caut o tipa cu care sa merg la sala

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika055100 Avatarul lui kudika055100

3 mesaje

hello girls!
Vreau si eu pe cineva cu care sa merg la sala,in timpul saptamanii,dupa ora 18.00 cam asa,pt ca altfel nu am timp...
Mentionez ca ,,partenera de sala,, ar fi de preferat sa fie din bucuresti,sectorul 3,eventual daca poate cineva sa mi recomande o sala buna,numai pentru femei,multumesc din suflet astept msj-ele voastra...pupici!
Raporteaza abuz de limbaj
Mariucaflowers Avatarul lui Mariucaflowers

1 mesaj

Helllooo... in sfarsit gasesk pa cnva q kre s mrg l sala!! Nu jti kt am kutat pa cnv q kre s merg k sa arat sexy din nou. Yo stau kiar in sektoru' 3!! T rog s m contaktezy kt m rpd! te pwp doolce si sper s n intelegem. Mariu-k Shu-k-ra :*:*:*
daniella_s Avatarul lui daniella_s

115 mesaje
Oras: bucuresti

ce repede! n-a durat decat 2 ani pana si-a gasit partenera! :))
Titanika Avatarul lui Titanika

8915 mesaje

De la: daniella_s, la data 2012-01-26 16:33:54ce repede! n-a durat decat 2 ani pana si-a gasit partenera! :))

Poate ca in acest timp,si-a gasit un partener!?
Copilaroasa?-Da,pt ca asa vreau eu,asa imi place,asta mi-e farmecul!! Matura?-Da,atunci cand situatia o cere!! Indiferenta?-Da,atunci cand sant ranita!! Luptatoare?-Da,atunci cand am pt cine s-au pt ce sa lupt!! Visatoare?-Da,ce ar fi oamenii,fara vise!! Femeie?-DA,INTOTDEAUNA!
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika055100, la data 2009-09-10 12:07:53hello girls!
Vreau si eu pe cineva cu care sa merg la sala,in timpul saptamanii,dupa ora 18.00 cam asa,pt ca altfel nu am timp...
Mentionez ca ,,partenera de sala,, ar fi de preferat sa fie din bucuresti,sectorul 3,eventual daca poate cineva sa mi recomande o sala buna,numai pentru femei,multumesc din suflet astept msj-ele voastra...pupici!
am una in militari,,,dar nu e numai de fete,,,,si daca sunt barbati,,ce are???
ma mai gandesc