buna fetelor am nevoie de un sfat legat

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent buna fetelor am nevoie de un sfat legat : (5 din 1 vot)

georgiank Avatarul lui georgiank

29 mesaje
Oras: arad

am nevoie de un sfat , nu stiu de la ce poate sa fie lucru acesta dar daca cineva a mai potit asa ceva sau este in tema va rog sa imi scrieti . inainte cu 4 zile sa imi vina ciclul am avut sangerari dar doar la urinare, dupa ciclu si inca 4 zile mia revenit din nou, cine imi poate da un sfat sau ce ar putea fi , va rog sa imi dati un rasuns cat mai urgent posibil. ms mult la toti
Raporteaza abuz de limbaj
yumy Avatarul lui yumy

26620 mesaje

te duci la doctor
"Orice lucru pe care îl faci în viață va fi nesemnificativ, dar este foarte important să îl faci. Deoarece nimeni nu îl va mai face", Mahatma Gandhi.
andreea1976 Avatarul lui andreea1976

3916 mesaje

Si eu as vrea sa stiu ceva.....
CAND NAIBA O SA REALIZEZE UNELE TUTE......CA SFATURILE DE GENUL ASTA SE CER UNUI MEDIC SI NU PE UN FORUM????????????
Ca sa-ti atingi obiectivele trebuie sa fii un visator…. Asa ca nu mai pierde vremea, trimite totul la naiba si du-te sa te culci !!!
Hellen1 Avatarul lui Hellen1

12 mesaje

De la: andreea1976, la data 2009-09-21 15:24:28Si eu as vrea sa stiu ceva.....
CAND NAIBA O SA REALIZEZE UNELE TUTE......CA SFATURILE DE GENUL ASTA SE CER UNUI MEDIC SI NU PE UN FORUM????????????

...
De_Nereprosat Avatarul lui De_Nereprosat

29 mesaje

De la: Hellen1, la data 2009-09-25 16:42:31

...

Te-ai gandit, o secunda ca au 13-14, maxim 15 ani, inca depind de parinti.Si sunt foarte indecisi in privinta asta.
Cauta raspunsul pe forum, ca poate exista rezolvare. fara doctor.

Iar acum sa ii raspund si ei, draga domnisoara, ai facut un lucru bun ca ai intrebat, doar ca nu ai nimerit locul potrivit.
Exista forum-uri, dedicate special problemelor asemanatoare tie.
O seara placuta.
Fosta membra Kudika.ro
De la: De_Nereprosat, la data 2009-09-25 18:46:57

...

Te-ai gandit, o secunda ca au 13-14, maxim 15 ani, inca depind de parinti.Si sunt foarte indecisi in privinta asta.

Iar acum sa ii raspund si ei, draga domnisoara, ai facut un lucru bun ca ai intrebat, doar ca nu ai nimerit locul potrivit.
O seara placuta.

domnisoara sau doamna...are 25 de ani ...cica !!......deci nu intra in categoria ta !!...... ........iar la 14-15 ani....mai ales la varsta asta ar trebui sa-si intrebe mama sau pe cineva specializat !!.........daca la 25 iti mai [poti permite sa iei tzepe in urma unor sfaturi ,poate aiurea,chair daca sunt date cu bunavointa....la 15 ani nu cred ca-ti poti permite vreo infectie sau vreo sarcina...sau mai stiu eu ce !!.........
Fericiti sunt aceia care pot trai in moment , care pot trai prezentul absolut, pe care nu-I intereseaza decat beatitudinea clipei........TRAIESTE CLIPA !!!....
kudika053499 Avatarul lui kudika053499

23 mesaje

e infectie urinara, mergi la medic...
marco918 Avatarul lui marco918

8603 mesaje
Oras: caracal

De la: etta, la data 2009-09-25 19:16:28
De la: De_Nereprosat, la data 2009-09-25 18:46:57

...

O seara placuta.

domnisoara sau doamna...are 25 de ani ...cica !!......deci nu intra in categoria ta !!...... ........iar la 14-15 ani....mai ales la varsta asta ar trebui sa-si intrebe mama sau pe cineva specializat !!.........daca la 25 iti mai [poti permite sa iei tzepe in urma unor sfaturi ,poate aiurea,chair daca sunt date cu bunavointa....la 15 ani nu cred ca-ti poti permite vreo infectie sau vreo sarcina...sau mai stiu eu ce !!.........

... supeeer ... *** ... vreo infectie, vreo sarcina... sau mai stiu eu ce ... *** ... deci infectia, sida si sarcina sint cam aceleasi lucru ... LA 25 DE ANI (ca la 15, doamne fereste, sa faci sex ca disperata si sa patesti ''ghinionul'', dupa 25 e acceptabil mai putin sarcina, probabil) ... aoleuuuuu, mare e gradina ta, doamneeeee ...
RRRD Avatarul lui RRRD

2 mesaje
Oras: drobeta turnu severin

Sfatul meu ar fi sa discuti fara inhibitii cu un ginecolog .

Fosta membra Kudika.ro
CATA RAUTATAE!!....FATA VA CERUT UN SFAT,NU ERA MAI BINE SA-O INDRUMATI SA MEARGA LA UN MEDIC DE SPECIALITATAE?.....
ingeras_yella21 Avatarul lui ingeras_yella21

66 mesaje
Oras: bacau

asa e
decat sa o criticati mai bine ii dati curaj sa mearga la doctor pt ca e micuta si nu are experienta voastra...
Intotdeauna fa-ti timp si curaj sa zambesti
sweet_angel_mir3la Avatarul lui sweet_angel_mir3la

1 mesaj
Oras: slobozia

App draga....daca nu stiai ca sa ajungi la un medic de multe ori ai nevoie de bani....si nu chiar10 lei....asta 1 si 2 am obs deasemenea ca fetele nu vor decat unsfat de cele mai multe ori...cred ca cel mai indicat ar fi sa numai com u atat de mult si prost la tot....daca nu ai nik interesant de zis mai bine ar fi sa taki pt ca in lok sa juti u mai rau demoralizesi omu si il faci sa se simta mai rau.
Cred ca deja mi te imaginez....o piti care le stie pe toate si e cea mai buna in toate.....
Te-ai gandit o klipa ce ai face daca nu aia avea bani..ai depinde si de parinti poate si efectiv nu stii ke sa faci in situatia ei....trebuie sa aflii cat mai repede un rsp nu...si cauti oriunde...ddddd.....
Iin legatura cu problema fetei....: ai putea intra pe sfatulmedicului.ro...si sa completezi akolo o fisa...dar inkearca totusi sa ajungi la un medic pt niste analize amanuntite...:*:* si multa bafta
iacinta Avatarul lui iacinta

751 mesaje
Oras: bacau

cel mai probabil ai probleme cu rinichii
Leave this world a little bit better than you found it!
Fosta membra Kudika.ro
De la: sweet_angel_mir3la, la data 2009-10-12 08:53:46App draga....daca nu stiai ca sa ajungi la un medic de multe ori ai nevoie de bani....si nu chiar10 lei....asta 1 si 2 am obs deasemenea ca fetele nu vor decat unsfat de cele mai multe ori...cred ca cel mai indicat ar fi sa numai com u atat de mult si prost la tot....daca nu ai nik interesant de zis mai bine ar fi sa taki pt ca in lok sa juti u mai rau demoralizesi omu si il faci sa se simta mai rau.
Cred ca deja mi te imaginez....o piti care le stie pe toate si e cea mai buna in toate.....
Te-ai gandit o klipa ce ai face daca nu aia avea bani..ai depinde si de parinti poate si efectiv nu stii ke sa faci in situatia ei....trebuie sa aflii cat mai repede un rsp nu...si cauti oriunde...ddddd.....
Iin legatura cu problema fetei....: ai putea intra pe sfatulmedicului.ro...si sa completezi akolo o fisa...dar inkearca totusi sa ajungi la un medic pt niste analize amanuntite...:*:* si multa bafta

Daca are bani de net, SIGUR are bani si de medic... Ca sa nu mai vorbim de consultatii gratuite...