Setari Cookie-uri

HELP!!!Unde sa ma duc pentru un pensat profesional??

Fetelor am o mica ,mare problema ce ma seaca de ceva vreme...Eu am niste sprancene foarte ciudate...sunt dese ,firele sunt groase(radacina mare) si imi cresc extrem de lungi.Mereu am probleme la pensat.Imi doresc o forma ok care sa imi reprezinte fata ,insa la toate saloanele pe unde am fost ...am avut aceiasi problema...nu imi dau o forma ok..NU STIU CE SA MAI FAC.De multe ori am preferat sa ma pensez eu dar mai mult le-am ciopartit....
In concluzie caut un salon ,sau o pesoana ceva profi din domeniu care sa ma poata ajuta cu adevarat sa-mi gasesc o forma potrivita genului meu de sprancene.Voi stiti ceva?ma puteti ajuta in vreun fel.Am cautat pe net dar sincer la toate saloanele ce au si cosmetica scrie "pensat profesional" si nu e chiar asa.... Un sfat VA ROGGGG!!!!
roxyjustus
Postat pe 15 Septembrie 2009 14:10
Wow ...cate raspunsuri...nu va mai ingramaditi...ca sa am de unde alege....
roxyjustus
Postat pe 17 Septembrie 2009 23:02

revin cu informatii mai concludente
mitura
Postat pe 17 Septembrie 2009 23:06
Iubita eu te-as ajuta cu cea mai mare placere....daca ai fi din Iasi...cosmeticiana mea e super...si eu am acelasi tip de sprancene si vreo 2 ani am umblat din salon in salon si tot asa...nu eram multumita deloc de ce imi faceau....pana am gasit`o pe cea la care merg de un an...m-a schimbat total...sunt f multumita de ea...ti-o recomand...daca ai sa vii in iasi contacteaza`ma :P
ivonici
Postat pe 20 Septembrie 2009 21:19
Greu de gasit..
Bafta!
Raluca_SA
Postat pe 28 Septembrie 2009 11:29
Hey!
Eu ma duc la un salon undeva pe la gorjului....si penseaza f ,f frumos..eu am o obsesie cu forma sprancenelor..if u need help adresa mea de mail este scumpi85@yahoo.com
reder_roxana
Postat pe 1 Octombrie 2009 15:51
Buna. Pentru sprancene, si pentru multe altele iti recomand sa vizitezi www.iannaestetic.ro. cu siguranta vei fi multumita.
borgia
Postat pe 1 Octombrie 2009 22:05
Multumesc fetelor pentru raspunsuri.:*
roxyjustus
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:28
Buna Ivonici,
si eu am aceeasi problema cu sprincenele. ai putea sa-mi spui unde este salonul? (eu sunt din iasi)... m-ar interesa.


Multumesc anticipat!
Anna_mik
Postat pe 26 Octombrie 2009 13:20
Salonul se numeste Dana si este in Bucsinescu :P inainte de intersectia care duce spre Tatarasi :P pe partea dreapta :) Pe tipa o cheama Elena...
ivonici
Postat pe 26 Octombrie 2009 20:34
si eu sunt din iasi...si am o prietena care e cosmeticiana....pt orice aveti nevoie....imi spuneti si va pot da chiar nr de tel al ei...in prv...
monaq
Postat pe 26 Octombrie 2009 20:41
scumscpa daca locuiai in craiova te puteam ajuta eu ,aici avem una dintre cele mai bune profesioniste in reformare de sprancene . reuseste sa-ti faca sprincene frumoase din nimik,si crede-ma nu exagerez!sa le fi vazut pe ale mele inainte,erau facute praf ,dar dupa cateva saptamini de lucru cu ea ,am ajuns sa ma uit i oglinda si sa nu ma mai recunosc.acum am niste sprancene perfecte.multumesc lui dumnezeu ca o prietena mi- dat nr ei de cel.si are o minuta asa usoara ....nu simti nimik,aproape te ia somnul.uneori stiu ca mai pleaca si prin bucuresti,poate reusesti sa o prinzi candva pe la vre-un concurs prin capitala.i-ti las nr ei ptr orice eventualitate:0768519680.o chiama vio.,si are preturi super accesibile.....daca-mi permit eu! i-ti doresc bafta!te pupik .
puiu13
Postat pe 24 Noiembrie 2009 17:12
acum am vazut mesajul tau, exista la universitate salon nicole, bacescu, nr.16, de la cellini(magazinul de bijuterii),intri prin hotel confort....acolo te poti pensa linistita si tu si prietenele tale.
mentionez ca nu te penseaza la cosmetica, ci au make up artist care asta face acolo, machiaj si pensat..
culmea e ca pensatul este 20 de lei!!! supercheap, si daca vrei si vopsit te costa 30 lei cu totul...asta este oferta de sarbatori
iti dau garantie ca acolo vei fi super multumita
dora_make_up
Postat pe 10 Decembrie 2009 14:13
DACA E CINEVA DIN CONSTANTA MA OFER.SUNT COSMETICIANA DE 10 ANI ,LUCREZ INTR-UN SALON, STIU SA PENSEZ CU ATA , IN CEARA , CU SABLOANE SI COSTA INTRE 10-20 LEI(LILI-0241655127)
LILLY74
Postat pe 8 Februarie 2010 18:00
buna fetelor! eu pensez ,dau forma sprancenelor.pentru mai multe detalii ma gasiti pe minoteo02.nu veti regreta!va pup:X
kudika040873
Postat pe 14 Martie 2010 13:10
SUNT LILI,COSMETICIANA,10 ANI EXPERIENTA,LUCREZ INTR-UN SALON DIN TOMIS 3,DAU FORMA SPRANCENELOR IN FUNCTIE DE MARIMEA OCHIILOR SI FORMA FETEI,PENSEZ CU ATA,IN CEARA,DUPA SABLOANELE ANASTASIEI SOARE,CORECTEZ IMPERFECTIUNILE SPRANCENELOR LA UN PRET DE 10-20 LEI.NU TREBUIE DECAT SA-TI LASI NUMARUL PE MAIL SI VEI FI SUNATA IN CEL MAI SCURT TIMP.CU PRIETENIE LILI.
LILLY74
Postat pe 14 Martie 2010 16:27
Buna Roxy!
Si eu sunt cosmeticiana intr-un salon din Bucuresti, zona dorobanti (nu te speria ...preturile nu sunt exagerate)! Daca nu ai gasit inca persoana potrivita in legatura cu pensatul, ma poti contactata pe mail : cristi_ana_77@yahoo.com sau la tel : 0720.086.993 si sa vb mai multe despre "chestiile astea greu de rezolvat" : sprencenele :D
O zi buna iti doresc !
Cristiana77
Postat pe 23 Iunie 2010 11:39
buna

acum am vazut mesajul tau. daca tot mai cauti pe cineva pt sprancene iti recomand salonul ESSENZA din bucuresti. e pe mihai bravu. (gasesti detalii pe site-ul lor). acolo programeaza-te la MADALINA. garantat nu te mai duci in alta parte.
daca nu o sa-ti placa, tot aici ma gasesti sa imi spui.
kudika195314
Postat pe 5 Iulie 2010 10:54
Dute la geta voinea .
kudika370871
Postat pe 23 Februarie 2011 21:24
la ce salon lucreaza?
kudika382730
Postat pe 10 Aprilie 2011 23:09
Buna.
Cred ca cea mai buna alegere in ceea ce priveste sprancenele tale este salonul Anastasia Beverly Hills din incinta hotelului Radisson.
Au un personal extrem de calificat.
Tehnica practicata de Anastasia Soare,regina sprancenelor la Hollywood este extrem de apreciata in toata lumea.
Cauta pe net mai multe info in ceea ce priveste salonul si activitatea Anastasiei.
Eu sunt extrem de multumita de rezultat si am sprancenele la care am visat.
Sper sa ti foloseasca informatiile.
Te pup
kudika425673
Postat pe 25 August 2011 19:54
lasa-mi un mesaj pe messenger cu numarul tau de telefon....yonela_ct
yonela_ct
Postat pe 9 Octombrie 2011 21:48
ai zis ca esti din iasi si stii pe cineva cate penseaza destul de bine . imi poti spune si mie te rog ? mam cam saturat sa fac drumuri la tecuci orasul meu de unde sunt sa ma duc la "pensatoarea mea"
kudika149341
Postat pe 30 Iulie 2012 21:59
Buna ! am vazut comentariul tau despre salonl acela de pensat ... imi poti da mai multe detalii ? nu cunosc asa bine iasiul si vreau neaparat sa ma pensex la cineva cu experienta :|
kudika149341
Postat pe 30 Iulie 2012 22:12
si la ce salon lucreaza??/
kudika_9002
Postat pe 30 Iulie 2012 22:27
Eu locuiesc in craiova si as vrea sa imi dau si eu forma perfecta a spranceneor ce salon imi poti recomandada ast ras
Any_Any_1
Postat pe 25 Aprilie 2014 17:04
vrei sa te pensezi frumosa si mai mult decit prof L a coquette salon te penseaza cu ata . Este super . , nu te doare nu te iriti si este f ieftin . dupa ce te penseza ti-le si stylizeaza . Una peste alta eu am fost incintata , si nu mai imi cresc asa de repede
kudika_973887
Postat pe 3 Octombrie 2014 18:27
am uitat . salonul asta este pe undeva pe calea plevnei aproape de facultatea unde invat eu , de stomatologie
kudika_973887
Postat pe 3 Octombrie 2014 18:28
pensat cu ata la salon coquette spa , pe plevnei 29 . este super vei vedea
kudika_973887
Postat pe 3 Octombrie 2014 18:29
Buna, ca si multe alte femei , si eu am cam aceeasi problema, dar am gasit o tipa super tare, care lucreaza la salon in 13 septembrie, salonul se numeste OrganicBeautySalon, este mic, chic si personalul este foarte dragut, iar eu sunt foarte multumita...sper sa te ajute
kudika_975140
Postat pe 30 Octombrie 2014 09:46

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Coafor bun Constanta 1 De la: Mry 14 Martie 2013 22:49
MAJ COIFFURE PARC CAROL 1 De la: michelle12345 17 Mai 2013 10:27
ce stiti de salonul Wynot? 1 De la: ravenik_swwet 11 Iunie 2009 10:01
Buna fetelor am fost la un salon micul Paris fashion 10 De la: kudika313855 30 Iulie 2013 12:24
PRODUSE PROFESIONALE JOICO, TIGI BED HEAD, L`OREAL EXPERT SERIE 1 De la: afroditalady 5 Octombrie 2008 17:48