el mi-a zis ca are grija si nu se intampla nimik. La sexul oral, e posibil sa nu simt placere ca el se termina prea repede? si daca isi da drumul asa iute, poate sa aiba si orgasm ? ca mereu il vad cam nemultumit si nu stiu de ce, ca nu prea vorbeste despre el. Sper ca pot sa-l satisfac mai mult, caci mi-e o asa teama ca-l voi pierde? fetele de stiu as vrea sa-mi spuna macar cateva sfaturi bune, caci degeaba intreb colegele, sunt si ele nestiutoare chiar de unele spun sau ma mint ca se simt bine si au placere mare cu iubitii lor si fara sa faca sex normal, numai eu nu simt asta. Eu nimik. Nu simt deloc placere, anal nu reusesc sa fac, iar normal nu am curaj, ca de afla mama, nush.. poop girls?}{}{'

Sursa: Coolgirl.ro


la 10 ani spre 11? eu nu mi-am inceput viata sexuala la 11 spre 10 ci la 12 spre 13...da la 10 11..mi se pare anormal....sa mai astepte fata 2 3 ani .........in a 3-a?doamne!!inca e cu invatatatoare si ea face sex.....
iulia069834
Postat pe 22 Noiembrie 2009 13:34
iulia, stai sa inteleg , tu ai inceput la 12 ani?
greierash_is_back
Postat pe 22 Noiembrie 2009 13:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sanse sarcina 3 De la: kudika_981937 11 Martie 2015 07:00
Buna~! 2 De la: cristina1221 21 Ianuarie 2013 08:09
buna...am si eu o nelamurire...poate sa traiasca un barbat in aceeasi casa cu sotia,sa doarma in acelasi pat insa sa nu faca dragoste....? 64 De la: kudika029282 1 Septembrie 2010 16:23
Ce parere aveti despre Prezervativele Mutual Pleasure? (de la Durex) 6 De la: aPriori 6 August 2014 22:41
cand esti pregatita pentru sex? 15 De la: ilyescorina 13 Februarie 2009 20:24